Opinie i recenzje

Lista wszystkich naszych opinii i recenzji:

 

Zdecydowaliśmy się stworzyć sekcję, w której wymieniamy wszystkie recenzje i opinie różnych firm (głównie brokerów), które zrobiliśmy, firmy są ułożone alfabetycznie. Jeśli chcesz dowiedzieć się o firmie, której nie ma na tej liście lub że dokonujemy jej przeglądu, analizy lub przeglądu, możesz zostawić nam komentarz w tej samej sekcji. (Pamiętaj, aby zostawić nam przynajmniej stronę internetową i nazwę firmy, o której chciałbyś dowiedzieć się więcej).

Jeśli szukasz opinii o brokerze, a nie możesz go znaleźć na tej liście, możesz zostawić nam komentarz na końcu tej sekcji.


1.131 komentarze do «Opinie i recenzje»

 1. Aleksandra Guzmana Romero odpowiedź

  Chcę zgłosić, co przydarzyło mi się z Brokerem KortanaFX, weszli na moje konto i zmodyfikowali mój SL oraz przeprowadzili dwie operacje, na swój pech i mój, w czasie, gdy przeglądałem wyciąg z konta, z tych dwóch transakcji ktoś przeprowadził jedną operację, we wszystkich przypadkach działali wbrew trendowi, po zarobieniu tego dnia 3500 dolarów, zasada 5% dziennej kwoty została złamana i taki był cel tego pozbawionego skrupułów i oszusta brokera, który sprzedaje konta, a następnie manipuluje operacjami użytkownika, aby konta zostać zamknięte, zmieniają też zasady, stawiają zarzuty handlarzowi i szukają tysiąca sposobów, aby nie zapłacić. Mam 5 odrzuconych wypłat, a ostatnią kroplą było to konto, które zostało zamknięte 20. Nie powinieneś dalej korzystać z tego brokera, szkodzi to temu pięknemu światu handlu, skarga została zaplanowana i dzisiaj nie ma odpowiedzi, a na ich czacie online nikt nie odpowiada, odpowiadają, dopóki ktoś nie zamknie już strony. Niesamowite.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Aleksandrze, ten broker ma na celu oszukiwanie wszystkich swoich klientów, nikt nie ucieknie, szkoda, że ​​nie byli w stanie zweryfikować, czy był to poważny broker przed inwestycją, niestety mają kontrolę nad platformą i kiedy ich chcą do Jeśli Twoja operacja jest negatywna, manipulują nią tak, że tracisz wszystkie swoje pieniądze Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że kłamią na temat wszystkiego, co mówią, w celu oszukania Cię. Dziękuję, że napisałeś o Kortanie. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, wejdź na nasz czat lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Radku, jest to oszustwo i nie odzyskasz pieniędzy. Dziękujemy za napisanie o Quanta Capital. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie inwestuj więcej pieniędzy, ich jedynym celem jest okradnięcie Cię, manipulują operacjami ręcznie i zatrzymują pieniądze od chwili, gdy dotrą na ich konta, nigdy nie trafiają na rynek, wszystko jest przygotowane tak, aby tracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się na wypłatę, a oni poproszą Cię o okup w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!, to jest ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem oszusta i nawet jeśli zapłacisz, nigdy ci tego nie zwróci.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, wejdź na nasz czat lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Przezorny odpowiedź

  Chce wszystkich ostrzec przed Quant Finance Ltd. Ale wydaje się, że tej firmy już na rynku nie ma. To ukraińscy oszuści, którzy stacjonują w Polsce. Prowadzą pełne profesjonalne doradztwo, tylko że ujawnione informacje nigdy się nie pojawiły.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Przezorny, otrzymaliśmy kilka skarg i wyraźnie wygląda to na oszustwo, jeśli nalegają, nie spiesz się, nie wysyłaj pieniędzy, oszuści zwykle wywierają na Ciebie dużą presję, abyś tego nie zrobił myśleć. W tej chwili przeglądamy kilka recenzji, ale Twoja będzie dla nas priorytetem, aby móc ocenić tego brokera. Czy możesz napisać nam stronę internetową? Dziękuję.

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Alassea, nazwa wydaje mi się już wymyślona, ​​oszuści wymyślają nazwy, aby utrudnić ich śledzenie. Jeśli wskażesz mi brokera, mogę potwierdzić, czy jest to oszustwo, czy nie

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ximena, otrzymaliśmy kilka skarg i wyraźnie wydaje się, że jest to oszustwo. Jeśli nalegają, nie spiesz się, nie wysyłaj pieniędzy, oszuści zwykle wywierają na Ciebie dużą presję, abyś tego nie zrobił myśleć. W tej chwili przeglądamy kilka recenzji, ale Twoja będzie dla nas priorytetem, aby móc ocenić tego brokera. Dziękuję.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *