Broker Bux

Recenzje BTC MARKETS

Analiza na BTC-MARKETS

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy RYNKI BTC (zwany także imieniem: btc-markets.com), Broker kryptowalut. Czy naprawdę poleca się BTC-MARKETS do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o BTC-MARKETS ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy BTC-MARKETS jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ BTC-MARKETS wspomina o byciu częścią Sunstar Holdings Sp.
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadynach.
 • ❌ Jeśli analizujemy jego bezpieczeństwo, to zauważamy, że BTC-MARKETS nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: BTC-MARKETS jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że BTC-MARKETS oferuje, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

 • Konto mikro: minimalny depozyt w wysokości 5.000 USD, codzienna analiza, samouczki wideo, całodobowa obsługa klienta.
 • Konto brązowe- Minimalny depozyt w wysokości 25.000 24 $, codzienna analiza, samouczki wideo, całodobowa obsługa klienta, seminaria, dedykowany opiekun konta.
 • Konto Srebrne- Minimalna wpłata 75.000 XNUMX $, codzienna analiza, samouczki wideo, seminaria, dedykowany menedżer konta, codzienna analiza premium, centrala handlowa.
 • Złote konto Gold- Minimalny depozyt w wysokości 150.000 24 USD, codzienna analiza, samouczki wideo, całodobowa obsługa klienta, seminaria, dedykowany menedżer konta, codzienna analiza premium, centrum handlowe, obsługa klienta premium.
 • Konto Platynowe- Skontaktuj się ze swoim menedżerem konta, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat konta Platinum.

La platforma do działania jakie oferuje BTC-MARKETS to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego BTC-MARKETS udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa BTC MARKETS
Strona internetowa BTC-MARKETS

BTC-MARKETS zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wykresy na żywo, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na RYNKI BTC

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: btc-markets.com
 • 📞Numer telefonu: + 448718076753
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego dokonujemy przeglądu BTC-RYNKÓW. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na RYNKI BTC

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma BTC-MARKETS jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zbadaniu firmy zalecamy ostrożność. Jest to firma nielegalna, to znaczy nie posiada niezbędnych uprawnień do działania jako firma. Podejrzewamy, że może to być firma, z którą będziesz miał problemy z wypłatą pieniędzy, wydają się być zawodne.

Poza tym jest to firma bardzo nieprzejrzysta, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także brakuje jej regulacji (firma nieregulowana).

Wszystkie te cechy sprawiają, że myślimy, że jest to bardzo niepoważna i niebezpieczna firma do wysyłania pieniędzy.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w lutym 2021 FMA (Austria) dodano do RYNKI BTC do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z lutego 2021 r. ⚠️

UWAGA!: w lutym 2022 FMA (Belgia) dodano do RYNKI BTC do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ⚠️ Ostrzeżenie FSMA z lutego 2022 r.

UWAGA!: w maju 2022 CNMV dodano do RYNKI BTC do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2022 r.

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że RYNKI BTC utrzymuje bliskie relacje z TRADECOIN y Centrum kryptograficzne, brokerzy o złej reputacji i skargi na niego, oskarżony o oszukanie swoich użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o BTC-MARKETS? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

57 komentarze do «BTC-MARKETS: Ocena i komentarze»

 1. Ramiro A. odpowiedź

  Ten broker pojawił się ponownie na czarnej liście cnmv, wiele osób zostało oszukanych

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ramiro A, dziękuję za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Jordi odpowiedź

  dzień dobry

  mi w miesiącu styczniu zobaczyłem reklamę i wpadłem do netu

  od razu asystent pomógł mi założyć konto, a wszystko, co nastąpiło po południu, dzwoni do mnie ta ramka

  Wpłaciłem swoje 250, czyli minimum, a Marco powiedział mi, że musi wpłacić więcej pieniędzy, co zignorowałem

  Zacząłem patrzeć na opinie i wtedy wpadłem w panikę
  prawie 2 miesiące ciągłych połączeń z wielu telefonów
  ze swojej strony złożyłem reklamację w banku wraz ze skargą do Mossos d'Esquadra wyjaśniającą moją sprawę
  około tydzień temu na szczęście zwrócili mi pełną kwotę

  pieniądze, przyjrzeliśmy się, gdzie zostały zdeponowane, a działalność komercyjna wspomnianej firmy była w Korei Południowej, a była to lodziarnia

  Mam nadzieję, że udało mi się pomóc komuś poszkodowanemu, smutno, że te rzeczy muszą się wydarzyć

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jordi, wszystkie informacje są przydatne, musisz napisać do mediów, w których są reklamowane, aby powiadomić ich o tym, co robią, wiele razy same media nic nie wiedzą i nadal reklamują się bez problemów. Dziękujemy za przesłanie tych szczegółowych informacji i dziękujemy za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. barbarina odpowiedź

  Są profesjonalnymi oszustami. Jest to KOMPLETNE OSZUSTWO, a najgorsze jest to, że gdy zdasz sobie sprawę z oszustwa, nadal będą myśleć, że mogą cię oszukać ponownie. Obwiniają brokera (Sami Rashid), który cię oszukuje, a następnie jego „szef” (Thomas Slavic) dzwoni do ciebie, aby zgłosić, że Rashid został zwolniony za nadużycia i oferuje pomoc, jeśli znowu z nimi handlujesz. Jak mogłem być tak głupi, żeby zaufać firmie i inwestować pieniądze tylko przez telefony? Nie ufaj BTC-MARKETS, kradną ci wszystko. Zostawili mnie na zero. Są oszustwem i, co najgorsze, nie można twierdzić.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Barbarina, musisz napisać do mediów, w których się reklamują, aby powiadomić Cię o tym, co robią, wiele razy same media nic nie wiedzą i nadal reklamują się bez problemów. Dziękujemy za przesłanie tych szczegółowych informacji i dziękujemy za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. barbarina odpowiedź

  ONI SĄ OSZUSTEM, ONI SĄ OSZUSTEM, ONI SĄ OSZUSTEM, SĄ OSZUSTEM
  Nie wpadaj w ich sieci. Nie wpadaj w ich sieci. Nie wpadaj w ich sieci. Są oszustwem.
  Ogłaszam tę stronę z tych samych powodów, z których komentują wszystkie osoby powyżej. Nie możesz im ufać. Najpierw naciskają, abyś zainwestował. Następnie nakłaniają cię do zgubienia go. Następnie naciskają, abyś zainwestował, aby go odzyskać i tak dalej w nieskończoność. KRADZIEJĄ TO. KRADZIEJĄ TO. NIE WPADUJ SIĘ W ICH SIECI. SĄ OSZUSTEM.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Barbarina, musisz napisać do mediów, w których się reklamują, aby powiadomić Cię o tym, co robią, wiele razy same media nic nie wiedzą i nadal reklamują się bez problemów. Dziękujemy za przesłanie tych szczegółowych informacji i dziękujemy za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Harry odpowiedź

  Dzień dobry:
  Właśnie przeczytałem twoje komentarze, jestem kolejnym dotkniętym oszustwem BCT markents. Nie rozumiem, w jaki sposób mogą bez problemu kontynuować reklamowanie ich w sieciach, gdy są ZŁODZIEIAMI I OSZUSTWAMI.
  Zaświadczam, że kontaktował się ze mną ten Marco, że kiedy już nie wiedział, co mi wytłumaczyć, bo miałem się zorientować, że mnie oszukuje, przejął stery oszustwa, ten Samir Rashid.
  Podaję wszystkie telefony, z których do mnie dzwonili: + 44 7466 609813; + 44 7436 243238; + 44 7859 811675; +34 615 55 87 33; +34 691 473 619; +34 691 473 511.
  Nie wiem, czy ktoś wie, czy pieniądze można odzyskać. Albo czy można go pozwać. To niewiarygodne, że stać go na te bezkarne czyny.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Enrique, musisz napisać do mediów, w których reklamują się, aby powiadomić Cię o tym, co robią, wiele razy same media nic nie wiedzą i kontynuują reklamowanie bez problemów. Dziękujemy za przesłanie tych szczegółowych informacji i dziękujemy za komentowanie BTC-MARKETS. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. PAAG odpowiedź

  Jakiś czas temu zostawiłem komentarz wyjaśniający moje doświadczenia z BTC-Markets oraz informacje o osobie, z którą miałem kontakt oraz kilka numerów telefonów, które ciągle do mnie dzwonią i zniknęły, czy mogę wiedzieć dlaczego?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.