W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Income Club. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej pokażemy Ci najważniejsze informacje o Income Club i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWclubdeingresos.klub
🏠 spółkanie wspomina o tym
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mailkontakt ze strony internetowej
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adresnie wspomina o tym

⚠️ Income Club nie podaje, kto jest jego właścicielem, czyli firmą nie wspomina gdzie jest usytuowany, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy rodzajów kont oferowanych przez Club de Distribución, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje on żadnych rodzajów kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa klubu dochodów

Income Club zawiera podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, słowniczek, indeks aktywów, wiadomości rynkowe w języku angielskim, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, film informacyjny, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

???? Ostateczna wycena Income Club ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Income Club.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o klubie dochodów:

dataAktualizacja wiadomości
czerwiec 2022Na razie nie ma żadnych wiadomości o firmie.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Income Club? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Income Club.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez klub dochodów?

Jak zgłosić Revenue Club

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić klub dochodów?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Income Club to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Income Club to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o niemożności wycofania swojego kapitału, co dodało innym bardzo negatywnym cechom firmy.

Czy klub dochodów jest wiarygodny?

Nie. Income Club nie jest wiarygodny, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Income Club?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Income Club?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

28 komentarze do «Czy Income Club to oszustwo? 2023 Recenzje»

  1. Lucia odpowiedź

    Chciałbym dowiedzieć się czegoś o tej stronie, nie mogę jej nigdzie znaleźć https://freelancexyfc.com/index/user/register/invite_code/TAEN2R.html

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.