W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Turbo. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Wam najważniejsze informacje o Turbo i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWewa.io
🏠 spółkanie wspomina o tym
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adresnieznany

⚠️ Turbo nie wspomina, kto to jest właścicielem firmy nie wspomina, gdzie się znajduje, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w nieznanym miejscu, uważaj. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont, które oferuje Turbo, w tym przypadku obserwujemy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

Witryna Turbo

Turbo podaje tylko krótkie wyjaśnienie oferowanych przez siebie usług, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • Na razie firma nie posiada numerów telefonów.

???? Ostateczna ocena Turbo ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Turbo.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

Recenzja wideo Turbo – We Turbo

aktualizacje

Aktualności dotyczące turbosprężarki:

data Aktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Turbo broker jest powiązany z FxZwycięstwaFirma o złej reputacji.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Turbo? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Turbo.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Turbo?

Jak zgłosić Turbo

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Turbo?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Turbo to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Turbo to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Turbo jest niezawodne?

Nie. Turbo nie jest niezawodne, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Turbo?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Turbo?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

27 komentarze do «Czy Turbo to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. skradziono ibeth odpowiedź

  Cóż, od stycznia 2023 nie zwrócili pieniędzy, według nich, ponieważ mają wielu użytkowników i było to dla nich trudne, do grudnia 2022 dostarczali to, o co prosili, ale od stycznia 2023 nic nie zwrócili

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ibeth, płacą twoimi własnymi pieniędzmi i pieniędzmi nowych klientów, dopóki nie zgromadzą dobrej kwoty i nie zaczną wymyślać wymówek, by nie płacić, tak robią wszyscy ci brokerzy oszustów, tacy jak Turbo. Dziękujemy za komentarz na temat Turbo Trading. Ten broker to SCAM (Dow500, Turbo Trading, Foptrade, Dow300, DowBroker, FinanCenter, Simple500, SMINVEST, Scope Markets, TechInvest, DowTrade i DowFx są częścią grupy przestępczej zajmującej się międzynarodowymi oszustwami). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.