✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w maju 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Binance Bot. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Binance Bot i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWbinancebot365.com
🏠 spółkanie wspomina o tym
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mailkontakt z formularza na stronie
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adresnieznany

⚠️ Binance Bot nie wspomina, kto jest jego właścicielem, czyli firmą nie wspomina, gdzie się znajduje, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont oferowanych przez Binance Bot, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje on rodzajów kont.

Informacje w sieci

Witryna Binance Bota

Binance Bot zapewnia podstawowe wyjaśnienie na temat oferowanych przez siebie produktów finansowych, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • Na razie firma nie posiada numerów telefonów.

???? Ocena końcowa bota Binance ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Binance Bot.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Binance Bocie:

data Aktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Binance Bot, którzy twierdzą, że nie są w stanie wypłacić swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”4982″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Binance Bot.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Binance Bot

Jak zgłosić bota Binance

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Binance Bot?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Binance Bot to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że Binance Bot to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Binance Bot jest godny zaufania?

Nie. Binance Bot nie jest godny zaufania, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Binance Bot?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Binance Bot?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

13 komentarze do «Czy Binance Bot to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Edgar ur. odpowiedź

  Dobranoc ! Chcę wiedzieć, jak godne polecenia jest inwestowanie w vision group

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Edgarze, w tej chwili przeglądamy kilka recenzji, ale twoją priorytetowo traktujemy, aby móc ocenić tego brokera. Czy możesz podać nam stronę internetową? Dziękuję.

 2. Jezus Mendiazabal odpowiedź

  Z dnia na dzień, za pomocą magii, straciłem wszystko, co zainwestowałem i ci ludzie usprawiedliwiają się, że to jest rynek, w życiu trzeba być bardzo przeklętym. Wypróbowałem tę firmę, którą polecają na tym blogu i mi się udało, zobaczyłem światło na końcu tunelu, wszystkie ofiary robią to samo!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jesús Mendiazabal, FANTASTYCZNIE!!!, jaką radość sprawiasz nam, jeszcze jeden kto to osiągnął, od teraz jeśli zdecydujesz się zainwestować, zbadaj brokerów przed przekazaniem karty, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj przegląd i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 3. Jezus odpowiedź

  Korzystam z tego bota binance365 od miesięcy i nie przedstawiałem żadnego problemu, wręcz przeciwnie, widziałem bardzo dobre wyniki

  • Saris odpowiedź

   A skoro ty wycofujesz kapitał, mam go. Ale jestem nowy i nie wiem jak to usunąć.

  • Sebastian odpowiedź

   Tutaj w regionie Ameryki Południowej platforma zamilkła znikąd, wiele osób naprawdę straciło pieniądze

 4. José Galera odpowiedź

  Mam już doświadczenie z tego typu brokerami, dają ci pieniądze na chwilę jako haczyk i pewnego dnia budzisz się i strony nie ma i nie masz dostępu do swoich pieniędzy, straciłeś wszystko i założyli kolejny strona internetowa i robią to jeszcze raz, jest straszna!!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za komentarz na Binance Bot. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Carlos odpowiedź

   Cześć Jose, kto był twoją osobą kontaktową z botem binance? Ponieważ dzieje się ze mną TO SAMO, O KTÓRYM WYMIENIŁEŚ PRZYJACIELE, bardzo się boję. Czy możesz się wycofać, czy nie? Czuję się oszukany

 5. Louis Gates odpowiedź

  Straciłem wszystkie pieniądze i nie było możliwości ich odzyskania

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Luis Puertas, dziękuję za komentarz na Binance Bot. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *