Wypełnij ten formularz, aby odzyskać pieniądze i skontaktuj się z MyChargeBack:


Aby odzyskać pieniądze od oszukańczej firmy, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest zebranie wszystkich możliwych dowodów, że chcemy odzyskać nasze pieniądze, że żądaliśmy ich od firmy, ale oni nie odpowiadają lub po prostu ignorują nasze żądanie wypłaty.

Aby móc cokolwiek zwojować, zalecamy współpracę z ekspertami ds. odzyskiwania pieniędzy i zapraszamy a do wypróbowania tej szczególnej. Wypróbuj tę usługę w języku angielskim.

Jakie kroki należy wykonać, aby odzyskać pieniądze utracone w wyniku oszustwa

Jeśli zostałeś oszukany przez brokera (lub firmę inwestycyjną) i chcesz odzyskać pieniądze, powinieneś zlecić to za pomocą oferowanej przez nas usługi. Specjaliści pomogą Ci w tym procesie, przyspieszą go i będą towarzyszyć Ci podczas kontaktów z Twoim bankiem lub podmiotem, przez który wysłałeś pieniądze.

Oczywiście istnieje możliwość zrobienia tego na własną rękę, ale wtedy prawdopodobne jest, że próba odzyskania kapitału nie zakończy się sukcesem, dlatego zalecamy przeprowadzenie tego z ekspertami w tej dziedzinie.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jak odzyskać pieniądze od brokera

Aby odzyskać pieniądze od brokera trzeba wiedzieć, że istnieje duża różnica między brokerami regulowanymi i nieregulowanymi. Ogólnie rzecz biorąc, odzyskiwanie pieniędzy od nieregulowanego brokera jest bardziej skomplikowane, ponieważ regulowani muszą przestrzegać szeregu wytycznych i przepisów, a nieregulowani nie. Czy w Twoim przypadku mówimy o brokerze regulowanym czy nieregulowanym?

Kolejnym ważnym faktem jest rozróżnienie rodzajów regulacji – jedne z nich są dobre (z krajów takich jak Hiszpania, Niemcy, Francja, Włochy, Portugalia, Polska, Holandia, Australia, Szwajcaria, także kraje Ameryki Łacińskiej; Argentyna, Kolumbia, Meksyk , Ekwador , Peru, Chile), inne złe (z krajów takich jak Seszele, Mauritius, Rumunia, Estonia, Saint Vincent i Grenadyny, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Vanuatu – kraje, które znamy jako raje podatkowe lub po prostu wyspy).

Jeśli broker działa według przepisów prawnych, proces odzyskiwania będzie łatwiejszy. Tego typu brokerzy przestrzegają przynajmniej pewnych wytycznych i przepisów, które chronią ich klientów. Łatwiej będzie nam też pozyskać dane o firmie stojącej za firmą inwestycyjną.

Mówiąc najprościej, cały proces opiera się na: zebraniu wszystkich dowodów, że zostaliśmy oszukani, złożeniu skargi do banku lub wystawcy karty, określeniu systemu płatności lub innego sposobu, w jaki sposób wysłaliśmy pieniądze – zwykle bank, karta kredytowa lub debetowa.

Przesłane pieniądze pozostaną zamrożone, dopóki bank nie zdecyduje, co z nimi zrobić na podstawie dostarczonych przez nas dowodów. Jeśli uda się udowodnić, że zostaliśmy oszukani, pieniądze wrócą. Jeśli oszustwa nie da się zweryfikować w banku, nie będziemy mogli odzyskać pieniędzy.

Jak odzyskać pieniądze od nieuregulowanego brokera

Brokerzy, którzy nie mają regulacji, zwani również barami finansowymi lub brokerami nieuregulowanymi to firmy, które – jak wskazuje ich nazwa – nie podlegają żadnego rodzaju regulacjom prawnym. Nie mają również uprawnień do zarządzania i pobierania Twoich pieniędzy.

W Wielkiej Brytanii każdy broker musi posiadać autoryzację i pozwolenie  FCA (Financial Conduct Authority) – władz odpowiedzialnych za finansowe regulacje prawne. Jeśli firma nie podlega tego typu przepisom, mówimy o nieuregulowanym (czyli nielegalnym) pośredniku.

Zanim wyjaśnię jak ratować swój kapitał wspomnęże ​​idealną sytuacją jest ta, gdy ​​przed zainwestowaniem zdajesz sobie sprawę, że jest to niebezpieczna firma i nie inwestujesz w nią. Najlepiej byłoby przede wszystkim unikać inwestowania, gdy zauważysz coś dziwnego, coś, co wydaje się ryzykowne lub z jakiegokolwiek innego powodu.

Jak odzyskać pieniądze od nieuregulowanego brokera?

Jeśli jesteś w sytuacji, w której już wysłałeś pieniądze do brokera i zauważyłeś, że może to być oszustwo, najlepszym sposobem na odzyskanie pieniędzy jest skorzystanie z pomocy ekspertów ds. odzyskiwania kapitału, czyli poprzez usługę CAPITAL CLAIM – CHARGEBACK. Wypróbuj tę usługę w języku angielskim.

Upraszczając – jeśli poprosisz o zwrot Twoich pieniędzy brokera lub oszukańczą firmę, na pewno zostaniesz zignorowany, ale potem skontaktuj się z bankiem lub instytucją, która wydała Twoją kartę kredytową i wyjaśnij, że wysłałeś brokerowi pieniądze i zostałeś oszukany, więc chcesz, aby Ci je zwrócił, a Ty jesteś ofiarą oszustwa.

Pieniądze, jeśli wszystko zrobisz poprawnie, zostaną zamrożone lub zablokowane do czasu, aż bank lub wydawca karty zdecyduje, co robić. Aby skutecznie uzyskać zwrot, konieczne jest udowodnienie, że rzeczywiście zostałeś oszukany.

Warto wspomnieć, że w tego typu usługach czas jest kluczowy. Pamiętaj, że będziesz mieć większe szanse na pomyślne zakończenie sprawy, jeśli nie upłynie dużo czasu od przelewu.

Jak rozpoznać nieuregulowanego brokera

Aby łatwiej było go rozpoznać, podaję cechy tego typu brokerów (i wszystkich innych firm świadczących usługi finansowe bez zezwolenia):

 • Swoje siedziby mają w mało znanych krajach lub krajach uważanych za raje podatkowe: Anguilla, Antigua i Barbuda, Bułgaria, Dominika, Estonia, Kajmany, Wyspy Marshalla, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Mauritius, Nevis, Saint Kitts i Nevis, Saint Vincent i Grenadyny, Seszele, Vanuatu – to tylko kilka najpopularniejszych przykładów
 • Wykazują się regulacjami prawnymi, ale z niezbyt pewnych krajów: Cypr, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Mauritius, Malta, Saint Vincent i Grenadyny, Seszele, Vanuatu
 • Kłamią na temat swojej lokalizacji lub przepisów, jakim podlegają
 • Nie podają kluczowych informacji o sobie: gdzie mieści się ich siedziba, jaką mają politykę prawną, do jakiej firmy należą
 • Nękają swoich klientów telefonami
 • GWARANTUJĄ, że nie ma znaczenia, czy masz doświadczenie w inwestycjach, czy nie. Z ich ekspertami nadal będziesz zarabiać!
 • Zapewniają, że mają zautomatyzowany system, który pomoże Ci zarabiać pieniądze
 • Będą wywierać presję inwestowania
 • Są zainteresowani i wtrącają się w szczegóły Twojego życia prywatnego, będą starać się zyskać Twoje zaufanie i przyjaźń
 • Wpisałeś w formularzu online, że chcesz otrzymywać informacje od tej firmy, ale teraz wiele nieznanych firm dzwoni do Ciebie z różnych części świata, oferując swoje usługi
 • Zachęcają Cię do brania pożyczek lub pożyczania pieniędzy od rodziny lub znajomych
 • Obiecują bardzo wysokie zwroty inwestycji w krótkim czasie
 • Chcą, abyś wysyłał pieniądze w kryptowalutach (Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash itp.)
 • Denerwują się, gdy pytasz o ich stronę prawną i lokalizację siedzibyd
 • Denerwują się, gdy pytasz o negatywne recenzje, które przeczytałeś o nich w Internecie

Jak odzyskać pieniądze od uregulowanego brokera

Jeśli odzyskiwanie odbywa się za pośrednictwem regulowanego, legalnego brokera, masz więcej szczęścia, bo masz znacznie więcej danych firmy, a taki broker musi przynajmniej częściowo przestrzegać przepisów prawa kraju, w którym ma siedzibę. To duża różnica względem brokera, który działa nielegalnie i nie podaje miejsca swojej działalności, ani do jakiej firmy przynależy – wszystko to komplikuje sprawę odzyskania pieniędzy.

oszustwo brokera, jak odzyskać skargę dotyczącą oszustwa finansowego

Niezależnie od tego, czy jest to legalny broker, czy nie, procedura zwrotu pieniędzy jest mniej więcej podobna. Trzeba rozpocząć spór z podmiotem, któremu wysłałeś pieniądze. Jeśli chcesz, żeby ten spór rozstrzygnął się na Twoją korzyść, musisz umieć udowodnić podmiotowi, przez którego przesłałeś swoje środki, że zostałeś oszukany.

Wnioski

Osobiście codziennie otrzymujemy liczne wiadomości od klientów brokerów czy firm inwestycyjnych, którzy niestety straciły pieniądze przez kłamstwa, oszustwa i manipulacje.

Codziennie czytamy setki wiadomości od klientów brokerów, którzy są w bardzo złej sytuacji, co nas bardzo martwi. Zawsze myślimy o tym, jak możemy pomóc odwiedzającym naszą stronę.

Dlatego też prezentujemy Ci ponad 8000 opinii o brokerach z całego świata .

Opisaliśmy tu też najlepszy sposób na odzyskanie pieniędzy od brokera. Wiemy, jak bardzo jest to frustrujące i wyczerpujące, dlatego zawsze zalecamy przed inwestycją, aby zbadać to na własną rękę, nie spieszyć się, przemyśleć, a przede wszystkim zainwestować tylko te pieniądze, na których ewentualną utratę możesz sobie pozwolić, ponieważ w świecie inwestycji duża część traderów traci pieniądze – większość.

Tylko nieliczni, ci z dużym doświadczeniem, mogą naprawdę zarobić na takich inwestycjach.

FAQ – Często zadawane pytania

Co to jest chargeback?

Jest to zwrot kwoty pieniędzy w drodze sporu lub skargi (zazwyczaj) zainicjowanej przez osobę, która wysłała pieniądze. 

Czym jest regulacja prawna brokera?

Jest to szereg zasad, środków i wytycznych, których musi przestrzegać broker, zwykle w celu ochrony swoich klientów. Im poważniejsze przepisy, jakie obowiązują brokera, tym bardziej chronieni są jego klienci.

Co to jest nieregulowany broker?

Jest to broker, który nie ma upoważnienia do prowadzenia działalności, nie musi też przestrzegać żadnych zasad czy przepisów, które zwykle chronią jego klientów lub fundusze jego klientów. Nieregulowani brokerzy są obarczeni wysokim ryzykiem oszustwa i uważamy ich za niebezpiecznych.

Jak się dowiedzieć, czy broker podlega przepisom w Meksyku?

To proste, musisz przeszukać stronę internetową, stopkę tej strony lub sekcję, która mówi o polityce prawnej, numerze rozporządzenia i organie prawnym, któremu podlega broker. Następnie sprawdź to na oficjalnej stronie tego organu – w tym przypadku meksykańskiego urzęu finansowego (CNBV).

Czym jest broker-oszust i boiler room?

Jest to firma dedykowana lub związana ze światem inwestycji internetowych, która nie ma żadnego rodzaju zezwolenia na swoją działalność, obsługę czy pobieranie pieniędzy od swoich klientów.

Czym jest broker-pirat?

Jest to broker-oszust, zwykle nieuregulowany, działający nielegalnie (i nieuprawniony do przyjmowania klientów i prowadzenia działalności), który oszukuje swoich klientów i kradnie ich pieniądze.

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

2.234 komentarze do «Jak odzyskać wyłudzone pieniądze?»

 1. Ana Salvador odpowiedź

  Zainwestowałem 250 dolarów i po kilku dniach zadzwonili do mnie LC. Fernanda Carbajal. Kazał mi przelać na Twoje konto 1,000 nowych podeszew, które zarobiłem. Ale niespodzianką jest to, że zmusiło mnie to do zainstalowania platformy biurkowej Any. Następnie kazał mi wejść do Twojej aplikacji i kazał mi przelać wszystkie pieniądze na jedno konto. Kiedy przesyłałem, zobaczyłem, że mój telefon komórkowy się trzęsie i zobaczę, że wszystkie moje konta zostały opróżnione
  Za łącznie S. 4370.00 nuevos podeszwy. Nie odpowiadają, a ja nie miałem gdzie zostawić skargi.
  To wszystko oszustwo. Straciłem dużo pieniędzy.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ana, instalując program ANYDESK, dajesz im kontrolę nad swoim telefonem komórkowym.Jak nazywa się broker, u którego zainwestowałeś?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.