Wypełnij ten formularz, aby odzyskać pieniądze i skontaktuj się z MyChargeBack:


Aby odzyskać pieniądze od oszukańczej firmy, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest zebranie wszystkich możliwych dowodów, że chcemy odzyskać nasze pieniądze, że żądaliśmy ich od firmy, ale oni nie odpowiadają lub po prostu ignorują nasze żądanie wypłaty.

Aby móc cokolwiek zwojować, zalecamy współpracę z ekspertami ds. odzyskiwania pieniędzy i zapraszamy a do wypróbowania tej szczególnej. Wypróbuj tę usługę w języku angielskim.

Jakie kroki należy wykonać, aby odzyskać pieniądze utracone w wyniku oszustwa

Jeśli zostałeś oszukany przez brokera (lub firmę inwestycyjną) i chcesz odzyskać pieniądze, powinieneś zlecić to za pomocą oferowanej przez nas usługi. Specjaliści pomogą Ci w tym procesie, przyspieszą go i będą towarzyszyć Ci podczas kontaktów z Twoim bankiem lub podmiotem, przez który wysłałeś pieniądze.

Oczywiście istnieje możliwość zrobienia tego na własną rękę, ale wtedy prawdopodobne jest, że próba odzyskania kapitału nie zakończy się sukcesem, dlatego zalecamy przeprowadzenie tego z ekspertami w tej dziedzinie.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jak odzyskać pieniądze od brokera

Aby odzyskać pieniądze od brokera trzeba wiedzieć, że istnieje duża różnica między brokerami regulowanymi i nieregulowanymi. Ogólnie rzecz biorąc, odzyskiwanie pieniędzy od nieregulowanego brokera jest bardziej skomplikowane, ponieważ regulowani muszą przestrzegać szeregu wytycznych i przepisów, a nieregulowani nie. Czy w Twoim przypadku mówimy o brokerze regulowanym czy nieregulowanym?

Kolejnym ważnym faktem jest rozróżnienie rodzajów regulacji – jedne z nich są dobre (z krajów takich jak Hiszpania, Niemcy, Francja, Włochy, Portugalia, Polska, Holandia, Australia, Szwajcaria, także kraje Ameryki Łacińskiej; Argentyna, Kolumbia, Meksyk , Ekwador , Peru, Chile), inne złe (z krajów takich jak Seszele, Mauritius, Rumunia, Estonia, Saint Vincent i Grenadyny, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Vanuatu – kraje, które znamy jako raje podatkowe lub po prostu wyspy).

Jeśli broker działa według przepisów prawnych, proces odzyskiwania będzie łatwiejszy. Tego typu brokerzy przestrzegają przynajmniej pewnych wytycznych i przepisów, które chronią ich klientów. Łatwiej będzie nam też pozyskać dane o firmie stojącej za firmą inwestycyjną.

Mówiąc najprościej, cały proces opiera się na: zebraniu wszystkich dowodów, że zostaliśmy oszukani, złożeniu skargi do banku lub wystawcy karty, określeniu systemu płatności lub innego sposobu, w jaki sposób wysłaliśmy pieniądze – zwykle bank, karta kredytowa lub debetowa.

Przesłane pieniądze pozostaną zamrożone, dopóki bank nie zdecyduje, co z nimi zrobić na podstawie dostarczonych przez nas dowodów. Jeśli uda się udowodnić, że zostaliśmy oszukani, pieniądze wrócą. Jeśli oszustwa nie da się zweryfikować w banku, nie będziemy mogli odzyskać pieniędzy.

Jak odzyskać pieniądze od nieuregulowanego brokera

Brokerzy, którzy nie mają regulacji, zwani również barami finansowymi lub brokerami nieuregulowanymi to firmy, które – jak wskazuje ich nazwa – nie podlegają żadnego rodzaju regulacjom prawnym. Nie mają również uprawnień do zarządzania i pobierania Twoich pieniędzy.

W Wielkiej Brytanii każdy broker musi posiadać autoryzację i pozwolenie  FCA (Financial Conduct Authority) – władz odpowiedzialnych za finansowe regulacje prawne. Jeśli firma nie podlega tego typu przepisom, mówimy o nieuregulowanym (czyli nielegalnym) pośredniku.

Zanim wyjaśnię jak ratować swój kapitał wspomnęże ​​idealną sytuacją jest ta, gdy ​​przed zainwestowaniem zdajesz sobie sprawę, że jest to niebezpieczna firma i nie inwestujesz w nią. Najlepiej byłoby przede wszystkim unikać inwestowania, gdy zauważysz coś dziwnego, coś, co wydaje się ryzykowne lub z jakiegokolwiek innego powodu.

Jak odzyskać pieniądze od nieuregulowanego brokera?

Jeśli jesteś w sytuacji, w której już wysłałeś pieniądze do brokera i zauważyłeś, że może to być oszustwo, najlepszym sposobem na odzyskanie pieniędzy jest skorzystanie z pomocy ekspertów ds. odzyskiwania kapitału, czyli poprzez usługę CAPITAL CLAIM – CHARGEBACK. Wypróbuj tę usługę w języku angielskim.

Upraszczając – jeśli poprosisz o zwrot Twoich pieniędzy brokera lub oszukańczą firmę, na pewno zostaniesz zignorowany, ale potem skontaktuj się z bankiem lub instytucją, która wydała Twoją kartę kredytową i wyjaśnij, że wysłałeś brokerowi pieniądze i zostałeś oszukany, więc chcesz, aby Ci je zwrócił, a Ty jesteś ofiarą oszustwa.

Pieniądze, jeśli wszystko zrobisz poprawnie, zostaną zamrożone lub zablokowane do czasu, aż bank lub wydawca karty zdecyduje, co robić. Aby skutecznie uzyskać zwrot, konieczne jest udowodnienie, że rzeczywiście zostałeś oszukany.

Warto wspomnieć, że w tego typu usługach czas jest kluczowy. Pamiętaj, że będziesz mieć większe szanse na pomyślne zakończenie sprawy, jeśli nie upłynie dużo czasu od przelewu.

Jak rozpoznać nieuregulowanego brokera

Aby łatwiej było go rozpoznać, podaję cechy tego typu brokerów (i wszystkich innych firm świadczących usługi finansowe bez zezwolenia):

 • Swoje siedziby mają w mało znanych krajach lub krajach uważanych za raje podatkowe: Anguilla, Antigua i Barbuda, Bułgaria, Dominika, Estonia, Kajmany, Wyspy Marshalla, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Mauritius, Nevis, Saint Kitts i Nevis, Saint Vincent i Grenadyny, Seszele, Vanuatu – to tylko kilka najpopularniejszych przykładów
 • Wykazują się regulacjami prawnymi, ale z niezbyt pewnych krajów: Cypr, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Mauritius, Malta, Saint Vincent i Grenadyny, Seszele, Vanuatu
 • Kłamią na temat swojej lokalizacji lub przepisów, jakim podlegają
 • Nie podają kluczowych informacji o sobie: gdzie mieści się ich siedziba, jaką mają politykę prawną, do jakiej firmy należą
 • Nękają swoich klientów telefonami
 • GWARANTUJĄ, że nie ma znaczenia, czy masz doświadczenie w inwestycjach, czy nie. Z ich ekspertami nadal będziesz zarabiać!
 • Zapewniają, że mają zautomatyzowany system, który pomoże Ci zarabiać pieniądze
 • Będą wywierać presję inwestowania
 • Są zainteresowani i wtrącają się w szczegóły Twojego życia prywatnego, będą starać się zyskać Twoje zaufanie i przyjaźń
 • Wpisałeś w formularzu online, że chcesz otrzymywać informacje od tej firmy, ale teraz wiele nieznanych firm dzwoni do Ciebie z różnych części świata, oferując swoje usługi
 • Zachęcają Cię do brania pożyczek lub pożyczania pieniędzy od rodziny lub znajomych
 • Obiecują bardzo wysokie zwroty inwestycji w krótkim czasie
 • Chcą, abyś wysyłał pieniądze w kryptowalutach (Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash itp.)
 • Denerwują się, gdy pytasz o ich stronę prawną i lokalizację siedzibyd
 • Denerwują się, gdy pytasz o negatywne recenzje, które przeczytałeś o nich w Internecie

Jak odzyskać pieniądze od uregulowanego brokera

Jeśli odzyskiwanie odbywa się za pośrednictwem regulowanego, legalnego brokera, masz więcej szczęścia, bo masz znacznie więcej danych firmy, a taki broker musi przynajmniej częściowo przestrzegać przepisów prawa kraju, w którym ma siedzibę. To duża różnica względem brokera, który działa nielegalnie i nie podaje miejsca swojej działalności, ani do jakiej firmy przynależy – wszystko to komplikuje sprawę odzyskania pieniędzy.

oszustwo brokera, jak odzyskać skargę dotyczącą oszustwa finansowego

Niezależnie od tego, czy jest to legalny broker, czy nie, procedura zwrotu pieniędzy jest mniej więcej podobna. Trzeba rozpocząć spór z podmiotem, któremu wysłałeś pieniądze. Jeśli chcesz, żeby ten spór rozstrzygnął się na Twoją korzyść, musisz umieć udowodnić podmiotowi, przez którego przesłałeś swoje środki, że zostałeś oszukany.

Wnioski

Osobiście codziennie otrzymujemy liczne wiadomości od klientów brokerów czy firm inwestycyjnych, którzy niestety straciły pieniądze przez kłamstwa, oszustwa i manipulacje.

Codziennie czytamy setki wiadomości od klientów brokerów, którzy są w bardzo złej sytuacji, co nas bardzo martwi. Zawsze myślimy o tym, jak możemy pomóc odwiedzającym naszą stronę.

Dlatego też prezentujemy Ci ponad 8000 opinii o brokerach z całego świata .

Opisaliśmy tu też najlepszy sposób na odzyskanie pieniędzy od brokera. Wiemy, jak bardzo jest to frustrujące i wyczerpujące, dlatego zawsze zalecamy przed inwestycją, aby zbadać to na własną rękę, nie spieszyć się, przemyśleć, a przede wszystkim zainwestować tylko te pieniądze, na których ewentualną utratę możesz sobie pozwolić, ponieważ w świecie inwestycji duża część traderów traci pieniądze – większość.

Tylko nieliczni, ci z dużym doświadczeniem, mogą naprawdę zarobić na takich inwestycjach.

FAQ – Często zadawane pytania

Co to jest chargeback?

Jest to zwrot kwoty pieniędzy w drodze sporu lub skargi (zazwyczaj) zainicjowanej przez osobę, która wysłała pieniądze. 

Czym jest regulacja prawna brokera?

Jest to szereg zasad, środków i wytycznych, których musi przestrzegać broker, zwykle w celu ochrony swoich klientów. Im poważniejsze przepisy, jakie obowiązują brokera, tym bardziej chronieni są jego klienci.

Co to jest nieregulowany broker?

Jest to broker, który nie ma upoważnienia do prowadzenia działalności, nie musi też przestrzegać żadnych zasad czy przepisów, które zwykle chronią jego klientów lub fundusze jego klientów. Nieregulowani brokerzy są obarczeni wysokim ryzykiem oszustwa i uważamy ich za niebezpiecznych.

Jak się dowiedzieć, czy broker podlega przepisom w Meksyku?

To proste, musisz przeszukać stronę internetową, stopkę tej strony lub sekcję, która mówi o polityce prawnej, numerze rozporządzenia i organie prawnym, któremu podlega broker. Następnie sprawdź to na oficjalnej stronie tego organu – w tym przypadku meksykańskiego urzęu finansowego (CNBV).

Czym jest broker-oszust i boiler room?

Jest to firma dedykowana lub związana ze światem inwestycji internetowych, która nie ma żadnego rodzaju zezwolenia na swoją działalność, obsługę czy pobieranie pieniędzy od swoich klientów.

Czym jest broker-pirat?

Jest to broker-oszust, zwykle nieuregulowany, działający nielegalnie (i nieuprawniony do przyjmowania klientów i prowadzenia działalności), który oszukuje swoich klientów i kradnie ich pieniądze.

2.364 komentarze do «Jak odzyskać wyłudzone pieniądze?»

 1. ANONYMOUS odpowiedź

  Witam, zainwestowałem w OTC i zamknąłem operacje. Wstrzymali mi płatności z tytułu podatków i braku aktywności. W tym celu proszą mnie o więcej pieniędzy, aby ruch był widoczny na moim koncie.
  Co mogę zrobić, czy muszę odzyskać pieniądze? Pomoc!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ANONIMOWY, niestety wpadłeś w ręce oszustów i oni ci tego nie zwrócą, zapłacone podatki to wymyślony przez nich pretekst, aby prosić Cię o więcej pieniędzy, pieniędzy, których nigdy Ci nie zwrócą. . Powiedz, że zarządzasz kontem ojca i chcesz widzieć przepływ kapitału i jego zwrot oraz że myślisz o zdeponowaniu 80.000 25 dolarów, które posiada twój ojciec na lokacie, która wygasa 70 maja, poproś o 80% lub XNUMX% tego, co u nich zainwestowałeś i powiedz im, że w ten sposób masz pewność, że wysyłasz pieniądze ojca we właściwe miejsce.

   Pozdrowienia.

 2. John odpowiedź

  Powiedzieli mi na portalach społecznościowych, że BinaXBT to strona, na której według nich zarobię, ale potem zaczęli prosić o więcej pieniędzy, ponieważ według konta było zablokowane, poprosili mnie również o jeszcze więcej, abym mógł wypłacić pieniądze.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Juan, otrzymaliśmy kilka skarg i wyraźnie wydaje się, że jest to oszustwo. Jeśli nalegają, nie spiesz się, nie wysyłaj pieniędzy, oszuści zwykle wywierają na Ciebie dużą presję, abyś tego nie zrobił myśleć. W tej chwili przeglądamy kilka recenzji, ale Twoja będzie dla nas priorytetem, aby móc ocenić tego brokera. Dziękuję.

   Pozdrowienia.

 3. HESZAM MOHAMED odpowiedź

  Oszukali mnie na 16800 XNUMX euro www. forexelite .trade lub anatilia Limited lub Fred Trading i oczywiście te od Mandé, ale nie sądzę, że kiedykolwiek odzyskam pieniądze.
  Dzwonią z Hiszpanii, Barcelony, to oszuści i żeby wypłacić pieniądze proszą o uiszczenie kilku opłat... Mam nadzieję, że wszyscy zachorują albo któreś z ich dzieci zachoruje i stracą wszystkie pieniądze na leki i szpitale.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj HESHAM, to, co komentujesz, jest niesprawiedliwe, jeśli to możliwe, napisz 3 strony internetowe, abyśmy mogli sprawdzić, czy mamy już ich dane i pilnie zrobić kilka recenzji na temat tych oszustów, a tym samym ostrzec inne przyszłe ofiary.

   Masz jeszcze czas na odzyskanie pieniędzy. Jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, wejdź na nasz czat lub skorzystaj z formularza znajdującego się pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • Romina

    Proszę o pomoc, jestem z Chile i zostałem oszukany przez Telegram, a platforma wymiany, którą mają, nazywa się btcinversion. Jest mi bardzo smutno, ponieważ wydałem pieniądze na operację stawu biodrowego, co mam?
    , nie wiem co robić.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Romina, ten broker to także oszustwo. Nie wierz brokerom, którzy dzwonią do Ciebie telefonicznie lub kontaktują się z Tobą za pośrednictwem sieci społecznościowych, mówiąc, że poprosiłeś o informacje i podobne rzeczy. Wszyscy, którzy dzwonią do Ciebie bez Twojej prośby, to oszustzy, regulowany broker nigdy nie zadzwoni do Ciebie, aby wywrzeć na Tobie presję, abyś zainwestował swoje pieniądze.

    Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

 4. Lida odpowiedź

  Proszę, pomóż mi odzyskać pieniądze temu agentowi ze wszystkich marketówpro enzo ferrer podczas poświadczania moich kont Opróżniłem moje konta z saga fallabella 6.850 podeszew i scotiabank 25 tysięcy podeszew Jestem z Peru INWESTYCJA, JAKĄ UMIEŚCILI CIĘ W PROGRAMIE, BYŁA NAJPIERW 250 USD A TERAZ WARTOŚĆ NETTO wynosi 7.034.51 USD, a ja nie wiem, jak to wyciągnąć, a ENZO FERRER MÓWI, ŻE SYSTEM JEST ZABLOKOWANY. PROSZĘ O KONTAKT. DZIĘKUJĘ

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Lido, możesz u nas odzyskać pieniądze, ale najpierw usuń program anydesk z dowolnego urządzenia, jest to szpieg i Twoje hasła zostaną skradzione. Wszystko co ci mówią to kłamstwo, nie wierz w ani jedno słowo. Dziękujemy za napisanie o All Markets Pro. Ten broker jest obecnie uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. Andresa Peleda odpowiedź

  Kochani, ostrzegajcie ludzi przed oszustwem Rocamel.com, pod nazwą Royal Camel, to bzdury, okłamują Was, podają się za profesjonalistów i to ostatnie, czym są, ukradli mi tysiące dolarów, oni zablokowali moje konto, a następnie zmodyfikowali wszystkie moje inwestycje na swoim portalu, aby spalić konto. W ten sposób zarabiają Twoje pieniądze. Cholerne świnie zakończyły moje życie. Ostrzegaj przed Rocamel.com

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Andres, otrzymaliśmy kilka skarg i wyraźnie wydaje się, że jest to oszustwo. Jeśli nalegają, nie spiesz się, nie wysyłaj pieniędzy, oszuści zwykle wywierają na Ciebie dużą presję, abyś tego nie zrobił myśleć. W tej chwili przeglądamy kilka recenzji, ale Twoja będzie dla nas priorytetem, aby móc ocenić tego brokera. Dziękuję.

   Pozdrowienia.

 6. Paweł odpowiedź

  Inwestowanie w Internecie zatrzymało moje dolary. Kupiłem dolara mep i zostawili go skompromitowanego.
  Kiedy chcę się wypłacić, mam zablokowaną opcję
  Nie dali mi żadnego rozwiązania, więc doszedłem do wniosku, że mnie oszukali.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Pablo, o jakiej firmie lub brokerze mówisz. Bardzo by nam pomogło, gdybyś podał nam stronę internetową lub nazwę, abyśmy wiedzieli, kto to jest. Pieniądze można odzyskać.

   Pozdrowienia.

 7. Maura odpowiedź

  Witam, jestem Maura, zainwestuj w stronę https://vintagex-cryptx-tradex .net/?a=account, tutaj powiedzieli mi, że odzyskam wszystkie pieniądze, które zostały ode mnie oszukane w innych, co było dobra i legalna firma. Zacząłem od zainwestowania 100 dolarów, które reinwestowałem przez ponad miesiąc, osiągając 908. Chciałem wypłacić 608 dolarów, ale wypłata nie dotarła, ponieważ powiedzieli mi, że moje konto zostało dezaktywowane z powodu tak dużej reinwestycji i poprosili mnie o wpłatę 300 dolarów na aktywację konta Według osoby która mnie umieściła, od początku podała mi złe informacje, wysłałem kolejne 100 dolarów na platformę i okazuje się, że powiedziała mi, że mam napisać na czacie platformy. aby poprosić o link aktywacyjny i dopóki go nie zdeponowałem, straciłem pozostałe 100 dolarów, przy czym 100 dolarów inwestycji będzie kosztować o 10 dolarów więcej, a ja zostawiłem 300 dolarów w pracy, osiągając w sumie 1037 dolarów, które chciałbym móc odzyskać nawet 200 dolarów, które zainwestowałem w tę platformę, jest oszustwem

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Maura, mamy w tej chwili kilka recenzji, ale potraktujemy Twoją jako priorytet, aby móc ocenić i zaktualizować tego brokera.

   Pozdrowienia.

   • Eliseo Pirira Chaicoja

    Zalecany jest globalny ekspert ds. prawa, czy jest to oszustwo

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Eliseo, to wyraźnie oszustwo, nie ufaj ich słowom, ponieważ ich jedynym celem jest okradzenie Cię.

    Pozdrowienia.

 8. stokrotka Walencja odpowiedź

  Byłbym wdzięczny, gdybyś zbadał firmę LEOTRADEZ, która od 900 marca 18 r. oszukała mnie inwestycją na kwotę 2024 USD i nie skontaktowała się ze mną ponownie ani nie odpowiedziała na wysłane przeze mnie e-maile. Jaki jest koszt zainteresowania się sprawą? Doceniam każdą informację

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Margarita, nigdy nie zwracają pieniędzy, jeśli mówią ci, że jesteś zadłużony, nie słuchaj ich, to wszystko jest kłamstwem, którego celem jest okradnięcie cię. Dziękujemy za napisanie o RONTOXM (są to ci sami oszuści z Leotradez i Trades Universal). Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, wejdź na nasz czat lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 9. ALEJANDRO VALDOVINOS SANTANA odpowiedź

  W TEJ CHWILI DZWONI DO MNIE Z BINANCE, ABY KUPIĆ ETHERIUM NA STRONIE BINANCE, ABY MÓGŁ WYPŁACIĆ KWOTĘ DOLARÓW, KTÓRĄ ZROBIŁEM NA PLATFORMIE SANTOS MARKET I CHCĘ, ABY TA KWOTA ZOSTAŁA WPŁATA NA MOJE KONTO BANKOWE, ALE DLA Kwotę 42000 2862 DOLARÓW PROSZĄ MNIE, ABYM „KUPIŁ ETHERIUM” ZA XNUMX DOLARÓW, ABYM MÓGŁ PRZESYŁAĆ Z MOJEGO PORTFELA ROZSZERZAJĄCEGO DO MOJEGO PORTFELA SPOT, A STĄD ZROBIĆ WPŁATĘ NA MOJE KONTO BANKOWE. NAPRAWDĘ NIE WIEM CZY TO OSZUSTWO CZY PRAWDA. ALE NAPRAWDĘ NIE MAM TAKIEJ KWOTY, O KTÓRĄ MNIE PROSILI, ABYM MOGŁ „KUPIĆ” ETHERIUM.
  OBSŁUGIWAŁ MNIE NA PLATFORMIE SANTOS MARKET… PO PIERWSZE FRANCESCO, A TERAZ PANI O ZAMIANIE JHOAN. Według jego asystenta najwyraźniej zachorował...

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ALEJANDRO, dziękuję za napisanie o Santos Market (są to ci sami oszuści SOLIDTRADE). Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: RYNEK SANTOS.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *