Wypełnij ten formularz, aby odzyskać pieniądze i skontaktuj się z MyChargeBack:


Aby odzyskać pieniądze od firmy oszustwa, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to zebrać wszystkie możliwe dowody, że chcemy naszych pieniędzy, że poprosiliśmy o nie od firmy, a oni nie odpowiadają lub po prostu ignorują nasze żądanie wypłaty.

Aby iść naprzód, zalecamy współpracę z ekspertami ds. odzyskiwania, zapraszamy a wypróbuj tę usługę odzyskiwania pieniędzy. Wypróbuj usługę w języku angielskim.

Jakie kroki należy wykonać, aby odzyskać pieniądze z oszustwa

Jeśli zostałeś oszukany przez brokera (lub firmę inwestycyjną) i chcesz odzyskać pieniądze, powinieneś poprosić o odzyskanie kapitału za pomocą oferowanej przez nas usługi odzyskiwania. Specjaliści tej usługi pomogą Ci w tym procesie, przyspieszą go i będą towarzyszyć Ci w komunikacji z Twoim bankiem lub podmiotem przez który wysłałeś pieniądze.

Oczywiście istnieje możliwość zrobienia tego na własną rękę, ale znacznie bardziej prawdopodobne jest, że obciążenie zwrotne lub odzyskanie kapitału nie zakończy się sukcesem, dlatego zalecamy zrobienie tego z ekspertami w tej dziedzinie.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jak odzyskać pieniądze od brokera

Aby odzyskać pieniądze od brokera, trzeba wiedzieć, że istnieje duża różnica (przy odzyskiwaniu naszych pieniędzy) między brokerami regulowanymi i nieregulowanymi. Ogólnie rzecz biorąc, odzyskiwanie pieniędzy od nieregulowanego brokera jest bardziej skomplikowane, ponieważ ci podlegający regulacjom muszą przestrzegać szeregu wytycznych i przepisów, nieregulowanych, cóż, nie. Czy w Twoim przypadku mówimy o brokerze regulowanym czy nieregulowanym?

Innym ważnym faktem jest rozróżnienie rodzajów regulacji, są dobre (z krajów takich jak Hiszpania, Niemcy, Francja, Włochy, Argentyna, Kolumbia, Meksyk, Ekwador, Peru, Chile) i są złe (z krajów takich jak Seszele , Mauritius, Rumunia, Estonia, Saint Vincent i Grenadyny, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Vanuatu – czyli kraje lub wyspy zwane rajami podatkowymi).

Jeśli broker ma dobre regulacje, proces odzyskiwania będzie generalnie łatwiejszy. Tego typu brokerzy przestrzegają przynajmniej pewnych wytycznych i przepisów, które chronią ich klientów. Łatwiej będzie nam też pozyskać dane o firmie stojącej za firmą inwestycyjną.

Proces, wyjaśniony w uproszczony sposób, to: zebrać wszystkie dowody, że zostaliśmy oszukani, złożyć skargę do banku lub wystawcy karty, procesora płatności lub w zależności od tego, w jaki sposób wysłaliśmy pieniądze, zwykle bank lub karta kredytowa lub debetowa .

Przesłane pieniądze pozostaną, powiedzmy, sparaliżowane, dopóki bank, jeśli tak jest, nie zdecyduje, co z nimi zrobić na podstawie dostarczonych przez nas dowodów. Jeśli okaże się, że zostaliśmy oszukani, pieniądze wrócą i możemy je odzyskać, jeśli oszustwa nie można zweryfikować przed (na przykład) bankiem, nie będziemy mogli odzyskać pieniędzy.

Jak odzyskać pieniądze od nieuregulowanego brokera

Brokerzy, którzy nie mają regulacji, zwani również barami finansowymi lub brokerami nieuregulowanymi, to firmy, które, jak wskazuje ich nazwa, nie mają żadnego rodzaju regulacji. Nie mają również uprawnień do obsługi lub otrzymywania Twoich pieniędzy.

Jeśli na przykład jedziemy do przypadku Hiszpanii, broker, który chce pracować z klientami hiszpańskimi, musi posiadać autoryzację i regulację Hiszpański regulator, CNMV (Krajowa Komisja Rynku Papierów Wartościowych). Jeśli go nie masz, mówimy o nieuregulowanym brokerze.

Zanim to wyjaśnię sposób na ratowanie kapitałuPrawda jest taka, że ​​idealna sytuacja jest taka, że ​​przed inwestycją zdajesz sobie sprawę, że jest to niebezpieczna firma i nie inwestujesz w nią. Najlepiej byłoby przede wszystkim unikać inwestowania, ponieważ zauważysz coś dziwnego, coś, co nie zapewnia bezpieczeństwa lub z jakiegokolwiek powodu.

Jak odzyskać pieniądze od nieuregulowanego brokera?

Jeśli jesteś w sytuacji, w której wysłałeś już pieniądze do brokera i zauważyłeś, że może to być oszustwo, naszym zdaniem najlepszym sposobem na odzyskanie pieniędzy jest skorzystanie z pomocy ekspertów ds. odzyskiwania kapitału: poprzez tę usługę ROSZCZENIE KAPITAŁOWE – OBCIĄŻENIE ZWROTNE. Wypróbuj usługę w języku angielskim.

Upraszczając proces, co musisz zrobić, to poprosić o nasze pieniądze od brokera lub firmy oszustów, na pewno zostaniemy zignorowani, następnie skontaktuj się z bankiem lub wydawcą karty i wyjaśnij sytuację, wysłaliśmy oszukane pieniądze i chcemy, aby zostały wróciliśmy do nas, byliśmy ofiarami oszustwa.

Pieniądze, jeśli zrobimy wszystko poprawnie, zostaną „zamrożone” lub „zablokowane” do czasu, aż bank lub emitent zdecyduje, co robić. Aby uzyskać skuteczne obciążenie zwrotne, konieczne jest udowodnienie, że rzeczywiście zostaliśmy oszukani.

Warto wspomnieć, że w tego typu usługach czas jest kluczowy, pamiętaj, że będziesz miał większe szanse na zażądanie obciążenia zwrotnego i zakończy się sukcesem, jeśli nie pozwolisz na upłynięcie dużej ilości czasu.

Jak rozpoznać nieuregulowanego brokera

Aby łatwiej było ich rozpoznać, niektóre inne cechy tego typu brokerów (i ogólnie firm świadczących usługi finansowe bez zezwolenia) to:

 • Mają swoje siedziby w mało znanych krajach lub krajach uważanych za raje podatkowe: Anguilla, Antigua i Barbuda, Bułgaria, Dominika, Estonia, Kajmany, Wyspy Marshalla, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Mauritius, Nevis, Saint Kitts i Nevis, Saint Vincent i Grenadyny , Seszele, Vanuatu, żeby wymienić tylko kilka najpopularniejszych przykładów
 • Mają regulacje, ale bardzo mało poważnych regulacji: Cypr, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Saint Vincent i Grenadyny, Seszele, Vanuatu
 • Kłamią o swojej lokalizacji lub przepisach
 • Nie podają kluczowych informacji o sobie: takich jak lokalizacja, regulamin, firma, do której należą
 • Nękają swoich klientów telefonami
 • GWARANTUJĄ, że nie ma znaczenia, czy nie masz doświadczenia w inwestycjach, z ich ekspertami nadal będziesz zarabiać
 • Zapewniają, że mają zautomatyzowany system, który pomoże Ci zarabiać pieniądze
 • presja inwestowania
 • Są zainteresowani i wtrącają się w szczegóły Twojego życia prywatnego, będą starać się budować z Tobą zaufanie i przyjaźń
 • Zapisałeś się do formularza online, aby otrzymywać informacje od firmy, a teraz dzwonią do Ciebie z wielu firm telefonicznych z różnych części świata oferujących Ci swoje usługi
 • Zachęcaj do proszenia o pożyczki lub pożyczanie pieniędzy od rodziny lub znajomych
 • Obiecują bardzo wysokie zwroty w krótkim czasie
 • Chcą, abyś wysyłał pieniądze w kryptowalutach (Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash itp.)
 • Denerwują się, gdy pytasz o ich przepisy, lokalizację
 • Zdenerwują się, jeśli zapytasz o negatywne recenzje, które przeczytałeś o nich w Internecie

Jak odzyskać pieniądze od regulowanego brokera

Jeśli odzyskiwanie odbywa się za pośrednictwem regulowanego brokera, mamy więcej na naszą korzyść, będziemy mieć znacznie więcej danych od brokera i broker musi przynajmniej częściowo przestrzegać przepisów prawa kraju, w którym ma siedzibę. To duża różnica dla brokera, który na przykład nie ma regulacji i nie wspomina, gdzie się znajduje, do jakiej firmy należy, wszystko to komplikuje zadanie odzyskiwania.

oszustwo brokera, jak odzyskać skargę dotyczącą oszustwa finansowego

Niezależnie od tego, czy jest to broker regulowany, czy też procedura obciążenia zwrotnego lub zwrotu pieniędzy jest mniej więcej podobna, musimy rozpocząć spór z podmiotem, za pośrednictwem którego wysyłamy pieniądze. I chcemy, żeby ten spór rozstrzygnął się na naszą korzyść, bo w tym celu musimy udowodnić, że zostaliśmy oszukani przed podmiotem, przez który przesłaliśmy nasze środki.

Konkluzja

En Polecanibrokerzy.com Codziennie otrzymujemy liczne wiadomości od klientów brokerów czy firm inwestycyjnych, które niestety stracili pieniądze przez kłamstwa, oszustwa i manipulacje.

Codziennie czytamy setki wiadomości od klientów brokerów, którzy są w bardzo złej sytuacji i to nas naprawdę martwi. Zawsze myślimy o tym, jak możemy pomóc odwiedzającym naszą stronę.

W ten sposób dochodzimy dzisiaj, aby mieć ponad 8000 recenzji brokerów z całego świata.

Tutaj wyjaśniliśmy naszym zdaniem najlepszy sposób na odzyskanie pieniędzy od brokera. Wiemy, że jest to coś niezwykle frustrującego i wyczerpującego, dlatego zawsze zalecamy przed inwestycją, aby zbadać to na własną rękę, nie spieszyć się, przemyśleć, a przede wszystkim zainwestować pieniądze, które chcesz stracić, ponieważ na świecie inwestycji duża część traderów traci pieniądze, większość.

Tylko nieliczni, z dużym doświadczeniem, mogą naprawdę zarobić na inwestycjach.

FAQ – Często zadawane pytania

Co to jest obciążenie zwrotne?

Jest to zwrot kwoty pieniędzy w drodze sporu lub skargi (zazwyczaj) zainicjowanej przez osobę, która wysłała pieniądze. 

Jaka jest regulacja brokera?

Jest to szereg zasad, środków i wytycznych, których musi przestrzegać broker, zwykle w celu ochrony klienta. Im poważniejsze regulacje brokera, tym bardziej chronieni są jego klienci.

Co to jest nieregulowany broker?

Jest to broker, który nie ma upoważnienia do działania, ani nie może przestrzegać żadnego rodzaju zasad lub przepisów, które zwykle chronią jego klientów lub fundusze klientów. Nieregulowani brokerzy są obarczeni wysokim ryzykiem i uważamy ich za niebezpiecznych.

Jak się dowiedzieć, czy broker jest regulowany w Meksyku?

To proste, musimy zajrzeć na stronę internetową, w stopkę lub stopkę strony internetowej, ale raczej sekcję, która mówi o regulaminie, numerze regulaminu i urzędzie, który reguluje brokera, a następnie zweryfikuj to na oficjalnej stronie broker, regulator, w tym przypadku w Meksyku.

Czym jest chiringuito finansowe?

Jest to firma zajmująca się lub związana ze światem inwestycji internetowych, która nie ma żadnego rodzaju zezwolenia ani regulacji do działania, obsługi lub otrzymywania pieniędzy od swoich klientów.

Co oznacza broker piracki?

Jest to broker oszustów, zwykle nieuregulowany (i nieuprawniony do przyjmowania klientów i prowadzenia działalności), który oszukuje swoich klientów i kradnie ich pieniądze.

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

1.443 komentarze do «Jak odzyskać oszukane pieniądze?»

 1. Darianie odpowiedź

  Dzwonią do mnie z Blockchain.com, aby powiedzieć mi, że zostałem oszukany przez LBLV .com (firmę inwestycyjną) Mam pieniądze zarobione na krypto, ale muszę połączyć swoją kartę i wpłacić jak najwięcej, aby otrzymać zarobione krypty, doradca jest Rodrigo De La Vega (Argentyńczyk), wysłał mi swoje poświadczenia, ale nadal boję się oszustwa i prosi o dostęp do konta bankowego, aby pomóc Ci w tym procesie.
  Zaczął od powiedzenia mi, że jestem tak ładna, że ​​zaprosiłby mnie do Wielkiej Brytanii i tak dalej.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Darianis, znowu chcą cię oszukać, są tacy sami jak poprzednio, ale udają innych, nic nie dają, nie instalują anydesk, ukradną wszystkie twoje pieniądze, nie daj się manipulować lub przegrasz wszystko.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.