W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Bitcoin 360 Ai. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Bitcoin 360 Ai i powiemy Ci, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWbitcoin360ai.com
🏠 spółkanie wspomina o tym
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mailinfo[at]bitcoin360ai.com
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adres435 Orchard Rd #11 Wisma Atria SG 238877

⚠️ Bitcoin 360 Ai nie wspomina kto jest jego właścicielem, firma znajduje się w Singapurze, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez Bitcoin 360 Ai, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

Witryna Bitcoin 360 Ai

Bitcoin 360 Ai zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, wykresy na żywo, wiadomości rynkowe, chociaż w języku angielskim, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 65 6701 8000

???? Ostateczna wycena Bitcoin 360 Ai ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z Bitcoin 360 Ai.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

Recenzja wideo Bitcoin 360 AI

aktualizacje

Wiadomości o Bitcoin 360 Ai:

data Aktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Bitcoin 360 Ai, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Bitcoin 360 Ai? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Bitcoin 360 Ai.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Bitcoin 360 Ai

Jak zgłosić Bitcoin 360 Ai

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Bitcoin 360 Ai?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Bitcoin 360 Ai to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że Bitcoin 360 Ai to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Bitcoin 360 AI jest niezawodny?

Nie. Bitcoin 360 Ai nie jest godny zaufania, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Bitcoin 360 Ai?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Bitcoin 360 Ai?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

12 komentarze do «Czy Bitcoin 360 Ai to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Othniel odpowiedź

  Jak godny polecenia jest bitcoin 360 Ai, wpisałem to w wyszukiwarce i jak się zarejestrowałem ale zrobiłem pierwszą wpłatę to operator nalegał abym zrobił to przelewem ale zauważyłem że tam gdzie się zalogowałem nie mówił tego samego nazwa jako początek i zapytałem operatora, a ona powiedziała mi, że nazwa platformy to Go4rex, a następnie nie wykonałem przelewu, ale jestem zainteresowany wiedzą o bitcoin 360 ai

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Otniel, dzięki za napisanie o Bitcoin 360 Ai (są tymi samymi oszustami co GO4REX). Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Marcos odpowiedź

  oszustwo oszustwo wielkie jak dom

  dzwonią do ciebie z całego świata

  chcą tylko twoich pieniędzy

  wywierają na ciebie presję, abyś zainwestował, są zawodowymi złodziejami

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Marcos, Bitcoin 360 Ai działa jak przynęta, każdy, kto się zarejestruje, kończy w oszustwie, bądź bardzo ostrożny!

   Pozdrowienia.

 3. MARIO odpowiedź

  ZŁODZIEJE, KTÓRYCH ZAREJESTRUJESZ SIĘ W BITCOIN360AI, A POTEM OSZUSTWA WEZWAJĄ, ABY URADZIĆ TWOJ DEPOZYT

  OSTROŻNY

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj MARIO, Bitcoin 360 Ai działa jak przynęta, każdy, kto się zarejestruje, trafia do brokera oszustów, bądź bardzo ostrożny!

   Pozdrowienia.

 4. WIARA odpowiedź

  TUTAJ REJESTRUJESZ SIĘ, A NASTĘPNIE DZWONI DO CIĘ BROKER OSZUSTÓW, TAK TO DZIAŁA

  JEST TO PO PROSTU STRONA REJESTRACJI WYKORZYSTYWANA PRZEZ FIRMY OSZUSTWA DO POZYSKIWANIA NOWYCH KLIENTÓW, BĄDŹ OSTROŻNY

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj FEDE, Bitcoin 360 działa jak przynęta, każdy, kto się zarejestruje, trafia do brokera oszustów, bądź bardzo ostrożny!

   Pozdrowienia.

 5. Ingrid Colina Ramirez odpowiedź

  Zostałem również oszukany przez INVESTATLAS na 500 euro i to z niewiarygodną łatwością…. Mówią ci, że możesz wypłacić, kiedy tylko chcesz, ale to wszystko kłamstwo…. to Oszuści… Teraz nikt nie odpowiada na moje telefony ani e-maile…. oszuści… zostali zmuszeni do przejścia przez inną firmę Bitcoin 360ai, a później okazało się, że wypłaty pochodziły od innych firm, a zainstalowana platforma pochodziła od Investatlas… proszę rozpowszechnij informacje i powstrzymaj tych ludzi przed dalszym oszustwem lub oszukiwaniem…

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ingrid, dzięki za informacje, przyjrzymy się dogłębnie temu możliwemu powiązaniu między jednym brokerem a drugim, aby ostrzec inne osoby.

   Pozdrowienia.

 6. V. odpowiedź

  Witaj, Ik had mij aangemeld bij : https://bitcoin360ai .com/ – Over dit bedrijf stonden meerdere positieve recensies. Na aanmelding werd ik gebeld vanuit Engeland. Ik heb het bedrag van 250 euro overgemaakt. Daarna bleek dat het ging om eenander bedrijf waar ik me bij had aangesloten: Financex, maar toen was het geld al overgemaakt. Ik kreeg daarna een financieel doradca, een vrouw, die al meteen rozpoczął się od zainwestowania 2000 euro. Daar ben ik niet op ingegaan. Ik besefte mij te laat dat het ineens om eenander bedrijf ging en ben gaan googlen, ze zijn opichters. Ik heb hun gedreigd met politie-aangifte en een adwokat en meteen mijn geld teruggeëist. Ze bleven me daarna bellen met allemaal verschillende nummers uit verschillende landen. Heb przez WhatsApp gezegd dat ik na bezpośredni mijn geld terug wil en alleen maar telefonisch w geprek ga wanneer er een adwokat bij is. Wat kan ik nu het beste doen? Czy het bedrijf bij jullie bekend? En heb ik kans om mijn geld terug te krijgen?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj V., wszyscy są oszustami, nie wierz w nic, co ci mówią, oszukują cię. Dzięki za pisanie o Financex (używają też nazwy Investirex). Ten broker jest uważany za oszustwa. BAFIN (Niemiecki Urząd Nadzoru Finansowego) zawiadomił je o braku regulacji i wprowadzaniu w błąd klientów (Zobacz link BAFIN).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj na naszym czacie lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.