✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w grudniu 2023 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci, czy uważamy, że firma YOX to firma bezpieczna lub niegodna zaufania. Przeczytaj naszą pełną analizę, aby dowiedzieć się wszystkiego!

Analizujemy stronę internetową, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera, takie jak lokalizacja, firma, do której należy, jego regulacje, jego reputacja...

Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje na temat YOX i powiemy dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWyox.mx
🏠 spółka*Yox Holding SA de CV
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaYOX
📌 AdresMeksyk
🕑 Wiek witrynyStrona zarejestrowana: 9 maja 2016 r
Typ spółkiHandel sportowy

O nas: ⚠️ YOX jest własnością Yox Holding SA de CV,

Lokalizacja: Firma wspomina, że ​​ma siedzibę w Meksyku.

Co to jest YOX?

Po przeprowadzeniu analizy strony internetowej firmy możemy to stwierdzić YOX to firma zajmująca się handlem sportem.

Rodzaje kont

Firma nie podaje informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa Yox

Tutaj pokazujemy zrzut ekranu strony internetowej YOX, czyli yox.mx. Do schwytania doszło w WRZESIEŃ 2021.

Kontakt: numery telefonów i e-mail

Po przeprowadzeniu analizy serwisu:

– Znaleźliśmy następujący numer telefonu: 800 2690 969

– Znaleźliśmy następujący e-mail: [email chroniony]

*Regulacja YOX

Dogłębnie przeanalizowaliśmy obecną ⚖️ sytuację regulacyjną ⚖️ w jakiej znajduje się ta firma i doszliśmy do następującego wniosku:

Broker przedstawia nam bardzo niepokojącą sytuację; Nie wspomina zupełnie nic o jego regulacji. Co nam to daje do myślenia? Mówimy o nieregulowanym brokerze. Co to znaczy? Oznacza to, że klienci brokera i wszystkie ich pieniądze nie są objęci żadną ochroną. Oznacza to, że jeśli broker ma złe intencje, najprawdopodobniej nie będziesz w stanie nic zrobić, aby odzyskać swoje pieniądze. Proszę zachować szczególną ostrożność w przypadku tego typu firm. Zastanów się dobrze, zanim wyślesz pieniądze, wysyłasz je do firmy bez żadnych przepisów i zabezpieczeń!

???? Ocena końcowa YOX ????

Jak widać, przeprowadziliśmy szczegółową i kompletną analizę najważniejszych cech Yox i doszliśmy do następujących wniosków na temat tej firmy:

Lokalizacja: Wspomina o lokalizacji w miejscu uważanym za bezpieczne, takim jak Meksyk.

Rozporządzenie: Nie wspominają nic o jego regulacji, to znaczy: mówimy o spółce nieregulowanej, w której zauważalny jest brak jasności i powagi.

Proszę pamiętać, że spółka została zgłoszona przez różne organy nadzoru finansowego (w tym przypadku CNBV). Dziesięć SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ.

Yox przedstawia się jako firma zajmująca się handlem sportem i podkreśla swoją lokalizację w Meksyku, kraju powszechnie uważanym za bezpieczny w prowadzeniu działalności w branży finansowej.

Brak szczegółów dotyczących jego regulacji budzi dodatkową obawę: brak nadzoru meksykańskiego organu nadzoru finansowego lub innych uznanych organów regulacyjnych budzi obawy związane z brakiem zabezpieczeń i kontroli, które mogłyby mieć wpływ na ochronę interesów inwestorów.

. Pominięcie informacji na temat ram regulacyjnych może sprawić, że niektórzy inwestorzy będą niechętni do współpracy ze spółką, która nie przestrzega standardów regulacyjnych obowiązujących w branży finansowej. Ten brak przejrzystości może również budzić wątpliwości co do prawdziwości jego funkcji, co zwiększa wątpliwości co do uczciwości i wiarygodności podmiotu.

🚨🚨 Wniosek: z wymienionych powodów nasz wniosek jest taki, że jest to firma bardzo niepoważna i bardzo niebezpieczna. Zastanów się dobrze, czy chcesz wysłać pieniądze do firmy o takich cechach. 🚨🚨

aktualizacje

Wiadomości o YOX:

data Aktualizacja wiadomości
marzec 2022Skarga przeciwko YOX z regulator finansowy CNBV

Zauważamy, że firma ma już skargi od organów nadzoru finansowego. Proszę zachować szczególną ostrożność!

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Digitalelitemarkets? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swojego doświadczenia z YOX.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez YOX

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić YOX

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla YOX?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Jak mogę zgłosić YOX?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy YOX jest niezawodny?

Nie. YOX nie jest godny zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: jej prawdopodobna fałszywa lokalizacja i brak regulacji powodują wiele niepewności i niepewności finansowej. Oprócz tego ma skargi od organów nadzoru finansowego, takich jak CNBV. UWAŻAJ!

Jak odzyskać pieniądze od YOX?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

29 komentarze do «Yox: opinia i komentarze – Czy to oszustwo?»

 1. Ivana CordobA odpowiedź

  Chcę wyrazić wdzięczność za analizę i odzyskanie mojej inwestycji

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ivana, FANTASTYCZNIE!!!, jaką radość nam dajesz, jeszcze jednej, która to osiągnęła, od teraz, jeśli zdecydujesz się na inwestycję, sprawdź brokerów przed zapłaceniem kartą, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj recenzję i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

  • Mario i odpowiedź

   Dzień dobry Iwanie,
   Mam przyjaciela na całe życie, który zaprasza mnie do inwestowania w Yox. Jakie trudności lub problemy miałeś w tej firmie, że zdecydowałeś się nie kontynuować współpracy?
   Jak myślisz, co było najgorsze? Otrzymałeś zwrot pieniędzy. Z tego co wiem, odzyskanie pieniędzy może zająć dużo czasu?

   Chciałbym, żebyście opowiedzieli mi o swoich doświadczeniach

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.