Komentarze folionetu

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Folionet (zwany również folionet.com), jest brokerem CFD. Czy Folionet jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Folionecie ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to folionet? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Santos Capital Group LLC.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Stany Zjednoczone. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ wspominają o byciu regulowanym przez SEC, regulatora Stanów Zjednoczonych, chociaż nie podają numeru regulacji, ani nie byliśmy w stanie zweryfikować regulacji. Uważamy, że jest to nieuregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Folionet, zwracamy uwagę, że nie zawierają one informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Folionet to: Platforma Folionet.

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla traderów, które Folionet udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Folionetu
Strona internetowa Folionetu

Folionet zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: objaśnienia produktów finansowych Folionet, blog z artykułami edukacyjnymi, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Folionet |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: folionet.com

Número de teléfono: (786) 294-0585, (305) 303-4279 i (561) 544-7614, (214) 765-1167

E-mail: [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat Folionet. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Folionet <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Folionet jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: uważamy, że jest to nieuregulowany broker, szukając innych opinii o Folionecie nie mogliśmy znaleźć żadnych, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nowa firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Folionecie? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

29 komentarze do «Folionet: Ocena i komentarze»

 1. Alberto odpowiedź

  Witam, podjąłem się zadania przeglądu SIPC i jeśli jest tam FOLIONET FINANCIAL LLC, chodzi o to, że jeśli przeczytają umowę folianetową, podpiszecie ją z SANTOS CAPITAL HOLDINGS, INC., którego nie ma na liście SIPC, więc wolałem się zdarzyć. Pozdrowienia!

 2. Lilly odpowiedź

  Witam, możesz sprawdzić SEC.gov i SIPC. ORG i firma są zarejestrowane w obu. Nie rozumiem, dlaczego nie możesz ich znaleźć?

 3. Diego Ortiz odpowiedź

  Dzień dobry wszystkim, dziękuję za podzielenie się swoimi opiniami na znajomych z folionetu, lepiej je przekażę

  pozdrowienia

 4. Jose odpowiedź

  Ale widzę, że pojawia się Folionet, nie do końca rozumiem, dlaczego jej nie polecają

  Od SEC

  s .raport / CIK / 0001674055

  SIPC

  sipc .org / lista-członków / S

 5. Uczeń odpowiedź

  Służy, jeśli jest zatwierdzony przez FINRA: / brokercheck .finra.org / firma / podsumowanie / 283965
  Oraz SIPC: .sipc.org/list-of-members/?Query = Folionet

 6. Jose Perez odpowiedź

  Oczywiście administrator tej strony jest przeciwny Folionetowi, bardzo smutno, że powinni to zrobić na korzyść innego brokera, który płaci ubezpieczenie IB. Jestem klientem folionet i santos od ponad 2 lat i nigdy nie miałem problemów z kupowaniem i wypłacaniem pieniędzy.

  Wydaje mi się dość nisko ze strony tej strony, która nie chce zrozumieć pojęcia znaku towarowego, Folionet jest po prostu marką komercyjną, gdy podpisywana jest umowa na prowadzenie, podpisywana jest z grupą Santos Capital. uspto. report / TM / 87396131 to jak kupowanie iphone'a i denerwowanie się, że gwarancję obejmuje Apple, a nie znak towarowy Iphone.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Jose, nie jesteśmy przeciwko nikomu ani nikomu nie faworyzujemy, oferujemy to FORUM tylko dla inwestorów, aby mogli wyrazić swoją opinię na temat brokerów, z którymi współpracują i wyjaśnić swoje doświadczenia, zalecamy regulowanych brokerów w Stanach Zjednoczonych, ale chociaż mogą mieć regulację , NIE polecamy Folionetu do reklamacji, które otrzymaliśmy od różnych klientów, tutaj możesz przeczytać naszą recenzję na temat Folionet: https://brokersrecomendados.com/folionet-comentarios/

   pozdrowienia

 7. Piotr odpowiedź

  Dzień dobry
  Dowiaduję się, dlaczego jestem zainteresowany inwestowaniem na tej platformie. Na stronie Grupy Kapitałowej Santos stwierdzam, że Folionet jest produktem tego brokera, a nie niezależną firmą.

  Komentarz Antonia mnie martwi, jeśli tak, to nie byłoby swobody działania.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Pedro, nie polecamy firm, które naszym zdaniem są bardzo niebezpieczne, takich jak Folionet.

   pozdrowienia

 8. Anthony odpowiedź

  A na domiar złego teraz, dziś, wczoraj, w dzisiejszych czasach nie pozwalają kupować akcji, które już studiowałeś, robiąc „due diligence” i korzystać z okazji, które pojawiają się na co dzień, ponieważ teraz najpierw musisz zapytać o pozwolenie od zobacz czy pozwolili ci kupić ral lub jakie działanie (przypuszczam, że to zależy czy im to odpowiada) a potem jeśli już znalazłeś cenę wejścia to nie możesz wejść i oczywiście kiedy dadzą ci pozwolenie, (jeśli tak się stanie) cena jest już z góry, a później, gdy zobaczysz, że akcja kosztuje 10 dolarów więcej (lub więcej), są to pieniądze, których już nie zarabiałeś, ponieważ nie udzielili Ci pozwolenia (czyli Folionet ) zarabiać pieniądze. Jest to więcej niż godne ubolewania. Cześć CODX konkretny przypadek, zamówiłem zakup za 20 dolarów i powiedzieli (Folionet) "nie wolno komercjalizować tej akcji", potem poszło do 23 dolarów, a teraz jest za 28.8 dolarów, ZOBACZ CO I MÓWIĆ? (vit, aby znaleźć inną platformę). CHOLERA !!!

  • wirowy odpowiedź

   Witam, czy mógłbyś trochę lepiej wyjaśnić ten problem, który mówisz, że przedstawiają. Myślałem o ulokowaniu pieniędzy na zainwestowanie, ale pod tym problemem musiałbym dużo myśleć.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Antonio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Folionet. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

  • Jose brawo odpowiedź

   Witam, dzisiaj zarejestrowałem się na tej platformie, jednak z tego, co wspominasz Antonio, wydaje mi się, że jest to częścią biznesu tych platform, gdy wykrywają te możliwości i blokują ich dostęp, coś podobnego słyszałem od inwestora, gdy zarabiam dużo pieniędzy z botami w iqoption używając binarnych, ale gdy chciał go wypłacić lub ponownie uruchomić platformę postawił maksymalny limit 1 dolara, gdy miał około 30 tys do działania, nie wiem czy to naprawdę częste w wszystkich brokerów lub zdarza się tylko niektórym.
   Czy ktoś może polecić jakąkolwiek inną platformę, która ma mniej tego typu roszczeń?
   Pozdrowienia.

 9. Fidel Alvarez odpowiedź

  Witam,

  Nazywam się Fidel Alvarez, jestem częścią zespołu Folionet, piszę, aby wyjaśnić pewne aspekty twojej recenzji.

  Folionet to marka Grupy Kapitałowej Santos, która jest brokerem regulowanym w Stanach Zjednoczonych, dlatego jest ściśle i obligatoryjnie regulowana przez SEC i FINRA.

  Jako broker-dealer zarejestrowany w USA musisz spełniać wymagania naszych regulatorów FINRA i SEC, dodatkowo jesteś członkiem SIPC. Jak widać w tym linku w pkt. raport / CIK / 0001674055 Folionet jest zarejestrowanym znakiem towarowym na licencji SCG. Z drugiej strony, jeśli wpiszesz następujący brokercheck .finra.org / i wpiszesz w wyszukiwarce Santos Capital Group, będziesz mógł zobaczyć zarejestrowanych brokerów, którzy są częścią zespołu Folionet i SCG.

  Pod każdym względem Folionet jest komercyjnym rozszerzeniem SCG. Dlatego portfele naszych klientów, zarówno SCG, jak i Folionet, mają te same gwarancje i są regulowane dokładnie tymi samymi przepisami prawa i instytucjami. Jedyna różnica polega na nazwie marki, czysto biznesowej.

  Dodatkowo, działając w Stanach Zjednoczonych, nie możemy oferować kontraktów CFD, ponieważ są one nielegalne w tym kraju, więc mamy tylko akcje i fundusze ETF. Oferujemy konta gotówkowe i depozytowe, a nasi użytkownicy mogą nas znaleźć na Instagramie, Youtube i naszej stronie internetowej.

  Dziękuję bardzo.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Fidel de Folionet, ale po co inwestować z Folionet, czy nie można inwestować bezpośrednio z Grupą Kapitałową Santos? Poza tym przepisy amerykańskie pochodzą z Grupy Kapitałowej Santos, a nie z Folionetu, czy też źle to zrozumieliśmy?

   pozdrowienia

 10. Lipiec odpowiedź

  Witam, przesyłam ci ten link, który znalazłem, gdzie najwyraźniej są one regulowane, a ich znakiem towarowym jest Folionet:

  uspto. raport / firma / Santos + Capital + Group + LLC

  Dodatkowo przesyłam Wam jeszcze jeden link, gdzie widać, że zostali zaudytowani przez publiczną firmę rachunkową i tam pokazują swoje saldo na koniec 2019 roku. Mają w Aktywach mniej 500 tys.$, wydaje mi się, że to niewiele i że być może czyni je ryzykownymi.

  ust. raport / Dokument / 0001674055-20-000001 /

  Przejrzyj go i czy możesz nam powiedzieć, czy nadal uważasz, że jest to ryzykowny broker, czy nie? Miałem z nimi zainwestować, ale zacząłem to badać.

  dzięki

  lipiec

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Julio, ale na stronie SEC nigdzie nie wspominają o Folionet, ponieważ druga strona wydaje się mieć wątpliwą proweniencję. Nadal wygląda jak nieuregulowany broker.

   pozdrowienia

 11. Rafael odpowiedź

  Witam, dzieje się tak, że folianet nie jest spółką jako taką, ale marką należącą do firmy należycie zarejestrowanej w USA, takiej jak Santos Capital Group LLC, która jest zarejestrowana w SEC i jest członkiem FINRA i SIPC

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Rafaelu, nie zrozumieliśmy Twojego przekazu o Folionecie, do jakiej marki należy? Dlaczego więc nie inwestować bezpośrednio w spółkę regulowaną? Prześlij nam link do rozporządzenia, aby zweryfikować to, co mówisz, ponieważ nie udało nam się znaleźć rzekomego rozporządzenia Folionet.

   pozdrowienia

 12. Anfer odpowiedź

  Dobry wieczór poszukaj linków oznaczonych „losowo” z SEC i SIPC, odchodzi Santos Capital Group Llc. Ale nie ma linku do FINRA. Jakie relacje ma ta firma z FOLIONET? czy to tylko nazwa handlowa? Czy akta nie powinny być pod tym nazwiskiem?
  Przepraszam, że moja ignorancja jest szczerym zapytaniem. Dzięki

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witam Anfer, uważamy, że Folionet jest brokerem nieregulowanym, w przeciwnym razie zapraszamy przedstawiciela firmy do wskazania jego regulacji.

   pozdrowienia

 13. Daniela Graells odpowiedź

  Cześć! Jestem klientem firmy Folionet i gorąco polecam. Jeśli dokładnie sprawdzisz stronę internetową na dole, okaże się, że są one regulowane przez FINRA, SIPC i SEC w Stanach Zjednoczonych.

  Powinni dobrze sprawdzić źródła swoich informacji, ponieważ każdy broker działający w Stanach Zjednoczonych musi być zarejestrowany w tych instytucjach.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Daniela, czy możesz nam podać numer regulaminu? Nie mogliśmy go znaleźć ani zweryfikować.

   pozdrowienia

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Cześć Losowo, nie mogliśmy zobaczyć żadnej ze stron internetowych, o których wspomina strona internetowa Folionet.

     pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *