✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat Pecunia Consulting Group

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Pecunia Consulting Group (zwanego również pecuniaco.com), jest brokerem oferującym usługi doradztwa inwestycyjnego. Czy Pecunia Consulting Group naprawdę jest polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Pecunia Consulting Group. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Stanach Zjednoczonych, chociaż jeśli jest realny, powinien mieć regulację od amerykańskiego regulatora, co się nie zdarza i każe wątpić w jego podstawę. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, więc uważamy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje Pecunia Consulting Group, zauważamy, że tak naprawdę nie zawierają one informacji o posiadaniu różnych planów lub typów kont.

Platformy do działania jakie oferuje Pecunia Consulting Group to: wierzymy, że jest to własna platforma Pecunia Consulting Group.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Pecunia Consulting Group udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Pecunia Consulting Group
Strona internetowa Pecunia Consulting Group

Pecunia Consulting Group zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie powyżej produktów, które oferuje Pecunia Consulting Group, wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata tradingu, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Grupa doradcza Pecunia |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: pecuniaco.com

Número de teléfono: + 1-212-372-7514

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Grupa doradcza Pecunia <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Pecunia Consulting Group jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, nie jest jasne, gdzie ma swoją siedzibę, szukając opinii o Pecunia Consulting Group nie mogliśmy znaleźć takiej, która każe nam sądzić, że to firma "nowa". Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CNMV Grupa doradcza Pecunia do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2020 r

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”382″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

16 komentarze do «Pecunia Consulting Group: Ocena i komentarze»

 1. Hellen odpowiedź

  z pewnością są oszustami, nie inwestuj z nimi; nigdy nie zwracają pieniędzy inwestorowi i mają konta w rajach podatkowych. Alert b z nimi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Hellen, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Pecunia Consulting Group. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 2. Maria Alejandra Peraza odpowiedź

  WITAJCIE, PECUNIA UMIESZCZA MOJE NAZWISKO NA STOPIE NOTATKÓW, KTÓRE WYSYŁAŁA DO KLIENTÓW, ABY ICH ROZRYWKA, ALE JA TAM NIE PRACUJĘ, ROBIĄ TO, ABY OSZKODZIĆ LUDZI, KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE SĄ POWAŻNI. RADZĘ IM, ABY NIE INWESTOWAĆ Z NAMI, JUŻ W STANACH ZJEDNOCZONYCH JEST POWAŻNE DOCHODZENIE W ZAKRESIE SKARGI ZŁOŻONEJ PRZEZ OSZUST; JEŚLI CHCĄ WERYFIKOWAĆ ADRES NA STRONIE INTERNETOWEJ I DOTRZEĆ NA TEN ADRES, ABY WIDZIELI, ŻE NIE ISTNIEJĄ; TO OSOBA ZA KOMPUTEREM, KTÓRA CHCE ZARABIAĆ PIENIĄDZE I WYSYŁAĆ ŚRODKI DO RAJÓW PODATKOWYCH. NIE INWESTUJ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Maria, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Pecunia Consulting Group. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali?

   pozdrowienia

 3. RichardsFrank odpowiedź

  Dzień dobry byłem jako doradca Pecunica Consultig i widziałem jak grają i okłamują inwestorów, moja rekomendacja nie inwestuj z nimi, nie mają pozwolenia ani licencji na udział w giełdzie i to co robią to pośrednictwo pobierać prowizje. NIE INWESTUJĄ Z NAMI, NIE WIEDZĄ JAK DZIAŁAĆ NA RYNKU.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Richard, jesteśmy zainteresowani wieloma informacjami, które możesz mieć na temat Pecunia Consulting Group, w szczególności informacjami, które mogą pomóc osobom poszkodowanym w odzyskaniu pieniędzy.

   pozdrowienia

 4. Ian Castro odpowiedź

  Pecunia Consulting Group jest tajną firmą, która działa na giełdzie i nie ma do tego możliwości; To on jest odpowiedzialny za chwytanie niewinnych inwestorów, obiecując im zyski, które nigdy nie są im dostarczane; zadaniem jest przyciągnięcie inwestorów i ulokowanie pieniędzy inwestora w bankach znajdujących się w rajach podatkowych, a te banki zwracają prowizję za wspomniane pozyskiwanie funduszy; nie mają żadnej gwarancji dla inwestora i dopuszczają się praktyk przestępczych; Trwa już śledztwo, prowadzone przez ludzi, którzy potępiają tę firmę i jej przedstawicieli.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ian, dziękuję za udostępnienie wszystkich tych informacji o brokerze Pecunia Consulting Group. Jakie masz z nimi doświadczenia?

   pozdrowienia

 5. Carlos odpowiedź

  To prawdziwi oszuści, a władze w Ameryce Północnej wszczęły dochodzenie, lepiej nie podawać zbyt wielu informacji, aby prawo zrobiło to, co powinno. Nie polecam ich, dzwonią do ciebie i nalegają na inwestowanie, malują wszystko bardzo pięknie, ale kiedy wy jako inwestorzy chcecie się ruszyć, ignorują was! SĄ PROFESJONALNYMI ZŁODZIEJAMI I OSZUSTWAMI.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Pecunia Consulting Group. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska osób, które się z Tobą skontaktowały, numery, e-maile, z których się z Tobą skontaktowali?

   pozdrowienia

 6. Rafael odpowiedź

  Dzień dobry, jeśli mam nazwiska osób, które rzekomo tam pracują lub pracowały (PECUNIA CONSULTING GROUP); HERNAN CASTRO, FRANK RICHARDS, HELLEN WHITE, MARIA ALEJANDRA PERAZA i jeden IAN SMITH; Kontakty były pod numerem 0017862285976 i e-mailem: [email chroniony] oraz telefon lokalny 0012123727514; oba telefony nigdy nie odbierają, tylko one kontaktują się z jednym, ale jeden jako inwestor nie może zadzwonić; Jestem już w kontakcie i jestem obsługiwana przez Komisję BEZPIECZEŃSTWA USŁUG I WYMIANY, a informacje, które przekazują, są bardzo dobre, aby powstrzymać te nieuczciwe praktyki; Wysłałem już wszystkie nagrania głosowe, które posiadam, wszystkie przelewy do Banco Lafise w Kostaryce; Wszystko, czego potrzebujesz, chętnie to zapewnię; Mam umowę, którą każą ci podpisać, ale której nie wypełniają

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Rafaelu, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Pecunia Consulting Group. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz e-maile, z których skontaktowano się z Tobą? Jeśli chodzi o umowę, możesz przesłać ją na strony internetowe, takie jak wetransfer lub uploadfiles i udostępnić nam link, abyśmy mogli go zobaczyć.

   pozdrowienia

  • Sergio odpowiedź

   Rafaelu dzień dobry,

   Udało Ci się naprawić i odzyskać swoje pieniądze, jestem bardzo zdesperowany, ponieważ mam zamiar je odzyskać, ale teraz okazuje się, że muszę zapłacić podatek do IRS, aby je odzyskać i przekazać tę płatność do pecunia.

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć Sergio, nie wiem dokładnie jaka jest Twoja sytuacja, ale Pecunia to SCAM i wcale nie musisz im dawać pieniędzy, każdy z nich dba o podatki, nie zrobią tego za Ciebie , nie wierz im Nic, to kłamcy i manipulatorzy.

    Pozdrowienia.

 7. zostałem oszukany odpowiedź

  Witam, nie dotrzymali słowa i chciałbym wiedzieć, czy nie mogę wycofać mojego kapitału, co można zrobić. Oni - grupa konsultingowa pecunia - obiecali mi zyski i szybkie wypłaty, ale nic z tego, jeśli chodzi o wypłatę, pokazuje, że są kłamcami.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, zostałem oszukany, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Pecunia Consulting Group. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *