✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w grudniu 2023 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci, czy uważamy, że firma LFNA to firma bezpieczna lub niegodna zaufania. Przeczytaj naszą pełną analizę, aby dowiedzieć się wszystkiego!

Analizujemy stronę internetową, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera, takie jak lokalizacja, firma, do której należy, jego regulacje, jego reputacja...

Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje na temat LFNA i powiemy dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWlfnai.com
🏠 spółka*WOLNOŚĆ FINANSOWA NA – MIĘDZYNARODOWA
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaNie wspomina
📌 AdresKolumbia
🕑 Wiek witrynyStrona zarejestrowana: 19 lutego 2019
Typ spółkiSzkolenia z marketingu cyfrowego

O nas: ⚠️ LFNA jest własnością LIBERTAD FINANCIERA NA – INTERNATIONAL

Lokalizacja: LFNA wspomina o lokalizacji w Kolumbii, lokalizacji całkowicie NIE POLECANEJ. Jeśli zdecydujesz się zaufać firmie z siedzibą tutaj, musisz wiedzieć, że Twoje pieniądze nie są objęte żadną ochroną, jest to bardzo ryzykowne. Zastanów się dwa razy, zanim zaufasz tej firmie. ||| Możemy już powiedzieć, że niepokoi nas kilka cech tej firmy.

Co to jest LFNA?

Po przeprowadzeniu analizy strony internetowej firmy możemy to stwierdzić LFNA to: system szkoleń z zakresu marketingu cyfrowego.

Rodzaje kont

Firma nie podaje informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa LFNA

Tutaj pokazujemy zrzut ekranu strony internetowej LFNA, czyli lfnai.com. Do schwytania doszło w WRZESIEŃ 2022.

Kontakt: numery telefonów i e-mail

1) Po przeprowadzeniu analizy serwisu:

– Znaleźliśmy następujący numer telefonu: +57 315 ​​217 9257

– Znaleźliśmy następujący e-mail: [email chroniony]

*Przepisy LFNA

Dogłębnie przeanalizowaliśmy obecną ⚖️ sytuację regulacyjną ⚖️ w jakiej znajduje się ta firma i doszliśmy do następującego wniosku

LFNA to strona internetowa i firma oferująca szkolenia inwestycyjne i marketing afiliacyjny. W przeciwieństwie do brokera, skupiają się na edukacji, a nie na bezpośrednim pośrednictwie. Dlatego nie potrzebuje regulacji brokera.

???? Ocena końcowa LFNA ????

Jak widać, przeprowadziliśmy szczegółową i pełną analizę najważniejszych cech LFNA i doszliśmy do następujących wniosków na temat tej firmy:

Lokalizacja: Wspominają, że znajdują się w BARDZO NIEBEZPIECZNYM miejscu

Rozporządzenie: Jest to strona internetowa, która nie wymaga regulacji, ponieważ nie jest brokerem

Oprócz tego firma ma charakter piramidalny, proszę zachować ostrożność.

Proszę pamiętać, że spółka została zgłoszona przez różne organy nadzoru finansowego (w tym przypadku SBS, organ regulacyjny z Peru). Zachowaj DUŻĄ OSTROŻNOŚĆ.

Organy nadzoru finansowego, takie jak SBS w Peru, uznały, że LFNA ma charakter piramidalny, co wiąże się z ryzykiem finansowym. Struktura ta, w której zachęca się do zatrudniania innych osób w celu uzyskania świadczeń, budzi obawy co do jej trwałości i przejrzystości. Dodatkowo, choć LFNA prezentuje się jako kurs z siedzibą w Kolumbii, postrzeganie bezpieczeństwa w tym kraju może budzić obawy. Ze względu na te zastrzeżenia i względy ważne jest, aby podchodzić do jakiejkolwiek współpracy z firmą z ostrożnością.

🚨🚨 Wniosek: z wymienionych powodów nasz wniosek jest taki, że jest to firma bardzo niepoważna i bardzo niebezpieczna. Zastanów się dobrze, czy chcesz wysłać pieniądze do firmy o takich cechach. 🚨🚨

aktualizacje

Wiadomości o LFNA:

data Aktualizacja wiadomości
listopada 2023Skarga na LFNA organ nadzoru finansowego SBS

Zauważamy, że firma ma już skargi od organów nadzoru finansowego. Proszę zachować szczególną ostrożność!

Film o wolności finansowej

Opinie o los usuarios

Co myślisz o LFNA? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z LFNA.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez LFNA?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić LFNA

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla LFNA?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Jak mogę zgłosić LFNA?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy LFNA jest niezawodne?

Nie. LFNA nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: jej rzekoma lokalizacja w Kolumbii powoduje brak bezpieczeństwa i przejrzystości. Kiedy widzisz witrynę i jej wiek, jest to nowa firma. Czy budzi to w Tobie zaufanie? Oprócz tego firma ma wyraźnie piramidalną charakterystykę i ostrzeżenia ze strony organów regulacyjnych. BĄDŹ BARDZO OSTROŻNY.

Jak odzyskać pieniądze od LFNA?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

108 komentarze do «LFNA: opinia i komentarze – Czy to oszustwo?»

 1. Frank G odpowiedź

  Dzięki za pomoc. Dzięki tej analizie odzyskałem inwestycję

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Franco, FANTASTYCZNIE!!!, jak bardzo nas uszczęśliwiasz, jeszcze jedna osoba, która to osiągnęła, od teraz, jeśli zdecydujesz się na inwestycję, sprawdź brokerów przed zapłaceniem kartą, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj przegląd i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

  • Juliana Lopez odpowiedź

   Aby zarobić pieniądze, co muszę zrobić?

 2. Marianela odpowiedź

  Każą ci na początku wpłacić 75 soli, mówię o Peru, a potem dadzą ci strategie, dzięki którym będziesz otrzymywać wiadomości codziennie i możesz zarobić kolejne 75 soli, a tym samym łańcuch, ale informacje wydają się nieufne, ponieważ tam nie dotyczy żadnej usługi

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Marianela, dziękuję za komentarz na temat LFNA. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Fabian odpowiedź

  Nadal czekam na wypłatę pieniędzy, zwrot pieniędzy i mnie nie słuchają. Mają haniebne wsparcie, które nie odpowiada na wiadomości swoich klientów. Straszne przeżycie. Nie polecam ich.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Fabián, dziękuję za komentarz na temat LFNA. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Ostrożny odpowiedź

  Wdzięczny za informację. Ofertę znalazłem pod tym linkiem. Na szczęście zawsze najpierw robię badania.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Precavida, zawsze musisz być uważny, monitorować i dobrze oceniać, zanim gdziekolwiek zainwestujesz.

   Pozdrowienia.

 5. Dariana odpowiedź

  Witam, dobry wieczór, właśnie otrzymałem post na Instagramie, w którym dziewczyna zaproponowała, że ​​bardzo łatwo zarobisz pieniądze, prosi o numer telefonu i e-mail, a następnie wysyła ci film wyjaśniający, że musisz dokonać inwestycji i systemu, który zarządza stosowaniem wolności finansowej.

  Dziewczyna pojawia się na Instagramie jako: Sorany Duarte.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Dariana, dzięki za komentarz na temat LFNA. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Stefania Diaz odpowiedź

  Witam, dobry wieczór, jak mogę odzyskać pieniądze, firma LFNA oszukała mnie i mojego przyjaciela, jak mogę odzyskać pieniądze, kazali mi się reklamować i nie wygrałem pieniędzy

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Estefany, jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 7. Fatimy Navarro odpowiedź

  Dzień dobry, jak zgłosić tę firmę? Zarejestrowałem się wczoraj nie rozumiem dobrze systemu i doradca zostawił mi swojego WhatsAppa i nie odbiera a ja mam rozmowy

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Fatimo, ale czy zostałaś oszukana lub co się stało?

  • Ana odpowiedź

   Witaj Fatimo, Ana cię wita, chciałem tylko wiedzieć o tej rzekomej firmie, która moim zdaniem jest oszustwem.

   • Melani

    Dzień dobry, jeśli tak, mówią, że jest to legalne, a mimo to pokazali mi stronę i wygląda na to, że jeśli tak, to dlaczego możesz mi powiedzieć?

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Melani, jeśli chcesz, możesz napisać nam tę stronę, ale wszyscy użytkownicy powiedzieli nam, że wszystkie otrzymane dokumenty są fałszywe, podobnie jak linki. Bądź bardzo ostrożny.

    Pozdrowienia.

   • maria

    Skontaktowała się ze mną dziewczyna, powiedziała, że ​​będzie mnie wspierać, a kiedy poprosiłem ją, żeby pomogła, przestała mi odpowiadać

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć Maria, nikomu nie pomagają, chcą cię tylko wyłudzić od pieniędzy, zawsze robią to samo, jeśli nie masz już pieniędzy, to mogą cię okraść, nie marnują czasu z tobą, tak właśnie działają ci oszuści.

    Pozdrowienia.

 8. Geraldine odpowiedź

  Dzięki Bogu, że poszedłem zbadać tę firmę, która sprawia, że ​​wyglądasz bardzo ładnie, jak OSZUSTWAĆ ludzi i ich oszukiwać, ale na szczęście zawsze jestem nieufny i najpierw dowiaduję się, staram się znaleźć informacje, aby zobaczyć, czy naprawdę warto się zintegrować lub Nie! Bardzo dziękuję za przekazane informacje Bóg zapłać...

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Geraldine, cieszymy się, że byłeś mądry i zweryfikowałeś informacje przed zainwestowaniem, uratowałeś się przed najgorszym okresem w swoim życiu. Dzięki za pisanie i komentowanie.

   Pozdrowienia.

 9. Celia tuanama amasifuen odpowiedź

  Zamierzam z nimi pracować na WhatsApp, mówi mi, że to jest bezpieczne i mogę zarabiać pieniądze, a oni wpłacają mnie na moje konto bankowe. Prawda jest taka, że ​​​​mam wątpliwości, nie wiem, czy jest to wiarygodne, czy oszuści

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Celia, dzięki za komentarz na temat LFNA. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • tylko yailyn odpowiedź

   Witam właśnie stałem się częścią tej firmy i czytam komentarze, dziewczyna która podobno jest doradcą nie odpisała mi ani nie doradziła mi tak jak powiedzieli zainwestowałem 20 dolarów za rzekome biuro na platformie mam dowody

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Yailyn, dowody, że możesz mieć, mają dla nich bardzo małe znaczenie, będą próbowali uzyskać od ciebie więcej i nigdy nie będziesz w stanie niczego odzyskać, lepiej bądź ostrożny, ponieważ ich celem jest oszustwo.

    Pozdrowienia.

 10. Milagros odpowiedź

  Posiadam nagrania i nagrania ale nie wiem jak je wysłać tym sposobem na nagraniach jest link gdzie uzyskam informacje od firmy o jej legalności oraz legalność pieniędzy z izby gospodarczej, zaświadczenie z rejestru sądowego, rejestracja jednoosobowej firmy zaświadczenie, zaświadczenie o pełnomocnictwie.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Milagros, dzięki za komentarz na temat LFNA. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.