✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w grudniu 2023 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w cyfrowe rynki pierwsze. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje na temat Digital First Markets i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWdigitalfirstmarkets.com
🏠 spółkaNie wymienione
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
[email chroniony]
[email chroniony]
[email chroniony]
📈 PlataformaPierwsze rynki cyfrowe
📌 Adres573, Crown Street, Londyn – SB6 4XB, Wielka Brytania – Suite 305, Griffith Corporate Centre. Beachmont, Kingstown, Saint Vincent i Grenadyny (fałszywie)

⚠️ Digital First Markets nie podaje nazwy prawnej firmy, która ją obsługuje, a opublikowane adresy nie odpowiadają żadnej firmie inwestycyjnej. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy rodzajów kont oferowanych przez Digital First Markets, w tym przypadku zauważamy, że oferuje ona 6 różnych typów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Początkujący$100
Regularna$500
As$1,000
Najwyższy$3,000
Premia$5,000
Premium Plus$10,000

Informacje w sieci

pierwsza na rynku cyfrowa witryna internetowa

Digital First Markets zapewnia podstawowe wyjaśnienia na temat oferowanych przez siebie produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, wykresy na żywo i tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • +44 (20) 80898131 (Wielka Brytania)
 • +65 3159 1290 (Singapur)

???? Ostateczna wycena Digital First Markets ????

Wreszcie, w kilku słowach, Nasza rekomendacja jest następująca: NIE INWESTUJ NA RYNKACH PIERWSZYCH CYFROWYCH.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości na temat pierwszych rynków cyfrowych:

data Aktualizacja wiadomości
listopada 2023Skarga przeciwko cyfrowym pierwszym rynkom FCA.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Digital First Markets? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z .

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Digital First Markets

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłaszać rynki pierwsze w branży cyfrowej

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić „cyfrowe rynki pierwsze”?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Digital First Markets to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Digital First Markets to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało jeszcze jednej bardzo negatywnej charakterystyki spółki.

Czy Digital First Markets jest godny zaufania?

Nie. Digital First Markets nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Digital First Markets?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla cyfrowych rynków pierwszych?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Digital First Markets to oszustwo? Opinie»

 1. Geneza odpowiedź

  Ta firma nie jest godna zaufania. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Genesis, dziękujemy za napisanie o Digital First Markets. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie inwestuj więcej pieniędzy, ich jedynym celem jest okradnięcie Cię, manipulują operacjami ręcznie i zatrzymują pieniądze od chwili, gdy dotrą na ich konta, nigdy nie trafiają na rynek, wszystko jest przygotowane tak, aby tracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się na wypłatę, a oni poproszą Cię o okup w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!, to jest ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem oszusta i nawet jeśli zapłacisz, nigdy ci tego nie zwróci.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, wejdź na nasz czat lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.