Komentarze do Smart Business Corp

W tej sekcji przeanalizujemy kurs Inteligentna Korporacja Biznesowa (zwany także smartfundlimited.com), to jest kurs handlowy. Czy Smart Business Corp naprawdę poleca się na rozpoczęcie studiów? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Smart Business Corp ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to Smart Business Corp? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: SBC Smartfund Limited.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Vanuatu.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Smart Business Corp, zwracamy uwagę, że strona nie zawiera informacji o istnieniu różnych typów kont.

 

Las platformy do obsługi że oferty Smart Business Corp: nie są wymienione, ale uważamy, że korzystają z własnej platformy.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Smart Business Corp udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Smart Business Corp
Strona internetowa Smart Business Corp

Smart Business Corp zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: tylko kilka informacji o firmie, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Inteligentna Korporacja Biznesowa |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: smartfundlimited.pl

Número de teléfono: 52 56 1175 4467 (Whatsapp) | +52 55 8624 2510

E-mail: [email chroniony]

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję Smart Business Corp. To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowych informacji o firmie, które przekazujemy znać informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Inteligentna Korporacja Biznesowa <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Inteligentna Korporacja Biznesowa jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 

Biorąc to wszystko pod uwagę, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to firma nieznana i zlokalizowana w bardzo niepewnym kraju (Vanuatu); generalnie kursy te działają w połączeniu z oszukańczymi brokerami, w tym przypadku udało nam się dowiedzieć, że jest to związane z osobą o złej reputacji (Handlowcy-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Inteligentna Korporacja Biznesowa jest połączony z Zmień kapitał y Grupa XifraTe 3 firmy działają w tym samym budynku zlokalizowanym w Zapopan w Meksyku. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Smart Business Corp? Jakie było twoje doświadczenie?

Reklamuj się z nami

91 komentarze do «Smart Business Corp: ocena i komentarze»

 1. Portilla Mariana odpowiedź

  Smart business corp to oszustwo typu ponzi i bardzo mnie to smuci, ponieważ pozostawi wiele ofiar bez pieniędzy, które zaoszczędzili z takim wysiłkiem. Oferowane zwroty są opłacane od nowych klientów !!!!! WSPANIAŁA OPIEKA!!! Proszę nie popadać w ignorancję. Nie ma formuł na cud, ale jest korupcja i nadużycia ludzi, którzy wykorzystują potrzeby innych. MEKSYK Nie daj się nabrać na to oszustwo!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Mariana, dziękujemy za Twój wkład, staramy się również chronić wiele osób przed OSZUSTAMI PIRAMIDY takimi jak ten, te oszustwa polegają na płaceniu inwestorom pieniędzmi nowych inwestorów, dopóki nowi inwestorzy nie przestaną wchodzić i nie możesz już płacić więcej, a potem nie ma do czego się ubiegać. Powinieneś wiedzieć, komu ufasz swoim pieniądzom, informuję, że w lipcu 2020 aresztowali obywatela Meksyku, zidentyfikowanego jako Ernesto Reséndiz López (dyrektor / założyciel Smart Business Corp.), 42 lata za SCAM z inną siecią PIRAMIDAL (Spójrz tutaj) . Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.
   4 oszustwa bardzo podobne do tego zostały właśnie odkryte w HISZPANII, NA KUBIE i MEKSYKU, które są już w sądzie, a inwestorzy stracili wszystkie swoje pieniądze:
   SCAM Javiera Biosca: https://cincodias.elpais.com/cincodias/2021/04/09/companias/1617919423_409237.html
   OSZUST KUAILIAN: https://www.elconfidencial.com/tecnologia/2021-03-24/inversores-espanoles-afectados-criptopelotazo-kuailian_3001276/
   ZAUFANIE INWESTYCYJNE OSZUSTWO: https://es.cointelegraph.com/news/director-of-trust-investing-scheme-detained-in-cuba
   OSZUSTWO XIFRA: sankcja CONDUSEF y Magazyn Cointelegraph y también Magazyn Forbes Meksyk
   SMART BUSINESS CORP SCAM: WKRÓTCE ...
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   WYPŁAĆ TAM PIENIĄDZE JAK SZYBKO MOŻLIWE, TWOJE PIENIĄDZE WKRÓTCE ZNIKNĄ I NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ICH ODZYSKAĆ ​​!!!
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. L odpowiedź

  Po dochodzeniu trochę na temat firmy wydaje się, że firma ta została zarejestrowana w Vanuatu w 2011 r., jednak usuwa jej rejestrację na listopad 2014 r. Następnie firma ponownie otwiera się z nową nazwą na 26 stycznia 2020 r. To powiedziawszy, jeśli firma wznowił swoją działalność od stycznia 2020 r., niewielu zdołało uzyskać zwroty z tych „magicznych” inwestycji, ponieważ aby wycofać zwroty z Twojej inwestycji, wymagany jest okres 2 lat (można to zrobić w ciągu 1 roku ale z prowizją 14%) i to mnie dziwi, bo są osoby, które twierdzą, że nie miały problemu z wypłatą pieniędzy. Coś się nie zgadza i to bardzo smutne, że wielu dorosłych ludzi łatwo uzależnia się od tego typu biznesu. W załączniku znajduje się numer referencyjny rejestracji firmy w Vanuatu: https://www.vfsc.vu/vanuatu-master/viewInstance/view.html?id=a5c1e83ff0a6678be092e2ef196729dd008bb5e016c89d4b&_timestamp=8298664029236219

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj L, dziękuję za Twój wkład, staramy się również chronić wiele osób przed OSZUSTAMI PYRAMIDOWYMI, takimi jak ten, te oszustwa polegają na płaceniu inwestorom pieniędzmi nowych inwestorów, dopóki nowi inwestorzy nie przestaną wchodzić i nie możesz już więcej płacić, a potem nie ma do czego się ubiegać. Powinieneś wiedzieć, komu ufasz swoim pieniądzom, informuję, że w lipcu 2020 aresztowali obywatela Meksyku, zidentyfikowanego jako Ernesto Reséndiz López (dyrektor / założyciel Smart Business Corp.), 42 lata za SCAM z inną siecią PIRAMIDAL (Spójrz tutaj) . Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.
   4 oszustwa bardzo podobne do tego zostały właśnie odkryte w HISZPANII, NA KUBIE i MEKSYKU, które są już w sądzie, a inwestorzy stracili wszystkie swoje pieniądze:
   SCAM Javiera Biosca: https://cincodias.elpais.com/cincodias/2021/04/09/companias/1617919423_409237.html
   OSZUST KUAILIAN: https://www.elconfidencial.com/tecnologia/2021-03-24/inversores-espanoles-afectados-criptopelotazo-kuailian_3001276/
   ZAUFANIE INWESTYCYJNE OSZUSTWO: https://es.cointelegraph.com/news/director-of-trust-investing-scheme-detained-in-cuba
   OSZUSTWO XIFRA: sankcja CONDUSEF y Magazyn Cointelegraph y también Magazyn Forbes Meksyk
   SMART BUSINESS CORP SCAM: WKRÓTCE ...
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   WYPŁAĆ TAM PIENIĄDZE JAK SZYBKO MOŻLIWE, TWOJE PIENIĄDZE WKRÓTCE ZNIKNĄ I NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ICH ODZYSKAĆ ​​!!!
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Jiminy Cricket odpowiedź

  To oszustwo, oszustwo PONZI, zamkną je i skończą im się pieniądze, dla głupców, hahahahaha!

 4. Leonardo odpowiedź

  Pracowałem w tej firmie i widziałem, że wygląda jak broker lub udaje brokera, który twierdzi, że handluje pieniędzmi od swoich klientów, ale w rzeczywistości płacą pieniędzmi od nowych klientów, a nie zyskami z handlu (Nie handlują) i od wewnątrz wszyscy wiemy, że nie mają żadnych przepisów chroniących inwestorów, jeśli nie odwrotnie. Działają w ten sam sposób, w jaki wszystkie piramidy, które są oszustwami, kończą się kradzieżą pieniędzy ...

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Leonardo, bardzo dobrze wyjaśnione, to właśnie robią ci oszuści i spędzają dzień na pisaniu na forach, aby spróbować wyglądać jak poważna firma, ale tutaj im się nie uda.

   Pozdrowienia.

 5. Ricardo odpowiedź

  Dobry dzień. Wczoraj dali mi prezentację firmy Smart Business Corp. Chciałbym móc generować dodatkowy dochód i zastanawiam się, czy inwestować, czy nie. Chciałbym wcześniej zasięgnąć opinii kogoś, kto jest ekspertem w tej dziedzinie, aby podjąć najlepszą decyzję. Dziękuję.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ricardo, staramy się chronić wiele osób przed oszustwami typu PYRAMID, takimi jak ten, te oszustwa polegają na płaceniu inwestorom pieniędzmi nowych inwestorów, dopóki nowi inwestorzy nie przestaną wchodzić i nie możesz już płacić więcej, a wtedy nie ma gdzie się ubiegać. Powinieneś wiedzieć, komu ufasz swoim pieniądzom, informuję, że w lipcu 2020 aresztowali obywatela Meksyku, zidentyfikowanego jako Ernesto Reséndiz López (dyrektor / założyciel Smart Business Corp.), 42 lata za SCAM z inną siecią PIRAMIDAL (Spójrz tutaj) . Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.
   3 oszustwa bardzo podobne do tego zostały właśnie odkryte w HISZPANII i na Kubie, które są już w sądzie, a inwestorzy stracili wszystkie swoje pieniądze:
   SCAM Javiera Biosca: https://cincodias.elpais.com/cincodias/2021/04/09/companias/1617919423_409237.html
   OSZUST KUAILIAN: https://www.elconfidencial.com/tecnologia/2021-03-24/inversores-espanoles-afectados-criptopelotazo-kuailian_3001276/
   ZAUFANIE INWESTYCYJNE OSZUSTWO: https://es.cointelegraph.com/news/director-of-trust-investing-scheme-detained-in-cuba
   SMART BUSINESS CORP SCAM: WKRÓTCE ...
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   WYPŁAĆ TAM PIENIĄDZE JAK SZYBKO MOŻLIWE, TWOJE PIENIĄDZE WKRÓTCE ZNIKNĄ I NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ICH ODZYSKAĆ ​​!!!
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 6. Ana L. odpowiedź

  Mam zamiar zainwestować w inteligentne biznesy…. Mówią o wszystkim różowym, ale niepewność wygrywa mi prawdę Nie wiem, co zdecydować

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ana, to PIRAMIDALNE OSZUSTWO, STRACISZ PIENIĄDZE. NIE RÓB TEGO.

   Pozdrowienia.

 7. Jason Valdez odpowiedź

  Cześć LUIS, przepraszam, że wierzyłem w historię SBC, a teraz, gdy proszę o wypłatę, mówią mi, że nie zwrócą mi jej i że muszę zdobyć kogoś z taką samą kwotą, jaką żądam, w przeciwnym razie nie będą w stanie zapłacić tego, o co proszę, wydaje mi się, że to, co mówią rekomendowani brokerzy o SBC, jest prawdą, chcę teraz moje pieniądze i tak już nie zostanie...

  • Juan Cortes odpowiedź

   Nie wycofuję swoich zwrotów co miesiąc, ale teraz, kiedy o nie proszę, wszystkie są problemy. Poproś o pieniądze, a zobaczysz...

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Juan, nie jesteś pierwszym, który nam o tym mówi, wygląda na to, że masz problemy z płynnością, wyszedłbym tak szybko, jak to możliwe, wygląda na to, że to OSZUSTWO upadnie.

    Pozdrowienia.

  • Jezus księżyc odpowiedź

   Brat przyjaciel zaprosił mnie do przyłączenia się do tego. I mówi mi, że firma jest bezpieczna i jest na kontrakcie, ale waham się z inwestowaniem

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Jezu, to oszustwo typu PONZI, płacą ci własnymi pieniędzmi NIE WCHODZAJ !!!

    Pozdrowienia.

 8. Luis odpowiedź

  Cóż Elisa widzisz, że ci polecani brokerzy to komputer, który odpowiada, dlaczego mają taką samą odpowiedź, zrób coś bardziej wiarygodnego Nie należę do żadnego systemu inwestycyjnego ale znam sprytnych ludzi biznesu, którzy bez problemu wycofali swoje pieniądze po 2 latach

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, nie ma tu robotów, jesteśmy zespołem ludzi, którzy starają się chronić wiele osób przed OSZUSTAMI PYRAMIDOWYMI, takimi jak ten, te oszustwa polegają na płaceniu inwestorom pieniędzmi nowych inwestorów, dopóki nowi inwestorzy nie będą już wchodzić i już nie ty może zapłacić więcej i wtedy nie ma gdzie się ubiegać. Powinieneś wiedzieć, komu ufasz swoim pieniądzom, informuję, że w lipcu 2020 aresztowali obywatela Meksyku, zidentyfikowanego jako Ernesto Reséndiz López (dyrektor / założyciel Smart Business Corp.), 42 lata za SCAM z inną siecią PIRAMIDAL (Spójrz tutaj) . Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.
   3 oszustwa bardzo podobne do tego zostały właśnie odkryte w HISZPANII i na Kubie, które są już w sądzie, a inwestorzy stracili wszystkie swoje pieniądze:
   SCAM Javiera Biosca: https://cincodias.elpais.com/cincodias/2021/04/09/companias/1617919423_409237.html
   OSZUST KUAILIAN: https://www.elconfidencial.com/tecnologia/2021-03-24/inversores-espanoles-afectados-criptopelotazo-kuailian_3001276/
   ZAUFANIE INWESTYCYJNE OSZUSTWO: https://es.cointelegraph.com/news/director-of-trust-investing-scheme-detained-in-cuba
   SMART BUSINESS CORP SCAM: WKRÓTCE ...
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   WYPŁAĆ TAM PIENIĄDZE JAK SZYBKO MOŻLIWE, TWOJE PIENIĄDZE WKRÓTCE ZNIKNĄ I NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ICH ODZYSKAĆ ​​!!!
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Efrain Peña odpowiedź

   Tak to jest. Właśnie widziałem komentarze tutaj podczas oddawania głosu, 83% jest wścibskich. 149 ze 179. Inwestuję tam i nie mam problemów.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witam Efrain, problem pojawia się, gdy poprosisz o zwrot 100% tego, co masz tam do zwrotu, zrób test i zobaczysz, jak pieniądze nigdy do Ciebie nie docierają, zobaczysz, jak robią wymówki dla biednego płatnika.

    Pozdrowienia.

    • Symbol zastępczy dla Minerva Flores odpowiedź

     Wiedziałem już, że zamierzają ukraść tych sprytnych, od kilku dni chciałem pieniędzy, a oni mi ich nie dają, już kazałem im zdyskontować cokolwiek to jest, ale namawiam wszystko i nic, że ci złodzieje nie dają wyślij mi to .. szczury !!!

     • Polecani brokerzy

      Witaj Minerwo, tak, to prawda, że ​​otrzymywaliśmy coraz więcej e-maili od osób, które są w Twojej sytuacji, prosiłbym teraz o moje pieniądze, a nie czekaj, aż się załamią.

      Pozdrowienia.

 9. Maria Valdez odpowiedź

  WITAJCIE, CZY MOŻESZ MNIE POINFORMOWAĆ CZY SMART BUSINESS CORP DOSTARCZY JAKIKOLWIEK KONTRAKT LUB ZAPŁAcę ZA INWESTYCJĘ. MOŻESZ TAKŻE POWIEDZIEĆ, CZY MASZ BIURA Z PERSONELEM W MIASTACH, KTÓRE ZAPRASZAJĄ DO INWESTYCJI, NP. W LOS MOCHIS, SINALOA.
  TEŻ CHCIAŁBYM WIEDZIEĆ W JAKI SPOSÓB INWESTYCJA JEST ZABEZPIECZONA I JAKIE SĄ CHARAKTERYSTYKI ICH PRODUKTÓW, TAM WIDZIAŁAM, ŻE POCIĄGAJĄ PROWIZJE, KTÓRE JEST PIRAMIDALNE, ŻE ODDAJĄ PROWIZJĘ OSOBY, KTÓRA CIEBIE ZAPROSIŁA. DZIĘKUJĘ CI

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Maria, powinieneś wiedzieć komu ufasz swoim pieniądzom, informuję, że w lipcu 2020 aresztowali obywatela Meksyku, zidentyfikowanego jako Ernesto Reséndiz López (dyrektor / założyciel Smart Business Corp.), 42 lata za SCAM z inną siecią PIRAMIDAL (Spójrz tutaj) . Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.
   2 oszustwa bardzo podobne do tego zostały właśnie odkryte w HISZPANII, które są już w sądzie, a inwestorzy stracili wszystkie swoje pieniądze:
   SCAM Javiera Biosca: https://cincodias.elpais.com/cincodias/2021/04/09/companias/1617919423_409237.html
   OSZUST KUAILIAN: https://www.elconfidencial.com/tecnologia/2021-03-24/inversores-espanoles-afectados-criptopelotazo-kuailian_3001276/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   WYPŁAĆ TAM PIENIĄDZE JAK SZYBKO MOŻLIWE, TWOJE PIENIĄDZE WKRÓTCE ZNIKNĄ I NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ICH ODZYSKAĆ ​​!!!
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Jorge B odpowiedź

   Witaj Maria, jeśli dostarczą umowę, w której zapewnią ci każdą inwestycję, a w przypadku załamania finansowego zapewnią zwrot tak długo, jak został osiągnięty. Mają fundusz hedgingowy w Kanadzie.
   Jeśli chodzi o głosowanie tutaj, zdajesz sobie sprawę, że 83% ocen jest pozytywnych.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Jorge B, Nie kłam, żaden fundusz w Kanadzie nie chroni Smarta ani inwestycji, a poza tym myślę, że źle zrozumiałeś procent, raczej procent jest przeciwieństwem tego, co mówisz, dlaczego chcesz oszukiwać ludzi?Rozumiem, że Smart ci płaci odrzucić wszystkich tych, którzy źle mówią o tym oszustwie i sugerować, że Smart jest najlepszy, nawet jeśli kłamie tak, jak ty teraz, to bardzo źle. Staramy się chronić wielu ludzi przed PYRAMID SCAMS, takimi jak ten, te oszustwa polegają na płaceniu inwestorom pieniędzmi nowych inwestorów, dopóki nowi inwestorzy już nie wejdą i nie będzie można już więcej zapłacić, a wtedy nie ma gdzie się ubiegać. Musisz wiedzieć komu ufasz swoim pieniądzom, informuję, że w lipcu 2020 r. aresztowali obywatela Meksyku, zidentyfikowanego jako Ernesto Reséndiz López (Dyrektor / założyciel Smart Business Corp.), 42 lata za SCAM z inną siecią PIRAMIDAL (Spójrz tutaj) . Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.
    3 oszustwa bardzo podobne do tego zostały właśnie odkryte w HISZPANII i na Kubie, które są już w sądzie, a inwestorzy stracili wszystkie swoje pieniądze:
    SCAM Javiera Biosca: https://cincodias.elpais.com/cincodias/2021/04/09/companias/1617919423_409237.html
    OSZUST KUAILIAN: https://www.elconfidencial.com/tecnologia/2021-03-24/inversores-espanoles-afectados-criptopelotazo-kuailian_3001276/
    ZAUFANIE INWESTYCYJNE OSZUSTWO: https://es.cointelegraph.com/news/director-of-trust-investing-scheme-detained-in-cuba
    SMART BUSINESS CORP SCAM: WKRÓTCE ...
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    WYPŁAĆ TAM PIENIĄDZE JAK SZYBKO MOŻLIWE, TWOJE PIENIĄDZE WKRÓTCE ZNIKNĄ I NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ICH ODZYSKAĆ ​​!!!
    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

 10. John odpowiedź

  Ernesto Reséndiz López, zajmuje się oszustwem zwanym SMART BUSINESS CORP, PIRAMIDYCZNYM PRZEKAZANIEM WIELOPOZIOMOWYCH oszustw.

  Również TANDA WŚRÓD PRZYJACIÓŁ, TANDA IDEAL SIMPLIFIED, TANDA IDEAL INTERNATIONAL oraz iBUSINESS FUTURE

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Juan, dziękuję za dostarczenie dodatkowych informacji na temat oszustwa Ernesto Resédiz, musimy poinformować, że w lipcu 2020 r. aresztowali obywatela Meksyku, zidentyfikowanego jako Ernesto Reséndiz López (dyrektor / założyciel Smart Business Corp.), 42 lata za SCAM z innym frameworkiem PYRAMIDAL (Spójrz tutaj) . Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to SCAM PYRAMID. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Humberto odpowiedź

   Ernesto Reséndiz López, zatrzymany Meksykanin, jest założycielem i dyrektorem IBF Internacional, jak to ogłosił w filmie przesłanym do portalu społecznościowego YouTube.

   • Kwiecień odpowiedź

    Pochodzę ze stanu Sinaloa, dziś zostałem zaproszony do zainwestowania w Smart Business corp, w tej chwili propozycja jest zbyt kusząca, aby była prawdziwa. Chciałbym, abyście przekazali mi informacje o Smart Business corp, jeśli jest to w 100% bezpieczne, a także chcę się podzielić tym, że znam wiele osób, które już zainwestowały w eyA i nadal polecają znacznie więcej osób… !!! Jest to najbardziej innowacyjne tutaj w Sinaloa, wiele osób inwestuje Mam nadzieję, że to nie oszustwo xk będzie chaos ... To dużo pieniędzy k będzie zagrożone 😔 ... !!!!

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj April, staramy się chronić wiele osób przed PYRAMID SCAMS, takimi jak ten, te oszustwa polegają na płaceniu inwestorom pieniędzmi nowych inwestorów, dopóki nowi inwestorzy nie przestaną wchodzić i nie możesz już płacić więcej, a wtedy nie ma gdzie żądać. Musisz wiedzieć komu ufasz swoim pieniądzom, informuję, że w lipcu 2020 r. aresztowali obywatela Meksyku, zidentyfikowanego jako Ernesto Reséndiz López (Dyrektor / założyciel Smart Business Corp.), 42 lata za SCAM z inną siecią PIRAMIDAL (Spójrz tutaj) . Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
     ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.
     3 oszustwa bardzo podobne do tego zostały właśnie odkryte w HISZPANII i na Kubie, które są już w sądzie, a inwestorzy stracili wszystkie swoje pieniądze:
     SCAM Javiera Biosca: https://cincodias.elpais.com/cincodias/2021/04/09/companias/1617919423_409237.html
     OSZUST KUAILIAN: https://www.elconfidencial.com/tecnologia/2021-03-24/inversores-espanoles-afectados-criptopelotazo-kuailian_3001276/
     ZAUFANIE INWESTYCYJNE OSZUSTWO: https://es.cointelegraph.com/news/director-of-trust-investing-scheme-detained-in-cuba
     SMART BUSINESS CORP SCAM: WKRÓTCE ...
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
     WYPŁAĆ TAM PIENIĄDZE JAK SZYBKO MOŻLIWE, TWOJE PIENIĄDZE WKRÓTCE ZNIKNĄ I NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ICH ODZYSKAĆ ​​!!!
     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     Pozdrowienia.

  • Artur odpowiedź

   Juan zapraszają mnie do inwestowania w SMART BUSINESS CORP, na pierwszy rzut oka widać, że to oszustwo. przyjaciel Jak mam to sprawdzić?

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Arturo, staramy się chronić wielu ludzi przed PYRAMID SCAMS, takimi jak ten, te oszustwa polegają na płaceniu inwestorom pieniędzmi nowych inwestorów, dopóki nowi inwestorzy nie przestaną wchodzić i nie możesz już płacić więcej, a wtedy nie ma gdzie żądać. Powinieneś wiedzieć, komu ufasz swoim pieniądzom, informuję, że w lipcu 2020 aresztowali obywatela Meksyku, zidentyfikowanego jako Ernesto Reséndiz López (dyrektor / założyciel Smart Business Corp.), 42 lata za SCAM z inną siecią PIRAMIDAL (Spójrz tutaj) . Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.
    3 oszustwa bardzo podobne do tego zostały właśnie odkryte w HISZPANII i na Kubie, które są już w sądzie, a inwestorzy stracili wszystkie swoje pieniądze:
    SCAM Javiera Biosca: https://cincodias.elpais.com/cincodias/2021/04/09/companias/1617919423_409237.html
    OSZUST KUAILIAN: https://www.elconfidencial.com/tecnologia/2021-03-24/inversores-espanoles-afectados-criptopelotazo-kuailian_3001276/
    ZAUFANIE INWESTYCYJNE OSZUSTWO: https://es.cointelegraph.com/news/director-of-trust-investing-scheme-detained-in-cuba
    SMART BUSINESS CORP SCAM: WKRÓTCE ...
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    WYPŁAĆ TAM PIENIĄDZE JAK SZYBKO MOŻLIWE, TWOJE PIENIĄDZE WKRÓTCE ZNIKNĄ I NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ICH ODZYSKAĆ ​​!!!
    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

 11. Laura Gomez Q odpowiedź

  Właśnie dokonałem małej inwestycji… Widzę, jak wypada. Na moim koncie partnerskim… .ale nic nie wycofałem… jestem nowy… mam nadzieję, że mogę opowiedzieć o pozytywnym doświadczeniu… i mam dobre doświadczenie… nie jestem niczym z firmy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Lauro, w co zainwestowałeś? Jakie konto, w jakiej firmie?

   Pozdrowienia.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Rosalba, powinieneś wiedzieć komu ufasz swoim pieniądzom, informuję, że w lipcu 2020 r. aresztowali obywatela Meksyku, zidentyfikowanego jako Ernesto Reséndiz López (dyrektor / założyciel Smart Business Corp.), 42 lata za SCAM z inną siecią PIRAMIDAL (Spójrz tutaj) . Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.
    2 oszustwa bardzo podobne do tego zostały właśnie odkryte w HISZPANII, które są już w sądzie, a inwestorzy stracili wszystkie swoje pieniądze:
    SCAM Javiera Biosca: https://cincodias.elpais.com/cincodias/2021/04/09/companias/1617919423_409237.html
    OSZUST KUAILIAN: https://www.elconfidencial.com/tecnologia/2021-03-24/inversores-espanoles-afectados-criptopelotazo-kuailian_3001276/
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    WYPŁAĆ TAM PIENIĄDZE JAK SZYBKO MOŻLIWE, TWOJE PIENIĄDZE WKRÓTCE ZNIKNĄ I NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ICH ODZYSKAĆ ​​!!!
    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

 12. Andy odpowiedź

  W zasadzie nie ufałem mojemu chargebackowi, ale jeśli udało mi się odzyskać pieniądze, również było to łatwe, polecam wykonać test

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Andy, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

   • MARISOL CISNEROS odpowiedź

    W Smart business corp jestem od ponad 2 lat, jest to świetna firma, która godnie się spełniła, gorąco polecam, oprócz moich finansów widziałem zmianę życia wielu rodzin

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj MARISOL, nie wierzysz ani nie, muszę Cię poinformować, że w lipcu 2020 aresztowali obywatela Meksyku, zidentyfikowanego jako Ernesto Reséndiz López (Dyrektor / założyciel Smart Business Corp.), 42 lata przez SCAM z inną siecią PIRAMIDALNY (Spójrz tutaj) . Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to SCAM PYRAMID. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
     ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     Pozdrowienia.

 13. Wilfred Ramos odpowiedź

  Nie wiem dlaczego dałem się przekonać, wpadłem w pułapkę, przekonali mnie do inwestowania i teraz mam wiele problemów, pożyczyłem od rodziny i jestem zadłużony i walczę ze wszystkimi, jestem winien dużo pieniędzy , stracili wszystko, są złodziejami !!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Wilfred, szkoda, że ​​nie wszedłeś na nasze FORUM przed inwestycją, ale możesz odzyskać swoje pieniądze, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszust. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Perla odpowiedź

   Zanim zainwestujesz, powinieneś najpierw nauczyć się edukacji finansowej. Filarem Smart business corp jest spłacanie długów, oszczędzanie i inwestowanie później, poprzez edukację finansową za rękę. Smart business corp to firma w 100% wiarygodna, najlepsza, jaka istnieje w inwestycjach.
   Oczywiste jest, że nie zrozumiałeś przesłania firmy lub zapłacono ci za złe mówienie o tym.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Perla, muszę Cię poinformować, że w lipcu 2020 aresztowali obywatela Meksyku, zidentyfikowanego jako Ernesto Reséndiz López (Dyrektor / założyciel Smart Business Corp.), 42 lata za SCAM z inną siecią PIRAMIDAL (Spójrz tutaj) . Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

 14. Pepa Lorenzo odpowiedź

  nie ufaj, ci kłamcy mnie okradli, to oszuści… ładnie rozmawiają, aż wszystko ukradną, nigdy nie pozwalają niczemu się wycofać, to złodzieje, nie inwestują w nich….

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pepa, już wiemy, szkoda, ale możesz odzyskać swoje pieniądze, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 15. Claudio Martinez odpowiedź

  na początku wszystko jest dobre, rozmowy i dobre info ale tylko po to, aby dostać pieniądze, gdy widzą, że nie masz już więcej lub że chcesz wypłacić wszystko to problemy i wszystkie pieniądze są stracone ... to oszustwo !!! !!!!!!!!!!!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Claudio, zawsze robią to samo, na początku im wierzysz, ale potem zabierają ci wszystko. Możesz odzyskać swoje pieniądze, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Ana odpowiedź

   Uzyskaj informacje, inteligentny biznes to firma zajmująca się edukacją finansową i rozwojem biznesu, NIE jest brokerem.
   Firma jest meksykańska, ale podlegają one prawu finansowemu Vanuatu. Jestem jej częścią od 6 lat, pozwoliło mi to zrezygnować z pracy i cieszyć się wolnością finansową.
   Poinformuj się o wiarygodnych źródłach, proszę

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Ana, nie wierzysz ani nie, muszę Cię poinformować, że w lipcu 2020 aresztowali obywatela Meksyku, zidentyfikowanego jako Ernesto Reséndiz López (Dyrektor / założyciel Smart Business Corp.), 42 lata przez SCAM z inną siecią PIRAMIDALNY (Spójrz tutaj) . Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

 16. Pedro Perlas odpowiedź

  Synowie Xingady …… ukradli wszystkie moje pieniądze … pinxes szczury … NIE INWESTUJĄ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pedro, możesz odzyskać swoje pieniądze, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 17. Nie odpowiedź

  Nic już nie rozumiałem, chciałem tam zainwestować, xk przykuło moją uwagę ... ale teraz przy tak wielu komentarzach już mnie zwątpiło, ale widzę też, że wszystkie odpowiedzi są takie same od Ciebie ... ja już nie wiem co robić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jorge, nic Ci nie zostanie, stracisz to, co zainwestujesz, NIE RÓB TEGO, lepiej pomagaj ludziom w potrzebie, dawanie im to spłukiwanie w toalecie, oni są ekspertami w POSTĘPOWANIU Z LUDZIAMI, KRADZIEJĄ cię , dziękuję za pisanie o Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 18. Jorge Monge odpowiedź

  Jestem członkiem od 7 miesięcy, portal internetowy widzi wydajność, która jest generowana codziennie, a także bez problemu dokonywałem wypłat (w pierwszym roku pobierają prowizję w wysokości 14%).

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jorge, ODEJDŹ KRADZIEŻĄ, ZAPŁAĆ 14% ZA WYCOFANIE PIENIĘDZY, TO JEST NAPAD Z ZBROJEM, NAPAD, OSZUST, są ekspertami w MANIPULACJI LUDZIAMI, KRADNĄ CI, dziękuję za pisanie o Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited . com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 19. Issel odpowiedź

  Witam, inwestuję w smarta od ponad roku, już przeszedłem na emeryturę i zapłacili mi terminowo. Z mojego doświadczenia polecam.

  — FAŁSZYWY KOMENTARZ WYKONANY PRZEZ MĄDRY PRACOWNIK, ABY MYŚLIĆ —

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Issel, NIE KŁAMIĆ, są ekspertami w MANIPULACJI LUDZIAMI, KRADZIEJĄ cię, dziękuję za pisanie o Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 20. Nora Nanci Contreras Álvarez odpowiedź

  Yoooo jestem zadowolona ze Smart Business corp Mam 2 lata i najlepsze wyniki! Bóg zesłał mi to błogosławieństwo !! Wszystko jest prawdą

  — FAŁSZYWY KOMENTARZ WYKONANY PRZEZ MĄDRY PRACOWNIK, ABY MYŚLIĆ —

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Nora, NIE KŁAMIĆ, są ekspertami w MANIPULACJI LUDZIAMI, KRADĄ cię, dziękuję za pisanie o Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Dupa odpowiedź

   Myślę, że zablokują pieniądze lub uciekną ze wszystkim, zanim stanie się im Xifra…

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Fanny, miejmy nadzieję, że klienci w Smart Business Corp. szybko dostaną pieniądze, zanim wszystko zagrzmi!

 21. Monica odpowiedź

  Witam, nazywam się Monica Davalos i dla mnie firma Smart Business corp to poważna firma, która daje Ci oferowane zwroty Jestem zgodna ze wszystkimi jej zasadami i każdego dnia widzę swoje dotychczasowe zwroty na mojej wirtualnej stronie Jestem bardzo szczęśliwy i bardzo szczęśliwy, że zainwestowałem moje pieniądze w tę Super firmę inwestycyjną

  — FAŁSZYWY KOMENTARZ WYKONANY PRZEZ MĄDRY PRACOWNIK, ABY MYŚLIĆ —

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Monica, NIE KŁAMAJ, są ekspertami w MANIPULACJI LUDZIAMI, KRADĄ cię, dziękuję za pisanie o Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Symbol zastępczy dla Fernando Gutierrez odpowiedź

   Cóż, nie dają mi już pieniędzy, poprosiłem o całkowitą kwotę i mówią mi, że muszę pozyskać nowych klientów za kwotę, o którą proszę…? to wszystko brzydko pachnie

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witam Fernando, to typowe dla tych oszustw PONZI, są już wycofywane i możliwe, że telefony już nie odbierają i znikają bez ostrzeżenia. Wspaniała opieka!!!

    Pozdrowienia.

 22. Humberto odpowiedź

  Mam 2 lata w smart business Corp, nawet przyjaciele, którzy mają więcej niż 5 lat, zawsze byli uczciwi i płacili terminowo. Myślę, że spekulacja to nie to samo, co przeżywanie procesu.

  — FAŁSZYWY KOMENTARZ WYKONANY PRZEZ MĄDRY PRACOWNIK, ABY MYŚLIĆ —

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Humberto, NIE KŁAMIĆ, są ekspertami w MANIPULACJI LUDZIAMI, KRADZIEJĄ cię, dziękuję za pisanie o Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 23. Alejandro odpowiedź

  Witam, zostałem zaproszony do Smart Bussines Corp i za nimi stoi fakt, że są na rynku od 11 lat i że są w 100% niezawodne, to więcej niż gdybym lubił dokonywać wyłącznie opłaty za członkostwo że wystarczy raz, żeby moje pieniądze rosły przez 2 lata i potem będę mógł się wycofać bez kar, ale prawda budzi u mnie wiele wątpliwości, myślę, że to podejrzane. Co doradzają?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alejandro, nie komplikuj sobie życia, są ekspertami w MANIPULACJI LUDZIAMI, BĘDĄ KRADZIEĆ, dziękuję za zapytanie o Smart Business Corp (zwany także smartfundlimited .com). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.
   Jeśli chcesz zobaczyć inne bardziej zalecane opcje, zobacz ten link: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 24. Fernando Lemmenmeyera odpowiedź

  Witam, chciałbym wiedzieć, czy wiesz coś o CAPITAL DREAMS. Działa w Sinaloa i Guadalajara w Meksyku.

 25. Freddy odpowiedź

  Witam, chciałbym porozmawiać z kimś, kto obecnie inwestuje w smart business corp, kilkakrotnie zapraszali mnie do inwestowania z nimi, ale czytając wszystko o braku regulacji, ponieważ jestem już zdemotywowany. Dzięki. Proszę o radę czy coś.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Freddy, nie komplikuj sobie życia, dziękuję za prośbę o Smart Business Corp (zwany również smartfundlimited .com). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.
   Jeśli chcesz zobaczyć inne bardziej zalecane opcje, zobacz ten link: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Oscar, nie komplikuj sobie życia, są ekspertami w MANIPULACJI LUDZIAMI, BĘDĄ KRADZIEĆ, dziękuję za zapytanie o Smart Business Corp (zwany także smartfundlimited .com). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.
    Jeśli chcesz zobaczyć inne bardziej zalecane opcje, zobacz ten link: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

  • Ubezpieczenie condusef odpowiedź

   Są jak sekta, płacą ci własnymi pieniędzmi, a później cudzymi, jest to OSZUSTWO TYPU PONZI, niedługo przydarzy im się to z XIFRA, zamkną je i stracisz wszystkie swoje pieniądze. USUŃ WSZYSTKO TERAZ !!!!!!

   • Polecane brokers.com odpowiedź

    Witaj Seguro Condusef, dziękujemy za Twój wkład, staramy się również chronić wiele osób przed PIRAMID SCAMS, takimi jak ten, te oszustwa polegają na płaceniu inwestorom pieniędzmi nowych inwestorów, dopóki nowi inwestorzy nie przestaną wchodzić i nie możesz już więcej płacić i wtedy nie ma do czego się ubiegać. Powinieneś wiedzieć, komu ufasz swoim pieniądzom, informuję, że w lipcu 2020 aresztowali obywatela Meksyku, zidentyfikowanego jako Ernesto Reséndiz López (dyrektor / założyciel Smart Business Corp.), 42 lata za SCAM z inną siecią PIRAMIDAL (Spójrz tutaj) . Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com), ale ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.
    4 oszustwa bardzo podobne do tego zostały właśnie odkryte w HISZPANII, NA KUBIE i MEKSYKU, które są już w sądzie, a inwestorzy stracili wszystkie swoje pieniądze:
    SCAM Javiera Biosca: https://cincodias.elpais.com/cincodias/2021/04/09/companias/1617919423_409237.html
    OSZUST KUAILIAN: https://www.elconfidencial.com/tecnologia/2021-03-24/inversores-espanoles-afectados-criptopelotazo-kuailian_3001276/
    ZAUFANIE INWESTYCYJNE OSZUSTWO: https://es.cointelegraph.com/news/director-of-trust-investing-scheme-detained-in-cuba
    OSZUSTWO XIFRA: sankcja CONDUSEF y Magazyn Cointelegraph y también Magazyn Forbes Meksyk
    SMART BUSINESS CORP SCAM: WKRÓTCE ...
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    WYPŁAĆ TAM PIENIĄDZE JAK SZYBKO MOŻLIWE, TWOJE PIENIĄDZE WKRÓTCE ZNIKNĄ I NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ICH ODZYSKAĆ ​​!!!
    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 26. Alicia Nieto M. odpowiedź

  Cześć! Obecnie jestem wspólnikiem firmy Smart Bussines Corp. Jest we mnie świetna wstawka, bo nadal nie widzę, czy moja inwestycja jest zagrożona w nierzetelnej firmie 🤔

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jorge, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Smart Business Corp (zwanym również smartfundlimited .com). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Elisa odpowiedź

   Witaj Alicjo, jeśli jesteś członkiem Smart, musisz mieć dostęp do portalu i tam widzisz wszystkie informacje o zakontraktowanych planach. Mam tam czas na inwestowanie i świetnie sobie radzę. Ponadto uwagę zwracają e-maile kontaktów i telefony. Podejdź bliżej, rozwiążą Twoje wątpliwości. Mogę Cię zapewnić, że Twoje pieniądze są bezpieczne i rosną.

   —– KOMENTARZ WYKRYTY JAKO FAŁSZYWY, ZŁOŻONY PRZEZ BROKERA —–

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Elisa, nie kłam na temat Smart Business Corp (zwanej również smartfundlimited .com). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

  • Elisa odpowiedź

   Witaj Alicjo, jestem inwestorem w Smarta i jedną z rzeczy, które mi się podobały, jest to, że masz pod ręką wszystkie informacje o swoich planach, masz dostęp do portalu i stamtąd możesz zobaczyć zachowanie swoich inwestycji. Możesz wypłacić pieniądze w momencie, w którym zdecydujesz, czy Ci odpowiada.

   Zwróć się do osoby, która Cię zaprosiła lub jeśli chcesz pomóc z większą ilością wątpliwości napisz na forum

   —– KOMENTARZ WYKRYTY JAKO FAŁSZYWY, ZŁOŻONY PRZEZ BROKERA —–

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Elisa, NIE KŁAMAJ w sprawie Smart Business Corp (zwanej również smartfundlimited .com). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    ⛔ Uwaga ⛔, udało nam się dowiedzieć, że jest to związane ze złą reputacją (Traders-Trust). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

   • Eunice odpowiedź

    Cześć Fredy, obecnie pracuję w firmie, jestem w firmie od ponad roku. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, daj mi znać, a chętnie Ci doradzimy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *