Broker Bux

Komentarze Tradefm

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Handel (zwany także imieniem: tradefm.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy Tradefm naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔. Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Tradefm ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Tradefm ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Handel wspomina o byciu częścią: nie wspomniany.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicaciónsiedziba firmy mieści się w: nieznany.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Tradefm nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Tradefm jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Handel, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 7 różne rodzaje kont:

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, codzienne aktualizacje rynku, pakiety edukacyjne, zarządzane konto, standardowe spready, dźwignia 1:100.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, codzienne aktualizacje rynku, pakiety edukacyjne, webinaria i seminaria na żywo (1 raz), zarządzane konto, standardowe spready, dźwignia 1:100.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 15.000, codzienne aktualizacje rynkowe, pakiety edukacyjne, webinaria i seminaria na żywo (1 raz), sesja analityka (co miesiąc), konto zarządzane, standardowe spready, dźwignia do 1:200.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, codzienne aktualizacje rynkowe, pakiety edukacyjne, wydarzenia handlowe premium, webinaria i seminaria na żywo (2 razy), sesja analityków (co miesiąc), konto zarządzane, średnie spready, dźwignia do 1:200.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, codzienne aktualizacje rynku, pakiety edukacyjne, wydarzenia handlowe premium, webinaria i seminaria na żywo (4 razy), sesja analityka (co tydzień), konto zarządzane, niskie spready, dźwignia do 1:300.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 100.000, codzienne aktualizacje rynkowe, pakiety edukacyjne, wydarzenia handlowe premium, seminaria internetowe i seminaria na żywo (4 razy), sesja analityków (co tydzień), najnowsze i ważne wiadomości, zarządzane konto, minimalne spready, dźwignia do 1:400.

Konto VIP: skontaktuj się z menedżerem konta, aby uzyskać więcej informacji na temat konta VIP.

La platforma do działania oferowane przez Tradefm to: Handlowiec internetowy.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Handel udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna Tradefm
Witryna Tradefm

Handel zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, sekcja edukacyjna, słowniczek, filmy, e-booki, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Handel

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: tradefm.co

📞Numer telefonu: + 44 203 807 90 32

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdzamy tradefm. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Handel

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Tradefm jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA!: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Handel utrzymuje bliski związek z marketrip y way2finance, brokerzy kiepska reputacja i skargi na niego, oskarżony o oszukiwanie swoich użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Tradefm? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

111 komentarze do «Tradefm: Ocena i komentarze»

 1. Istota Luli odpowiedź

  DZIĘKUJĘ CI!! Na początku miałem wątpliwości, oczywiście, kiedy ktoś cię oszukał, jesteś trochę niesłuszny lub nieufny, ale mychargeback są bardzo profesjonalne, zapewniają dobrą obsługę

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Lula Ser, FANTASTYCZNIE!!!, jaka radość nam sprawiasz, jeszcze jeden kto to osiągnął, od teraz jeśli zdecydujesz się zainwestować, zbadaj brokerów przed przekazaniem karty, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj przegląd i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. DAVID odpowiedź

  Są OSZUSTWAMI WIELKIMI LITERAMI, są bardzo dobrzy w oszukiwaniu ludzi, którzy szukają dodatkowego dochodu, aby poprawić ekonomię gospodarstwa domowego, mówią cuda, na początku wykazują zainteresowanie i wsparcie, aby inwestować, ale potem zaczynają weź swoje ciało i zażądaj więcej pieniędzy, a co najgorsze, nie zwracają inwestycji, według nich, aby to zrobić, musisz wysłać więcej pieniędzy, złoszczą się, jeśli odmówisz i przestaną dzwonić na kilka dni, wtedy to robią znowu jak gdyby nic i traktuj cię uprzejmie, dopóki znowu nie powiesz NIE na twoją prośbę o ponowne zainwestowanie, totalne nerwy. Podobno liderem jest niejaki Mike, chociaż jest kilku, którzy do ciebie dzwonią.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć DAVID, dziękuję za komentarz na Tradefm. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Esaun Angulo Gomez odpowiedź

  To jakieś szczury ściekowe, ukradli mi 3.500 dolarów, tylko kłamią, ci przeklęci oszukują, a jak ich nie wpłacasz, wpadają w złość, a nawet grożą, są nieszczęsnymi oportunistami

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Esaun, dziękuję za komentarz na Tradefm. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują to.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. Anonimowy odpowiedź

  Miałem straszny problem, zabrali mi 5000 euro między styczniem a marcem 2022 r. Proszę nie „inwestuj z nimi”. Dziękuję Ci! Miałem duży problem, zatrzymali ode mnie 5000 euro, stało się to między styczniem a marcem 2022 roku. Proszę nie „inwestować” z nimi.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Anonimowy, dziękuję za komentarz dotyczący Tradefm. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują to.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. M. Miguel Quintero odpowiedź

  Zostałem oszukany przez ssuport tradeFM .com, który mówi, że znajdują się w Toronto, Kanada, wezmą małe oszczędności, które miałem

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam M. Miguel, zweryfikujemy informacje, dzięki za komentowanie Tradefm. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. DIANA N odpowiedź

  Witam, to ci sami z TradeFW, którzy zmienili nazwisko, to oszuści, chcieli mi odebrać nawet to, czego nie mam, zadłużać się i tak dalej, ci panowie wiele z nich kradną: Angelo Ruiz, Fausto Carmona, Carlos Gonzáles, Mariana Seagal i jeszcze jeden, jak Adrian Alfonso, ten ostatni powiedział, że nie będą już działać z Ameryką Łacińską, ale z Europą i że jeśli nie wpłacę ostatniej sumy, aby mi zwrócili pieniądze , który zostałby tam w hiszpańskim banku i żeby go odzyskać potrzebowałbym prawników, naprawdę żałuję, że tak głupio ufałem we wszystko, co mi powiedzieli i że wyobrażają sobie inwestycję w dużych kwotach, straciłem około 15,000 XNUMX

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam DIANA, zweryfikujemy informacje, dzięki za komentarz na Tradefm. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Monica odpowiedź

  Way2finance to oszustwo, które jest w zmowie z TRADEFM, ponieważ TRADEFM dokonuje wpłat na swoją platformę przez Way2finance, a oni twierdzą, że jest to procedura, a następnie wysyłają fikcyjną umowę o świadczenie usług. Na początku nie byłem podejrzliwy, ponieważ widziałem moje pieniądze zainwestowane w platformę, ale kiedy poprosiłem o wypłatę moich pieniędzy i moich narzędzi, zamknęli mój wpis do TRADEFM i nie mogę już wejść na platformę, której już nie widzę ani nie mam . Way2finance jest firmą przykrywką oszustów i służy do przekierowywania i prania funduszy TRADEfM.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Monica, dziękuję za komentowanie Way2finance (to ci sami oszuści TradeFM). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Anonimowy odpowiedź

  To złodzieje i nie rozumiem, jak światowe władze nie wsadzają ich do więzienia...niestety dałem się nabrać na sztuczki złodzieja Leonarda i Maicola...wśród innych przeklętych złodziei...

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Anonim, dziękuję za komentowanie Tradefm. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. GGM odpowiedź

  TEŻ CHCĘ OSTRZEGAĆ O TRADEFM. ZOSTAŁA OSZUKANA POCZTEM NA FACEBOOKU, NA KTÓRYM PREZYDENT MEKSYKU ZARABIAŁ DUŻO PIENIĘDZY I ZAPISAŁEM SIĘ.. ZDARZYŁEM SIĘ, ŻE TO FAŁSZYWY TRANSFM, FX BRAVO I INNE STRONY WYKORZYSTUJĄ FAŁSZYWE POSTY, ABY PRZYCIĄGNĄĆ WIĘCEJ LUDZI I MONÓW Z OSZUSTWAMI, ŻE DOSTAJĄ DUŻO PIENIĘDZY. JEŚLI WIDZISZ TEN TYP WPISU, ZGŁOŚ GO JAKO FAŁSZ.
  TRADEFM SĄ ZABRONIONE W STANACH ZJEDNOCZONYCH, PONIEWAŻ WIEDZĄ, ŻE UE BY ICH ZNALEŹŁA I WSZĘDZIE W WIĘZIENIU DLA OSZUSTW.
  ❗UWAŻAJ NA TE FAŁSZYWE POSTY❗

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć GGM, dziękuję za komentowanie Tradefm. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. JUAN CARLOS odpowiedź

  To złodzieje. Ukradli mi 3000 dolarów. Nie wiem, żeby więcej tych ludzi cię oszukało. Boska sprawiedliwość nadejdzie szybko. To bezczelni złodzieje. Wciąż dzwonią po więcej pieniędzy. brudne szczury

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj JUAN CARLOS, dzięki za komentowanie Tradefm. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • GGM odpowiedź

   Zostałem wezwany przez rzekomego przedstawiciela giełdy, aby powiedzieć mi, że mam już 24 000 dolarów zysków, ale musiałem wpłacić 8000 XNUMX jako zabezpieczenie, aby móc je wypłacić. Gdy powiedziałem mu, że nie mam żadnych, facet powiedział mi, że to wstyd i że stracę wszystkie pieniądze. SĄ SCAM TRADEFM. NIE DAĆ SIĘ OGŁUPIĆ

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.