Broker Bux

Komentarze na temat FXGiants

W tej sekcji przeanalizujemy brokera FXGiants (zwany także fxgiants.com), jest brokerem Forex, Futures i CFD. Czy naprawdę poleca się FXGiants do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy FXGiants. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Notesco Limited.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Bermudy.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez FXGiants, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont / planów: Live Floating Spread Account, Live Fixed Spread Account i Live Zero Fixed Spread Account. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

 Konto z ruchomymi spreadami na żywo: Zmienne spready od 1.0 pipsa, bez prowizji, dźwignia do 1:1000, minimalny lot 0.01, dostępne bonusy.

Konto na żywo ze stałymi spreadami: stały spread od 1.2 pipsa, bez prowizji, dźwignia do 1:1000, minimalny lot 0.01, dostępne bonusy.

Konto Live Zero ze stałym spreadem: Stały spread od 0.0 pipsów, prowizja 9 USD za lot na stronę, dźwignia do 1:500, minimalny lot 0.01.

Rodzaje kont FXGiants
Rodzaje kont FXGiants

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez FXGiants to: Platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które FXGiants udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa FXGiants
Strona internetowa FXGiants

FXGiants zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: promocje, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat FXGiants |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: fxgiants.com

📞Numer telefonu: +44 (0) 207 523 5394

📧 E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona FXGiants <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? FXGiants jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań (Bermudy), ponadto szukając opinii o FXGiants znajdujemy wiele negatywnych i baw się dobrze na tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano CNMV FXGiants do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2021 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o FXGiants? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «FXGiants: Ocena i komentarze»

 1. ROSA odpowiedź

  Wszedłem z nimi, bo wydawało mi się godne zaufania, ale okazało się, że jest odwrotnie, ufając zbyt mocno straciłem wszystkie pieniądze, które miałem, opróżnili moje konto i zablokowali mnie ze wszystkich stron, szczerze nie wiem jak to zrobić to

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć ROSA, dziękuję za informacje na temat FXGiants. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.