Komentarze na temat Fortissio
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Fortissio (zwany również nazwą: fortissio.com), jest brokerem Forex, ETF i CFD. Czy naprawdę poleca się Fortissio do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Fortissio ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to fortissio? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ Fortissio wspomina o byciu część: Vie Finance AEPEY, SA

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Grecja.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, widzimy który wspomina o byciu regulowanym przez Grecką Komisję Rynku Kapitałowego (HCMC).

 

UWAGA: Fortissio posiada regulację SŁABA JAKOŚĆ. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Fortissio, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto podstawowe, Konto Discovery, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, bezpłatny ebook, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, Insider handlowy.

Konto wykrywania: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.000, darmowy ebook, darmowe szkolenie, osobisty opiekun klienta, Trading Insider, 5% rabatu cenowego, 5% rabatu rolującego.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, darmowy ebook, darmowe szkolenie, osobisty opiekun klienta, Trading Insider, 10% rabatu cenowego, 10% rabatu rolującego.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, darmowy ebook, darmowe szkolenie, osobisty opiekun klienta, Trading Insider, 15% rabatu cenowego, 15% rabatu rolującego.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 15.000, Darmowy eBook, Bezpłatne szkolenie, Osobisty Opiekun Klienta, Osobisty Agent Obsługi Klienta, Insider handlowy, Rabat cenowy 20%, Rabat rollover 20%.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 30.000, Darmowy eBook, Bezpłatne szkolenie, Osobisty Opiekun Klienta, Osobisty Agent Obsługi Klienta, Insider handlowy, Rabat cenowy 25%, Rabat rollover 25%.

 

Rodzaje kont Fortissio
Rodzaje kont Fortissio (1)
Rodzaje kont Fortissio
Rodzaje kont Fortissio (2)

Na poniższych obrazach możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Fortissio to: Platforma PROfit.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Fortissio udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Fortissio
Strona internetowa Fortissio

Fortissio zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wiadomości gospodarcze, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Fortissio 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: fortissio.com

📞Numer telefonu: + 302112340925

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony] (Informacje o firmie) | [email chroniony] (roszczenia) | [email chroniony] (operacja) | [email chroniony] (dział administracyjny) | [email chroniony] (Obsługa klienta)

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Fortissio. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Fortissio

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Fortissio jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, ponadto szukając opinii o Fortissio znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

 

Reklamuj się z nami

6 komentarze do «Fortissio: Ocena i komentarze»

 1. Eulogio odpowiedź

  Kiedy dzwonią przez telefon, są odbierane. Rozmowa zamienia się w trzecią klasę. Próbuję się z nimi porozumieć, a oni nie odbierają telefonu. Wysłałem wiadomość z prośbą o anulowanie

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Eulogio, dziękuję za komentowanie Fortissio. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 2. mol odpowiedź

  Klucze to te Depaho, FXGM, Fortissio. Depaho Sp. z oo posiada oddział w Maladze, w ramach działalności agencji reklamowych, jest stałym zakładem podmiotu nierezydenta. Ale działają i dobrze. Cyprus Securities anulowało działalność Depaho, CySEC zawiesiło licencję Depaho 08.07.2021. Był dostawcą płynności dla Vie Finance AEPEYSA, która sponsoruje platformę Fortissio.Jest wiele do odkrycia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć mol, ŚWIETNE INFORMACJE !!!, dzięki za komentowanie Fortissio. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 3. Kiedykolwiek odpowiedź

  Droga. Szukam opcji, skontaktowała się ze mną ta firma. Nie jest dla mnie dobrym pomysłem inwestowanie z Ameryki Łacińskiej w regulowaną firmę w Grecji, mam nadzieję zebrać więcej informacji i opinii na ich temat przed inwestycją, już doświadczyłem oszustwa u tych brokerów z wątpliwymi przepisami, które oferują zyskowne zyski. co myślisz? Czy ktoś miał z nimi problemy? Vie Finance wspiera je?.
  Dzięki za twoją usługę.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ever, dzięki za komentowanie Fortissio. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *