Komentarze na temat GitexCapital

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Gitex Capital (zwany także imieniem: gitexcapital.pro), jest pośrednikiem Forex, kryptowaluty i CFD. Czy naprawdę poleca się GitexCapital do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o GitexCapital ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2021), i co najważniejsze: Czy GitexCapital ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Gitex Capital wspomina o byciu częścią: Sanguine Solutions LTD.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny według strony internetowej, ale nie ma ważnych informacji na potwierdzenie tego, Wierzymy, że to jest fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że GitexCapital nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: GitexCapital jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Gitex Capital, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 5 różne rodzaje planów.

Proste konto: minimalny depozyt początkowy $ 250.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $ 1000.

Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy $ 10000.

Konto profesjonalne: minimalny depozyt początkowy $ 25000.

Konto partnera: minimalny depozyt początkowy $ 100000.

La platforma do działania że GitexCapital oferuje: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Gitex Capital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Gitex Capital
Strona internetowa Gitex Capital

Gitex Capital zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo i analiza rynku, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Gitex Capital

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: gitexcapital.pro

📞Numer telefonu: + 447418355029

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy GitexCapital. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Gitex Capital

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma GitexCapital jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2021 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌

UWAGA: brokerzy Gitex Capital y Ekspert Revolut są częścią Sanguine Solutions Ltd, firma, która jest potępiana przez organy regulacyjne. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

UWAGA!: w lipcu 2022 CNMV dodano do Gitex Capital do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lipca 2022 r. ⚠️

UWAGA: Zgodnie z wiadomościami klientów, GitexCapital jest powiązany FX Bravo, FxWorld y adswap, firmy z dużą liczbą skarg i donosów od różnych organów nadzoru finansowego. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o GitexCapital? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

12 komentarze do «GitexCapital: ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Matías, dziękuję za komentowanie GitexCapital. Obecnie jest uważany za oszustwo. CNMV (Finansowy Regulator HISZPANII) ostrzegł ich, że nie mają rozporządzenia do prowadzenia ich działalności (Zobacz link CNMV).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 1. John odpowiedź

  Inwestorzy muszą dbać o siebie i chronić się. Dzięki za opinie. Wprowadź kapitał gitex metodą bitcoin. Gdzie wskazuje zarabianie tysięcy dolarów przy wpłacie 250 dolarów.
  Podobny do tego brokera jest również ten, który jest oszustwem fxmundo .com
  Proszą o wpłatę, ale nigdy nie dokonują wypłaty.
  Warunkują cię, jak wpłacić więcej, a następnie działają, aby dokonać wypłaty, jest to oszustwo, ponieważ nigdy nie dokonują wypłaty.
  Oszuści stosują tę samą strategię.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Juan, dzięki za komentowanie GitexCapital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj JEZUS, dziękuję za komentowanie GitexCapital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Jessica isabel sanchez collanted

    Witam mam depozyt pieniędzy i nie został on jeszcze zainwestowany

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Jessico, poproś o zwrot do Ciebie, że przed uruchomieniem chcesz sprawdzić, jak szybko się wróci, aby zainwestować o wiele więcej, nie podpisuj żadnego dokumentu. Dziękujemy za komentowanie GitexCapital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 2. Sana odpowiedź

  Zainwestowałem w Gitex Capital kilka miesięcy temu, a teraz, gdy zwiększyłem kapitał, chcę się wycofać, ale stawiają mi wiele przeszkód na drodze do wypłaty. Moja pierwsza próba wypłaty tylko 2000 euro z mojego konta, na którym było już 50.000 9000 tysięcy euro, doradca mówi mi warunki, że nigdy wcześniej ze mną nie rozmawiał. Więc żeby wypłacić pieniądze musiałem wpisać jeszcze XNUMX tysięcy euro, więc próba kolejnego przekrętu tych złodziei.
  Wysyłam Ci e-mail, który wysłał mi doradca.
  Ferdynand Valverde
  pon., 18 kwietnia, 13:27
  Warunki wypłaty
  W tej wiadomości informujemy, że aby wypłacić jakąkolwiek kwotę należy dokonać ubezpieczenia zwrotnego w wysokości 18% – 9000 EUR całkowitego salda działalności gospodarczej za cały okres pracy, aby potwierdzić pochodzenie środków generowanych na giełdzie. Kwota ta zostanie Ci zwrócona wraz z przelewem głównym w ciągu 4 godzin po opłaceniu ubezpieczenia.
  Dopóki nie dostarczysz dokumentu pochodzenia środków, Twoje saldo zostanie zamrożone na potrzeby wypłat. Musisz wynająć osobny dokument, aby potwierdzić pochodzenie środków generowanych z aktywów wysokiego ryzyka.
  Jest to wymóg organów regulacyjnych, aby zapobiec praniu pieniędzy, czyli potwierdzić, że Twoje saldo zostało wygenerowane zgodnie z zasadami rynku finansowego, a nie nielegalnie.
  Ferdynand Valverde
  Doradca finansowy
  E-mail: [email chroniony]
  Strona internetowa: gitexcapital .top pod numerem telefonu +447418355029 lub e-mailem pod adresem [email chroniony].
  Jej strona internetowa znajduje się pod adresem: gitexcapital .pro

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Sana, TO WSZYSTKO KŁAMSTWO, ŻADNY REGULATOR NIE PŁACI ZA TO KLIENTÓW, TO OSZUSTWO, ABY KRADZIEĆ TWOJE PIENIĄDZE!!!. Dziękujemy za komentowanie GitexCapital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Nieves Castells odpowiedź

  Ta firma prawie mnie oszukała, udało mi się uciec, ponieważ wszędzie czytam od nich komentarze. WSPANIAŁA OPIEKA.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Nieves Castells, dziękuję za komentowanie GitexCapital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.