Komentarze na temat Stolicy Czarnego Mostu

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Black Bridge CapitalUważamy, że kontrakty CFD są brokerem, ale nie jest to jasne, ponieważ nie dostarczają wielu informacji na swojej stronie internetowej, świadczą również usługi doradztwa finansowego. Czy naprawdę zaleca się Black Bridge Capital, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Black Bridge Capital. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym. Chociaż strona wspomina, że ​​jestem w imieniu NORBERTO HERNAN CORTES VEGA i ma adres w Culiacán, Sinaloa, Meksyk.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Culiacán, Meksyk. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ Black Bridge Capital nie wspomina nic o byciu firmą regulowaną, uważamy, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Black Bridge Capital, zauważyliśmy, że oferują 3 różne rodzaje cuenta, plany inwestycyjne: Silver, Gold i Platinum. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: 3 miesiące (choć nie określa 3 miesięcy od czego, może na stałe?), Skupiony na firmach technologicznych.

Złote konto Gold: 6 miesięcy, usługi promocyjne i analityczne.

Konto Platynowe: 1 rok, współczesne biznesy, dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów.

Rodzaje kont Black Bridge Capital
Rodzaje kont Black Bridge Capital

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi To, co oferuje Black Bridge Capital, to: nie wspominają o tym, może własna platforma Black Bridge Capital.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Black Bridge Capital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Black Bridge Capital
Strona internetowa Black Bridge Capital

Black Bridge Capital zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: bardzo podstawowe wyjaśnienie, a jeśli szczegółowo omówisz usługi oferowane przez Black Bridge Capital, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Black Bridge Capital

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: bbcapital.mx

Número de teléfono: +52 (667) 455 5115 XNUMX

E-mail: [email chroniony]

>>> Wycena kapitału Black Bridge <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Black Bridge Capital jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, podaje bardzo mało informacji o usługach, które firma oferuje, nie wspomina, do której firmy należy, szukając wycen na Black Bridge Capital tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnej innej wyceny, co wskazuje, że jest to „nowa” spółka. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Black Bridge Capital? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

13 komentarze do «Stolica Czarnego Mostu: ocena i komentarze»

 1. Ricardo Galip odpowiedź

  Jaka firma w Culiacán jest regulowana do działania?

 2. Andres odpowiedź

  Na stronie BlackBridge Capital zobaczyłem, że na swojej stronie głównej umieścili oświadczenie, w którym odgraniczają się od smart business corp, gdzie komentują, że przez długi czas nie zarządzali zasobami ani inwestycjami, nie wiem jeśli widziałeś oświadczenie.
  Jeśli ktoś z Was miał jakieś nieprzyjemne doświadczenia, na pewno nie mam do czynienia bezpośrednio z BlackBridge Capital, ponieważ jestem klientem BlackBridge Capital i traktowanie i powaga ich porad oraz zarządzanie moimi zasobami jest bez zarzutu.
  Jeśli chodzi o to, co mówi David, brzmi to jak plotka, dlatego „przyjaciel znajomego powiedział mi, że kuzyn jego kuzyna został oszukany”, myślę, że w komentarzach musi być powaga, ponieważ dzięki takim komentarzom reputacja i bezbłędne trajektorie są zniszczony.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Andres, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w udzielaniu informacji o Black Bridge Capital (strona internetowa: bbcapital.mx), ten broker to oszustwo, nie ma żadnego rodzaju rozporządzenia, jest to prosta firma z Meksyku bez konkretnego licencja lub cokolwiek za styl. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. DAVID odpowiedź

  SĄ OSZUSTWAMI !!! NIE INWESTUJ Z TYMI ZŁODZIEJAMI, KTÓRZY OSZKOCILI BARDZO BLISKIEGO PRZYJACIELA

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć David, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w uzyskaniu informacji o Black Bridge Capital, ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 4. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 5. mariele odpowiedź

  Czy mógłbyś skomentować Smart Business Corp?
  smartfundlimited.com / strona główna /

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mariele, dziękuję za informację, dodaliśmy do naszej listy Smartfundlimited (smartfundlimited .com / home /) i już pracujemy nad ich recenzją, która będzie wkrótce gotowa. Powiadomimy Cię w ten sam sposób.
   W tej chwili mogę Wam powiedzieć, że sposób, w jaki jest skonfigurowana, strona wygląda jak SCAM, jasne jest, że firma jest własnością meksykańskich właścicieli, ponieważ flaga języka (hiszpański) umieszcza ją z flagą Meksyku, nie mają regulacji i mogą robić z twoimi pieniędzmi, co chcą, mówić o firmie w Vanuatu, która jest małą zagubioną wyspą w pobliżu Australii, więc polecam trzymać się jak najdalej od takiego brokera, nie jest to zalecane.

   Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z brokerem, polecamy zajrzeć pod ten link:
   https://brokersrecomendados.com/ranking-mejores-brokers-recomendados/

   Mówili nam dobrze o XM.

   Pozdrowienia.

 6. Daniel odpowiedź

  Uzupełnieniem komentarza Martina jest strona Smart Business Corp https://www.smartbusinesscorp.com.mx/ Zaproponowali mi udział w tym projekcie i myślę, że idą w parze z Black Bridge Capital, aby generować zwroty z inwestycji

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Daniel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Black Bridge Capital. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Czy możesz wyjaśnić związek między Black Bride Capital a tymi ze Smart Business Corp? Nie możemy zrozumieć Twojej wiadomości.

   pozdrowienia

 7. Martin odpowiedź

  Witam, dzień dobry, dzięki za informację, czy mógłbyś mi pomóc przeanalizować smart business corpya, że ​​jest punkt połączenia z tą firmą

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Martin, masz stronę tej firmy?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.