Montana Corporate Finance Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Finanse korporacyjne w Montanie (zwany także montanafoxholdings.com), jest brokerem funduszy inwestycyjnych. Czy firma Montana Corporate Finance jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Montana Corporate Finance ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy Montana Finanse Korporacyjne ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowanych przez Montana Corporate Finance, w tym przypadku nie znaleźliśmy informacji wskazujących na istnienie różnych rodzajów kont.

La platforma do działania Oferty Montana Corporate Finance nie są wymienione.

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla traderów, które Montana Corporate Finance udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Montana Corporate Finance
Witryna Montana Corporate Finance

Montana Corporate Finance nie zapewnia pomocy ani zasobów handlowcom ani zainteresowanym stronom, konieczna jest rejestracja, aby uzyskać dostęp do większej ilości informacji.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Finanse korporacyjne w Montanie |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: montanafoxholdings.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: Aby się skontaktować, konieczna jest rejestracja.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu finansów korporacyjnych Montana. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Finanse korporacyjne w Montanie <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Finanse korporacyjne w Montanie jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachowanie ostrożności, gdyż jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, ani nie przekazuje żadnych informacji opinii publicznej i jest to postawa firm stworzonych do oszustwa, Ponadto, szukając recenzji na temat tego brokera, znajdujemy tylko recenzje, które są negatywne i zabawne. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o Montana Corporate Finance? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

80 komentarze do «Montana Corporate Finance: Ocena i komentarze»

 1. zenon odpowiedź

  Zaproponowali mi zarobienie euro z historią, że trzeba więcej zainwestować, aby zarobić więcej, kiedy powiedziałem im, że chcę się wycofać, wymyślili historię, że nie dokonali dobrej inwestycji i straciłem cały mój kapitał (2100 euro) plus zyski (3029E). Mój analityk zadzwonił do mnie dzisiaj i powiedział mi, że jeśli nie zainwestuję 3000 Emas, mogę odzyskać całość plus zysk na bonus
  teraz szukam, czy uda mi się odzyskać kapitał

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj zenon, procesy sądowe trwają bardzo powoli i mają niepewny wynik, musisz porozmawiać z naszym CZATEM, aby odzyskać swoje pieniądze. To, czego nie powinieneś robić, to inwestować pieniądze, jest wiele oszustw, są to piraci, którzy udają brokera, który istnieje, ale nie są nimi, już powiadomiliśmy FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM udającym FCA regulowane firma, gdy rzeczywista strona internetowa jest inna.

   Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Jorge odpowiedź

   Witam: Chciałem wiedzieć o tej firmie, aby wiedzieć, czy jest to legalne, czy oszustwo. jest nazywany

   ZARZĄDZANIE APOLLO

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Jorge, w tej chwili mamy kilka recenzji, ale Twoją postawimy priorytet, aby móc ocenić tego brokera. Jeśli masz sieć znacznie lepiej.

    Pozdrowienia.

 2. Roxana odpowiedź

  Witam znalazłem ten link, bo zacząłem dociekać... znajomy został zaproszony do pracy w firmie Be Momentum i szukacie na twarzy, twitterze i innych a jeśli mają stronę to jednak nie ma informacji, ani lubi, czy cokolwiek. To stało się dla nas podejrzane. A będąc w instytucji, był w instytucji od 2 dni (zatrudniony jako doradca inwestycyjny), zaczął dostrzegać dziwne rzeczy, które przykuły jego uwagę i stąd nazwa Montana Cosporate. Podobno to ta sama jednostka, wszystkie cechy operacyjne reagują z tym, co zamierza zrobić, nie wszedł do sprawy, bo według tego na szkoleniu (Ustawiają go tylko do słuchania rozmów). Zostawiam dane i oddałem się zadaniu zbadania, jakiś czas temu zadzwoniłem pod numer telefonu Be Momentum i odebrała mi dziewczyna, gdy odebrałem telefon nie było prezentacji firmowej, wszystko nieformalne, dałem pretekst że jestem zainteresowany pracą tam. Zostawiam numer telefonu: 5512043650 (odebrała mi Yoselín) i powiedziała mi, że jeśli chcę pracować i mieć dalsze referencje, zadzwoń do Elsy Guerra pod numer 5572887158. Jest trochę więcej informacji w be-momentum .com / przyjdź i zobacz i pomóż mi zidentyfikować, czy jest to ta sama firma, która popełnia oszustwa i móc powiedzieć mojemu przyjacielowi, aby stamtąd uciekł !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Roxana, w tej chwili mamy kilka recenzji, ale Twoją postawimy sobie priorytet, aby móc ocenić tego brokera.

   Pozdrowienia.

 3. Julian Andres Captuayo odpowiedź

  To oszuści, straciłem 4000 euro, jeśli płacisz kartą kredytową, proszą o zrobienie jej zdjęcia, zakrycie pierwszych numerów i zdjęcie dokumentu tożsamości. Żeby w przypadku zadenuncjowania przelewu do banku za oszustwo, wyślą tę informację do banku, aby nie zwracać pieniędzy i trzeba ponieść stratę. Platforma pośrednicząca lub płatnicza, z której korzysta paipan, jeśli nazywa się ją paipan i nie ma możliwości komunikowania się z nimi, co jest częścią oszustwa
  Nie wysyłaj pieniędzy do tej fałszywej firmy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Julianie, nie powinieneś inwestować pieniędzy, jest wielu oszustów, są to Piraci, którzy udają brokera, który istnieje, ale nie są nimi, już powiadomiliśmy FCA (UK Regulator), że Montana to KLON, który podszywa się pod firmę regulowaną przez FCA, gdy prawdziwa sieć jest inna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Yhon odpowiedź

    Straciłem 1.450 euro, są kompletnymi oszustami i nadal to robią i nikt nie robi nic smutnego, że nie można tego pozwać ani zapobiec

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Yhon, niestety procesy sądowe trwają bardzo powoli i przy niepewnym wyniku musisz porozmawiać z naszym CZATEM, aby odzyskać swoje pieniądze. To, czego nie powinieneś robić, to inwestować pieniądze, jest wielu oszustów, są to piraci, którzy udają brokera, który istnieje, ale nie są nimi, już powiadomiliśmy FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM udającym FCA regulowane firma, gdy rzeczywista witryna jest inna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
     Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 4. Dayan odpowiedź

  Wczoraj też zadzwonili do mnie z tej firmy chcąc, żebym zainwestował prawie w tej chwili 500 euro na rzekomą promocję, ale prawda jest taka, że ​​to nie obrazuje mnie bardziej niż cokolwiek, ponieważ inni brokerzy nie proszą o tę kwotę, większość, którą ja Widziałem starty od 250 dolarów i powiedzieli mi, że Manager zadzwoni do mnie ponownie, aby przekazać mi bardziej szczegółowe informacje na temat operacji, lepiej nie dać się nabrać i poszukać brokerów regulowanych przez znane nam instytucje.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Dayan, nie powinieneś inwestować pieniędzy, jest wiele oszustw, są to Piraci, którzy udają brokera, który istnieje, ale nie są nimi, już powiadomiliśmy FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM, który podszywa się pod firmę regulowaną przez FCA, gdy prawdziwa sieć jest inna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY
   Pozdrowienia.

 5. Mario pierantoni odpowiedź

  Jestem jednym z oszukanych przez Montana Corporate Finance, skontaktował się ze mną człowiek o nazwisku SANTIAGO DEL VALLE, numer WhatsApp +52 55 5182 3391, a następnie menedżer o imieniu JOSÉ RINCÓN, który zawsze dzwonił pod prywatny numer, jego e-mail: [email chroniony]
  Jeśli jest jakakolwiek możliwość odzyskania, lub sformalizowania skarg, proszę o kontakt, oczywiście jest nas WIELE stanów, coś trzeba zrobić przeciwko tym przestępcom. Zrobiłem przelew z Banco Macro do Banco Santander Rio na numer CBU 0720157420000055141404/SWIFT BSCHARBAXXX/numer konta 157-551414/0/ i nazwisko Beneficjenta: SPM SERVICIOS PROF DE MKTG SA. Zachowuję e-maile i wiadomości z roszczeniem, dostępne dla każdego, kto może zająć się sprawą.
  montanafoxholdings.com / pl /
  gabinet.montanafoxholdings.com

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mario, nie sądzę, że zrobią coś z twoimi danymi, zadzwonią do ciebie tylko od tego brokera i innych, które mogą mieć w przyszłości, cokolwiek zrobisz, nie zwrócą twoich pieniędzy, czego nie powinieneś robić to inwestować więcej pieniędzy, jest wielu oszustów, są to Piraci, którzy udają brokera, który istnieje, ale tak nie jest, już powiadomiliśmy FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM udającym firmę regulowaną przez FCA, gdy prawdziwa sieć to kolejna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Mehran odpowiedź

  Informacyjnie tak mam mniej więcej 80% nagrania Natalii i 4 innych osób związanych ze mną - numer telefonu Natalii to (+52 1 55 5182 3391 whatsapp-5585261163 telefon) - analizator to Maximo Ferrer [email chroniony] - + 441202080017
  Dokument kontrolny [email chroniony]
  Do dokumentu umowy [email chroniony]
  mają jakieś konto bankowe - wpłacam do
  012180001140560003 — BBVA-Bancomer
  Sprawdzę więcej informacji i podzielę się ze mną
  ------------------
  Dla informacji tak, mam mniej więcej 80% nagrania dźwiękowego Natalii i 4 innych osób związanych ze mną - numer telefonu Natalii to (+52 1 55 5182 3391 whatsapp-5585261163 telefon) - analizator to Máximo Ferrer m- ferrer @ montanafoxholdings.com - + 441202080017 XNUMX XNUMX XNUMX
  Dokument kontrolny [email chroniony]
  Do dokumentu umowy [email chroniony]
  mieć konto w banku - wpłacam do
  012180001140560003 — BBVA-Bancomer
  Zweryfikuję więcej informacji i podzielę się nimi z Tobą.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mehran, bardzo dziękuję za te dodatkowe informacje, myślę, że dobrym pomysłem jest, aby wszyscy użytkownicy poprosili BBVA Bancomer o wyjaśnienia, aby dowiedzieć się, dlaczego są wspólnikami oszustwa, pożyczając swoje konta do tego rodzaju oszustwa, ty musisz wiedzieć, jaki jest oddział i złożyć formalną skargę do tego banku.
   Wszelkie dodatkowe informacje, które pamiętasz, zawsze będą bardzo pomocne w powstrzymaniu tych przestępców.

   Pozdrowienia.
   ----------------
   Witaj Mehran, bardzo dziękuję za te dodatkowe informacje, myślę, że dobrym pomysłem jest, aby wszyscy użytkownicy poprosili BBVA Bancomer o wyjaśnienia, aby dowiedzieć się, dlaczego są wspólnikami oszustwa, pożyczając swoje konta do tego rodzaju oszustwa, ty trzeba wiedzieć co oddział i złożyć formalną reklamację do tego banku.
   Wszelkie dodatkowe informacje, które pamiętasz, zawsze będą bardzo pomocne w powstrzymaniu tych przestępców.

   Pozdrowienia.

   • Jorge odpowiedź

    Witam: Chciałem wiedzieć o tej firmie, aby wiedzieć, czy jest to legalne, czy oszustwo. jest nazywany

    ZARZĄDZANIE APOLLO

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Jorge, w tej chwili mamy kilka recenzji, ale Twoją postawimy priorytet, aby móc ocenić tego brokera. Jeśli masz sieć znacznie lepiej.

     Pozdrowienia.

  • Wilson odpowiedź

   Mam tego samego analityka Maximo Ferrera, który powiedział mi, że moje konto spadło, a teraz często dzwoni do mnie z prośbą o więcej pieniędzy, grozi pozwami ze strony prawników i innych.
   Nie wiem co robić'?

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Wilson, nie zwracaj uwagi, nie płać, to klasyczne oszustwo tego typu brokera. Zapewniam, że nie zamierzają cię pozwać, chcą nastraszyć cię do zapłaty, ale nie powinieneś tego robić, udają firmę regulowaną i nie są, nic się nie stanie, spróbuj zdobyć swoje pieniądze Wróć i nie odpowiadaj im tak Nie chcesz.

    Pozdrowienia.

    • Mehran odpowiedź

     Straciliśmy nasze pieniądze; tak może tak - ale moim pomysłem jest to, że dopóki saldo konta nie będzie dodatnie, lepiej zerwać z tym i nie pozwolić im poprosić o zamówienie; teraz na przykład moje saldo jest dodatnie i jestem pewien, że jeśli złożyłem zamówienie jutro, powiedzą mi - straciłem wszystkie pieniądze i ja. Muszę wydać - więc nie odpowiem wtedy. Więcej - wysłałem raport do Prokuratora Generalnego Stanów Zjednoczonych Meksyk mam nadzieję, że się uda

     • Polecani brokerzy

      Witam Mehran, może się uda, reklamacja zawsze może im pomóc w negocjacjach z Tobą, zależy też czy dane urzędów są prawdziwe czy nie i w czyim są, normalnie biuro sprzedaży nie jest na nazwisko pośrednika, ale w imieniu firmy marketingowej.

      Pozdrowienia.
      ------------
      Witam Mehran, może się uda, reklamacja zawsze może im pomóc w negocjacjach z Tobą, zależy też czy dane urzędów są prawdziwe czy nie i w czyim są, normalnie biuro sprzedaży nie jest na nazwisko broker, jeśli nie firma marketingowa.

      Pozdrowienia.

   • Mehran odpowiedź

    Cześć
    Mam ten sam problem; dostałem telefon jako 1
    10 dni temu; jedna dziewczyna z Meksyku nazywa się Natalia, po 3 dniach zmusiła się do wpłaty do Montana cooporte finanse 500 euro; zrobiłem to po tygodniu zobaczyłem, że wygrywam 55 euro każdego dnia, że ​​łączy się ze mną w celu ustalenia zamówienia - w zeszły poniedziałek człowiek z analizy zapytał mnie inwertora 8000 euro, powiedziałem, że nie; powiedział, że otworzymy dla ciebie linię kredytową, powiedziałem nie, ale z odstępem (na przykład powiedział, że pomogę ci w połowie) zmusił mnie do zaakceptowania, że ​​wysłali dokument do zaśpiewania, ale tego nie zrobiłem - zadzwonili do mnie, aby nagrać mój dźwięk niestety zaakceptowałem i dali mi szansę na 3 randki, wpłacam 8000 euro, bo mogą otworzyć moje konto, bo mogę dostać moje pieniądze. Ale na zamówienie dnia nie zrobiłem - bez mojego zamówienia grają pieniędzmi i pokazali, że wygrałem 3100 euro; dzisiaj zadzwonili do mnie, sprawdziłem twoją stronę i rozumiem, że oceniają. Nie wiem, co mogę zrobić. Mają moje informacje i martwię się o to
    ------------------
    Halo
    Mam ten sam problem ; Dostałem telefon jak 1
    10 dni temu ; Po 3 dniach dziewczyna z Mexico City o imieniu Natalia wpłaciła depozyt w Montanie, aby sfinansować 500 euro; Zrobiłem to po tygodniu. Widziałem, że codziennie zarabiam 55 euro. Połączył się ze mną, żeby ułożyć zamówienie na ten dzień. Analiza z zeszłego poniedziałku poprosiła mnie od inwestora o 8000 euro. Powiedziałem nie; Powiedziałem, że otworzymy dla Ciebie linię kredytową Odmówiłem, ale z odstępem po drodze (na przykład powiedział, że pomogę Ci w połowie drogi) zmusił mnie do zaakceptowania, że ​​wysłali dokument do śpiewania, ale ja to zrobiłem nie, zadzwonili do mnie, aby nagrać mój dźwięk, niestety się zgodziłem i dali mi możliwość wpłaty na 3 randki 8000 euro, aby mogli otworzyć moje konto, abym mógł otrzymać pieniądze. Ale na porządek dnia tego nie zrobiłem, bez mojego zamówienia grali pieniędzmi i pokazali, że wygrałem 3100 euro; Zadzwonili do mnie dzisiaj, sprawdziłem ich stronę i zrozumiałem, że ocenili. Nie wiem co mogę zrobić. Mają moje informacje i to mnie martwi

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Mehran, nie sądzę, że zrobią coś z twoimi danymi, zadzwonią do ciebie tylko od tego brokera i innych, które mają w przyszłości, cokolwiek zrobisz, nie zwrócą twoich pieniędzy, czego nie powinieneś robić, to inwestować więcej pieniądze, jest wielu oszukanych, Są Piraci, którzy udają brokera, który istnieje, ale nie są, już powiadomiliśmy FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM udającym firmę regulowaną przez FCA, gdy prawdziwe sieć to kolejna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
     Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.
     ——————————————————
     Witaj Mehran, nie sądzę, że zrobią coś z twoimi danymi, zadzwonią do ciebie tylko od tego brokera i innych, które mają w przyszłości, cokolwiek zrobisz, nie zwrócą twoich pieniędzy, czego nie powinieneś robić, to inwestować więcej pieniądze, jest wielu oszukanych, Są Piraci, którzy udają brokera, który istnieje, ale nie są, już powiadomiliśmy FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM udającym firmę regulowaną przez FCA, gdy prawdziwe sieć to kolejna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
     Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 7. Będzie odpowiedź

  Witam, to samo dzieje się ze mną, ze mną. Wezwali do inwestycji. A trzy godziny później mówią mi, że cena spadła. Teraz dają mi pożyczkę 500 euro na 15 dni.
  Co robię?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Will, cokolwiek zrobisz, nie zwrócą ci pieniędzy, nie powinieneś inwestować więcej pieniędzy, jest wielu oszustów, są to piraci, którzy udają, że są pośrednikami, ale nie są nimi, już daliśmy ostrzeżenie dla FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM udającym firmę regulowaną przez FCA, gdy rzeczywista strona internetowa jest inna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Fabian Montealegre odpowiedź

    Zainwestowałem 500 euro w 15 dni, zabrali je do 1100, ale powiedziałem im, że chcę wypłacić 500 euro, a oni kazali mi czekać, kiedy powiedzą, że otwierają operację i tak to było i boom w ciągu jednej nocy wszystkie pieniądze zostały stracone. Teraz to się stało, nie dali mi odpowiedzi, że to sprawy rynkowe i że nadszedł czas, aby wrócić ah inventir Powiedziałem im nie i dobrze, że zostało to przez około 2 miesiące, ale w zeszłym tygodniu zadzwonili do mnie ponownie, aby odzyskać konto i Myślałem, że to prawda. Do tej pory zacząłem szukać informacji. Ale dzięki Bogu poprosiłem o kredyt i muszę go trafić 26 dnia tego miesiąca, ale dali mi premię w wysokości 1500 plus 1100, która była nadal stracona, jeśli to konieczne, plus 650 kredytu, którego konto w ciągu dwóch dni już jest o 5600 mówią mi, że jeśli nie anuluję kredytu, nie będę mógł wycofać zarobków, które już istnieją, dlatego 26 maja jeszcze nie nadszedł. Myślałem nawet o sprzedaży roweru, żeby spłacić pożyczkę, żebym mógł dostać 2000 euro i zacząć zarabiać na obligacjach, tak mi powiedzieli, no cóż, wciąż mówią. Pytanie brzmi, co można zrobić, aby zdobyć te euro i czy niczego nie podejrzewają, a tym samym nie upierają się przy tych 500 euro, które już ode mnie odebrali.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Fabian, powiedz im, że twój ojciec pożycza ci swoje oszczędności na miesiąc (45.000 400 USD / EUR), ale najpierw chcesz sprawdzić, czy wypłaty są szybkie, ponieważ będziesz musiał zwrócić te pieniądze ojcu i będziesz kontynuować działają z korzyściami dokonanymi w tym miesiącu. Powiedzmy, że chcesz zrobić mały test za jedyne XNUMX euro i jeśli dobrze zrobisz swoją pracę, wyślą je do ciebie, powiedz im, że pieniądze twojego ojca są już dostępne i że czekasz tylko na to, aby zmierzyć czasy.

     Powodzenia.

   • biały cano odpowiedź

    Jak możemy pozwać tę sieć, która okrada ludzi??? Jakiej organizacji można to zrobić?

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Blanca, niestety procesy sądowe trwają bardzo powoli i przy niepewnym wyniku musisz porozmawiać z naszym CZATEM, aby odzyskać swoje pieniądze. To, czego nie powinieneś robić, to inwestować pieniądze, jest wielu oszustów, są to piraci, którzy udają brokera, który istnieje, ale nie są nimi, już powiadomiliśmy FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM udającym FCA regulowane firma, gdy rzeczywista witryna jest inna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
     Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     Pozdrowienia.

 8. Jose Garcia fortin for odpowiedź

  Codziennie dzwonią do mnie z tej firmy Montana Corporate Finance, chociaż powiedzieli im, że nic mnie nie interesuje, ani nie jestem ich częścią, ani nie słucham ich informacji, wciąż dzwonią i dzwonią, aż się rozpieszczają i obrażają za nie chcąc usłyszeć ich informacje. Dzwonią z numerów w Meksyku, Kolumbii i chociaż bloki ciągle się zmieniają.

  Żadna POWAŻNA firma nie będzie dzwonić do Ciebie codziennie (co najmniej 2 razy), aby poinformować Cię, że jeśli nie wysłuchasz informacji, będą nadal Cię oznaczać dzień po dniu.

  Bądź bardzo ostrożny, nie inwestuj w tę firmę. Jeśli twoje wezwanie do udzielenia informacji jest agresywne i wyniosłe, wyobraź sobie, kiedy chcesz wypłacić pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, masz całkowitą rację, bardzo dziękuję za pisanie i komentowanie tych oszustów

   pozdrowienia

   • Będzie odpowiedź

    Witam, to samo dzieje się ze mną, zainwestowałem 500 euro, wezwali mnie do ruchu. A trzy godziny później mówią mi, że cena spadła. Teraz dają mi kredyt 500 euro na 15 dni, to jest odzyskanie konta
    Co robię?

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Will, pożyczą ci to, wtedy wygrasz lub przegrasz, a oni zażądają pieniędzy, które ci pożyczyli. Podobnie nigdy nie zwrócą ci niczego, nawet jeśli wygrasz, nie kontynuuj z nimi.

     pozdrowienia.

 9. Jean Carlos bustamante odpowiedź

  Witam szukam odpowiedzi 20 dni temu zainwestowałem 600 dolarów z montaną, że jak używają euro, moje konto będzie 500 euro, pożyczyłem pieniądze, aby zainwestować z nimi, ale nadeszła data spłaty tego, co jestem winna i zajęło im to więcej niż 15 dni pisania i nie dają mi odpowiedzi, a nawet mi nie odpowiadają, a chcę zwrotu pieniędzy i komentarzy, które tutaj przeczytałem, widziałem, że nie byłem jedynym oszukanym montana, sam to oszustwo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jean, to Piraci udający brokera, który istnieje, ale to nie oni, już powiadomiliśmy FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM udającym firmę regulowaną przez FCA, gdy prawdziwa sieć jest inna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. nelson odpowiedź

  PONIEWAŻ JEŚLI MONTANA WIE O TYCH KOMENTARZACH, NIE ZAPEWNIAJĄ NIEPRAWIDŁOWOŚCI, JEŚLI ZAPEWNIAJĄ, ŻE TO KŁAMSTWO, POER NIC NIE MÓW.. jak nie wiedzieli, ale w końcu dla mnie nie ma ani jednego pośrednika ani firma finansowa całkowicie poważna i odpowiedzialna.. Wszyscy są czubkiem oszustów, którzy zarabiają na życie oszukując ludzi-.. Długo szukałem poważnej firmy, która reaguje na zaufanie.. ale nie ma o tym myśli Znalazłbym tutaj .. ale nic nie jest przeznaczone tylko do mówienia źle o jednym i nic nie ma rekomendacji od firm regulowanych i wszystko inne..

  • Lio odpowiedź

   powiedzą ci, że są to fałszywe lub konkurencyjne recenzje, ale prawda jest taka, że ​​finanse korporacyjne w Montanie to oszustwo wielkie jak dom

   poproś o wypłatę, a zobaczysz, że nie kłamię

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Lio, masz absolutną rację, są to Piraci, którzy udają brokera, który istnieje, ale tak nie jest. Zawiadomiliśmy już FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM, który udaje firmę regulowaną przez FCA, gdy prawdziwa sieć jest inna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

   • Miguel marques viorneri odpowiedź

    Potrzebuję pomocy, bo mam inwestycję z montaną i proszą mnie o więcej pieniędzy Mówię im, że już nie mam, są bardzo wymagający.Powiedziałem im, że muszę wypłacić 750 i mówią mi, że będą się komunikować później nie chciałem, aby widzieli ruchy według mojego konta odzwierciedla 1331 euro i powiedziałem im, że nie chcę ruchów

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Miguel, wyślij kilka e-maili z informacją, że nie działają na twoim koncie, cokolwiek zrobisz, nie zwrócą pieniędzy, czego nie powinieneś robić, to inwestować więcej pieniędzy, jest wielu oszustów, są to Piraci, którzy udają brokera, który istnieje, ale to nie one, powiadomiliśmy już FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM udającym firmę regulowaną przez FCA, gdy rzeczywista sieć jest inna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
     Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 11. Alonso odpowiedź

  Witam, skontaktowałem się z Emiliano Macias, a następnie z Tal Joelem Zapaną z MONTANA CORPORATE FINANCE Wpłaciłem 1000 euro, aby wziąć udział w IPO, potem poszło nam dobrze, a następnie 5000 euro rzekomo pożyczyło mi udział w akcjach Citigroup, było to również dla nas dobre później, kiedy moje konto było w 10 tysiącach euro, po zainwestowaniu 6 tysięcy euro, przy zysku prawie 4 tysiące euro, wskazuję mojej analityk Alexie Contreras, że chcę wypłacić pieniądze, mówi mi, że zrobi nagranie dla tych 10 tysiąca, żeby umieścić je w gazie ziemnym, potem za 3 godziny dzwoni do mnie, żeby powiedzieć, że straciliśmy wszystkie pieniądze i że na moim koncie mam tylko 276 euro i że na ich odzyskanie pożyczą mi 3 euro, właśnie podpisałem papier, gdzie podobno pożyczyli mi 3 euro i dzięki temu będziemy kapitalizować konto, aż osiągniemy 10 tysięcy euro, zanim przyjechaliśmy. Wszystko wydaje się być bardzo niezawodne.Zarządzana przez nich aplikacja to XQUOTE… czy powinienem się martwić?… gdzie w każdym razie mogę odebrać moje wpłaty. Jak wchodzisz na stronę i czy są one regulowane. Proszę potwierdzić, że 29.muszę wpłacić 04 euro, które rzekomo mi pożyczyli, o ile widzę zarobki na moim koncie, aby móc wypłacić pieniądze do dziś i nie mogłem dziś dokonać żadnej wypłaty .

  Mam e-maile, numery telefonów WhatsApp. Wszystko. Gdzie zgłosić, jeśli są oszustwem?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alonso, jestem zaskoczony, że nadal to kwestionujesz, TO JEST OSZUST !!! i jesteś w trakcie, w którym zamierzają oszukać kolejne 3.000 €, wszystko jest ustawione, co za zbieg okoliczności, że wszystko stracone, gdy chciałeś się wypłacić, a teraz w magiczny sposób odzyskają twoje pieniądze dzięki pożyczce, którą ci udzielą telefon również przez magię. To, co powinieneś zrobić, to spróbować porozmawiać z naszym CZATEM, aby mogli odzyskać 6.000 € tak szybko, jak to możliwe, nie są regulowani, są Piratami, którzy udają brokera, który istnieje, ale nie są nimi, już powiadomiliśmy FCA (Regulator Wielkiej Brytanii), że Montana jest KLONEM udającym firmę regulowaną przez FCA, gdy rzeczywista strona internetowa jest inna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Anthony odpowiedź

  Świetnie sobie radziłem z firmą. Swoją drogą, jeśli ma niezbędne regulacje, nie rozumiem, dlaczego dyskredytuje taką firmę.

  - FAŁSZYWY KOMENTARZ ZROBIONY PRZEZ NIEKTÓREGO PRACOWNIKA Z MONTANY, ABY OSZUDZIĆ -

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Antonio, TO, CO MÓWISZ, JEST FAŁSZYWEM, ten broker jest OSZUSTWEM, powiadomiliśmy już FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM udającym firmę regulowaną przez FCA, gdy prawdziwa strona internetowa jest inna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Jors odpowiedź

  Zrobiłem inwestycję 500 euro, wszystko dobrze w tydzień, miałem 621 euro, ten David Hernandez zadzwonił do mojego doradcy, prosi mnie o inwestycję 3 tys. euro na zakup akcji w IPO, a ponieważ nie mogłem ich zdobyć, ten człowiek spaliłem moje konto jeden dzień do Inny denerwujący bo nie mogłem dostać pieniędzy.To do bani ten fundusz inwestycyjny nie polecam i dzwoni do mnie jak gdyby nic, żeby mi powiedzieć, że odzyskuje inwestycję jeśli przekażę kolejne 500 euro właśnie powiedziałem idź do piekła i ukradnij mi twoją matkę wybacz mi słownictwo ale obrażają mnie ci skurwysyni, którzy gadają i obiecują miłe ... moim zdaniem nie marnuj swoich pieniędzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jors, ten broker jest OSZUSTWEM, powiadomiliśmy już FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM udającym firmę regulowaną przez FCA, gdy rzeczywista sieć jest inna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Jors odpowiedź

    Dzięki za wsparcie
    Ci ludzie, którzy dają dobre opinie o finansowaniu korporacji montana są sami, chyba że osoba, która pisała, nie przeszła rozczarowania, aby podjąć próbę wycofania się i zobaczyć, co się stanie ... uważaj na tego Davida Hernadeza i pewnego Santiago, który jest tym jedynym to cię wciąga, pięknie mówią o skazańcach!

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Jors, oni nawet nie wiedzą, jak je napisać z Montany, są Piratami, którzy udają brokera, który nie jest, już powiadomiliśmy FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM, który udaje firmę regulowaną przez FCA, gdy prawdziwa sieć jest inna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
     Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 14. Eduardo González odpowiedź

  Skontaktował się ze mną człowiek, który mówi, że nazywa się Juan Sebastian Alvarez i twierdzi, że ma numer licencji na prowadzenie działalności 37189870 i twierdzi, że mieszka w Meksyku. Miałem dostęp do platformy firmy, ale nie wykonałem jeszcze żadnej operacji, sądząc po poprzednich komentarzach nie jest to wiarygodne, prawda?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Eduardo, zgadza się, ten broker jest OSZUSTWEM, już powiadomiliśmy FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM, który udaje firmę regulowaną przez FCA, gdy prawdziwa sieć jest inna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 15. Walther ospina odpowiedź

  Zainwestowałem w Montanie, a oni prosili mnie o więcej inwestycji, aby uzyskać dostęp do bardziej dochodowych operacji, a w końcu pokłóciłem się z tym rzekomym doradcą Andrésem Carranzą [email chroniony] i poprosiłem go o wypłatę moich pieniędzy. Do tej pory nikt mi nie odpowiada, a ja wysłałem maile i inne. Jest łajdakiem. Domniemany sprzedawca nazywa się Dante Quintero +52 1 55 5182 3391.
  Mówią, że działają z IPO, a także na rynku Forex.

  gabinet.montanafoxholdings.com / pl #
  Centrum Obsługi Klienta
  Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami obsługi klienta, aby pomóc Ci rozwiązać problem i wrócić na właściwe tory.

  Tower 42, 25 Old Broad St, Cornhill, Londyn EC2N 1HN, Wielka Brytania

  441202080017
  [email chroniony]
  Umowa z klientem

  jest łajdakiem

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Walther, ten broker jest OSZUSTWEM, powiadomiliśmy już FCA (UK Regulator), że Montana jest KLONEM udającym firmę regulowaną przez FCA, gdy rzeczywista sieć jest inna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 16. Stella Costa odpowiedź

  Nazywam się paisa (Kolumbijczyk z kolumbijskiego regionu kawowego) w imieniu Montana Fox Holding, z numeru to + 5X101718578. Mówi, że dzwoni z Peru. Pozwolę sobie wyjaśnić, że są one regulowane przez FCA. Wysyła mnie do Review i rzeczywiście jest na jego liście, strona jest w porządku. Dziewczyna wyjaśnia mi możliwości inwestycyjne od 1.200 USD z funduszami inwestycyjnymi, ofertami publicznymi, długoterminowymi zakupami akcji itp. Wyjaśnia i wyjaśnia wszystkie pytania. Wpłaty dokonywane są za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej www. Montanafoxholding .com to samo, co przelew bankowy lub wypłaty kartą kredytową. Jako depozyt. Dziewczyna ma. Duża znajomość rynku finansowego. Wiesz, o czym mówisz, bo ja też.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Stella, ten broker jest OSZUSTWEM, już powiadomiliśmy FCA, że Montana jest KLONEM, który udaje firmę regulowaną przez FCA, gdy prawdziwa sieć jest inna. Montana Corporate Finance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 17. CARLOS RODRIGUEZ VILLAFUERTE odpowiedź

  WITAJCIE, WŁAŚNIE ZAINWESTOWAŁEM TYSIĄCE EURO, NIESTETY NIE WIDZIAŁEM KOMENTARZY DO REKLAMACJI JEŚLI NIE TO NIE ZOSTAŁO ZAINWESTOWANE, CZY MOGĘ MNIE POWIEDZIEĆ CZY MOGĘ WCIĄŻ ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE? CZY JEST KTOŚ, KTÓRY UDZIELA PORAD W TYCH PRZYPADKACH?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj CARLOS, spróbuj jak najszybciej wycofać płatność z banku lub karty kredytowej. Nie zwrócą Ci go, jeśli poproszą Cię o podpisanie czegoś lub przesłanie kserokopii Twojej karty lub dowodu osobistego, nie rób tego, powiedzą Ci, że aby odzyskać pieniądze musisz coś wysłać lub podpisać ... nie rób to pójdzie przeciwko tobie. Montana to oszustwo.

   Pozdrowienia.

 18. KOLEJNY PRAWIE SKRADZIONY odpowiedź

  MONTANA CORPORATE FINANCE LIMITED

  Właśnie zakończyłem bardzo głośną rozmowę z oszustami z:
  montanafoxholdings.com
  udając:
  https:// register.fca.org .uk/s/firm?id=001b000000m6RV8
  Okraść ludzi.

  Proszę poinformować pana Sarwana Ghatourę, że wykorzystują jego firmę do oszukiwania ludzi.

  -

  Właśnie zakończyłem bardzo głośną rozmowę z oszustami z:
  montanafoxholdings.com
  Udając:
  https:// register.fca.org .uk/s/firm?id=001b000000m6RV8
  Okraść ludzi.

  Proszę poinformować pana Sarwana Ghatourę, że wykorzystują jego firmę do oszukiwania ludzi.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam KOLEJNY, dziękuję za informacje o Montana Corporate Finance, powiadomimy FCA. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Joel Brown odpowiedź

   Zainwestowałem w Montanie i to też było dla mnie złe, to oszustwo. 1000 euro mnie okradli

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Joel, dziękuję za pytanie o Montana Corporate Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: https://brokersrecomendados.com/montana-corporate-finance-comentarios/

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

 19. Fabian odpowiedź

  NIE mogę dać dobrego ani złego komentarza, wiem tylko, że skontaktowali się ze mną z tej firmy i wszystko wydawało się w porządku, mówią, że są regulowane przez FCA i mogłem to potwierdzić na tej stronie https://www.fca.org.uk/
  ale w tym artykule mówią, że nie są regulowane. a komentarze innych osób budziły we mnie wątpliwości, więc postanowiłem nie inwestować.
  Ale jeśli chciałbym, aby osoby odpowiedzialne za tę stronę wyjaśniły, dlaczego twierdzą, że nie są regulowane i z takim bezpieczeństwem twierdzą, że są oszustwem. Dzięki.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Fabian, to oficjalna strona CLONE, używają podobnych nazw, ale nie są tą firmą, to jest CLONE, powiadomimy FCA. Dziękujemy za informacje dotyczące Montana Corporate Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 20. Carlos odpowiedź

  Cześć, ci goście to prawdziwy oszust! Byłem na rozmowie telefonicznej z pewnym "Andrei Moratta" (wątpię, czy to jego prawdziwe imię), rozmawiał ze mną dużo o koncepcjach handlu itp., które na szczęście mam już zbadałem te koncepcje i wtedy nie mogę dostać zawrotów głowy, ale jego celem było zawsze, abym w tym czasie wpłacił 1,500 EUR, ponieważ w ten sposób nie miałbym tak dużego ryzyka, a to jest całkowicie FAŁSZ!, więc zapłać baczną uwagę na to, co im powiedzą, w końcu odpowiedziałem, że wpłacię później, ponieważ nie miałem pod ręką metody płatności, więc w końcu zostawił mnie w spokoju i zablokował numery (5541708305) i (5551823391 (komórka))

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, zawsze używają fałszywych nazwisk, dziękuję za informacje na temat Montana Corporate Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 21. Camilo Gomez odpowiedź

  Montana to oszustwo, dałem ci pieniądze i nigdy nie mogłem się stamtąd wydostać
  Poprosili mnie o wejście przez podaną stronę, ale nigdy nie odpowiadają na wycofanie
  [email chroniony]
  To jeden z Twoich e-maili

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Camilo, dziękuję za informacje na temat Montana Corporate Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 22. Symbol zastępczy dla Mario Alberto Mirele odpowiedź

  Witam, nazywam się Mario z Meksyku. Podobno powiedzieli mi o korporacji Montana, ale nie mogę znaleźć ich śladu w Meksyku. Nie zamierzam inwestować, ale chciałbym wiedzieć, którzy są brokerami. A jeśli mogę zaufanie?
  Pozdrowienia i dziękuję bardzo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mario, dziękuję za informacje na temat Montana Corporate Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Jeśli chcesz, możesz zobaczyć ten link z kilkoma opcjami brokera: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 23. Ananías Hernández Suárez odpowiedź

  Witam, dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć, jak wiarygodne są te dwie firmy
  Finanse korporacyjne Montana i firma
  Unitex dziękuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ananías, dziękuję za komentarz na temat Montana Corporate Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz o nich przeczytać tutaj: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.
   O Uniteex To więcej tego samego: https://brokersrecomendados.com/uniteex-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za informacje na temat Montana Corporate Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *