Komentarze do IX INVERSORS

W tej sekcji przeanalizujemy brokera IX INWESTORZY (zwany także ixinversors.com), jest brokerem Forex i kryptowalut. Czy naprawdę polecamy IX INVERSORS do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o IX INVERSORS ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy IX INVERSORS? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: to nie jest wymienione.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowanych przez IX INVERSORS, w tym przypadku nie znaleźliśmy informacji wskazujących na istnienie różnych typów kont.

 • La platforma do działania jakie oferuje IX INVERSORS to: nie wspomniany, prawdopodobnie użyją a własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które IX INVERSORS udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona IX INVERSORS
Strona IX INVERSORS

IX INVERSORS zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: widzimy tylko niewiele informacji o oferowanych przez nią usługach, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat IX INWESTORZY |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: ixinversors.com y ix-inversors.net

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: kontakt bezpośrednio ze strony.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na IX INVERSORS. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona IX INWESTORZY <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? IX INWESTORZY jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który w rzeczywistości nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, ponadto szukając opinii o IX INVERSORS, znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i zabawne na temat tego brokera . Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano CNMV IX INWESTORZY do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lipca 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o IX INVERSORS? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

51 komentarze do «IX INVERSORS: Ocena i komentarze»

 1. Mojżesz odpowiedź

  Chciałbym wiedzieć, czy istnieje platforma taka jak Antares lub inwestowanie powiernicze, na której umieszczasz pieniądze, a on po prostu działa, na przykład Antares lub inwestowanie powiernicze lub xifra. Ovbio to uregulowane, jestem z Meksyku. Pozdrawiam i dziękuję za uwagę

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Moises, wszystkie te, które wymieniłeś, to oszustwa, nie możesz ufać żadnemu z nich. Jeśli chcesz ocenić inne opcje, sprawdź ten link: ZASZEREGOWANIE

   Pozdrowienia.

 2. Ximena odpowiedź

  Ktoś jest naprawdę rozczarowany inwestowaniem pieniędzy tam, gdzie nie wiadomo, skąd pochodzą i co robią, w rzeczywistości są częścią gangu oszustów, którzy wiedzą, jak dotrzeć i przekonać ludzi, aż osiągną swój cel i znikną bez śladu. .. odejście Inwestorom bez pieniędzy i bez odpowiedzi, nie ufanie i inwestowanie jest najlepszym rozwiązaniem, zanim zaczniesz żałować i przyznać, jak późno jest tego żałować.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Ximena, to prawda, to oszustwo typu PONZI, w końcu wszystko ci kradną.

   pozdrowienia

 3. Malu odpowiedź

  Witam, jestem Malu Marcelonio i szukam bezpiecznej firmy do inwestowania, oprócz bycia brokerem, w jaki inny biznes warto zainwestować i jakie firmy są bezpieczne. Dziękuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Aida, dziękuję za komentowanie IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. POnZI zwalczanie oszustw odpowiedź

  rzeczy jak są, mają od czego zaczynam, no zacznę od wysłania tego samego gówna do tych wszystkich gilów z IXINVERSOR, którzy są oszustami i że nawet inni robią dobrze i źle mówią o projekcie haha ​​te z IX nie powinny żyj od ludzi Więc lepiej żeby byli pod ziemią, rozpoznaję ją po matce, nie robię kariery, zrobiłem tylko małą inwestycję i nie odzyskałem jej i ukradli wszystko i zyski, i masz rację powiedzieć, że to oszustwo, oszukujesz robotników, którzy mają żałosne życie i są frajerami, w IX nie ma nic pozytywnego, idą do piekła, te cioty chcą nami manipulować i umieszczać POZYTYWNE KOMENTARZE NA SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH I INTERNECIE, NIC BARDZIEJ FAŁSZ, ŻE INWESTOR PROJEKTU IX TO OSZUST I OSZUST, SĄ PANDĄ OSZUSTW, DLATEGO TYLKO KOMENTUJĘ JAKO KONSUMENT LUB INWESTOR NIC WIĘCEJ I DLACZEGO MOGĘ I MAM PRAWO WYSYŁAĆ ICH, ABY WZIĄĆ DUPA BEZ UŻYTECZNOŚCI KURWA, HAA I TEGO, ŻE ISO TEN WPIS JEST ZAPISANY, JEST WSPANIALE AY UDA, ŻE MÓWIĄ O TYM OSZUSCIE I ZACHĘCAJĄ LUDZI DO TRZYMANIA SIĘ OD TEGO OSZUSTWA.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Anti-Fraud, dziękuję za komentowanie IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Solange odpowiedź

  Nie mam z nimi dobrego doświadczenia, skontaktowali się ze mną po rejestracji, trzy miesiące później już mnie zawiedli, ponieważ zyski oferowane są w kryptowalutach i proszą, abym poczekał na wzrost ceny? Muszę teraz odzyskać inwestycję, nie polecam, nie mogę znaleźć jej fizycznej lokalizacji, ani w jakim kraju się znajduje, nie zamierzam się poddawać. Nie są ani jasne, ani wiarygodne.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Solange, dziękuję za komentowanie IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Juanra odpowiedź

  Prawda jest taka, że ​​jestem bardzo niezadowolony z IX Investor, a tym bardziej teraz, gdy zostały one wymienione jako oszustwo w CNMV.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juanra, dziękuję za komentowanie IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/
   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Hiacynto, masz absolutną rację, ci z IX INVERSORS chcą ukraść pieniądze uczciwym pracownikom, kłamią i manipulują, nie są regulowani i tracisz wszystkie wysyłane pieniądze. Dziękujemy za komentowanie IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/ix-inversors-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 7. Laura odpowiedź

  Twórcy tego oszustwa IX INVERSORS ponzi otrzymują pieniądze od inwestorów, przy czym bardzo niewielką część tych pieniędzy płacą inwestorom. Kiedy oszuści decydują się uciec z pieniędzmi zgromadzonymi przez inwestorów, tak działają wszystkie oszustwa ponzi. Im dłużej trwa piramida ponzi, tym więcej oszustów gromadzi więcej pieniędzy do kradzieży. oszuści nigdy nie zgłaszają dnia, w którym uchodzą im na sucho pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Lauro, bardzo dobrze wyjaśnione, na szczęście są ludzie tacy jak ty, którzy szybko zdają sobie sprawę, jak ci IX INVERSORZY chcą ukraść pieniądze uczciwym pracownikom, kłamią i manipulują, nie są regulowani i tracisz wszystkie wysyłane pieniądze. Dziękujemy za komentarz na temat IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/ix-inversors-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 8. Nestor Lopez odpowiedź

  Te firmy obiecują Ci zyski tylko po to, abyś mógł włożyć pieniądze i znajomych, ale są to puste obietnice

  kiedy musisz otrzymać zapłatę, oni nie

  nie ufaj tym firmom z piramidy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Nestor, kłamią i manipulują, nie są regulowane i tracisz wszystkie wysyłane pieniądze. Dziękujemy za komentarz na temat IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/ix-inversors-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 9. Lorenzo odpowiedź

  Dzień dobry, bardzo dziękuję za analizę ix inwestorów, miałem zamiar z nimi zainwestować, ponieważ naprawdę dobrze ze mną rozmawiali, ale wiem też, że jest wiele oszustw i niestety nie można ufać wszystkim firmom bez uprzedniego przeprowadzenia dochodzenia ,,, i dobrze, że nawet nie wspomina o swojej lokalizacji nie uspokaja mnie

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Lorenzo, kłamią i manipulują, nie są regulowane i tracisz wszystkie wysłane pieniądze. Dziękujemy za komentarz na temat IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/ix-inversors-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 10. Elvis Vallejo odpowiedź

  Jestem już w tej firmie IX Investors od miesiąca i nie odzyskałem swojej inwestycji, teoretycznie zyski są wypłacane bitcoinami, a skoro bitcoiny ostatnio upadły, to nie mogę powiedzieć, że dobrze sobie poradziłem, nie chcesz mi zapłacić, dopóki się nie pojawię, to osobiste świadectwo.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Elvis, kłamią i manipulują, nie są regulowane i tracisz wszystkie wysyłane pieniądze. Dziękujemy za komentarz na temat IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/ix-inversors-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Maria, kłamią i manipulują, nie są regulowane i tracisz wszystkie wysyłane pieniądze. Dziękujemy za komentarz na temat IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/ix-inversors-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 11. Mario Andres odpowiedź

  Ma schemat piramidy ,,, polecam uważać

  Jeśli nie wiesz, gdzie wkładasz pieniądze, lepiej ich nie wkładaj ... wtedy płaczesz, bo zostałeś oszukany lub dlatego, że nie możesz wypłacić pieniędzy ... to dlatego, że idziesz tam, gdzie nie wiesz

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mario, kłamią i manipulują, nie są regulowane i tracisz wszystkie wysyłane pieniądze. Dziękujemy za komentarz na temat IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/ix-inversors-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Poce Jamiro odpowiedź

    Kolejny WIELOPOZIOMOWY OSZUST PONZI, dają ci okruchy, a głupcy, którzy inwestują, myślą, że odkryli złoto, nie chcą zdawać sobie sprawy, że są oszukiwani, jak wielu innych w wielu oszustwach, nawet niektórzy głupcy piszą na forach, aby bronić firmy dają rzekomo spektakularne zwroty, ale NIC Z TEGO NIE JEST PRAWDĄ, płacą ci pieniędzmi twoimi lub tymi, którzy wchodzą, a kiedy nie ma już głupców, biznes upada, a ty tracisz pieniądze, WSZYSTKO STRACINYCH DZIĘKI UWIERZENIU TYCH GŁUPIACH. Bóg umieścił nasz mózg w naszych głowach, ABY WYKONYWAŁ FUNKCJĘ… UŻYWAJ GO I MYŚL!!!!

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Cześć Jamiro, dziękuję za komentowanie IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 12. Pedro Vermudez odpowiedź

  Jestem inwestorem sześciu inwestorów i nikomu nie polecam, nie jest to przejrzyste, nie wiadomo skąd są ani skąd są, chcę się teraz wydostać !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pedro, kłamią i manipulują, nie są regulowane i tracisz wszystkie wysyłane pieniądze. Dziękujemy za komentarz na temat IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/ix-inversors-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 13. Luis odpowiedź

  dzień dobry ci złodzieje oferują "zautomatyzowane inwestycje", oferują 300% zwrotu z inwestycji w 200 dni ... OK .... Nawet nie umieszczają, gdzie się znajdują, zautomatyzowanych inwestycji, niemożliwych zwrotów ... Jeśli chcesz zostać oszukany, śmiało przyjacielu

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, kłamią i manipulują, nie są regulowane i tracisz wszystkie wysyłane pieniądze. Dziękujemy za komentarz na temat IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/ix-inversors-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 14. Raul odpowiedź

  ix inwestorzy? Raczej ix oszustwa, nawet nie umieszczają tego, gdzie się znajdują w Internecie lub tak, tacy są piracki oszuści 🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️

  🏴‍☠️🏴‍☠️ ix inwestorzy to kłamiący złodzieje 🏴‍☠️🏴‍☠️

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Raúl, kłamią i manipulują, nie są regulowane i tracisz wszystkie wysyłane pieniądze. Dziękujemy za komentarz na temat IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/ix-inversors-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Pedro Vermudez odpowiedź

   Inwestorzy Ix to zła firma, to nie jest dobra inwestycja, widać, że to oszustwo… to złodzieje

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Pedro, kłamią i manipulują, nie są regulowane i tracisz wszystkie wysyłane pieniądze. Dziękujemy za komentarz na temat IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
    Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/ix-inversors-comentarios/
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 15. david odpowiedź

  Dzień dobry zaznaczają mnie też do inwestowania z nimi.Chciałbym, aby ktoś miał z nimi prawdziwe doświadczenie, aby komentować tutaj to pomaga mi zdecydować, czyli chcę inwestować pieniądze i zarabiać, ale nie chcę być oszukany . Chciałbym, abyś udzielił mi jednoznacznej odpowiedzi, czy ix iinvestors jest wiarygodny.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć David, NIE INWESTUJ, kłamią i manipulują, nie są regulowane i stracisz wszystkie wysłane pieniądze. Dziękujemy za komentarz na temat IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/ix-inversors-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 16. Gabriel odpowiedź

  To na pewno oszustwo, udało im się zmusić mnie do odłożenia tego, co mam, a kiedy poprosiłem o wypłatę, wszyscy odeszli, nikt nie odbierał moich telefonów, zostawili mnie samego nie wiem, co robić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gabriel, dziękuję za informacje na temat IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Jezus Raúl Cruz Rodríguez odpowiedź

   Ix inverosr to najlepsza platforma inwestycyjna i jeśli jest regulowana przez brokera, zrób trochę więcej badań

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Jezu, mylisz się, nawet sieć jest niebezpieczna, nie jest bezpieczna, NIE INWESTUJ, kłamią i manipulują, nie są regulowane i stracisz wszystkie wysyłane pieniądze. Dziękujemy za komentarz na temat IX INVERSORS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
    Możesz przeczytać jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/ix-inversors-comentarios/
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *