W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Yuanta. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Yuancie i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWyuanta.com
🏠 spółka*Yuanta Securities (Hongkong) Co., Ltd
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaYuanta
📌 AdresHong Kong

⚠️ Yuanta jest własnością firmy Yuanta Securities (Hong Kong) Co., Ltd znajduje się w Hongkongu, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Yuanta, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont:

Informacje w sieci

stronie Yuanty

Yuanta zapewnia podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez nich produktów finansowych, kalkulatora aktywów, wykresów na żywo, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 852 3555 7878

???? Ostateczna wycena Yuanty ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Yuanta.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Yuancie:

data Aktualizacja wiadomości
stycznia 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Yuanta, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Yuancie? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Yuanta.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Yuantę

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Yuantę

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Yuantę?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Yuanta to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Yuanta to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Yuanta jest niezawodna?

Nie. Yuanta nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Yuanta?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Yuanty?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami