Broker Bux

Komentarze na temat Royal Capital Management

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Royal Capital Management (znanego również jako RCM), jest brokerem Forex, Futures i CFD. Czy Royal Capital Management naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Royal Capital Management ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to Royal Capital Management? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej..

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Royal Capital Limited.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Saint Vincent i Grenadyny.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: Royal Capital Management nie wspomina nic o regulacji, uważamy, że jest to broker nieuregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że Royal Capital Management oferuje, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont; Konto Mikro, Konto Klasyczne i Konto Złote.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości 750 $

Konto klasyczne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 USD.

Rodzaje kont Royal Capital Management
Rodzaje kont Royal Capital Management

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że Royal Capital Management oferuje: uważamy, że jest to własna platforma Royal Capital Management, ponieważ jej nie określa.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Royal Capital Management udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Royal Capital Management
Strona internetowa Royal Capital Management

 

Royal Capital Management zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat produktów, które Royal Capital Management oferuje swoim klientom, kilka wiadomości na temat rynków finansowych, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje o Royal Capital Management 🟢

 

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: www.royalcap-int.com

📞Numer telefonu: + 506 2505 5488

📧 E-mail: nie ma.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Royal Capital Management. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

 

>>> Wycena Royal Capital Management <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Royal Capital Management jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, bo: wydaje się, że jest to firma nieuregulowana, szukając innych ocen na temat firmy nie mogliśmy znaleźć niczego, co wskazywałoby, że jest to firma „nowa”. ...

 

Z tych powodów uważamy, że Royal Capital Management nie jest zalecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o Royal Capital Management? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

95 komentarze do «Royal Capital Management - RCM: Ocena i komentarze»

 1. Paweł odpowiedź

  Jestem klientem kapitału królewskiego od 2019 roku i ilekroć dokonywałem wypłat, otrzymywałem je bez problemu... na kwoty 5 6 i 2021 2 ... ale od grudnia 3 mówili mi, że aby być wolnym od wypłat prośby by było ich wielu... zamierzali zawrzeć sojusz z b5brokerem z Rosji ale jak rozpoczęli wojnę i odebrali kod Swift wszystko poszło gorzej i że teraz mogą wysyłać tylko od 48 tys do maksymalnie 30 tysięcy... a od marca złożyłem prośbę... nie otrzymałem tego co zostało uzgodnione i minęło 25 dni bez odpowiedzi... NIE WIEM, CO SIĘ DZIEJE. Ostatnim razem, gdy słyszałem od Fernando Arguedas, powiedział mi, że słysząc wojnę, rynek jest bardzo niestabilny i nie byli w stanie wygenerować płynności, której potrzebują, aby móc obsłużyć wszystkie żądania wypłaty… dlatego handlowali z klientami z najniższymi lotami... Czy to możliwe, że nie mają już pieniędzy do wysłania... czy też zbankrutowali?... mój portfel jest bardzo duży... kiedy zobaczyłem tę sytuację, chciałem zamknąć konto, ale powiedzieli mi, że odliczają 55% podatków i ponieważ nie zostałem minimalny czas, czyli rok to jestem ukarany grzywną 90% wartości portfela, czyli tracę 120%, co to za dużo… a zamknięcie i wysłanie pieniędzy zajmuje od XNUMX do XNUMX dni. Czy teraz ktoś wie, co można zrobić lub jak odzyskać te środki?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Paul, nie mają dostawcy płynności, nie krzyżują żadnych transakcji z rzeczywistym rynkiem (do tego potrzebny jest dostawca płynności), ten broker tworzy konta i robi notatkę z twoim saldem i uruchamia go , ale te pieniądze tak naprawdę trzymają i przeprowadzają operacje z pieniędzmi, które zapisali, jakby to było demo. Dziękujemy za komentarz na temat Royal Capital Management. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Gilberto odpowiedź

  Królewski kapitał to jeszcze jedno wielkie oszustwo piramidowe, tutaj w Ameryce Środkowej oszukali wielu ludzi, udało mi się odzyskać moją inwestycję, ale zrobiłem to w 2021 roku, musiałem z nimi walczyć, aby zostać zdeponowanym, ponieważ spłata zajęła miesiące , w tym roku 2022 nic nie zdeponowali, moim poleconym ukradziono kapitał, pieniądze, które pojawiają się w portfelach są fikcyjne, wymyślają tysiąc wymówek na usprawiedliwienie braku wpłaty.

  Nie wpłacaj ani grosza tym oszustom.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Gilberto, nie mają dostawcy płynności, nie krzyżują żadnej operacji z rzeczywistym rynkiem (do tego potrzebny jest dostawca płynności), ten broker tworzy konta i robi notatkę z twoim saldem i uruchamia go, ale te pieniądze naprawdę je trzymają i przeprowadzają operacje z pieniędzmi, które zapisali, jakby to było demo. Dziękujemy za komentarz na temat Royal Capital Management. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Patricia odpowiedź

  Proszę, potrzebuję kogoś, kto pomoże mi z prawdziwymi informacjami, które pomogą mi odzyskać pieniądze, zostałem oszukany w Royal Capital
  Proszę

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Patricia, nie mają dostawcy płynności, nie krzyżują żadnej operacji z rzeczywistym rynkiem (do tego potrzebny jest dostawca płynności), ten broker tworzy konta i robi notatkę z twoim saldem i uruchamiają go, ale to pieniądze są naprawdę Trzymają je i przeprowadzają operacje z pieniędzmi, które zapisali, tak jakby to było z demo. Dziękujemy za komentarz na temat Royal Capital Management. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. KWIATY DIEGO odpowiedź

  pomoc, możliwe oszustwo KRÓLEWSKI KAPITAŁ
  Twoja wiadomość
  Szanowni Państwo,

  Proszę, chcę się z tobą skontaktować, abyś mógł mnie opowiedzieć o brokerze Royal Capital. Pamiętam, że na początku 2021 wypowiadałem się w ich obronie na tej stronie, zrobiłem to ponownie pod koniec roku ale już z wątpliwościami bo wypłaty nie dotarły, czyli bardzo wcześnie odzyskałem kapitał ale cały wygenerowany zysk, czyli dużo pieniędzy, chcę wiedzieć, czy mogę go odzyskać, i kierować się, czy te pieniądze rzeczywiście wejdą na rynek, czy nie. Na koniec powiedz im, co następuje: twierdzą, że mieli problemy z dostawcą płynności Prime Capital na koniec 2021 r., dlatego szukali umów z B2Bróker i powiadomili wszystkich swoich partnerów, że cały zysk wygenerowany w pierwszym kwartale 2022 r. można zażądać w całości, Teraz, gdy jesteśmy w terminach odpowiednich do wycofania zysku, okazuje się, że prawie wszyscy ludzie narzekają, ponieważ nie mają marży i nie mogą wycofać kapitału, ponieważ firma Royal wskazuje, że Siedziba B2Bróker znajduje się w Rosji i z powodu wojny i sankcji gospodarczych nic nie można zrobić, wystarczy wysłać kwotę 5000 $nas na konto, jeśli tylko zgromadzili zysk większy niż ta kwota... no cóż, mój przypadek jest inny, na początku Luty Zdałem sobie sprawę, że lokaty na rynku są absurdalne, a nawet czułem, że duże straty były celowe, więc po kłótni z nimi przejąłem kontrolę nad swoimi rachunkami i do tej pory osiągałem całkiem spore zyski aktywny, ale znowu… z powodu wojny mogą mi wysłać tylko do 5000 USD na konto (mam 2 konta)… proszę, proszę o prowadzenie mnie, więcej niż utrata tych pieniędzy, martwię się, że nadal będę się ekscytować ta firma i marnowanie czasu. Dostarczę Ci wszystkich niezbędnych informacji, aby zapobiec wpadaniu w to więcej osób, jeśli rzeczywiście jest to oszustwo. Są również w pierwszej dziesiątce brokerów polecanych przez stronę fxtreet. Z góry bardzo dziękuję

  ttps ://my.royalcap-int .com/es/login

  https://www.tradinguserplatform.com/user-operations

  wszystkie kontakty są nawiązywane przez telegram: +506 6218 7774

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam DIEGO, wątpię, że mają dostawcę płynności, nie sądzę, że krzyżują jakąkolwiek operację z rzeczywistym rynkiem (do tego potrzebny jest dostawca płynności), ten broker tworzy konta i robi notatkę z twoim saldem i umieszcza go działać, ale te pieniądze naprawdę trzymają i przeprowadzają operacje z pieniędzmi, które zapisali, jakby to było z demo. Dziękujemy za komentarz na temat Royal Capital Management. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Rol odpowiedź

    Jak się masz, chciałbym wiedzieć, jakie masz informacje o brokerze Royal Capital, mają tę stronę https ://www.royalcapital .org/, mówią, że ich lokalizacja znajduje się w Anglii i są legalnie zamknięte. Dziękuję bardzo.

 5. Elizabeth odpowiedź

  Witam. Zdarzyło mi się, że w styczniu 2021 wpłaciłem dużą kwotę i po wpłacie spędziłem 6 miesięcy, gdzie potem skomentowali, że mają problem z brokerem i że czekam do stycznia 2022, a potem zamrozili moje zarobki tam, gdzie tylko mogę wypłacić to, co zarobiłem od 22 stycznia i teraz okazuje się, że od stycznia nie zarobiłem żadnych dolarów. Są oszustami, jak mogę odzyskać pieniądze?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Elizabeth, dziękuję za komentarz na temat Royal Capital Management. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Paulinie odpowiedź

  Są łobuzami , na początku dali mi odsetki pierwszy rok i dostałem pieniądze i założyłem konta dla mojej rodziny i do tej pory wymyślają tysiące wymówek i nie dają im żadnego zysku , gorszy kapitał w rok i naprawdę straciłem więcej niż ja, który podobno na początku wygrywa, sprawiają, że widzisz ogromne kwoty w inwestycjach, ale nie możesz niczego wycofać, nawet kapitału, wtedy ponoszą straty tylko z wyraźną intencją spalenia kont!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Paulina, dziękuję za komentarz na temat Royal Capital Management. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Brian, dziękuję za komentarz na temat Royal Capital Management. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Claudio Arcos odpowiedź

  Dzwonili do mnie tak często, że mnie przekonali i zamierzałem przelać wszystkie moje pieniądze do Royal Capital Management!! Dziękuję za publiczne udostępnienie tych informacji, w ostatniej chwili postanowiłem sprawdzić internet i stwierdziłem, że to oszustwo!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Claudio, dziękuję za komentarz na temat Royal Capital Management. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Irune Encinas odpowiedź

  Witam dzień dobry, bardzo dziękuję za usługę odzyskiwania kapitału. Prawda jest taka, że ​​zostałem oszukany z pieniędzy, które uważałem za stracone, ale udało mi się odzyskać prawie wszystkie pieniądze w całości, bardzo dziękuję.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Irune Encinas, świetnie !!!, bardzo dziękuję za powiadomienie nas, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy prawie wszystkich, możesz przeczytać swoją recenzję.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia i powodzenia.

   • Józef Cossio odpowiedź

    Mam bardzo poważne informacje od Royal Capital. Utworzyłem w Boliwii grupę, która choć wciąż jest niewielka (70 osób), obiecuje się rozwijać dzięki ogromnej liczbie ludzi, którzy nie otrzymują swoich dywidend, kapitału ani niczego. Zainteresowane strony zapraszamy do przyłączenia się do grupy. Udaliśmy się nawet listownie do B2Broker i otrzymałem odpowiedź, że Royal C. jest przedmiotem dochodzenia. Napisałem tę wiadomość 2022 lipca XNUMX i piszę na to forum, aby dołączyć i podać więcej informacji.

    • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

     Witaj Jose, możesz napisać tutaj, aby poinformować wszystkich użytkowników tego brokera, którzy zostali oszukani, jesteśmy z tobą. Nie mają dostawcy płynności, nie krzyżują żadnej operacji z rzeczywistym rynkiem (do tego potrzebny jest dostawca płynności), ten broker tworzy konta i robi notatkę z Twoim saldem i uruchamia go, ale te pieniądze są tak naprawdę zostają i wykonują operacje za pieniądze, które zapisali, jakby to było demo.

     Dziękujemy za komentarz na temat Royal Capital Management. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.