Komentarze dotyczące handlu bitami

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Bitmas-Handel (zwany także bitmas-trade.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Bitmas-Trade naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Bitmas-Trade ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to Bitmas-Handel? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Stany Zjednoczone (prawdopodobnie fałszywe).

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Bitmas-Trade, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Starter, Konto Srebrne i Konto Złote. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto startowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 500 USD.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 7.500 USD.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 USD.

Rodzaje kont Bitmas-Trade
Rodzaje kont Bitmas-Trade

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Bitmas-Trade to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Bitmas-Trade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Bitmas-Trade
Witryna Bitmas-Trade

Bitmas-Handel zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, informacje o oferowanych przez nich produktach, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Bitmas-Handel 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏 Strona internetowa: bitmas-trade.com

📞Numer telefonu: + 19177942113

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Bitmas-Trade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Bitmas-Handel <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Bitmas-Handel jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 

Po analizie zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma niezarejestrowana i nieregulowana, nie pokazuje na swojej stronie internetowej żadnego rodzaju informacji prawnych, dodatkowo szukając więcej informacji o Bitmas-Trade natrafiliśmy na dużą liczbę negatywnych Opinie. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Bitmas-Trade? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

8 komentarze do «Bitmas-Trade: ocena i komentarze»

 1. Joaco odpowiedź

  Po prostu pewien Nicholas skontaktował się ze mną przez IG, mówiąc mi o tej platformie i że inwestując tylko 300 USD, zarobiłbym 1,500 USD w 7 dni… niesamowite !! Podziękowałam za informacje, które dowiem się o tej firmie. Przeglądając swój profil ma około 5,000 obserwujących… a w swoich postach ma 1 polubienie i inne… dziwne nie, mając 5,000 obserwujących ??? Szukałem go na FB i też się nie pojawia. Wydaje mi się, że te konta są fałszywe, a ludzie, którzy publikują zdjęcia, dają sobie wysokie życie, aby uwierzyć, że dobrze zarabiają na inwestycjach i są oszustami.

  Ogólnie polecam dobrze sprawdzić profile IG, za pomocą których oferują zniżki, niesamowite oferty, które mają obserwujących (kupione), referencje (uzbrojone) itp. Zawsze szukaj rekomendacji kogoś, kto kupił. Tu, w Peru, było kilka przypadków firm przykrywek ze strony IG.

  Oczywiście nie wspominając o inwestowaniu w te firmy, które oferują soczyste zyski!

  Pozdrawiam,

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Joaco, umieściłeś swój komentarz w Bitmas-Trade, czy mówisz o tym brokerze czy innym?

 2. Juan Diaz odpowiedź

  Witam, kontaktuje się ze mną osoba o nazwisku Karla Gamiño z tej firmy, z tymi samymi obietnicami ogromnych zysków i jest bardzo natarczywa, ale nie przesyła informacji prawnych o mojej firmie. Zdecydowanie nie będę inwestować.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Juan, radzisz sobie bardzo dobrze, żaden poważny broker nie nęka potencjalnych inwestorów ciągłymi telefonami, a ci, którzy to robią, są oszustami.

   Pozdrowienia.

 3. CZERWONY odpowiedź

  Witaj!

  Czytając o jego poradach na BTIMAS-TRADE .COM okazuje się, że facet skontaktował się ze mną na Instagramie, gdzie powiedział mi, że za jedyne zainwestowanie 300 usd i miałbym zysk 1500 usd w 7 dni; To najdziwniejsza rzecz, dla mnie to oszustwo.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj ROJAS, dziękuję za komentowanie Bitmas-Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Marcelo, dziękuję za komentowanie Bitmas-Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *