Komentarze Funduszu Pomostowego

W tej sekcji przeanalizujemy broker Bridge Fund (zwany także bridgefund.io), jest brokerem Forex i CFD. Czy Bridge Fund naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Funduszu Pomostowego. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: nie wspominają o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina o posiadaniu bazy w: nie wspomina o tym.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Bridge Fund, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: konto podstawowe, konto standardowe, konto premium, konto złote i konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy 250 $, spread od 1.3 pipsa, dźwignia do 1: 100, Handel Micro Lotami, mechanizmy Take Profit / Stop Loss, plan osobistego handlu. Opcjonalne konto islamskie.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy 5.000 $, spread od 1.3 pipsa, dźwignia do 1: 100, Handel Micro Lotami, mechanizmy Take Profit / Stop Loss, posobisty plan handlowy, plan zarządzania ryzykiem i indywidualne pieniądze. Opcjonalne konto islamskie.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy 10.000 $, spread od 1.3 pipsa, dźwignia do 1: 100, Handel Micro Lotami, mechanizmy Take Profit / Stop Loss, posobisty plan handlowy, indywidualny plan zarządzania pieniędzmi i ryzykiem, opłata za wypłatę. Opcjonalne konto islamskie.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy 500.000 1.3 $, spread od 1 pipsa, dźwignia do 100: XNUMX, Handel Micro Lotami, mechanizmy Take Profit / Stop Loss, posobisty plan handlowy, indywidualny plan zarządzania pieniędzmi i ryzykiem, opłata za wypłatę, nielimitowane sesje na żywo z głównym analitykiem. Opcjonalne konto islamskie.

Konto VIP: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000.000 1.3 1 $, spread od 100 pipsa, dźwignia do XNUMX: XNUMX, handel mikro lotami, mechanizmy Take Profit / Stop Loss, osobisty plan handlowy, plan zarządzania ryzykiem i indywidualne pieniądze, opłata za wypłatę, sesje Live bez limitu z Head Analityk, coaching psychologii rynku. Opcjonalne konto islamskie.

Rodzaje rachunków funduszy pomostowych
Rodzaje rachunków funduszy pomostowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Bridge Fund to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Bridge Fund udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa funduszu pomostowego
Strona internetowa funduszu pomostowego

Bridge Fund zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, kalkulatory, wiadomości, trochę informacji, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Fundusz pomostowy |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: bridgefund.io

Número de teléfono: + 493031196629

E-mail: [email chroniony] (główny) - [email chroniony] - [email chroniony] - [email chroniony] - [email chroniony] - [email chroniony] - [email chroniony]

>>> Ocena włączona Fundusz pomostowy <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Bridge Fund jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, nie wiemy, gdzie znajduje się jego baza, szukając opinii o Bridge Fund nie znaleźliśmy żadnej innej opinii, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

⛔ Uwaga ⛔ : w grudniu 2020 dodano CNMV Fundusz pomostowy do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z grudnia 2020 r.

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano HCMC (Grecja) Fundusz pomostowy do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia HCMC z września 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : Broker Fundusz Pomostowy działa w połączeniu z Horyzont ZainwestujObie firmy mają fatalną reputację, skargi i ostrzeżenia różnych organów regulacyjnych. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Funduszu Pomostowym? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

15 komentarze do «Fundusz pomostowy: ocena i komentarze»

 1. Syn jest odpowiedź

  Witam, też zostałem oszukany przez tę firmę, czy ktoś mógłby mi powiedzieć co mam robić?! Widzę, że saldo rośnie, ale zwracają mi pieniądze… To oszuści.. Udają inną firmę walutową, aby można było zainwestować w inną firmę, aby odzyskać utracone pieniądze. Jeśli ktoś może udzielić mi więcej informacji, doceniam

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Sonis, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Bridge Fund, proszę powiedz nam, skąd dzwonisz, z jakich stron internetowych się kontaktujesz, która jest inna firma itp., aby powiadomić wszystkich użytkowników i chronić ich przed tymi OSZUSTAMI . Broker Bridge Fund to oszustwo, jeśli masz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Rafael odpowiedź

  Bardzo dobrze, mam na imię Rafael i opowiem wam o moim doświadczeniu, moja żona zarobiła 250 euro w tej firmie bridgefun i na początku wszystko było bardzo dobre, kilka miesięcy rozmawiałem z pewną Sarą Morgan Senior i wszystko idealne, co mogłem uzyskać 100 euro na początek po Kilka wymówek i innych pozwoliłem mu połączyć się z moim komputerem i kontem bankowym i zobaczył, że dostałem pożyczkę w wysokości 50.000 250 euro do Istante i oczywiście zapaliła się żarówka dla dziewczyny, powiedział mi, że jeśli zainwestuję te pieniądze, to odzyskam to jestem pewien, że to dwa razy więcej niż cierń, ponieważ otrzymywałem informacje od konsultantów i prawników, a oni powiedzieli mi, żebym nawet nie myślał o wpisywaniu czegokolwiek tej firmy, więc rozmawiałem z dziewczyną i aby móc uzyskać pieniądze, które wygenerowałem z zainwestowanych 500 euro, czyli 50.000 euro, musiałem go okłamać i obiecać, że wezmę tę pożyczkę w wysokości 300 50 i zainwestuj. Krótko mówiąc, możesz odzyskać 15.000 € zainwestowanych pieniędzy, 18 € więcej niż zainwestowałem.Informacja, która była od nich i że nie zamierzam nic więcej inwestować.Nie widziałem nic więcej o dziewczynie.Okazuje się, że teraz dzwonią do mnie ponownie i mówią, że pieniądze, które zarobiłem, wygenerowały XNUMX XNUMX euro i że jeśli Chcę je wynieść muszę przelać XNUMX% tej kwoty.Całkiem łajdaki to straszne oszustwo.Napisałem to, jeśli ci to pomaga, w mojej sytuacji na myśliwego był upolowany, ale musi to zrobić z dużą cierpliwością i nie mówię, że to działa, aby wszyscy mogli odzyskać część swoich pieniędzy.Dziękuję i mam nadzieję, że mój komentarz będzie dla Ciebie przydatny.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rafael, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Bridge Fund. Broker Bridge Fund to oszustwo, jeśli masz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Anthony odpowiedź

  Fundusz Brige to oszustwo, nie wiem, co się z tobą dzieje, żeby zainwestować w tę „firmę” ani jednego euro, a to jest zgłaszane na policję. Powtarzam, to oszustwo. Sprawiają, że wierzysz, że twoje inwestycje idą w górę z fikcyjnymi wykresami, dzięki czemu inwestujesz więcej pieniędzy i nie ma możliwości wypłacenia pieniędzy, w rzeczywistości proszą o więcej pieniędzy, aby móc je wypłacić, OSZUSTRZY

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Antonio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Bridge Fund. Broker Bridge Fund to oszustwo, jeśli masz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. MTS odpowiedź

  Jest łajdakiem. Miałem 83.000 XNUMX euro i niczego nie udało mi się odzyskać. Ekspert, który do tej pory był u mnie obecny, nie odbiera telefonu, a inni nawet mnie obrazili.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Christopher, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Bridge Fund. Broker Bridge Fund to oszustwo, jeśli masz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Krzysztofa Scutta odpowiedź

  Nie tylko nie zwrócili mi pieniędzy, udawali, że to robią, a ja głupio pozwoliłem im przejąć kontrolę nad moim komputerem, aby przelać moje pieniądze (w bitcoinach) na euro, aby przelać je na moje konto bankowe. Jednak na szczęście mój bank wyczuł szczura i skontaktował się ze mną. Nie tylko nie zdeponowali moich pieniędzy, ale pobrali jeszcze 500 euro z mojego konta i ustawili je tak, aby wypłacać im 500 euro co miesiąc. Na szczęście mojemu bankowi udało się go zablokować, ale ci złodzieje nigdy nie zapłacą mi tego, co są winni: szumowin.

  __________________________________________________________________________________

  Nie tylko nie oddali mi żadnych pieniędzy, ale udawali, że to robią, a ja głupio pozwoliłem im przejąć kontrolę nad moim komputerem, aby przelać moje pieniądze (w bitowych monetach) na euro, aby przelać je na moje konto bankowe. Jednak mój bank na szczęście wyczuł szczura i skontaktował się ze mną. Nie tylko nie zdeponowali moich pieniędzy, ale zabrali z mojego konta 500 euro więcej i ustawili je tak, aby płacić im 500 euro co miesiąc. Na szczęście mój bank zdołał go zablokować, ale ci złodzieje nigdy mi nie zapłacą tego, co są winni - szumowin.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Christopher, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Bridge Fund. Broker Bridge Fund to oszustwo, jeśli masz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.
   _________________________________________________________________________________

   Cześć Christopher, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Bridge Fund. Broker Bridge Fund to oszustwo, jeśli masz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 7. Diana odpowiedź

  Dzień dobry, na początku wszystko jest w porządku z funduszem pomostowym, ale kiedy chcę wypłacić pieniądze, są to wymówki i blokady na wypłaty. Pieniądze nie mogą zostać wypłacone. A jeśli nie, to ktoś mi wyjaśni, jak wypłacić pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Diano, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Bridge Fund. Źle to wygląda, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Sergio odpowiedź

  Zainwestowałem 33000e i nic nie zwracają, nic nie wkładają do BRIDGEFUND, nic nie zwracają

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Sergio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Bridge Fund. Źle to wygląda, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.