HANDLOWCY SOJUSZNICY Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera TRADERS ALLIED, jest brokerem Forex, CFD i Futures. Czy naprawdę poleca się TRADERS ALLIED do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na TRADERS ALLIED… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowych informacji o firmie, którą dajemy do wiadomości informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina o posiadaniu bazy w: nie wspomina o tym.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o żadnej regulacji, uważamy, że jest to broker nieuregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez TRADERS ALLIED, zauważamy, że oferują 3 różne typy kont (lub „plany inwestycyjne”): Zeus, Apollo i Poseidon. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Zeusa: minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 $,…

Konto Apollo: minimalny depozyt początkowy w wysokości 150 $ ...

Konto Posejdona: minimalny depozyt początkowy w wysokości 52 $ ...

TRADERS ALLIED typy kont
TRADERS ALLIED typy kont

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty TRADERS ALLIED to: platforma TWS.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które TRADERS ALLIED udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

STRONA INTERNETOWA TRADERS ALLIED
STRONA INTERNETOWA TRADERS ALLIED

TRADERS ALLIED zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie na temat produktów oferowanych przez Traders Allied, wyjaśnienie podstawowych koncepcji świata inwestycji, naprawdę niewiele więcej niż to ...

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o TRADERACH ALLIED

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: tradersallied.com/wordpress/es/spanish/

Número de teléfono: +1 347 318 2939 / wewn. 529 i +1 347 318 2939 / wewn. 525

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena TRADERÓW SOJUSZNYCH <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że TRADERS ALLIED jest niezawodny? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: nie wspomina, do której firmy należy, nie wspomina, gdzie ma swoją siedzibę, jest nieuregulowanym brokerem, gdy szuka innych recenzji lub ocen na temat TRADERS ALLIED , nie mogliśmy znaleźć nic, co sugeruje, że jest to „nowa” firma.

Z tych powodów uważamy, że TRADERS ALLIED nie jest zalecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Uwaga: w lutym 2020 r. CNMV wydał ostrzeżenie przeciwko Traders Allied

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o TRADERACH ALLIED? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

21 komentarze do «HANDLOWCY ALLIED: Oceny i komentarze»

 1. Jonathan odpowiedź

  TRADERS ALLIED, przestał istnieć, nie ma go już w sieci, oszukali wielu

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jonathan, dzięki za napisanie o TRADERS ALLIED. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Wildera Osbaldo Hortuę odpowiedź

  Rozpocząłem proces wyjaśniania z firmą i w tym procesie mogę podkreślić, co następuje:

  1 tak, miałem wtedy problemy z moim doradcą, ale to nie znaczy, że są to problemy z firmą, ponieważ z poprzednim doradcą wszystko poszło bardzo dobrze
  Mój problem polegał w zasadzie na utracie komunikacji ze wspomnianym doradcą
  Wtedy doradcy nie było, a ponieważ to wszystko spowodowało dla mnie większy problem, nie oznacza to, że firma jest odpowiedzialna za decyzje, które podejmuje z tym doradcą, ponieważ w tym czasie była to również moja odpowiedzialność.
  Złościłem się w tym momencie i wszystko było nieporozumieniem
  Teraz rozmawiałem z ludźmi z firmy i ważne jest to, że moje pieniądze są tam i nikt ich nie tknął, wszystko jest kwestią załatwienia formalności, jeśli chcę je z powrotem.
  Dlatego wycofałem to, co powiedziałem i nadal ufam firmie Traders Allied.
  Moja sytuacja w tamtym czasie była czymś bardzo osobistym, co spowodowało nieporozumienie i myślę, że to wszystko zostało rozwiązane.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Dziękujemy za opinie na temat Traders Allied Wilder.

   pozdrowienia

  • Carlos odpowiedź

   Wilder Osbaldo Hortua, wydaje mi się, że zapłacili ci, żebyś dobrze o nich mówił, to, co komentujesz jest fałszywe, nie daj się zwieść, są sprzeczne interesy, firma jest pozwana za oszustwo a w Hiszpanii wyszło oświadczenie, że nie zainwestowaliśmy w tę firmę, mamy ponad 30 ofiar, że pozwamy tę oszukańczą firmę, na pewno zmusili cię do skomentowania, że ​​dobrze o nich mówiłeś, wiem, że ponieważ jedna z ofiar nauczyła nas przesłania, o które prosiła cię no cóż, powiedziałem im, że ta firma jest już pozwana.

   • Wilder

    Carlos
    Jak mogę się skontaktować
    Część tego, co mówisz, jest prawdą

   • JAN GARZA

    Drogi Carlosie,

    Byłbym wdzięczny za więcej informacji na temat procesów sądowych lub procesów przeciwko Traders Allied. Jestem w Meksyku i chciałbym dołączyć do tych działań.

 3. Esteban odpowiedź

  Dają ci kredyty i praktycznie mówią, że jeśli nie weźmiesz pożyczek, stracisz wszystko, spoiler: stracisz wszystko tak samo, bo to oszuści

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Esteban, bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Traders Allied, bardzo nam przykro za wszystko, co ci się przydarzyło… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera? Czy masz nazwiska konsultantów, e-maile lub numery telefonów?

   Pozdrowienia.

 4. CARLOS odpowiedź

  Straszna firma zarządzająca inwestycjami, w ogóle jej nie polecam, jej prawdziwym biznesem jest ciągłe pobieranie od ciebie pieniędzy za pomocą swoich brokerów gwarancyjnych, czyli kredytów, a gdy konto się zepsuje, zawsze zmienia doradcę, który nic nie ma , myją ręce przepraszając, że to dla niego przez market

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję bardzo za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Traders Allied, bardzo nam przykro z powodu tego, przez co przeszedłeś… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

   Pozdrowienia.

 5. Osbaldo Hortua odpowiedź

  W końcu się ze mną skontaktowali
  Mówią, że zaczną rozwiązywać sytuację

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Osvaldo, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Traders Allied, ponieważ zwracamy uwagę na Twoje wiadomości, proszę powiedz nam, czy możesz wycofać się lub nie, i jak to zrobiłeś.

   Pozdrowienia.

 6. Osbaldo Hortua odpowiedź

  Mam informacje, które mogą się przydać
  Mam z nimi jeszcze poważniejsze problemy
  [email chroniony]

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Osbaldo, dziękuję bardzo za podzielenie się swoim doświadczeniem z Traders Allied… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile? Jak długo czekałeś na wypłatę?

   Chcemy, abyś udostępnił więcej informacji o firmie, zwłaszcza o tym, jak wypłacić pieniądze.

   Pozdrowienia.

 7. Osbaldo Hortua odpowiedź

  Z jednej strony chcę skontaktować się z Jonathanem i zobaczyć, kto podobno rozmawiał z nim jako dyrektor generalny
  Moim zdaniem to kompletne oszustwo
  Jestem ich klientką od około 4 lat i wyniki są fatalne
  Teraz jego menedżer nie odbiera mi przez telefon, a co najgorsze mają moje pieniądze i nie chcą ich zwrócić

  Jeśli jest ktoś, kto nam doradzi, byłoby super
  Mam informacje, które mogą się przydać

  • Jonathan Sanchez odpowiedź

   Witaj Osbaldo, oczywiście zostawiam ci mój e-mail [email chroniony], To oszustwo, według dyrektora generalnego to niejaki Pan Mendoza, kilku Doradców Carlos Corrales, Alexa, Isacc i Michael Lechman zdali, wszyscy według są mistrzami handlu, są bardziej pracowici i szczury, ja bądź na bieżąco ze swoją pocztą

   pozdrowienia

 8. JANA V odpowiedź

  To totalne oszustwo. Tak samo jak Jonathan.
  Przejdź do TA, przeszukując internet w poszukiwaniu informacji inwestycyjnych
  Natarczywie kontaktowali się ze mną telefonicznie

  Jakieś imię:
  Carlos Corrales, doradca.
  Ross XXXX, doradca.
  Stephen J Morrison, dyrektor finansowy Financial

  Relacja z ruchów jest w imieniu:

  Stephena Jamesa Morrisona

  z siedzibą w Australii, w Wodonga, Victoria. w rzeczywistości konto to jest zarejestrowane jako dostawca w niektórych witrynach w imieniu Styletron Pty, dlatego istnieje i można je śledzić.

  offshoreleaks .icij .org / nodes / 12100855

  Powiązane z takimi firmami jak:
  DORADZTWO OMNI MANAGE
  STYLETRON PTY

  Ich modus operandi jest replikowany z innymi firmami za pośrednictwem portalu tradeorbiter .com, na przykład WitchRocks:

  witchrocks .com / skontaktuj się z nami /

  Za pomocą formularzy TA Witchrocks zaczął się kontaktować,

  Podobno ma powiązania z Kostaryką, Delaware, Dubajem i Australią

  Wspominają, że są zarejestrowani w ASIC, nawet zanim podniesiono raport, ASIC nie jest w stanie podjąć żadnych działań, w tym doradzać ofiarom oszustwa.

  w przypadku oszustwa napisz na list polecony:
  [email chroniony] .com

  • Jonathan Sanchez odpowiedź

   Juan dał ci mój e-mail to [email chroniony], Skąd jesteś? Musimy się spotkać więcej niż ci z nas, którzy są ofiarami, według pana Carlosa Corralesa nie pracuje już w firmie, o czym mi powiedzieli, ale są tą samą matką, ich modus operandi polega na tym, żebyś wygrał, a potem sprawiają, że tracisz, potem zmieniają doradcę, który Ci odpowiada, pomagają rozwijać konto i natychmiast proszą o więcej pieniędzy według nich z gwarancją brokera, że ​​oszczędzają konto i tak dalej

 9. Jonathan Sanchez odpowiedź

  Dzień dobry, w ogóle nie polecam tej firmy, jej lokalizacja znajduje się w Australii i Dubaju, wydaje mi się, że są one regulowane przed ASIC Australii, tylko oni usunęli, proponują wejście minimum 10,000 2017 USD, zarządzają portalem o nazwie orbiter handlu, ty Doradca mówi według mistrza handlu, który będzie z tobą zawsze i będzie zarządzał twoimi pieniędzmi, wszedłem w czerwcu 6, pierwsze 1500 miesięcy wszystko było w porządku i jeśli możesz zrobić wypłata za 25,000 USD, konto osiągnęło 2018 2018 USD w grudniu Inwestując na Forex, stamtąd zmienili strategię na opcje, które od stycznia 35,000 rozpoczęły moją gehennę, zmienili doradcę i wykonałem operację na opcjach wygasających w czerwcu 5000, konto osiągnęło 2018 15,000 USD, co proszę o wypłatę za 10,000 USD, wysyłam e-maile z wypłatą i nic, wybieram telefon i nigdy mi nie odpowiadali, nigdy nie sprzedawali kontraktów, a w lipcu 2 był silny ruch w ropie i konto spadło do 18,000 2019 USD, ale tam ze mną rozmawiali i nastąpiła zmiana doradcy, poprzednia doradczyni nigdy nie dała mi swojej twarzy i nie dała mi wyjaśnień, ponieważ nie sprzedawali. Ten nowy doradca powiedział mi, że odzyska konto, ale że potrzebuje więcej pieniędzy, aby wejść, udzielił mi kredytu na 2 XNUMX USD, aby lepiej wykorzystać brokera warente, który z desperacji zaakceptował, dał mi miesiąc na opłacenie i nie mogłem zapłacić, w sumie wycofali pożyczkę i zostawili konto to samo, nawet użyteczność, którą wygenerowali, stamtąd do tej pory robili czyste bzdury, których nigdy nie udało się odzyskać, zmienili mnie XNUMX razy doradcy i żadnego z podali szerokość, przez co straciłem, nie pozwolili mi wycofać kapitału, według nich zamknięcie konta jest karą, za każdym razem proponowali mi kredyty na stabilizację konta, co odrzuciłem, konto przyjechało z pracą za XNUMX XNUMX USD w styczniu XNUMX zainwestowali w kawę, olej itp. i nigdy nie poszły w górę, zaledwie XNUMX miesiące temu zainwestowali w srebro, które miało odzyskać i wgrać moje konto, fałsz, spalili moje konto, doradca zniknął i postawili kolejny, który ponownie zaoferował mi kredyt. W zeszłym tygodniu menedżer rozmawiał ze mną, aby powiedzieć mi, że nie mogą nic zrobić i że dziękują mi za zaufanie, które wysyłam im do ching. Ich zadaniem jest sprawić, że stracisz i dać ci kredyt, a kiedy pojawi się zysk, to robią nie pozwól się wycofać Wymyślasz cokolwiek, aby się nie wycofać. Uważaj na tę firmę oszustwa

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jonathan, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Traders Allied… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile? Jak długo czekałeś na wypłatę?
   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.