✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na Daxkapital.com

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Daxkapital.pl, jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Daxkapital.com do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Daxkapital.com. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Luksemburgu, ale nie podaje żadnych szczegółów rejestracyjnych, informacje te są fałszywe.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Daxkapital.com, zauważamy, że oferuje 2 różne rodzaje kont/planów: Konto MAM (liczba wielokrotna) i a Konto PAMM (konto zarządzane).

La platforma do działania które oferuje Daxkapital.com to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Daxkapital.com udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Daxkapital.com
Witryna Daxkapital.com

Daxkapital.com zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Daxkapital.pl |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: daxkapital.com

Número de teléfono: + 49 331879 05821

E-mail: s[email chroniony] | [email chroniony]

>>> Ocena włączona Daxkapital.pl <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Daxkapital.pl jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to pośrednik nielegalny, nie jest zarejestrowany ani regulowany, również przy poszukiwaniu opinii o Daxkapital.pl znaleźliśmy wiele negatywnych i ostrzegających przed tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CSSF (Luksemburg) Daxkapital.pl do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ na marzec 2021 z CSSF

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano AMF (Francja) Daxkapital.pl do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z maja 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV Daxkapital.pl do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV czerwiec 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : Daxkapital.pl utrzymuje bliskie relacje z Kapitał netto AB firma z wieloma oskarżeniami i skargami.  PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”881″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

16 komentarze do «Daxkapital.com: Ocena i komentarze»

 1. Anonimo odpowiedź

  Witam, po pierwsze dzięki za przybycie i udzielenie informacji.

  Mam problemy z trzema brokerami, oczywiście z powodu mojej ignorancji.

  spmarket24
  unitex.co
  daxcapital.com

  Ta ostatnia firma Daxcapital.com wysłała mi wiadomość, że zarobiłem 34000 15000 euro, z czego 19000 3000 zostało na kontynuację pracy, a XNUMX XNUMX zapłaconych, ale pieniądze są blokowane przez Blockchain, ponieważ nie ma dochodów w portfelu i że ja winien włożyć XNUMX euro, aby dać pozwolenie na odblokowanie operacji.

  Wydaje mi się, że kot jest zamknięty i dlatego proszę o radę i pomoc.

  Pozostałe dwie firmy od dłuższego czasu nie odpowiadały ani nie mówiły, jednak z drugiej strony myślę, że być może daxcapital nie jest oszustwem, na jakie wygląda.

  ale masz informacje, które pomogą mi nie dać się oszukać

  Dziękuję za pomoc i współpracę.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj anonimowo, zawsze trzymają wszystko, jest to ustawienie do kradzieży od wszystkich inwestorów. Dziękujemy za pytanie o Daxkapital.com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Jeśli chcesz zobaczyć ich recenzję i komentarze użytkowników, kliknij tutaj: https://brokersrecomendados.com/daxkapital-com-comentarios/
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. Jaja odpowiedź

  dobry wieczór
  Nous avons eu une mauvaise expérience avec daxkapital. Ils ne veulent nous rembourser que si nous déposons une somme d'argent sur coinbase mais ce n'est pas légal. Nous devons pouvoir récupérer notre argent sans devoir en avancer d'autre. Nous allons tout perdre. Wielkie arnaque!
  ----------------
  Dobranoc
  Mieliśmy złe doświadczenia z daxkapitalem. Chcą nam zwrócić pieniądze tylko wtedy, gdy zdeponujemy pieniądze w coinbase, ale to nie jest legalne. Musimy być w stanie odzyskać nasze pieniądze bez konieczności płacenia więcej. Stracimy wszystko. Wielkie oszustwo!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, zawsze trzymają wszystko, jest to ustawienie do kradzieży od wszystkich inwestorów. Dziękujemy za pytanie o Daxkapital.com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Jeśli chcesz zobaczyć ich recenzję i komentarze użytkowników, kliknij tutaj: https://brokersrecomendados.com/daxkapital-com-comentarios/
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia
   ---------------
   Bonjour, ils gardent toujours tout, c'est une configuration à voler à all les investisseurs. Merci d'avoir posé des pytania sur Daxkapital.com. Ce courtier est un arnaque. Ne leur envoyez pas d'argent, ils veulent, aby uzyskać możliwie najbardziej d'argent avec des mensonges, les operation ne sont pas réelles, ils ne mettent pas l'argent sur le marché, ils ne font que le montrer et à la fin ils Nie zgadzasz się, że przegrałeś i ils le gardent. Ils essaient toujours de vous manipuler, ils ne vous rendront pas votre argent, ani le montant Initial, ani jeśli wyślesz je później, you ne le verrez plus, essayez de réclamer via notre chat.
   Jeśli będziesz miał więcej informacji o firmie, czego żądasz od stron z firmą, jeśli masz więcej informacji niż firma, będziesz liderem innych osób, które zainwestują w firmę.

   Avez-vous des noms de conseillers, des numbers, e-maile, z których się kontaktujesz? Vous rappelez-vous komentarz vous avez trouvé ce courtier en premier lieu?
   Jeśli chcesz voulez voir leur avis et les commentaires des utilisateurs, kliknij tutaj: https://brokersrecomendados.com/daxkapital-com-comentarios/
   Pour récupérer votre argent, essayez nore chat ou ce lien: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia

 3. Victor canizares odpowiedź

  Cześć,
  Oto przychodzę z oszustwem, które mi się przytrafiło. Chodzi o firmę DAXKAPITAL. Jak wszyscy, zaczynasz od 250 €, które szybko Cię podwaja. Potem bardzo nalegali, a ja zainwestowałem 1400 euro więcej, z tymi, którzy rzekomo na ich platformie również zdążyli się podwoić (fikcyjnie).

  W tym momencie naciskali na mnie, abym kontynuował inwestowanie w oparciu o zarobki, które mi pokazali, ale biorąc pod uwagę moje wątpliwości, zdecydowałem się wypłacić pieniądze. W tym momencie poprosili mnie o 1000 euro na koncie, aby móc zwrócić resztę, i nigdy więcej nie usłyszałem od mojego doradcy w tym czasie. Zablokowane na WhatsApp i nikt nie odbiera przez telefon.

  OSZUST I KRADZIEŻ WE WSZYSTKICH ZASADACH !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Victor, zawsze trzymają wszystko, to ustawienie, które można ukraść od wszystkich inwestorów. Dziękujemy za pytanie o Daxkapital.com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Jeśli chcesz zobaczyć ich recenzję i komentarze użytkowników, kliknij tutaj: https://brokersrecomendados.com/daxkapital-com-comentarios/
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Oscar, dziękuję za pytanie o Daxkapital.com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Jeśli chcesz zobaczyć ich recenzję i komentarze użytkowników, kliknij tutaj: https://brokersrecomendados.com/daxkapital-com-comentarios/
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 4. Adrian odpowiedź

  dzień dobry te daxkapital nie są bezpieczne, nie ufaj im. Są profesjonalnymi oszustami, są tym, czym są. WŁAMANIE

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Adrian, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Daxkapital.com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 5. A odpowiedź

  To jest gotcha
  Nie chcą mi zwracać pieniędzy, jeśli nie są przez portfel k Przypuszczam, że k Wtedy mogą manipulować twoim kontem.
  Teraz nie odpowiadają i zablokowali mnie wstsap

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć A, mogą zrobić wszystko i wszystkim manipulować, porozmawiaj z naszym czatem, aby odzyskać pieniądze. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Daxkapital.com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 6. S odpowiedź

  Broker DAXCAPITAL IKER mówi mi, że muszę wpłacić w portfelu ponad 250 euro, aby móc przelać 250, które wpłaciłem w pierwszych dniach MARCA NIE WIEM, co robić, stracę kolejne 250, aby je odzyskać przed

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj S, dokładnie, jeśli wyślesz 250, nie otrzymasz pozostałych 250 inicjałów i oszukali cię 500, nie wysyłaj tej przesyłki, ponownie stracisz pieniądze. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Daxkapital.com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 7. Ariel odpowiedź

  To było moje najgorsze doświadczenie, nie widziałem ani grosza z wszystkiego, co włożyłem, mam nadzieję, że to odzyskam

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ariel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Daxkapital.com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *