Komentarze na temat inwestycji Zantar

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Zantar Investment, jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Zantar Investment do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Zantar Investment… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowych informacji o firmie, którą dajemy do wiadomości informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspominają o tym

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina o posiadaniu bazy w: nie wspomina o tym. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina absolutnie nic o posiadaniu jakichkolwiek regulacji, uważamy, że jest to nieuregulowany broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Zantar Investment, zauważamy, że tak naprawdę nie dostarczają informacji o posiadaniu różnych rodzajów kont lub planów. W rzeczywistości nie można uzyskać dostępu do większości sekcji strony internetowej Zantar Investment, co nie mówi zbyt dobrze o firmie.

Las platformy do obsługi że oferty Zantar Investment są: o tym nie wspominają.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Zantar Investment udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa firmy Zantar Investment
Strona internetowa firmy Zantar Investment

Zantar Investment zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: naprawdę bardzo niewiele, w rzeczywistości prawie wszystkie sekcje strony internetowej Zantar Investment są niedostępne, więc tak naprawdę zapewnia bardzo niewiele pomocy lub zasobów ...

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Zantar Investment

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.zantarinvestment.com/zantar/en/

Número de teléfono: + 372 663 1111

E-mail: [email chroniony]

>>> Wycena inwestycji Zantar <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Zantar Investment jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: nie wspomina, gdzie ma siedzibę, nie wspomina, do której firmy należy, jest nieuregulowanym brokerem, szukając innych recenzji lub ocen dotyczących Zantara Inwestycji nie znaleźliśmy żadnej, co sugeruje, że jest to „nowa” firma.

Warto również wspomnieć, że Zantar Investment (zgodnie z wiadomościami otrzymywanymi od klientów) jest powiązany z broker Pacific Alliance Capital.

Z tych powodów uważamy, że Zantar Investment nie jest rekomendowanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja sierpień 2019: hiszpański regulator CNMV wydał ostrzeżenie przed Zantar Investment.

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Zantar Investment? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

12 komentarze do «Zantar Investment: ocena i komentarze»

 1. Miguel odpowiedź

  Dobry wieczór informuję, że ta firma o nazwie Zantar Investsmen to oszuści, inwestowałem z nimi i za każdym razem, gdy próbowałem wypłacić moje środki następnego dnia, wymyślali historię, że cały kapitał został utracony, a ja nie próbowałem wypłacić naciskali na ciebie, abyś wpłacił, ale kiedy chcesz się wycofać, jak gdyby za pomocą magii pieniądze zostały utracone, publikuję to, aby przed inwestycją w tę firmę zastanowić się dwa razy, ponieważ zamierzają ukraść twoje pieniądze, z oszustwem, że otrzymasz doskonałe zyski, do których miałem zaufanie, ponieważ poleciła mi je firma szkoleniowa firmy XTB

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Miguel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Zantar Investment. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska osób, które się z Tobą skontaktowały, numery, e-maile, z których się z Tobą skontaktowali? Czy masz stronę internetową innej firmy, o której wspominasz (XTB)?

   pozdrowienia

 2. zwierzęcy Campos odpowiedź

  Pozdrawiam, muszę dołączyć kancelarię prawną i księgową LARA LEGAL CORP, odpowiedzialną za pana MAURICIO LARA, który jest odpowiedzialny w Kostaryce za reprezentowanie tych bandytów w sprawach prawnych i księgowych, a także którzy tworzą firmy, które mają działać we wspomnianym kraj. laralegalcorp .com
  Każdy może zweryfikować informacje na stronie. pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Anibal, bardzo dziękuję za informacje o brokerze. Jakiś sposób na potwierdzenie tych informacji?

   pozdrowienia

 3. Gloria Hernandez odpowiedź

  Witaj Hannibal, napisałem na maila, proszę, muszę się z tobą komunikować. Pracowałem z tymi ludźmi od kilku miesięcy, zjadłem całą historię, są bardzo profesjonalni i dodali mi pewności siebie, teraz nie odbierają telefonów, przelałem im 3.500 $. proszę potrzebuję pomocy. Zostałem podpisany dokument i mam nawet kopię paszportu ENRIQUE CHAVEZ YAÑEZ paszport G *** ** * 96 kto jest tym, który podpisał rzekomą umowę. Mam też konto bankowe, na które je przelałem, co mogę zrobić ???????

  • Maria dos Santos odpowiedź

   Witaj Glorio. Nazywam się María Dos Santos. Zostaliśmy również oszukani przez tę grupę. Przedstawili się z nami jako Traynor Advisors (kierowani przez Oscara Carpio i Hernána Meza) i Pacific Alliance (Enrique Chávez Yañez). Organizujemy pozew zbiorowy. Mój email to [email chroniony]

   • Polecani brokerzy

    Cześć Maria, czy możesz podać nam więcej informacji na ten temat? Masz na myśli te Doradcy ds. Traynor?

    pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gloria, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Zantar Investment. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 4. Hannibal Campos odpowiedź

  Dzień dobry, nazywam się Anibal Campos, teraz ci przestępcy z zawodu otworzyli inną firmę o nazwie IQ business needs, z liniami telefonicznymi w Brazylii, ale jest to ta sama sieć, co Pacific Alliance Capital, Oc Financial Corp, Core, Zantar itp. . OSCAR ABRAHAM CARPIO GONZALEZ, ENRIQUE SANCHEZ YAÑES, VICTOR HUGO RODRIGUEZ CENICEROS, RACHEL MURILLO, MANLIO ARELLANOS GUTIERREZ, LISBERT ARELLANOS GUTIERREZ, CITLALLI ARELLANOS D'APONGA ESCANDRO, ESCANDRO. Zachowaj środki ostrożności, wykonuję wyczerpującą kontynuację tych zbirów i co tydzień będę publikować każdy ich ruch. śledź mnie na Twitterze @trading-scam, pocztą, [email chroniony].
  Dziękuję administratorom tej strony za otwarcie linku do tej nowej firmy oszustwa. sieć to iq-bn .com /

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anibal, recenzja na temat IQ BN. Czy mógłbyś wyjaśnić więcej o powiązaniach między tymi firmami? Lub ogólnie więcej informacji, zwłaszcza tych, które pomagają klientom, którzy mają problemy z tymi firmami.

   Pozdrowienia.

 5. Hannibal Campos odpowiedź

  Jest to część fałszywej struktury sieci oszustw. Ta firma wraz z Financial Corp, Horus International, Herva International, Pacific Alliance, jest przystankiem przed oszustami. Nie ma prawdziwych przepisów, nie ma prawdziwych tożsamości. Korzystają z banków takich jak Boslil Bank of Santa Lucía, CIM Bank w Szwajcarii, Banco de Costa Rica, Banco de Colombia… znajdują odzwierciedlenie również w papierach panamskich i wykorzystują struktury panamskie. Możesz znaleźć w Google informacje o prawdziwych właścicielach, którzy stoją za tym wszystkim. Manlio Arellano Gutierrez, Oscar Abraham Carpio González, Enrique Sanchez Yáñez, Hernan Meza, między innymi. Uważaj, jest to dobrze wykonane oszustwo na całym świecie z kompletną strukturą. Tutaj mój e-mail, aby uzyskać więcej informacji [email chroniony]

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Aníbal, dziękuję za informacje na temat Zantar Investment.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.