Komentarze XTB

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy XTB (zwany też nazwą: xtb.com), pośrednik Forex, ETF, Kryptowaluty i CFD. Czy naprawdę zaleca się XTB do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o XTB ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2021), i co najważniejsze: Czy XTB ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

XTB wspomina o byciu częścią: X-Trade Brokers Dom Maklerski SA

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Warszawa, Polskai ma Oddział w Hiszpanii.

✅ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwoobserwujemy, że XTB jest regulowane w Hiszpanii przez CNMV.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje XTB, w tym przypadku obserwujemy, że tylko oferty standardowe konto. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat tego konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $0, ponad 3000 dostępnych instrumentów, dźwignia do 1:30, spread od 0.0008, minimalny lot 0.01, bezpłatna wypłata (od 200 €).

Rodzaje kont XTB
Rodzaje kont XTB

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez XTB to: Platforma xStation 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który XTB udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona XTB
Strona XTB

XTB zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: między innymi objaśnienie rynków, na których działa, kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, tutoriale, analizy rynkowe i aktualności, sekcja edukacyjna, najczęściej zadawane pytania.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na XTB

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: xtb.com

📞Numer telefonu: Wielka Brytania +44 2036953086 | Hiszpania: +34 915 706 705 | Portugalia: +351 211 222 980 | Francja: +33 1 53 89 63 30 | Włochy: +39 02 94752633

📧 E-mail: Zjednoczone Królestwo [email chroniony] | Hiszpania: [email chroniony] | Portugalia: [email chroniony] | Francja: [email chroniony] | Włochy: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy XTB. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na XTB

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy uważamy, że firma XTB jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2021 ⭐

✅ Po wykonaniu wyczerpująca analiza na ⭐ XTB 🥇, naszym zdaniem wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z odpowiednim brokerem, Z doskonałe warunki handlowe, który wydaje się być idealna opcja dla prawie wszystkich typów traderów. Po nauce Twoje zasoby, narzędzia i wsparcie, znaleźliśmy pośrednika bardzo dobry poziomzapewnianie wiele zasobów i pomoc dla inwestorów. Kilkakrotnie kontaktowaliśmy się z pomocą techniczną i natknęliśmy się na nienaganna obsługa klienta. XTB To jest marka bezpieczny to znaczy należycie uregulowane i ma zaufanie do ogromna liczba użytkowników, ponieważ mówimy o a broker polecający, z dużo starożytności i najbardziej szanowany i znany na całym świecie.


W kilku słowach: mówimy o brokerze pierwszego poziomu i całkowicie polecamy!


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o XTB? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «XTB: Ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć JOSEPH VENTURA, dziękuję za komentarz na temat XTB. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *