W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w FtmTrade. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej pokażemy Ci najważniejsze informacje o FtmTrade i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWftmtrade.com | ftmtrade.co
🏠 spółkaFTMTrade
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaWebTrader
📌 AdresZjednoczone Królestwo

⚠️ FtmTrade jest własnością firmy FTMTrade znajduje się w Wielkiej Brytanii, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Przechodzimy teraz do omówienia rodzajów rachunków oferowanych przez FtmTrade, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje on żadnych rodzajów rachunków.

Informacje w sieci

Strona internetowa FtmTrade

FtmTrade zapewnia podstawowe wyjaśnienie na temat oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, indeks aktywów, wiadomości rynkowe chociaż w języku angielskim, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, wykresy na żywo, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 442037721060
 • + 442037721026

???? Ocena końcowa FtmTrade ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z FtmTrade.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o FtmTrade:

data Aktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Otrzymujemy wiele wiadomości od klientów FtmTrade twierdzących, że nie są w stanie wypłacić swojego kapitału.
listopada 2022FtmTrade jest potępiony przez organ regulacyjny FSMA.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o FTMTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swojego doświadczenia z FtmTrade.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez FtmTrade

Jak zgłosić FtmTrade

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić FtmTrade?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy FtmTrade to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Wierzymy, że FtmTrade to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy FtmTrade jest godny zaufania?

Nie. FtmTrade nie jest godna zaufania, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z FtmTrade?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla FtmTrade?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

23 komentarze do «Czy FtmTrade to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Alfredo Diaza odpowiedź

  Witam, opiszę moje doświadczenia z tą hołotą, która zajmuje się oszukiwaniem ludzi. Moje doświadczenie jest zgodne z tymi, które już wyjaśniałeś. Najpierw kontaktują się, aby dokonać minimalnej inwestycji początkowej w wysokości 250 eu. Pozwalają minąć kilka dni, abyś mógł zobaczyć na swojej stronie, jak korzyści rosną w tempie niektórych procentów „poza rynkiem”. Zadzwonili do mnie po kilku dniach, aby dowiedzieć się, jakie inwestycje chcę dalej robić z większymi kwotami. Powiedziałem im o tym, zanim chciałem mieć pewność, że w każdej chwili będę mógł wypłacić swoje pieniądze przelewem z ftmtrade.co na Binance. Za ich pośrednictwem zrobiliśmy przelew 50eu i wszystko poszło dobrze. Ponieważ nie ufałem zbytnio sposobom menedżera, powiedziałem mu, że nadal nie jestem pewien, czy zainwestować więcej pieniędzy i chcę to wszystko wyciągnąć. Potem zadzwonił do mnie inny, bardziej agresywny menedżer i po wielu tanich rozmowach trochę się zdenerwował, widząc, że nie może mnie przekonać, iw końcu powiedział kilka raczej nieprzyjemnych frazesów. Próbował nakłonić mnie do zainstalowania programu na moim komputerze, aby dać mu kontrolę nad moim komputerem, a ja stanowczo odmówiłem. Tam zobaczyłem, że to oszustwo. Następnie zgłosiłem to na policję i wysłałem im wiadomość e-mail z informacją, że to zgłosiłem i że zwrócą mi pieniądze. Otóż ​​kilka dni temu inny operator wezwał mnie do wypłaty kapitału. Wszyscy kłamią. Powiedział mi, że aby dokonać wypłaty, muszę zapłacić im prowizję w wysokości około 1200 eu. Powiedziałem mu, że jestem pijany, jeśli myśli, że da im ani grosza, i rozłączyłem się. Mam nadzieję, że nikt więcej nie nabierze się na to oszustwo. Istnieje dobra lista takich „firm”, które oszukują ludzi

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Alfredo, zawsze starają się zdobyć twoje zaufanie i proszą o więcej wpłat, a na końcu wszystko jest stracone lub znika lub przestają ci odpowiadać, jeśli mają dostęp do twoich kont, nie ufaj im, konta w Binance lub Revolut należy utworzyć za pomocą adresu e-mail, nie oni. Dziękujemy za komentarz na temat FtmTrade. Ten broker to oszustwo. FSMA (belgijski regulator finansowy) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Antonio Jose odpowiedź

  Witam, jestem Antonio José Pérez Santandreu i byłem nową ofiarą FTMTRADE.CO, nie ma sposobu ani sposobu, aby się z nimi skontaktować, miałem do czynienia z pewnym Nicolásem Romero, komunikowaliśmy się telegramem i on też mi nie odpowiedział
  ostatecznie wszystko stracone

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Antonio José, zawsze starają się zdobyć twoje zaufanie i proszą o większy depozyt, a na końcu wszystko jest stracone lub znika lub przestają ci odpowiadać, jeśli mają dostęp do twoich kont, nie ufaj im, konta w Binance lub Revolut należy utworzyć za pomocą Twojego adresu e-mail, a nie ich. Dziękujemy za komentarz na temat FtmTrade. Ten broker to oszustwo. FSMA (belgijski regulator finansowy) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Jose MPF odpowiedź

  Witam, jestem José M.PF, który zainwestował bardzo dużą kwotę pieniędzy w FTMTRADE i mogę powiedzieć, że:
  – Wszystko, co pojawia się na stronie, która zmieniła się na ftmtrade.co (bez końcowego „m”) jest fałszywe, ponieważ zweryfikowałem to, komunikując się z firmami, które twierdzą, że je popierają.
  – Możliwe, że operacje, które pojawiają się na stronie „handlu” są prawdziwe i rzeczywiste salda, ale NIGDY nie będziesz w stanie ich odzyskać.
  -Krótko mówiąc, są to profesjonalni oszuści, którzy zrujnowali wiele osób. Mówię to, ponieważ spędziłem ponad miesiąc, aby odzyskać teoretycznie moje korzyści za rok 2022 bez powodzenia.
  NIE INWESTUJ W FTMTRADE!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj José, zawsze starają się zdobyć twoje zaufanie i proszą o więcej, a na końcu wszystko ginie lub znika lub przestają ci odpowiadać, jeśli mają dostęp do twoich kont, bądź ostrożny, konta w Binance lub Revolut muszą zostać utworzone z twoim e-mailem, nie. Dziękujemy za komentarz na temat FtmTrade. Ten broker to oszustwo. FSMA (belgijski regulator finansowy) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • Francisco

    Dzień dobry, to sukinsyny, oszuści, przywłaszczyli sobie 20000 4 € i próbuję je odzyskać przez XNUMX miesiące, poprzez reklamacje, oddaję te pieniądze jako stracone, nie ma nawet ich imion, Camilo Torres, Maximiliano Martín, Ignacio, Yonatan Mejía, Godofredo Fernándes, zły ból, te panchitos, nikt nie inwestuje, wszystko jest kłamstwem, rujnują ludzi, nikt nie inwestuje w Ftmtrade, to są śmieci, teraz zmienią nazwę i pójdą do innego Platforma W więzieniu wszyscy powinni być, dopóki nie będą mogli, zrujnują cię.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Francisco, zawsze starają się zdobyć twoje zaufanie i proszą o więcej, a na końcu wszystko ginie lub znika lub przestają ci odpowiadać, jeśli mają dostęp do twoich kont, bądź ostrożny, konta w Binance lub Revolut muszą zostać utworzone z twoim e-mailem, nie. Dziękujemy za komentarz na temat FtmTrade. Ten broker to oszustwo. FSMA (belgijski regulator finansowy) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

 4. Miguel Re odpowiedź

  Cześć, nazywam się Miguel RR, skontaktowałem się z FTMTRADE i 249 grudnia 12 r. wpłaciłem 2022 €, otworzyli dla mnie konto Binance i poprosili o kartę Revolut. Mogę uzyskać dostęp do tych kont za pośrednictwem dowolnego urządzenia i używając moich haseł, które już zmieniłem.

  Kiedy otwieram transakcję, wydaje mi się, że w rzeczywistości mam depozyt w wysokości 249 € od wspomnianej daty, który również generował dochód dzień po dniu w sumie 13,95 € w ciągu czterech dni. Kiedy skontaktowałem się z TRADE, najpierw rozmawiałem z pewnym Danielem Pérezem, następnego dnia zadzwonił do mnie niejaki Carlos Cisnero, który również skontaktował się ze mną przez Telegran, to z nim rozmawiam codziennie, między dniami dzwonił do mnie i taki Nicolás Romero, według Carlosa odpowiedzialny za rynek i to wszystko w obecnym tygodniu od 12 do 16. Chcą, abym poprosił o pożyczkę i dokonał większej inwestycji. Któremu odmówiłem.
  Czekaliśmy na kontakt w następny poniedziałek 19. Nie wiem, jaka jest strategia, ponieważ konta są najwyraźniej prawdziwe. naprawdę nie wiem, co robić. Oczywiście nie po to, żeby wpisywać więcej pieniędzy, ale z tym, co już zostało wpisane......

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Miguel, zawsze starają się zdobyć twoje zaufanie i proszą o więcej wpłat, a na końcu wszystko jest stracone lub znika lub przestają ci odpowiadać, jeśli mają dostęp do twoich kont, nie ufaj im, konta w Binance lub Revolut należy utworzyć za pomocą adresu e-mail, nie ich. Dziękujemy za komentarz na temat FtmTrade. Ten broker to oszustwo. FSMA (belgijski regulator finansowy) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. ANONYMOUS odpowiedź

  Zostali potępieni przez FSMA. NIE SĄ NIEZAWODNE

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ANONIMOWY, dziękuję za komentarz na temat FtmTrade. Ten broker to oszustwo. FSMA (belgijski regulator finansowy) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 6. Maria odpowiedź

  Następnie opiszę szczegółowo oszustwo, którego byłem ofiarą:

  Po opublikowanym w internecie artykule o zaletach inwestowania w kryptowaluty, w którym pojawił się formularz kontaktowy z firmą FTMTRADE, postanowiłem skontaktować się z nimi za jego pośrednictwem. Zajęli się mną szybko i zainwestowałem u nich 250 €, zapłaciłem kartą kredytową.

  Stamtąd dali mi nazwę użytkownika i hasło, a przez aplikację internetową mogłem zobaczyć status mojej inwestycji. Przydzielony mi doradca (Alberto Delpino) dzwonił do mnie każdego popołudnia, aby wyjaśnić zalety inwestowania i powiedział mi, że muszę otworzyć konto na Binance, aby móc dokonywać wpłat i wypłat za pośrednictwem tego konta.
  Powiedział mi, że dla każdej transakcji muszę otworzyć konto na Binance i zrobiłem to, zawsze kierując się nim.

  Byłem już trochę zmęczony tyloma telefonami i postanowiłem nie odbierać telefonu przez cały czas. Ciągle dzwonił do mnie, aby powiedzieć mi o możliwościach zarobienia pieniędzy, które są dla mnie, abym mógł zainwestować więcej pieniędzy. W końcu przekonał mnie do zainwestowania dwóch tysięcy euro więcej. Przelew tych pieniędzy odbył się za pośrednictwem Binance. Nie wiedziałem, jak korzystać z programu, a on kazał mi zainstalować Anydesk i przejść do komputera, aby wykonać transfer. Telefony trwały, a także nalegania z jego strony, abym więcej inwestował, ale postanowiłem nie ryzykować więcej pieniędzy.
  Zrobili mi dwa zwroty po 50 euro każdy, abym mógł sprawdzić, w jaki sposób dokonają zwrotu pieniędzy na moje konto.

  W aplikacji, którą mają, widziałem, jak pieniądze rosły w bardzo duży sposób, w który nie mogłem uwierzyć. Pewnego dnia Alberto dzwoni do mnie i mówi, że skoro mam dużo pieniędzy na koncie do zwrotu, powiedział mi, że mam zysk w wysokości 90.000 20700 euro, wydawało mi się to w porządku i zgodnie z tym, co mi powiedział, miał wysłał moje pieniądze do portfela Coinbase, ale aby wysłać je na moje konto Binance powiedział mi, że muszę wysłać im przelew w wysokości 23 90,000 euro, czyli według tego, co mi powiedział, XNUMX% zysków, które rzekomo uzyskałem , która wyniosła XNUMX XNUMX euro.

  Według tego, co mi powiedział, było to na zapłatę skarbu państwa. Powiedziałem mu, żeby zapłacił te podatki z pieniędzy, które mają, a oni to ode mnie odejmą, a on powiedział, że tak nie może być, że muszę im wysłać pieniądze, a oni natychmiast zwrócą mi te 90,000 XNUMX euro. Powiedziałem im, że nie mam tyle pieniędzy, a oni powiedzieli mi, że nie ma problemu, abym poprosił o natychmiastową pożyczkę z mojego banku i spłacił ją, a następnie z pieniędzmi, które mi przysłali, mógłbym spłacić pożyczkę .
  Powiedziałem mu, że nic nie zapłacę, dopóki nie będę miał oficjalnego dokumentu z informacjami o moim koncie i tam, gdzie jest napisane, że muszę zapłacić 23% podatku. Wysłali mi dokument na mój e-mail, który załączam. W kolejnych dniach nękali mnie ciągłymi telefonami, że jak nie zapłacę to popełnię oszustwo i będę miał problemy z kasą.
  Kazali mi zrobić przelew najpierw na moje konto Binance, ale były problemy i zwrócili przelew, który zrobiłem, więc kazali mi zrobić przelew na Wise, gdzie miałem otworzyć konto, a stamtąd na binance i potem do nich. Robią to wszystko po to, aby nie zostawić śladu po otrzymanych pieniądzach.
  Tak mnie przytłoczyli, że w końcu zdecydowałem się zapłacić tak, jak chcieli, przez Binance i zawsze wchodząc na mój komputer, było to zrobione 10 listopada. Po zakończeniu przelewu po pięciu sekundach informują mnie, że moje konto zostało zablokowane przez skarbiec i że nie mogą mi wysłać pieniędzy, dopóki nie wykonam kolejnego przelewu w tej samej kwocie. W tym momencie zdałem sobie sprawę, że zostałem oszukany i straciłem pieniądze.
  Później wysłali mi kolejny dokument na mój e-mail, w którym było napisane, dlaczego moje konto zostało wstrzymane. Mój „doradca” Alberto del Pino, jeśli naprawdę tak się nazywa, we wszystko już wątpię, przysłał mi kolejny dokument.

  Dzwonią do mnie od tego czasu, aby zaproponować mi odzyskanie pieniędzy, zawsze w ten sam sposób, chcą, abym wysłał im więcej pieniędzy, aby gdy już będą w ich posiadaniu, przesłali mi moje pieniądze, ale nie już mnie nie oszukują, nie wyślę ani jednego euro.

  To oszuści z dużymi literami, nie inwestuj u nich ani jednego euro, bo je stracisz.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Mario, bardzo dziękuję za tak szczegółowe wyjaśnienie, bardzo przydatne będzie uratowanie innych osób, pieniądze można odzyskać, wypełnij formularz lub przez czat. NIE MAJĄ REGULAMINU. Dzięki za napisanie o FTTMrade. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 7. Joanna Subirana odpowiedź

  Jestem też kolejną ofiarą tego plemienia oszustów, a dokładniej handlu FTM, tego samego, którego potępia Juan Rafael. ale z postacią, o której wstydzę się mówić
  Aby spróbować zrekompensować część oszustwa, złożyłem skargę na policję, ale nie dali mi nadziei: przeczytaj jednak wiadomości, które pojawiły się 14 lub 15 listopada w odniesieniu do tych gangów
  oszustów i wymienione procedury identyczne z tymi, które dołączyłem w skardze i identyczne z tymi wymienionymi na tej stronie
  Z tego, o czym rozmawialiśmy, ten Pablo García, powiedziałbym, że jest prawie częścią rodziny
  POTRAĆ SWÓJ WSTYD I ZGŁOŚ TO NA POLICJĘ

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Joan, NIE MA REGULACJI. Dzięki za napisanie o FTTMrade. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 8. Jan Rafał odpowiedź

  Bardzo dobre, złe doświadczenie, oszustwo, muszę powiedzieć, że wyczułem to od minuty zerowej, odkąd rozmawiałem z pewnym Pablo García, typowym sprzedawcą dymu, pierwszy kontakt 17 października 2022 r. Zmusił mnie do pobrania szeregu aplikacji, w tym Anydesk z tą aplikacją możesz zobaczyć moje ruchy na komputerze Nie wiedziałem o tym i wpadłem w pułapkę zobaczmy korzyści z dotychczasowych wyników kryptowaluty człowieka.
  Krótko mówiąc, nie wiem, czy jest oszustem i wyrządza krzywdę z kilkoma osobami, a także z pewną Olivią Obregón, sekretarką i pewnym Manuelem z Kolumbii, który pozuje na kolegę, przy okazji, ten Pablo jest z Majorka.
  Krótko mówiąc, zostałem oszukany 550 euro
  Wiedziałem, że Iván mnie oszukał, wotum zaufania w tym momencie wobec nich i chęć zarobienia trochę więcej pieniędzy przez inwestowanie, muszę powiedzieć, że jeśli z nimi rozmawiają, to nawet nie wiedzą, jak mówić, idź bardzo szybko, aby nie mieć wątpliwości, a bardzo kłamcy nie pamiętają kłamstw.
  Moje doświadczenie z nimi to 3 dni 8 godzin na telefonie, nawiasem mówiąc, kontakty, które podają, nie odpowiadają

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Juan Rafael, NIE MA REGULACJI. Dzięki za pisanie o FTMTrade. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 9. Teresa cc odpowiedź

  Z własnego doświadczenia radzę nie inwestować w FTMtrade. Przed inwestycją szukałem informacji i okazuje się, że pojawiają się one na większości list wiarygodnych platform. Dlatego postanowiłem od nich zacząć. Odpuszczając się, z ostrożnością, ale słuchając ich pomocy i rad. Cóż, po półtora miesiąca moje konto uzyskało 200% zwrotu. Postanowiłem więc, że chcę wypłacić to, co zainwestowałem, a zyski pozostawić na zasilenie konta. Cóż, wszyscy bardzo mili, wszyscy bardzo przyjaźni, aż do tej chwili. W tej chwili mam go w rękach policji, agentów bezpieczeństwa Binance i Skarbu Państwa. Widzę, że odzyskanie inwestycji będzie kosztowało mnie życie i nie mówię już, co myślę o uzyskanych zyskach (podobno). Poszukam wszystkich list, które okażą się wiarygodne i powiadomię wszystkie osoby, które mogą mnie przeczytać. Uścisk i życzę wszystkim powodzenia!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Tereso NIE MA REGULAMINU. Dzięki za pisanie o FTMTrade. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 10. kandela diaz odpowiedź

  Czy FTMtrade jest regulowany? Czy mogę im zaufać?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Candela, NIE MA REGULACJI. Dzięki za pisanie o FTMTrade. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • T.cc odpowiedź

   Nie rób tego!!!!! Mam już skargi i papierkową robotę, na początku trudno to sobie uświadomić, ale wszystko, co nastąpi później, jest desperackie i prawdopodobnie nie do odzyskania, szczerze radzę je zignorować i szukać dalej, aż znajdziesz coś legalnego. Fałszywe dokumenty, fałszywe konta, numery telefonów, nazwiska, powiedziałbym nawet, że konto, które pokazuje Cię jako Twoje, nie jest nawet prawdziwe.
   Jeśli chcesz zadzwonić przez telefon, nie odbierają, albo są numerami roamingowymi, albo po prostu nie odbierają. Powodzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.