Komentarze Urustrade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Urustrade (zwany także urustrade.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Urustrade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Urustrade ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy urustrada ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: UTIS Int. Limited.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: nieznany. Zaktualizowany: otrzymaliśmy wiadomości zapewniające, że prawdziwy adres Urustrade to; Tennesee 6, Napoles, Benito Juárez, 03840 Mexico City, CDMX, Meksyk. Rekrutacja pracowników do firmy prowadzona jest z konsultantami H&M zlokalizowanymi w insurgentes sur 753 piso 2, Mexico City, a Urustrade nazywa się Cupra center

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Urustrade, zwracamy uwagę, że strona nie zawiera żadnych informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Las platformy do obsługi że Urustrade oferuje: platformy MT4 i MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Urustrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Urustrade
Strona internetowa Urustrade

Urustrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienie podstawowych pojęć, informacje o firmie, wiadomości, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Urustrade |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: urustrade.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: kontakt ze strony internetowej.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Urustrade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Urustrade <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Urustrade jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: ten broker nie jest regulowany przez żaden organ i nie ujawnia, gdzie znajduje się jego siedziba; i szukając opinii na temat Urustrade Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CNMV Urustrade do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ na marzec 2021 z CNMV

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Urustrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

90 komentarze do «Urustrade: Ocena i komentarze»

 1. Wilfredo odpowiedź

  urustrade .com
  Ja też oszukiwałem.
  Dzwonią do ciebie i podają strategię, na początku sprawia, że ​​wygrywasz, potem naciskają, abyś wpłacił więcej pieniędzy, potem sprawia, że ​​tracisz wszystko, a następnie prosi o wpłatę, aby odzyskać inwestycję i blokują wszystkie operacje urustrady platforma i nic się nie da zrobić.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Wilfredo, to oszuści, ale już mamy ich adres, teraz wszyscy oszukani przez tych przestępców i policję mogą prosić o wyjaśnienia i pieniądze na te adresy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   BIURO HANDLOWE / OSZUSTWO: Tennesse 6, Napoles, Benito Juárez, Mexico City, Meksyk. (patrz adres TUTAJ)
   NOWE BIURO REKRUTACJI HANDLOWE / OSZUSTRZY: Insurgentes sur 753 piso 2, Mexico City, Meksyk (konsultorzy H&M). (Zobacz biura tutaj)

   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)

   Możesz zobaczyć inne opcje tutaj: Ranking
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Alejandro odpowiedź

  To zdecydowanie oszustwo. To pozbawieni skrupułów przestępcy i mają wszystko doskonale zorganizowane. Zbierają pieniądze nielegalnie poprzez bardzo wymyślne oszustwa, które bardzo dobrze przygotowali. Sprzedają Ci pomysł akompaniamentu do przeprowadzenia operacji giełdowych, które zapowiadają się bardzo skutecznie, ale wszystko okazuje się bardzo dobrze przygotowanym skryptem, który ma przekonać tych, którzy myślą, że mogą dzięki nim wyjść finansowo. Na razie zidentyfikowałem trzech wspólników, którzy posługują się następującymi nazwiskami: Bladimir Marquez, Fernanda Beltrán i Leonardo Barriga (nie pamiętam dobrze nazwiska tego ostatniego), który udaje menedżera.

  Aby zebrać pieniądze z TC, używają platformy z Panamy, która również jest oszukańcza, o nazwie PayPan.

  Nie zwracają pieniędzy, a gdy zorientują się, że już wiesz o oszustwie, przestają do Ciebie dzwonić i znikają.

  Niestety zostałem oszukany z 340 euro, ponieważ nie mogłem dokonać ostatniej wpłaty w wysokości 160, aby skompletować 500 euro, czego od ciebie żądają.

  Pokazują fałszywe tożsamości jako aprobowani handlowcy, z pewnością nawet nazwy są fałszywe, więc wierzysz w całe oszustwo.

  Nagrody, które publikują na stronie są fałszywe (sprawdziłem to osobiście) i nie mają żadnego regulaminu tych, o których wspominają.

  Mam nadzieję, że przeczytaj to przed upadkiem.

  BARDZO OSTROŻNIE. WYKORZYSTALI MNIE DLA POTRZEBY, MAMY NADZIEJĘ, ŻE TEN TEKST BĘDZIE PRZYDATNY, ABY NIKT INNY NIE UPADŁ

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Alejandro, to oszuści, ale już mamy ich adres, teraz wszyscy oszukani przez tych przestępców i policję mogą udać się na te adresy prosić o wyjaśnienia i pieniądze, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   BIURO HANDLOWE / OSZUSTWO: Tennesse 6, Napoles, Benito Juárez, Mexico City, Meksyk. (patrz adres TUTAJ)
   NOWE BIURO REKRUTACJI HANDLOWE / OSZUSTRZY: Insurgentes sur 753 piso 2, Mexico City, Meksyk (konsultorzy H&M). (Zobacz biura tutaj)

   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)

   Możesz zobaczyć inne opcje tutaj: Ranking
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Juan Diaz odpowiedź

  Dzień dobry, jaka szkoda, że ​​mam na imię Juan i mnie też okradli, podali mi nieprawdziwe informacje, żebym mógł upaść, proponując mi kilka rzeczy do upadku i dali im pieniądze, co mam zrobić, pomóż mi

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Juan, to oszuści, ale już mamy ich adres, teraz wszyscy oszukani przez tych przestępców i policję mogą prosić o wyjaśnienia i pieniądze na te adresy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   BIURO HANDLOWE / OSZUSTWO: Tennesse 6, Napoles, Benito Juárez, Mexico City, Meksyk. (patrz adres TUTAJ)
   NOWE BIURO REKRUTACJI HANDLOWE / OSZUSTRZY: Insurgentes sur 753 piso 2, Mexico City, Meksyk (konsultorzy H&M). (Zobacz biura tutaj)

   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)

   Możesz zobaczyć inne opcje tutaj: Ranking
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Miguel odpowiedź

  Szukałem pracy w tej firmie jako agent telefoniczny, dzwonią z prowizorycznego domu jako biuro zlokalizowane w Tennesse 6, Napoles, Benito Juárez Mexico City Rekrutacja prowadzona jest z konsultantami H&M z siedzibą w Insurgentes sur 753 piso 2, Ciudad de México.Firma nazywa się cupra center.Szkolenie prowadzi Manuel Valdezy pewien Alfonso na szkoleniu mówią,że zarobisz dużo pieniędzy,podają bazę danych z numerami z Gwatemali,Kolumbii,Peru i Meksyk, traktowanie jest lekceważące i nieuczciwe. Wszystko, co robią, to okłamują ludzi zarówno swoim klientom, jak i współpracownikom. Alfonso bezpodstawnie mnie zwolnił i była to dla mnie tylko strata czasu, ponieważ nie zapłacili mi ani grosza. Osobisty numer Alfonsa to 5545032167

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Miguel, TWOJE INFORMACJE BARDZO DOBRE !!!, Teraz wszyscy oszukani przez tych przestępców i policję, będą mogli prosić o wyjaśnienia i pieniądze pod te adresy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   BIURO HANDLOWE / OSZUSTWO: Tennesse 6, Napoles, Benito Juárez, Mexico City, Meksyk. (patrz adres TUTAJ)
   NOWE BIURO REKRUTACJI HANDLOWE / OSZUSTRZY: Insurgentes sur 753 piso 2, Mexico City, Meksyk (konsultorzy H&M). (Zobacz biura tutaj)

   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)

   Możesz zobaczyć inne opcje tutaj: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 5. Katherine odpowiedź

  Kazali mi postawić 500, a potem 2000 na pożyczki, anulować pożyczkę i magicznie wprowadzili wyższą partię i konto zrobiło się czerwone, potem próbowałem odzyskać konto z kilkoma wpisami i zostało 900 euro. Kiedy zapytałem, czy chcę wstrzymać pieniądze, powiedzieli mi, że pokazują tyle, że możemy dalej działać i że to zajmie trochę czasu, a potem zrobili operację. To znowu postawiło to na minusie i jedynym rozwiązaniem, które dają, jest ponowne zainwestowanie kapitału, wolałem stracić to, co już musiałem podążać. To było 25.05
  Dzisiaj 30.06:1000 zadzwoniła do mnie inna dziewczyna i powiedziała, że ​​dzwonią do mnie w sprawie obszaru odzyskiwania i że mój analityk Antonio Beltran jest badany, ale teraz, jeśli mają odzyskać pieniądze, ale przynajmniej będę musiał postawić XNUMX tysięcy euro więcej aby móc odzyskać konto.
  Chcą znowu oszukać ludzi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Katherine, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Monabella, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

    ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)

    Możesz zobaczyć inne opcje tutaj: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 6. Alamar odpowiedź

  Jakiś czas temu odezwał się do mnie doradca z Urustrade, który próbował sprzedać mi usługę, najpierw powiedział mi, że nazywa się Juan Manuel, a potem José Manuel i że jego siedziba znajduje się w Londynie. Od razu zaczął ze mną rozmawiać o lewarowanym kapitale, kiedy powiedziałem mu, że nie inwestuję lewarowanym kapitałem i zmienił się jego jowialny ton głosu i zaczął bardziej agresywnie,

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alamar, zgadza się, kiedy sprawy nie idą tak, jak chcesz, zaczynają cię umniejszać, a nawet obrażać w upokarzający sposób, w rzeczywistości są to ludzie, którzy nie mają nawet szkoły podstawowej i żyją tylko z frustracją możliwość zarabiania na życie przez okradanie innych ludzi.

   Pozdrowienia.

 7. urusestrade odpowiedź

  Chcą, abyś przyjął pożyczkę, nie rób tego, to oszustwo, a potem mówią, że jesteś im winien pieniądze.

  zawsze tracisz wszystko

  ladrones

 8. F odpowiedź

  Witam, pozdrawiam z Gwatemali, mam konto w Urus Trade ale w piątek 16 kwietnia konto spadło ale pożyczyli mi pieniądze na kontynuację i anulowałem ponad połowę ale jeśli nie anuluję reszty nie mogą mi dać zwrot, dlaczego Mówią, że miałbym z nimi problemy prawne.Chcę wiedzieć, jak mogą mi pomóc odzyskać inwestycję.Dziękuję.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj F, źle to mówię, ale nigdy nie zwrócą ci pieniędzy, oszukują cię, oszukują, oszukują, nie płacą nic więcej i nie boją się ich gróźb prawnych, wszystko jest kłamstwem, pomagamy ci odzyskać pieniądze, chcą tylko, abyś wysłał im więcej pieniędzy. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 9. Jennifer Suarez odpowiedź

  Nie wierz w nic i nie przekaż niczego tym głodującym zmarłym i złodziejom, którzy walczą i robią niemożliwe za 13.000 XNUMX pesos, najgorsze jest to, że są grzeszni i bezwstydni, że stawiają twarz przed kamerami webinarowymi, które według nich oferują i mówią że zrzekają się jakiejkolwiek odpowiedzialności
  Wczoraj wystosowałem do posła żądanie INFO Mexicana de servicios mercantiles e integrales sa de cv. To tam przeniosłem się ze sztuczkami tych maluchów, bo do dziś nie zadzwonili do mnie
  Uchwyciłem już twarz Alfonso Hernandeza i niejakiego Mario Casillasa, jestem w Mexico City i mówią mi, że nadal mieszkają stąd i już śledzą wszystko, aby znaleźć miejsce, w którym robią swoje oszustwa, co z pewnością jest tam, gdzie oni wszyscy są tą kulą złodziei, która wykorzystuje potrzebę
  Dołączam do pozwu zbiorowego
  Urusntrade to oszustwo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jennifer, jeśli umieścisz te zdjęcia w linku, w którym możemy je opublikować, chcą tylko, abyś wysłał im więcej pieniędzy, aby je ukraść, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Pile odpowiedź

    Jeśli zainwestowałem w handel Urusem, wszystko szło dobrze, gdy giełda spadła i powiedzieli mi, że żeby nie stracić wszystkiego, pożyczali mi już więcej niż połowę, ale brakuje mi reszty, więc nie mogę się wycofać i powiedzieli mi, że nie później niż w czwartek lub piątek otrzymam całkowitą kwotę, ale ponieważ mnie brakuje i jest napisane, że mogą być prawnie uznane za nagranie, które robią. Chciałbym wiedzieć, czy możesz mi pomóc, aby podziękować za zainwestowane pieniądze

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Flor, nie lubię tego mówić, ale nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy, oszukują Cię, oszukują, oszukują, nie płacą nic więcej i nie boją się ich gróźb prawnych, wszystko jest kłamstwem, pomagamy Ci odzyskać pieniądze, chcą tylko, abyś wysłał im więcej pieniędzy. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
     ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

    • Hilda odpowiedź

     Witam, nie inwestuj w urustrade, znikąd przestają do ciebie dzwonić, gdy powiesz im, że chcesz odzyskać pieniądze.
     A teraz, czy straciłem pieniądze?
     Udostępniam numery telefonów.
     + 442037697109
     + 4431581935
     + 525528805074

     Proszę nie spaść.
     Ricardo

     • Polecani brokerzy

      Cześć Hilda, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
      ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
      https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

      pozdrowienia

    • Katherine odpowiedź

     Anulowałem wszystko, co mi dali i muszę tylko zaktualizować u tego samego brokera, powiedzieli mi, że zajmie to tydzień, a teraz nic, teraz wykonali przesadną operację i teraz jest to strata. Teraz mówią mi, że aby nie stracić konta, muszę włożyć więcej kapitału i że włożą mi 5, a potem zapłacę im połowę. Chcą dalej oszukiwać. Jak nie tracę pieniędzy. A jeszcze bardziej widzę, że na platformie nie ma wypłaty.

     • Polecani brokerzy

      Witaj Katherine, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
      ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
      https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

      pozdrowienia

   • JUKA odpowiedź

    Złożyłem skargę na tę firmę URUS TRADE, ale do tej pory nikt się ze mną nie skontaktował.
    Co mogę zrobić Czas mija wystarczająco.

     • Mery

      Poprosili mnie o 500 euro, potem 500 więcej, a potem zaoferowali mi pożyczkę na podniesienie kapitału za pomocą strategicznego i milionerowego ruchu, który miał sprawić, że zarobię dużo pieniędzy, powiedziałem im nie, a oni sprawili, że straciłem 1000 w operacji, która została oczywiście źle wykonana za radą brokerów.

     • Polecani brokerzy

      Cześć Mery, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
      ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
      https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

      pozdrowienia

 10. Uataylor odpowiedź

  Wyrażam zgodę na kontakt, po zarejestrowaniu się na forum "jak wybrać brokera" komercyjną pracę wykonał Hiszpan Sandro Branniff z Meksyku. Poszperałem w internecie i są pozytywne recenzje dla Urustrade. Po przekazaniu pieniędzy przypisują mnie profesjonalnemu traderowi Antonio Beltranowi z Londynu i wszystko idzie dobrze, na platformie Metatrader, którą pobierasz, są zyski, ale kiedy mówisz im, że zamierzasz wypłacić zyski, robią wymówki, a potem kiedy ty żądaj, żeby ci powiedzieli, że powinni wykonać ostatnią operację, a tam tracisz wszystko, a oni są tak bezwstydni, że dzwonią do ciebie, aby odzyskać stratę, inwestując więcej.

  Musimy nadal potępiać za wszelką cenę, że Urustrade to oszustwo, aby przynajmniej usunęli stronę, że są bezwstydnymi łobuzami i co najważniejsze, pokażą swój sposób działania.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj uataylor, pomożemy Ci odzyskać pieniądze, chcą tylko, abyś wysłał im więcej pieniędzy, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 11. Anonima odpowiedź

  Dzień dobry, zostałem również oszukany przez UrusTrade, moje kontakty: sprzedawca Roberto Zuñiga, który kłamie w każdym słowie, które mówi, a teraz go widzę, Fernanda, która prowadzi cię przez whatsaap, aby otrzymać dokumenty, Rafaela Montes, która wysyła ci umowę, Herculano Ruiz, analityk, czy możemy złożyć pozew zbiorowy? W jaki sposób możemy zgodzić się na wszystkie oszustwa?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonima, pomagamy Ci odzyskać pieniądze, chcą tylko, abyś wysłał im więcej pieniędzy, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Sara odpowiedź

    Zarejestrowałem się już na czacie, ale nie dzwonią do mnie w sprawie procesu odzyskiwania, jest nas kilka osób, pozwy zbiorowe mają większą wagę, prawda?

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Saro, myślę, że jesteś zdezorientowana, osoby z czatu kontaktują się ze wszystkimi, którzy proszą o odzyskanie pieniędzy, a nie o wniesienie pozwu, to, czego chcesz, to przeprowadzenie pozwu zbiorowego, który obejmuje proces sądowy od 2 do 3 lata, które mają niepewny koniec. Ci z naszego Czatu odzyskają pieniądze w ciągu 2 lub 3 MIESIĘCY, jeśli będzie taka możliwość. Są to bardzo różne rzeczy, ale mogę zapewnić, że najbardziej denerwuje brokera, że ​​bierzesz to, co ci ukradli.

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     Pozdrowienia.

  • Patricia odpowiedź

   Zgadzam się złożyć pozew zbiorowy, właśnie grożono mi częścią prawną, a także skontaktowałem się z Fernandą, a następnie zablokowałem. a teraz proszą mnie o wpłatę większej ilości pieniędzy i groźby prawne. ktoś, kto nam doradzi. Jestem w takiej sytuacji.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Patricia, nie bój się problemów prawnych, nic ci nie mogą zrobić, pomożemy ci odzyskać pieniądze, chcą tylko, abyś wysłał im więcej pieniędzy, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
    ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

  • Patricia odpowiedź

   Cześć dobrze. W dniu, w którym jestem w tej samej sytuacji i grożą w sposób legalny, a także kontaktują się ze mną Fernandą i Carlosem Espinozą, chcą, abym zdeponował pieniądze poza kontem handlowym. Pożycz to zgodnie z tym, co mi zrobili.
   Proszę nie współpracować z tą firmą oszustwa, ktoś pomoże nam złożyć pozew zbiorowy lub coś takiego

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Patricia, nie bój się problemów prawnych, nic ci nie mogą zrobić, pomożemy ci odzyskać pieniądze, chcą tylko, abyś wysłał im więcej pieniędzy, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
    ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 12. Anonima odpowiedź

  Współpracuję z nimi od 2 miesięcy, ale w momencie wnioskowania o wypłatę nie odbierają już telefonów ani e-maili, jakakolwiek instytucja, która może mnie wesprzeć?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonima, pomagamy Ci odzyskać pieniądze, chcą tylko, abyś wysłał im więcej pieniędzy, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 13. Miguel odpowiedź

  Dzień dobry urustrade to oszustwo 🐀🐁 to złodzieje

  Nie ufaj im, naprawdę są najgorsi 🚨👮‍♂️ wszyscy powinni być uwięzieni przez złodziei

  Oszuści Urustrade ⛔️⛔️⛔️

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Miguel, chcą tylko, abyś wysłał im więcej pieniędzy, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Sara odpowiedź

   Witaj Miguel, piszę na to FORUM, aby rozpocząć pozew zbiorowy przeciwko UrusTrade, możesz napisać do mnie na tym forum, aby podzielić się jak największą ilością informacji.

   • JUKA odpowiedź

    Sara camo, z którym możemy się komunikować Mam ten sam problem z OSZUSTWAMI URUS TRADE.

 14. CAROLINA odpowiedź

  Ja też padłem ofiarą URUSTRADE, proszą i proszą o pieniądze, bo wkrótce konto zostanie zgubione, a to dlatego, że sami powodują utratę operacji i nadmierne lewarowanie. Są bezczelni. Oferują kredyty, które należy spłacić w krótkim czasie; Uważaj, że żaden broker na świecie tego nie robi, pożyczaj pieniądze, aby cię wykorzystać. Oszuści !!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć CAROLINA, to oszustwo, nic ci nie zrobią, chcą tylko, abyś wysłał im więcej pieniędzy, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Sara odpowiedź

   Witaj Karolina, piszę na to FORUM, aby rozpocząć pozew zbiorowy przeciwko UrusTrade, możesz napisać do mnie na tym forum, aby podzielić się jak największą ilością informacji.

 15. Ana Mejia odpowiedź

  Dzień dobry mam problem z URUS TRADE, zrobiłem swój pierwszy depozyt w wysokości 1.000 euro i przeprowadzane są operacje, które zawsze wychodzą zwycięzcami, w zeszły piątek kazali mi autoryzować pożyczkę w wysokości 5.300 euro, ale nie wyjaśnili zbyt dobrze mi, że później musiałbym zapłacić swoimi pieniędzmi, a nie z rachunku handlowego, bo dziś mówią mi, że jeśli nie wpłacę tych pieniędzy, wyślą mnie do części prawnej, chciałbym wiedzieć, czy ktoś może mi doradzić lub pomóż mi w mojej sprawie. Dziękuję Ci.

  • Patricia odpowiedź

   Witaj Ana, jestem w takiej samej sytuacji jak ty, powiedzieli mi, że pożyczą mi pieniądze jako pożyczkę, nie dali mi więcej wyjaśnień i proszą mnie o zdeponowanie pieniędzy z innego konta niż handlowy , proszę nie przeprowadzać operacji z urustrade , jest to oszustwo , pojawia się w cnmv jako oszukańczy, a potwierdzając adres nie zgadza się z tym, który wysyłają z tym na stronie, nadal zagrażają części prawnej,
   może ktoś, kto mógłby mi doradzić.
   proszę nie współpracować z firmą

  • Sara odpowiedź

   Witaj Ana, piszę na to FORUM, aby rozpocząć pozew zbiorowy przeciwko UrusTrade, możesz napisać do mnie tutaj na tym forum, aby podzielić się jak największą ilością informacji.

 16. FERC odpowiedź

  Alfonso Hernández i Fernanda Beltrán de urustrade to złodzieje i inni doradcy, których postaram się zdobyć nazwiska, numery telefonów i e-maile

  ale te dwie postacie to psy oszustów

  Dają ci złe wskazówki, sprawiają, że tracisz pieniądze, a następnie każą zainwestować więcej, aby odzyskać

  są złodziejami !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam FERC, tak, zachęcam do przesyłania jak największej ilości informacji, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Sergio Reyes odpowiedź

    Zaraz wchodzę, bardzo nalegają na wpłatę, zaraz po rozłączeniu wróciłem po informacje z UrusTrade i znalazłem Cię, nalegają na telefony, więcej nie odbieram. Są świetnymi pralkimi mózgu.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Sergio, to manipulujący kłamcy, lepiej zablokuj wszystkie te numery na telefonie komórkowym. Są oszustwem.

     pozdrowienia.

 17. coco odpowiedź

  Tak zwani eksperci finansowi robią z tobą złe interesy i tracą wszystkie twoje pieniądze, a następnie dzwonią do ciebie, aby poprosić o więcej pieniędzy. Są najgorsze. Poświęcają się tylko utracie pieniędzy i proszeniu o więcej. Przynajmniej takie było moje doświadczenie z tymi bandytami.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Coco, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Sara odpowiedź

   Witaj Coco, piszę na to FORUM, aby rozpocząć pozew zbiorowy przeciwko UrusTrade, możesz napisać do mnie tutaj na tym forum, aby podzielić się jak największą ilością informacji.

 18. Zarela Zapata odpowiedź

  Witam, skontaktował się ze mną Jhonatan del Toro, a następnie Herculiano Ruiz, z którym w końcu w „złej operacji” odszedłem tracąc pieniądze. W niecałe 30 dni straciłem to, co zapłaciłem, wielokrotnie nalegali na większe inwestycje, że dadzą mi kredyt, ale kilka razy odmówiłem.
  Kiedy powiedziałem im, że zamierzam wypłacić pieniądze, aby dokonać pewnych płatności, a następnie zapłacić ponownie, pojawia się ta „porażka”.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Zarela, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Sara odpowiedź

   Witaj Zarela, piszę na to FORUM, aby rozpocząć pozew zbiorowy przeciwko UrusTrade, możesz napisać do mnie na tym forum, aby podzielić się jak największą ilością informacji.

 19. Sandra Betancourt odpowiedź

  Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że szło mi dobrze, nie byłem w tym od dawna, ale wierzę, że zyski, które wygenerowałem, są zrównoważone, ponieważ poświęcam się inwestowaniu. To, co mogę uratować, to to, że wiele się nauczyłem. Zaproponowali mi pożyczkę, ale nie przyjąłem. Myślę, że w takim przypadku Urus działa dobrze. (4 gwiazdki)

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Sandro, kiedy poprosisz o wypłatę, nie pójdzie tak dobrze. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade, ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Sandra odpowiedź

    Poprosiłem o wypłatę (było to trochę 200 euro) W piątek i dzisiaj mam już to na koncie, zajęło to trochę czasu, ale już spadło.

    ——– KOMENTARZ PRACOWNIKA BROKERA JEST FAŁSZYWY ————-

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Sandro, jasne jest, że pracujesz dla nich i kłamiesz, w każdym razie dziękuję za podzielenie się swoimi FAKE doświadczeniami z Urustrade, ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

 20. Marta poczta odpowiedź

  Współpracuję z nimi od kilku miesięcy i w tej chwili dobrze mi to działało i generuję zyski, nadal nie wycofuję się ale na razie jest dobrze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marto, kiedy prosisz o wypłatę, nie będzie to dla ciebie tak dobre. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 21. OSZKODZONE PRZEZ URUSTRADE odpowiedź

  OSZKODZIŁEM Eduardo Cereceres Z URUSRADY !!! SĄ ZŁODZIEJE W BIAŁE RĘKAWICZKI PROSZĘ NIE ZAUFAJ !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj SCAM, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Sara odpowiedź

   Witam, piszę na to FORUM, aby rozpocząć pozew zbiorowy przeciwko UrusTrade, możesz napisać do mnie tutaj na tym forum, aby podzielić się jak największą ilością informacji.

 22. antonio odpowiedź

  Współpracuję z nimi od wielu miesięcy i na chwilę obecną nie mam problemów

  —UWAŻAJ, KOMENTARZ ZROBIONY PRAWDOPODOBNIE PRZEZ PRACOWNIKA BROKERA —–

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Antonio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade, na pewno nie zażądałeś wypłaty kapitału. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Recenzję możesz przeczytać tutaj: https://brokersrecomendados.com/urustrade-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 23. Nico odpowiedź

  Na początku zostałem nakłoniony do zainwestowania dużej sumy pieniędzy, a potem przez wskazania „ekspertów finansowych” urustrade tyodo straciłem pieniądze i nie ponosi za to odpowiedzialności. Chcę wiedzieć, czy można odzyskać mój kapitał, a jeśli to się nie uda, donieść na tych nieprzemyślanych złodziei

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Nico, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Recenzję możesz przeczytać tutaj: https://brokersrecomendados.com/urustrade-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Sara odpowiedź

   Witaj Nico, piszę na to FORUM, aby rozpocząć pozew zbiorowy przeciwko UrusTrade, możesz napisać do mnie tutaj na tym forum, aby podzielić się jak największą ilością informacji.

 24. Iwan m odpowiedź

  Podzielam opinię Mario, że mówi, że są oszustami. Miałem też z nimi bardzo podobne doświadczenia, gdzie w zasadzie ukradli wszystkie moje oszczędności. Podszywają się pod ekspertów finansowych, ale nie są niczym więcej niż podłymi oszustami, wyszkolonymi, by ukraść jak najwięcej pieniędzy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ivan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Recenzję możesz przeczytać tutaj: https://brokersrecomendados.com/urustrade-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Sara odpowiedź

   Witaj Ivan, piszę na to FORUM, aby rozpocząć pozew zbiorowy przeciwko UrusTrade, możesz napisać do mnie tutaj na tym forum, aby podzielić się jak największą ilością informacji.

 25. Braulio salazar odpowiedź

  Przyszedłem do urustrade przez przypadek, odkąd przyjaciel powiedział mi o brokerze, ale naprawdę wierzę, że musi to poprawić wiele rzeczy, jak każdy inny broker. To, co jest w 100% dobre, to to, że mają dobrych ekspertów, ponieważ wiesz, kiedy rozmawiasz z ludźmi, którzy wiedzą o handlu, Braulio Salazar, Mexico DF.

  ——– KOMENTARZ PRACOWNIKA BROKERA JEST FAŁSZYWY ————-

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Braulio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade, ale twój komentarz jest FAŁSZ. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Recenzję możesz przeczytać tutaj: https://brokersrecomendados.com/urustrade-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 26. Josmar trejo odpowiedź

  Mam złe doświadczenia i dobre doświadczenie w pracy z tym brokerem, złą rzeczą jest to, że spóźniają się z harmonogramami, czasami wyznaczają mi godzinę inną niż ta, na którą się umówiliśmy, a czasami nie odpowiadam z powodu mojej pracy w praca i to powoduje stratę dnia w pracy Ale kiedy jestem w pracy, prawie wszystkie operacje są wygrywane, tylko spóźnienie daje 4.8 gwiazdek, ale są bardzo szorstcy w tym, co robią, dobre wyniki tylko po to, aby dobrze zorganizować swój czas lub tak mojego analityka, pana Amado Rodrigueza.

  ——– KOMENTARZ PRACOWNIKA BROKERA JEST FAŁSZYWY ————-

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Yosmar, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade, ale twój komentarz jest FAŁSZ. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Recenzję możesz przeczytać tutaj: https://brokersrecomendados.com/urustrade-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 27. Mario Moreno odpowiedź

  Uważaj na UrusTrade, to oszuści, uciekaj od nich, nawet nie odbieraj telefonu, dzwonią do ciebie z Londynu, ich analitycy Herculano Ruiz i Iker Valdez „przebierają się” za traderów, ale są podłymi przestępcami. Zabiorą z twojego konta ostatni grosz, sprawią, że wygrasz na początku, zaproponują kredyty, potem przyjdą duże straty, przysięgają, że pomogą ci je odzyskać, zmieniają analityka i rzut się powtarza . Nie daj się zwieść, cała organizacja to fikcja.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mario, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Recenzję możesz przeczytać tutaj: https://brokersrecomendados.com/urustrade-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Sara odpowiedź

   Cześć Mario, piszę na to FORUM, aby rozpocząć pozew zbiorowy przeciwko UrusTrade, możesz napisać do mnie tutaj na tym forum, aby podzielić się jak największą ilością informacji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *