✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze Urustrade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Urustrada (zwany także urustrade.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Urustrade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Urustrade ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy urustrada ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: UTIS Int. Limited.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: nieznany. Zaktualizowany: otrzymaliśmy wiadomości zapewniające, że prawdziwy adres Urustrade to; Tennesee 6, Napoles, Benito Juárez, 03840 Mexico City, CDMX, Meksyk. Rekrutacja pracowników do firmy prowadzona jest z konsultantami H&M zlokalizowanymi w insurgentes sur 753 piso 2, Mexico City, a Urustrade nazywa się Cupra center

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Urustrade, zwracamy uwagę, że strona nie zawiera żadnych informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Las platformy do obsługi że Urustrade oferuje: platformy MT4 i MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Urustrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Urustrade
Strona internetowa Urustrade

Urustrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienie podstawowych pojęć, informacje o firmie, wiadomości, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Urustrada |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: urustrade.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: kontakt ze strony internetowej.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Urustrade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Urustrada <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Urustrada jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: ten broker nie jest regulowany przez żaden organ i nie ujawnia, gdzie znajduje się jego siedziba; i szukając opinii na temat Urustrada Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CNMV Urustrada do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ na marzec 2021 z CNMV

Uwaga: broker Urustrada jest powiązany z Czarny rdzeń, 1000extra, Grupa aktywów Alfa, Uchwyt-GP, Najpierw zorza polarna, Bank tokenów, Broker kryptonów, Emporium handlowe, Euroobligacje Plus, Hispamarkety, LivingTradeFX, Handel Maximusem, Makler M, Grupa Inwestycyjna MMT, MójTradeMM, Jeden X globalny, poloinvest, QSmart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, SmartEnevita, Summapy, Zarządzanie Apollo y Handel Vanki, brokerzy o fatalnej reputacji i skargi od podmiotów regulacyjnych. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Urustrade? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

97 komentarze do «Urustrade: Ocena i komentarze»

 1. Ważna informacja odpowiedź

  Witajcie przyjaciele, pracowałem dla kilku z tych firm, mogę wam powiedzieć, że są one bardzo dużą grupą i że zmieniają brokerów, ponieważ mają problemy z prawem lub mają zbyt wiele skarg, grupa obejmuje przynajmniej wszystkich tych brokerów: 1000extra, Alfa Assets Group, Apollo Management ( invest-apollo .co ), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Rynki, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global ( one-xglobal.uk ), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading

  Jak widać, wszyscy są brokerami o tych samych cechach: brak regulacji, wiele skarg dotyczących oszustw. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę z większą ilością informacji od właścicieli, na razie mogę powiedzieć, żebyś trzymała się z daleka od którejkolwiek z tych firm, tak jak powiedziałem, że pracowałem dla tej grupy oszustów i są najgorsi, myślą tylko o złożenie klientowi jak największej wpłaty i kradzież wszystkiego. Nigdy niczego nie wygrasz. Pieniądze nie są nawet inwestowane, jest to całkowicie sfałszowana platforma inwestycyjna. Pracowałam z nimi, ale bardzo tego żałuję, zrobiłam to, bo w moim kraju jest mało pracy i potrzebowałam pieniędzy na wyżywienie rodziny. Ale po pracy z tą grupą złodziejskich robaków zdałem sobie sprawę, że nie mogę dalej wiązać się z tego rodzaju ludźmi. Mam nadzieję, że moja wiadomość Ci pomoże.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Informacja, dzięki za pisanie o Urustrade. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo .co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading , Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Gonzalo Beniteza odpowiedź

   witam, dzień dobry, mam konto z pieniędzmi i nie mogę ich wypłacić, a nikt nie udziela mi informacji, czy mógłbyś mi doradzić, abym mógł wypłacić pieniądze, z góry dziękuję

 2. Ruben Lopez Marquez odpowiedź

  Dzwonią do ciebie i podają strategię, na początku wygrywasz raz, dwa, trzy razy później naciskają, abyś wpłacił więcej pieniędzy, mówią, że im więcej inwestujesz, tym więcej zarabiasz i tu pojawia się ambicja i zaczynasz wpłacać więcej pieniędzy, aż stopniowo stracisz, problem polega na tym, że nie pozwalają ci przejść na emeryturę, dopóki nie stracisz wszystkiego, w moim przypadku poinformowali mnie, że osoba, która mnie odwiedzała, przeżyła kryzys MOCY, gdzie zawsze chciała wygrywać coraz więcej i skończyło się na tym, że straciłem wszystko, ale jeśli chciałem odzyskać swoje pieniądze, musiałem wpłacić więcej pieniędzy, aby móc znowu dobrze działać i że pomogliby mi, że to, co wpłaciłem, URUS TRADE da mi 150 % więcej mojego depozytu, próbowałem powiedzieć im tak, w jaki sposób znalazłem sposób, aby móc ich pozwać, ale do tej pory nie znalazłem sposobu, jeśli ktoś mógłby mnie poprowadzić, byłbym wdzięczny

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ruben, musisz odzyskać swoje pieniądze, przeczytaj poniżej. To oszuści, ale my już mamy ich adres, teraz wszyscy oszukani przez tych przestępców i policję mogą udać się na te adresy, aby poprosić o wyjaśnienia i pieniądze, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą dostać od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, nie wkładają pieniędzy na rynek, tylko sprawiają, że to widzisz i w końcu mówią Ciebie, że straciłeś, a oni to zachowują.
   BIURO HANDLOWE / OSZUSTWO: Tennesse 6, Napoles, Benito Juárez, Mexico City, Meksyk. (patrz adres TUTAJ)
   NOWE BIURO REKRUTACJI HANDLOWE / OSZUSTRZY: Insurgentes sur 753 piso 2, Mexico City, Meksyk (konsultorzy H&M). (Zobacz biura tutaj)

   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)

   Możesz zobaczyć inne opcje tutaj: Ranking
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Wilfredo odpowiedź

  urustrade.com
  Ja też oszukiwałem.
  Dzwonią do ciebie i podają strategię, na początku sprawia, że ​​wygrywasz, potem naciskają, abyś wpłacił więcej pieniędzy, potem sprawia, że ​​tracisz wszystko, a następnie prosi o wpłatę, aby odzyskać inwestycję i blokują wszystkie operacje urustrady platforma i nic się nie da zrobić.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Wilfredo, to oszuści, ale już mamy ich adres, teraz wszyscy oszukani przez tych przestępców i policję mogą prosić o wyjaśnienia i pieniądze na te adresy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   BIURO HANDLOWE / OSZUSTWO: Tennesse 6, Napoles, Benito Juárez, Mexico City, Meksyk. (patrz adres TUTAJ)
   NOWE BIURO REKRUTACJI HANDLOWE / OSZUSTRZY: Insurgentes sur 753 piso 2, Mexico City, Meksyk (konsultorzy H&M). (Zobacz biura tutaj)

   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)

   Możesz zobaczyć inne opcje tutaj: Ranking
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Alejandro odpowiedź

  To zdecydowanie oszustwo. To pozbawieni skrupułów przestępcy i mają wszystko doskonale zorganizowane. Zbierają pieniądze nielegalnie poprzez bardzo wymyślne oszustwa, które bardzo dobrze przygotowali. Sprzedają Ci pomysł akompaniamentu do przeprowadzenia operacji giełdowych, które zapowiadają się bardzo skutecznie, ale wszystko okazuje się bardzo dobrze przygotowanym skryptem, który ma przekonać tych, którzy myślą, że mogą dzięki nim wyjść finansowo. Na razie zidentyfikowałem trzech wspólników, którzy posługują się następującymi nazwiskami: Bladimir Marquez, Fernanda Beltrán i Leonardo Barriga (nie pamiętam dobrze nazwiska tego ostatniego), który udaje menedżera.

  Aby zebrać pieniądze z TC, używają platformy z Panamy, która również jest oszukańcza, o nazwie PayPan.

  Nie zwracają pieniędzy, a gdy zorientują się, że już wiesz o oszustwie, przestają do Ciebie dzwonić i znikają.

  Niestety zostałem oszukany z 340 euro, ponieważ nie mogłem dokonać ostatniej wpłaty w wysokości 160, aby skompletować 500 euro, czego od ciebie żądają.

  Pokazują fałszywe tożsamości jako aprobowani handlowcy, z pewnością nawet nazwy są fałszywe, więc wierzysz w całe oszustwo.

  Nagrody, które publikują na stronie są fałszywe (sprawdziłem to osobiście) i nie mają żadnego regulaminu tych, o których wspominają.

  Mam nadzieję, że przeczytaj to przed upadkiem.

  BARDZO OSTROŻNIE. WYKORZYSTALI MNIE DLA POTRZEBY, MAMY NADZIEJĘ, ŻE TEN TEKST BĘDZIE PRZYDATNY, ABY NIKT INNY NIE UPADŁ

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Alejandro, to oszuści, ale już mamy ich adres, teraz wszyscy oszukani przez tych przestępców i policję mogą udać się na te adresy prosić o wyjaśnienia i pieniądze, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   BIURO HANDLOWE / OSZUSTWO: Tennesse 6, Napoles, Benito Juárez, Mexico City, Meksyk. (patrz adres TUTAJ)
   NOWE BIURO REKRUTACJI HANDLOWE / OSZUSTRZY: Insurgentes sur 753 piso 2, Mexico City, Meksyk (konsultorzy H&M). (Zobacz biura tutaj)

   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)

   Możesz zobaczyć inne opcje tutaj: Ranking
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Juan Diaz odpowiedź

  Dzień dobry, jaka szkoda, że ​​mam na imię Juan i mnie też okradli, podali mi nieprawdziwe informacje, żebym mógł upaść, proponując mi kilka rzeczy do upadku i dali im pieniądze, co mam zrobić, pomóż mi

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Juan, to oszuści, ale już mamy ich adres, teraz wszyscy oszukani przez tych przestępców i policję mogą prosić o wyjaśnienia i pieniądze na te adresy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   BIURO HANDLOWE / OSZUSTWO: Tennesse 6, Napoles, Benito Juárez, Mexico City, Meksyk. (patrz adres TUTAJ)
   NOWE BIURO REKRUTACJI HANDLOWE / OSZUSTRZY: Insurgentes sur 753 piso 2, Mexico City, Meksyk (konsultorzy H&M). (Zobacz biura tutaj)

   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)

   Możesz zobaczyć inne opcje tutaj: Ranking
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Miguel odpowiedź

  Szukałem pracy w tej firmie jako agent telefoniczny, dzwonią z prowizorycznego domu jako biuro zlokalizowane w Tennesse 6, Napoles, Benito Juárez Mexico City Rekrutacja prowadzona jest z konsultantami H&M z siedzibą w Insurgentes sur 753 piso 2, Ciudad de México.Firma nazywa się cupra center.Szkolenie prowadzi Manuel Valdezy pewien Alfonso na szkoleniu mówią,że zarobisz dużo pieniędzy,podają bazę danych z numerami z Gwatemali,Kolumbii,Peru i Meksyk, traktowanie jest lekceważące i nieuczciwe. Wszystko, co robią, to okłamują ludzi zarówno swoim klientom, jak i współpracownikom. Alfonso bezpodstawnie mnie zwolnił i była to dla mnie tylko strata czasu, ponieważ nie zapłacili mi ani grosza. Osobisty numer Alfonsa to 5545032167

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Miguel, TWOJE INFORMACJE BARDZO DOBRE !!!, Teraz wszyscy oszukani przez tych przestępców i policję, będą mogli prosić o wyjaśnienia i pieniądze pod te adresy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   BIURO HANDLOWE / OSZUSTWO: Tennesse 6, Napoles, Benito Juárez, Mexico City, Meksyk. (patrz adres TUTAJ)
   NOWE BIURO REKRUTACJI HANDLOWE / OSZUSTRZY: Insurgentes sur 753 piso 2, Mexico City, Meksyk (konsultorzy H&M). (Zobacz biura tutaj)

   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)

   Możesz zobaczyć inne opcje tutaj: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 7. Katherine odpowiedź

  Kazali mi postawić 500, a potem 2000 na pożyczki, anulować pożyczkę i magicznie wprowadzili wyższą partię i konto zrobiło się czerwone, potem próbowałem odzyskać konto z kilkoma wpisami i zostało 900 euro. Kiedy zapytałem, czy chcę wstrzymać pieniądze, powiedzieli mi, że pokazują tyle, że możemy dalej działać i że to zajmie trochę czasu, a potem zrobili operację. To znowu postawiło to na minusie i jedynym rozwiązaniem, które dają, jest ponowne zainwestowanie kapitału, wolałem stracić to, co już musiałem podążać. To było 25.05
  Dzisiaj 30.06:1000 zadzwoniła do mnie inna dziewczyna i powiedziała, że ​​dzwonią do mnie w sprawie obszaru odzyskiwania i że mój analityk Antonio Beltran jest badany, ale teraz, jeśli mają odzyskać pieniądze, ale przynajmniej będę musiał postawić XNUMX tysięcy euro więcej aby móc odzyskać konto.
  Chcą znowu oszukać ludzi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Katherine, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Polecani brokerzy

    Witaj Monabella, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Urustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

    ⛔ Uwaga ⛔ w marcu 2021 r. CNMV dodało Urustrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (patrz link)

    Możesz zobaczyć inne opcje tutaj: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

 8. Alamar odpowiedź

  Jakiś czas temu odezwał się do mnie doradca z Urustrade, który próbował sprzedać mi usługę, najpierw powiedział mi, że nazywa się Juan Manuel, a potem José Manuel i że jego siedziba znajduje się w Londynie. Od razu zaczął ze mną rozmawiać o lewarowanym kapitale, kiedy powiedziałem mu, że nie inwestuję lewarowanym kapitałem i zmienił się jego jowialny ton głosu i zaczął bardziej agresywnie,

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alamar, zgadza się, kiedy sprawy nie idą tak, jak chcesz, zaczynają cię umniejszać, a nawet obrażać w upokarzający sposób, w rzeczywistości są to ludzie, którzy nie mają nawet szkoły podstawowej i żyją tylko z frustracją możliwość zarabiania na życie przez okradanie innych ludzi.

   Pozdrowienia.

 9. urusestrade odpowiedź

  Chcą, abyś przyjął pożyczkę, nie rób tego, to oszustwo, a potem mówią, że jesteś im winien pieniądze.

  zawsze tracisz wszystko

  ladrones

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *