Swich Capital Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Zmień kapitał (zwany także swichcapital.com), jest brokerem funduszy inwestycyjnych. Czy naprawdę poleca się Swich Capital do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Swich Capital. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Zmień kapitał.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Meksyk.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Swich Capital, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Podstawowy plan Swich (1 i 2) oraz Swich Plus Plan (1 i 2).

Podstawowy plan zmiany (1): czas trwania 12 miesięcy, stawka stała 2.5%.

Podstawowy plan zmiany (2): czas trwania 18 miesięcy, stawka stała 3%.

Plan Switch Plus (1): czas trwania 12 miesięcy, stawka stała 3.5%.

Plan Switch Plus (2): czas trwania 18 miesięcy, stawka stała 4%.


La platforma do działania jakie oferuje Swich Capital to: nie wspomniany.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Swich Capital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna firmy Swich Capital
Witryna firmy Swich Capital

Swich Capital zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tylko trochę informacji o oferowanych usługach, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Zmień kapitał |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: swichcapital.com

📞 Numer telefonu: 3324729524

📧 E-mail: nie posiada (możliwy kontakt ze strony)

 

>>> Ocena włączona Zmień kapitał <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Zmień kapitał jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma, która nie jest regulowana i nie wymienia ważnych szczegółów firmy, dodatkowo szukając opinii o Swich Capital natrafiliśmy na wiele komentarzy od osób oszukanych przez tę firmę. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano CNMV Zmień kapitał do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z września 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Zmień kapitał jest połączony z Grupa Xifra y Inteligentna Korporacja BiznesowaTe 3 firmy działają w tym samym budynku zlokalizowanym w Zapopan w Meksyku. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Swich Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Swich Capital: ocena i komentarze»

 1. Susan odpowiedź

  Nie ufaj tym ludziom, straciłem dużo pieniędzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Susan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze Swich Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.