W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Royal Capital Management. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje na temat Royal Capital Management i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWroyalcap-int.com
🏠 spółka*Królewska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresSaint Vincent i Grenadyny

⚠️ Royal Capital Management jest własnością Royal Capital Limited, firmy znajduje się w Saint Vincent i Grenadyny, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez Royal Capital Management, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne typy kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Micro$ 750
Klasyczny$ 5.000
złoto$ 50.000

Informacje w sieci

Strona internetowa Royal Capital Management

Royal Capital Management przedstawia krótkie wyjaśnienie produktów, które Royal Capital Management oferuje swoim klientom, kilka nowości na rynkach finansowych, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 506 2505 5488

???? Ostateczna wycena Royal Capital Management ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Royal Capital Management.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Royal Capital Management:

dataAktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Otrzymujemy wiele wiadomości od klientów Royal Capital Management, którzy twierdzą, że nie są w stanie wycofać swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Royal Capital Management? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Royal Capital Management.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Royal Capital Management?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłaszać zarządzanie kapitałem królewskim

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Royal Capital Management?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Royal Capital Management to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Royal Capital Management to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Royal Capital Management jest godny zaufania?

Nie. Royal Capital Management nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Royal Capital Management?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Royal Capital Management?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

108 komentarze do «Czy Royal Capital Management – ​​RCM to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Julia C. odpowiedź

  Inwestor
  Uwaga-oszustwo – oszustwo
  Royal Capital spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  To piramidalna firma, kradną wszystkie twoje pieniądze, gdy im je wyślesz, nigdy więcej nie odbierają twoich telefonów ani wiadomości, nigdy nie osiągniesz zysku, zainwestowane pieniądze nigdy nie trafiają na giełdę, nie mają dostawców płynności, to wszystko kłamstwo, nie ufaj swoim pieniądzom tym oszustom.
  Wszystko, co musisz wiedzieć o tej firmie zajmującej się oszustwem Royal Capital, znajduje się na tej stronie na Facebooku
  „OSZUKANY PRZEZ KRÓLEWSKI KAPITAŁ”
  Jest to strona stworzona przez wszystkich, których dotyczy ponad 400 osób w moim kraju, Ekwadorze
  Nie ufaj temu kłamcy, który przemawia w tym warsztacie, on tylko nabija się z ciebie jako klientów i inwestorów, nie ufaj tym ludziom
  nazwiska oszustów
  Menedżer Andres Valerio
  Makler Robert Montefiori
  amanda hitts
  Fernando Arguedasa Montero
  Carlosa Sendi Guevary
  Michael Pacheco
  Carmen Garcia
  Andrea Ruiz
  Christiana Delgado
  Jana Salazara
  Mateusza Smitha
  Nie ufaj tym oszustom, wszystko, czego chcą, to zdobyć pieniądze obietnicami i oszustwem, kradną wszystkie twoje pieniądze.
  Jak już im wyślesz pieniądze to stosują wymyślone przez siebie klauzule żeby nie dawać odpowiedzi co do zainwestowanych pieniędzy, to jest numer do kraju w Kostaryce, dzwoń tam, nikt nic nie wie i nigdy nie ma odpowiedzi na twoje inwestycja +506 6218 7774 – to jedyny numer w Nowym Jorku, który nigdy nie odbiera telefonów +1 (212) 461 4502
  Ta firma ROYAL CAPITAL LTD nie jest regulowana w żadnym kraju. OSZUKUJĄ CIĘ
  ALARM :
  NIE WYSYŁAJ IM OSZUSTWA PIENIĘDZY
  Royal Capital spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  Oszustwo

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Julia C, doskonałe wyjaśnienie, dzięki za napisanie tutaj wszystkich tych ważnych szczegółów, aby poinformować wszystkich użytkowników tego brokera, którzy zostali oszukani, jesteśmy z tobą. Nie mają dostawcy płynności, nie krzyżują żadnych operacji z prawdziwym rynkiem (do tego potrzebny jest dostawca płynności), ten broker tworzy konta i umieszcza notatkę z saldem i uruchamiają go, ale te pieniądze są naprawdę im dano.Zostają i przeprowadzają operacje z pieniędzmi, które zapisali, jakby to było demo.

   Dziękujemy za komentarz na temat Royal Capital Management. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Pedro Romero odpowiedź

  Royal Capital stosuje obecnie rozporządzenie wydane przez US Revenue Service (IRS) zgodnie z sekcją 871M kodeksu podatkowego Stanów Zjednoczonych (https://www.irs .gov/pub/irs-drop/ n-14-14 .pdf) , za każdy ruch dokonany w celu zmniejszenia salda rachunku, stosuje się debet w wysokości 37%, to w przypadku: zamknięcia rachunku, przelewów między rachunkami wewnętrznymi (samego królewskiego) własnym lub do osób trzecich, zmiany z mieszanego kont na konta autonomiczne i na pewno zastosuje to do oczekujących żądań wypłaty, które zostały zamrożone i pozostawione w powietrzu do 2021 roku. Chciałbym wiedzieć, czy ktoś wie, czy jest to legalne, czy jest jakiś sposób, aby je odrzucić i jak?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Pedro, to wszystko kłamstwo, są oszustami i wymyślają wszelkie wymówki, aby nie zwrócić pieniędzy, to wszystko oszustwo. Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.