Komentarze ZurixCorp

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Zurix Corp (zwany także zurixcorp.com), jest brokerem Forex, kryptowalut, ETF i CFD. Czy firma ZurixCorp jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy ZurixCorp. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: ZURYCH GRUPA PTY. SP. Z O.O.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Australii (prawdopodobnie fałszywy)

✅Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, twierdzą, że są regulowane przez ASIC (Australia), ale to nieprawda, możesz to sprawdzić na stronie ASIC.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ZurixCorp, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Premium i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, dźwignia do 1: 100, spread 1 pips, piąte miejsce po przecinku, egzekucja rynkowa, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, maksymalna całkowita transakcja 40 standardowych lotów, poziom margin call / stop out 40% / 10%.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, dźwignia do 1: 100, spread 1 pips, piąte miejsce po przecinku, egzekucja rynkowa, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, maksymalna całkowita transakcja 60 standardowych lotów na pozycję, poziom margin call / stop out 50% / 20%, handel telefoniczny, fundusz zarządzanie.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, dźwignia do 1: 100, spread 0.6 pipsa, piąte miejsce po przecinku, egzekucja rynkowa, minimalna wielkość transakcji 0.1 lota, maksymalna całkowita transakcja 80 standardowych lotów na pozycję, poziom margin call / stop out 50% / 20%, handel telefoniczny, fundusz zarządzanie.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, dźwignia do 1: 100, spread 0.2 pipsa, piąte miejsce po przecinku, egzekucja rynkowa, minimalna wielkość transakcji 0.1 lota, maksymalna całkowita transakcja 80 standardowych lotów na pozycję, poziom margin call / stop out 50% / 20%, handel telefoniczny, fundusz zarządzanie.

Rodzaje kont ZurixCorp
Rodzaje kont ZurixCorp

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że ZurixCorp oferuje: własną platformę.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które ZurixCorp udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna firmy ZurixCorp
Witryna firmy ZurixCorp

ZurixCorp zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: kalendarz ekonomiczny, kalkulatory, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Zurix Corp |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: zurixcorp.com

Número de teléfono: + 442038685253

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Zurix Corp <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Zurix Corp jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to oszukańczy broker, który nie jest regulowany i wykorzystuje fałszywe dane, aby wyglądały na legalne, z tego powodu nie wiemy, kto tak naprawdę nim zarządza, szukając opinii na temat Zurix Corp Znaleźliśmy negatywne recenzje. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Uwaga: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Zurix Corp działa w połączeniu z Handel ePlanet, broker z setkami skarg, oskarżony o oszukanie wielu osób.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o ZurixCorp? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «ZurixCorp: Ocena i komentarze»

 1. Camila odpowiedź

  Chcą, żebym z nimi zainwestował, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub mnie oszukali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Camila, dziękuję za napisanie o ZurixCorp. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.