Komentarze ZurichBanc

W tej sekcji przeanalizujemy brokera ZurichBanc (zwanego również zurichbanc.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się ZurichBanc do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na ZurichBanc. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Ankor Group Investment Ltd. i ZurichBanc LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Bułgarii. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ZurichBanc, zauważamy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne i Konto Złote. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, wsparcie 24 godziny 5 dni w tygodniu, centrum edukacyjne, młodszy opiekun klienta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.500, wsparcie 24/5, centrum edukacyjne, starszy opiekun klienta, codzienny przegląd rynku.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, wsparcie 24/5, centrum edukacyjne, menedżer konta VIP, codzienny przegląd rynku, seminaria internetowe, alerty cenowe, codzienna analiza wideo, spersonalizowana strategia handlowa.

Rodzaje kont ZurichBanc
Rodzaje kont ZurichBanc

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty ZurichBanc to: wierzymy, że platforma ZurichBanc.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które ZurichBanc udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa ZurichBank
Strona internetowa ZurichBank

ZurichBanc zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, słowniczek, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Zurych Banc |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: zurichbfx.com

Número de teléfono: + 442080589513

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Zurych Banc <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma ZurichBanc jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii na temat Zurych Banc Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności. FCA, angielski regulator finansowy, ostrzegał przed Zurych Banc

Uwaga: w maju 2020 dodano CNMV Zurych Banc do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Uwaga: w czerwcu 2020 dodano CNMV Zurych Banc do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o ZurichBanc? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

10 komentarze do «ZurichBanc (ZurichBFX): Ocena i komentarze»

 1. Podpisać się odpowiedź

  Możemy skontaktować się z tymi z nas, którzy zostali oszukani przez zurichbanc. Jeśli możesz pisać na tym FORUM

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam avalo, zamieść informacje które posiadasz na forum aby móc je znaleźć.Dziękuję za komentowanie ZurichBanc (ZurichBFX). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. popieram go odpowiedź

  Cześć, na pewno możemy się skontaktować? Ja też zostałem oszukany przez Monikę Cooper i Sebastiana Berry'ego i nie chcę, żeby tak zostało.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć avalo, dziękuję za komentowanie ZurichBanc (ZurichBFX). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. popieram go odpowiedź

  Witam Jorge i Claro, chciałbym z wami porozmawiać, nadal jestem z zurichbanc, chciałbym wiedzieć, jaki był koniec i czy naprawdę zostałeś oszukany. Dziękuję Ci. czy możesz do mnie napisać na maila... [email chroniony]

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Avalo, dziękuję za napisanie i przekazanie nam informacji o ZurichBanc. Broker ZurichBanc jest nieuregulowanym, niewiarygodnym brokerem, znajduje się w Bułgarii, nigdy nie wysyłaj mu pieniędzy, bo je stracisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   CNMV, która jest organem regulacyjnym w Hiszpanii, powiadomiła inwestorów o tej spółce o nieuczciwych działaniach i działa bez regulacji.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 4. CZYSTA odpowiedź

  Witam, nie mogę skontaktować się z Zurichbanc, ludzie tacy jak Sebastian Berry i panna Monica Cooper, po prostu mnie ignorują, zablokowali wszystkie środki kontaktu i zaczynam myśleć, że są tylko oszustami.

  Nie mogę się z nimi skontaktować ani skontaktować z numerami lub e-mailami ZURICHBANC. Wszystko to naprawdę mnie bardzo źle znosi i chciałbym mieć jakieś rozwiązanie. Co można zrobić? Dziękuję bardzo. Oczekuję odpowiedzi od Zurichbanc.

  Konto jest jak bez ruchów.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Claro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ZurichBanc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 5. JORGE odpowiedź

  MIAŁEM PIENIĄDZE NA KONCIE I WIDZĘ, ŻE PRZEZ DNI, W KTÓRYCH NIE MOGĘ WEJŚĆ LUB OSOBA PROWADZĄCA MOJE KONTO JUŻ DO MNIE DZWONI …… .. MYŚLĘ, ŻE PO RAZ DRUGI I OSTATNI MNIE OSZKODZILI, NIGDY W NIC NIE INWESTU TEGO TYPU I NIE BĘDĘ WIĘCEJ POLECAĆ TEGO OSZUSTU, KTÓRY GRA ILUZJĄ, NADZIEJĄ I OSZCZĘDNOŚCIAMI WIELU, KTÓRZY Z WYSIŁKIEM PRÓBUJĄ POPRAWIĆ TROCHĘ WIĘCEJ NASZEJ JAKOŚCI ISTNIENIA ...... ZWRÓĆ PODWÓJNIE CO ZDARZYŁO SIĘ MNIE ……… WSZYSTKO POWRÓCI PEWNEGO DNIA.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jorge, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ZurichBanc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o ZurichBanc, brzmi naprawdę źle.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.