Komentarze na temat Zenith FX Trade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Zenith FX Trade (zwanego również zenitfxtrade.com), jest brokerem Forex, CFD i Kryptowalut. Czy Zenith FX Trade jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Zenith FX Trade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną. Strona nie posiada wersji hiszpańskiej, ale otrzymaliśmy wiele wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych, dlatego też postanowiliśmy przejrzeć Zenith FX Trade

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: ZENITH TRADE LTD.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Anglii, choć jeśli to prawda, powinien mieć regulację brytyjskiego regulatora (FCA), co się nie zdarza i sprawia, że ​​myślimy, że baza w Anglii nie jest prawdziwa. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: Zenith FX Trade nie wspomina nic o byciu brokerem regulowanym, co każe nam sądzić, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Zenith FX Trade, zauważyliśmy, że oferują 3 różne rodzaje kont / planów: Plan Srebrny, Plan Złoty i Plan Diamentowy. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Srebrny plan- 20% zwrotu z inwestycji, maksymalna wpłata 0,49 BTC, 7-dniowa ważność planu, natychmiastowe wypłaty, 10% prowizji za bezpośrednie polecenie.

Złoty plan- 30% zwrotu z inwestycji, maksymalna wpłata 0,9,99 BTC, 7-dniowa ważność planu, natychmiastowe wypłaty, 10% prowizji za bezpośrednie polecenie.

Diamentowy plan- 50% zwrotu z inwestycji, maksymalna wpłata 0,9,99 BTC, 7-dniowa ważność planu, natychmiastowe wypłaty, 10% prowizji za bezpośrednie polecenie.

Rodzaje kont Zenith FX Trade
Rodzaje kont Zenith FX Trade

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi Oferty Zenith FX Trade to: Wierzymy, że jest to zastrzeżona platforma Zenith FX Trade.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Zenith FX Trade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna Zenith FX Trade
Witryna Zenith FX Trade

 

Zenith FX Trade zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: Podstawowe wyjaśnienie dotyczące inwestowania w kryptowaluty, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Zenith FX Trade

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: zenithfxtrade.com

Número de teléfono: + 44 7411038329

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Wycena na Zenith FX Trade <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Zenith FX Trade jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, wierzymy, że tak naprawdę nie ma swojej siedziby w Anglii, CNMV (hiszpański regulator finansowy) ostrzegł przed Zenith FX Trade, szukając wycen na Zenith FX Trade tak naprawdę nie mogliśmy znaleźć żadnego, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to „nowa” firma. Zapewniają procenty niemożliwe do zapewnienia „zwrotu z inwestycji 50%”, zapewniają również, że „nie można stracić inwestycji”. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o Zenith FX Trade? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *