Komentarze XM

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy XM (zwany też nazwą: xm.com), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy naprawdę polecamy XM do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o XM ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy XM ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

XM wspomina o byciu częścią: XM Global Ograniczony.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Belize.

✅ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że XM jest regulowane przez IFSC.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje XM, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości $5, wielkość kontraktu 1 lot (1.000), dźwignia do 1: 888, ochrona przed ujemnym saldem, przybliżony spread 1 punkt, maksymalna liczba otwartych / oczekujących zleceń na klienta 200 pozycji, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota (MT4), 0.1 (MT5) , dozwolony hedging, opcjonalnie konto islamskie.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $5, wielkość kontraktu 1 lot (100.000 1), dźwignia do 888: 1, ochrona przed ujemnym saldem, około 200 punktowy spread, maksymalna liczba otwartych / oczekujących zleceń na klienta 0.01 pozycji, minimalna wielkość transakcji XNUMX lota, hedging dozwolony, konto islamskie opcjonalne.

Konto bardzo niskie: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50, wielkość kontraktu 1 lot (100.000 1), dźwignia do 888: 0.6, ochrona przed ujemnym saldem, spread 200 punktu, maksymalna liczba otwartych / oczekujących zleceń na klienta 0.01 pozycji, minimalna wielkość transakcji XNUMX lota, hedging dozwolony, opcjonalnie konto islamskie.

Konto akcji: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, akcja o wielkości kontraktu 1, brak dźwigni, ochrona przed ujemnym saldem, spread oparty na wartości instrumentu bazowego, maksymalna liczba otwartych / oczekujących zleceń na klienta 50 pozycji, minimalna wielkość transakcji 1 lot, konto islamskie.

Rodzaje kont XM
Rodzaje kont XM

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Te platformy do obsługi że oferty XM to: platformy MetaTrader 4 y Meta Trader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który XM udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona XMM
Strona XMM

XM zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: między innymi wyjaśnienie rynków, na których działa, kalkulatory, wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, tutoriale, analizy, dział edukacyjny, najczęściej zadawane pytania.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na XM

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: xm.pl

📞Numer telefonu: + 501 223-6696

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy XM. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na XM

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma XM jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

✅ Po wykonaniu wyczerpująca analiza na ⭐ XM 🥇, naszym zdaniem wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z odpowiednim brokerem, Z dobre warunki handlowe, idealna opcja dla prawie wszystkich typów traderów. Studiowanie ich zasoby, narzędzia i wsparcie, naprawdę znajdujemy usługę bardzo dobry poziom, Z wiele zasobów i pomoc dla inwestorów. Kilkakrotnie kontaktowaliśmy się z pomocą techniczną i odpowiedzieli bardzo profesjonalny. To broker, który zapewnia bezpieczeństwo, Czy regulowane i tak jest dobrze znana, bo to jest Broker wzorcowy, z dużym stażem i szczerze, jest jednym z najbardziej szanowanych i znanych na całym świecie.


W kilku słowach: mówimy o brokerze pierwszego poziomu i całkowicie polecamy!


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o XM? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.