Komentarze na temat WiseFunds

W tej sekcji przeanalizujemy brokera WiseFunds (zwanego również wisefunds.co i wisefunds.cc), jest brokerem Forex, CFD i Kryptowalut. Czy naprawdę zaleca się WiseFunds do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu WiseFunds. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Należy zauważyć, że strona internetowa WiseFunds nie posiada wersji hiszpańskiej, otrzymaliśmy również wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym. Aktualizacja marzec 2020: Wzmianka o przynależności do Kleinman Enterprises Ltd i Kleinman Services OU

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​bazuje na: podobno w Londynie, choć jeśli jest realna, baza w Irlandii powinna być regulowana przez brytyjskiego regulatora, czyli FCA, a tak się nie dzieje, co każe nam wątpić w rzeczywistą bazę WiseFunds. Aktualizacja marzec 2020: wzmianka o posiadaniu siedziby w Saint Vincent i Grenadynach oraz w Estonii

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez WiseFunds, zauważyliśmy, że oferują 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD, 20% bonus powitalny, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, codzienne przeglądy rynku, seminaria internetowe, alerty cenowe, sesja wprowadzająca z ekspertem.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD, 30% bonus powitalny, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, codzienne przeglądy rynku, seminaria internetowe, alerty cenowe, sesja wprowadzająca z ekspertem.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 40 $, 24% bonus powitalny, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, codzienne przeglądy rynku, webinaria, alerty cenowe, sesja wprowadzająca z ekspertem, prywatne sesje z analitykiem strategii, 5 webinaria na żywo.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 50 $, 24% bonus powitalny, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, codzienne przeglądy rynku, webinaria, alerty cenowe, sesja wprowadzająca z ekspertem, prywatne sesje z analitykiem strategii, 5 webinaria na żywo.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 60 $, 24% bonus powitalny, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, codzienne przeglądy rynku, webinaria, alerty cenowe, sesja wprowadzająca z ekspertem, prywatne sesje z analitykiem strategii, 5 webinariów na żywo, wyłączny dostęp do stanowisk.

Rodzaje kont WiseFunds
Rodzaje kont WiseFunds

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje WiseFunds to: platforma MT4 i Status.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które WiseFunds udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa WiseFunds
Strona internetowa WiseFunds

WiseFunds zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, wiadomości o wydarzeniach finansowych, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat WiseFunds |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa:wisefunds.co iwisefunds.cc/sign-in

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona WiseFunds <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma WiseFunds jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieregulowany broker, podobno ma siedzibę w Londynie, ale nie jest regulowany przez brytyjskiego regulatora, co każe nam sądzić, że być może jego baza w Irlandii nie jest w rzeczywistości , nie wspominają do jakiej firmy należą, podczas szukania innych opinii na temat WiseFunds nie znaleźliśmy żadnej, co każe nam sądzić, że jest to „nowa” firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2020 dodano CNMV WiseFunds do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2020 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2020 CONSOB dodany do WiseFunds do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB ⚠️ Maj 2020

⛔ Uwaga ⛔ : WiseFunds wraz z Atlas FX, Wirtualne Akcje, Akcje kapitałowe, RoyaltyFinanse y Mądry kredyt, należy do niesławnej firmy Kleinman Enterprises Ltd, firma, która ma siedzibę w raju podatkowym i oszukała tysiące ludzi.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o WiseFunds? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

48 komentarze do «WiseFunds: ocena i komentarze»

 1. Beto odpowiedź

  U MNIE UDAŁO SIĘ I ODZYSKAM DUŻĄ CZĘŚĆ UTRACONYCH PIENIĘDZY. JEŚLI CHCESZ ODZYSKAĆ ​​SWOJE PIENIĄDZE, ZRÓB TEST Z MYCHARGEBACK, JEŚLI ICH NIE DOSTAJĄ, NIC NIE POCIĄGĄ CIĘ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Beto, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. José Francisco Morejón Viton odpowiedź

  Zostałem oszukany przez Atlasfx.co, zaprosili mnie do inwestowania, co od razu przyniosłoby ogromne zyski, zainwestowałem 250 euro i zacząłem zarabiać, potem powiedzieli mi, że powinienem zainwestować, więc zrobiłem 1000 euro więcej i zyski wzrosła, do jednego dnia Gdy zarobki zaczęły spadać, poprosili mnie, abym do udziału w projekcie musiał zainwestować większą kwotę, a zainwestowałem 8000 euro. I na początku wszystkie dobre zarobki wzrosły do ​​15000 2900 euro. Znowu zyski zaczęły spadać i taktyka została powtórzona, wtedy zdaję sobie sprawę z gry i oszustwa i proszę o wypłatę wszystkich moich środków. To wtedy zniknęli, nie zadzwonili do mnie ani nie odebrali. W tym czasie dzwonią do mnie z opowieścią, że aby wypłacić środki muszę z góry wpłacić XNUMX euro, aby móc wypłacić.
  Oczywiście Atlasfx.co to mistyfikacja i oszustwo.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj José Francisco, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Atlasfx.co. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.