✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat Wexness Banc

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Wexness Banc (zwanego również wexness.io), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Wexness Banc do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Wexness Banc. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: Gozala Enterprise LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają o byciu regulowanym. Wierzymy, że Wexness Banc jest brokerem nieregulowanym. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Wexness Banc, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Tradera, Konto Firmowe i Konto Firmowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100 $, spread od 1.3 pipsa, dźwignia do 1: 100, zaawansowana nauka, menedżer konta, bonus, 5 sygnałów transakcyjnych na tydzień.

Konto tradera- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 $, spread od 1.1 pipsa, dźwignia do 1:75, zaawansowana nauka, menedżer konta, bonus do 100%, 10 sygnałów transakcyjnych tygodniowo.

Konto biznesowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 0.9 $, spread od 1 pipsa, dźwignia do 50:25, zaawansowana nauka, indywidualny menedżer konta, seminarium internetowe dotyczące zarządzania ryzykiem, 15% ubezpieczenie konta, do XNUMX sygnałów transakcyjnych tygodniowo.

Konto firmowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 0.9 $, spread od 1 pipsa, dźwignia do 50:25, zaawansowana nauka, specjalny menedżer konta, webinarium dotyczące zarządzania ryzykiem, XNUMX% ubezpieczenie konta, dostępne zaawansowane analizy.

Rodzaje kont Wexness Bank Ban
Rodzaje kont Wexness Bank Ban

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Wexness Banc to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Wexness Banc udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Wexness Banc
Strona internetowa Wexness Banc

Wexness Banc zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, wiadomości o interesujących wydarzeniach finansowych, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Bank Wexness |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: wexness.io

Número de teléfono: +34-98-779-52-12

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Bank Wexness <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że Wexness Banc jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii na temat Bank Wexness tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2020 dodano CNMV Bank Wexness do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z sierpnia 2020 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano FMA (Austria) Bank Wexness do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FMA z lutego 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Wexness Banc? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

35 komentarze do «Wexness Banc: ocena i komentarze»

 1. John odpowiedź

  Dziękuję za pomoc w odzyskaniu pieniędzy. Dziękuję Ci. Podążyłem za wskazanymi krokami i odzyskałem dużą część, całkowicie wdzięczny

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Juan, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. John odpowiedź

  dzień dobry jestem kolejnym oszukanym przez wexness banc. Czy ktoś je zgłasza? Jestem zainteresowany przyłączeniem się do procesu sądowego przeciwko tym postaciom.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, JESTEŚCIE OSZUSTWAMI, WSZYSTKO JEST FIKTYCZNE, KRADĄ TYLKO LUDZI, KTÓRZY WCHODZI W ICH SIECI, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Wexness Banc. Ten broker SCAMS INWESTORZY y nie zwraca pieniędzyPo prostu go zatrzymuje, kradnie go nieostrożnym, których oszukują. Jeśli zapłacisz, nic nie zwrócą, jest to część tego samego oszustwa.

   POZYTYWNE OPINIE NIE SĄ PRAWDZIWE, ZOSTAJĄ WYSTAWIANE PRZEZ WŁASNYCH PRACOWNIKÓW FIRMY, ABY SPRÓBOWAĆ POCZYNĄ SWÓJ BRUDNY WIZERUNEK SCAMMER BROKER.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. Laura odpowiedź

  Zostałem oszukany przez platformę wexness banc, po odwiedzeniu ich strony internetowej i fatalnym pozostawieniu swoich danych zacząłem otrzymywać natarczywe telefony z ich reklam przekonujących mnie do dokonania minimalnej inwestycji w wysokości 100 euro z gwarancją tej strony w celu uzyskania szybkich korzyści, stawanie w ciągu kilku tygodni 14.000 20 euro.W tym czasie zaczęli domagać się ode mnie za pośrednictwem victoria Santander (brokera) zapłaty 0% podatku z góry, aby otrzymać jakiekolwiek zasiłek, kwoty, która musiała zostać przelana na wexness bank. Nie dokonując tej płatności, zostałem poinformowany przez Javiera Garcię (brokera), że moje saldo w wexness banc wynosi 100.000 euro i że po podpisaniu regulaminu Twojej witryny, utrata mojego salda w wexness banc jest moją wyłączną odpowiedzialnością. Uważam, że ta strona internetowa służy do oszukiwania i oszustwa każdego, kto może ją odwiedzić, a nawet więcej niż wtedy, gdy broker Javier Garcia rzucił mi wyzwanie, abym wpisał 100 100.000 euro na swojej stronie internetowej i gwarantuje traktowanie mnie jako klienta BIP i nie cierpię żadnych żądań dodatkowych pieniądze i po tym wszystkim zastanawiam się nad następującym wexness banc zapłaci skarbowi swojego kraju za XNUMX euro, które mnie oszukał lub zapłaci tylko wtedy, gdy javierowi garcia uda się oszukać XNUMX XNUMX euro.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Laura, SĄ OSZUSTWAMI, WSZYSTKO JEST FIKTYWNE, NIGDZIE NIE PODATKUJĄ, KRADZIEJĄ TYLKO LUDZI, KTÓRZY WCHODZIJĄ DO ICH SIECI, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Wexness Banc. Ten broker SCAMS INWESTORZY y nie zwraca pieniędzyPo prostu go zatrzymuje, kradnie go nieostrożnym, których oszukują. Jeśli zapłacisz, nic nie zwrócą, jest to część tego samego oszustwa.

   POZYTYWNE OPINIE NIE SĄ PRAWDZIWE, ZOSTAJĄ WYSTAWIANE PRZEZ WŁASNYCH PRACOWNIKÓW FIRMY, ABY SPRÓBOWAĆ POCZYNĄ SWÓJ BRUDNY WIZERUNEK SCAMMER BROKER.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 4. Nestor odpowiedź

  jest łajdakiem. Proszą mnie o pieniądze rzekomego podatku wymyślonego przez nich (aby ukraść więcej pieniędzy) do wypłaty. Mówią mi, że muszę zapłacić 25% moich pieniędzy, aby wypłacić. Co mogę zrobić? Dziękuję Ci

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Nestor, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Wexness Banc. Ten broker SCAMS INWESTORZY y nie zwraca pieniędzyPo prostu go zatrzymuje, kradnie go nieostrożnym, których oszukują. Jeśli zapłacisz, nic nie zwrócą, jest to część tego samego oszustwa.

   POZYTYWNE OPINIE NIE SĄ PRAWDZIWE, ZOSTAJĄ WYSTAWIANE PRZEZ WŁASNYCH PRACOWNIKÓW FIRMY, ABY SPRÓBOWAĆ POCZYNĄ SWÓJ BRUDNY WIZERUNEK SCAMMER BROKER.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 5. Marco Alan Bayonne Torres odpowiedź

  mam na imię Marco.. Czytam te wszystkie komentarze od oszukanych ludzi. I ta kobieta zrobiła mi to samo. Nazywana victoria Santander... nie ma skrupułów. Mam córkę, która potrzebuje leczenia. I wykorzystałem pieniądze z jego leczenia, bo myślałem, że wpłaci mi kwotę, którą powiedział ... i nie dba o mnie niewiele lub nic. A teraz nie odpowiada, to bzdura osoby ... inni ludzie są Karla Figueroa, która twierdzi, że jest z banku, wexness. io inny niejaki Javier García.Są to siatka przestępców. Ten zysk dzięki potrzebom ludzi.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Marco, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Wexness Banc. Ten broker OSZUSZA INWESTORÓW i nie zwraca pieniędzy, po prostu je zatrzymuje, kradnie je nieostrożnym, którzy oszukują.

   POZYTYWNE KOMENTARZE NIE SĄ PRAWDZIWE, SĄ ZAMIESZCZANE PRZEZ WŁASNYCH PRACOWNIKÓW FIRMY, ABY PRÓBOWAĆ POCZYNĄ ICH BRUDNY WIZERUNEK SCAMMER BROKER.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 6. Zaprzestać odpowiedź

  Tydzień wcześniej wypłaciłem 50 dolarów, żeby wiedzieć, w jakim systemie pracują, bo na początku mówili mi, że nie ma problemu, bo w Peru do wypłaty jest Western Union, Miejskie Kasy Oszczędnościowe, BBVA BCP. I moje wielkie zaskoczenie, potrzebuję kodu IBAN, który nie wiedziałem co to jest, powiedziałem mu, że mój bank ma tylko SWIFT, w końcu powiedział mi, że przesyłka będzie przez WU, na to zajęło 3 dni. W poniedziałek zaoferowali mi pakiet za 500 $ z dobrą kapitalizacją od 7 do 9 $ dziennie. Więc zrobiłem wielki wysiłek i uzupełniłem kwotę tym, co miałem. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku, mam kontakt z moim brokerem, bawmy się dobrze.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *