Broker Bux

recenzje weltrade

Analiza na Weltrade

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Handel (zwany także imieniem: www.weltrade.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Weltrade do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Weltrade ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Weltrade jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Weltrade wspomina o byciu częścią Systemgates Ltd
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, witryna wspomina, że ​​ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny.
 • ❌ Jeśli analizujemy jego bezpieczeństwo, to zauważamy, że Weltrade nie wspomina o żadnym przepisie.

UWAGA: Weltrade jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez Weltrade, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różne konta:

 • Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25, zmienny spread 1.9 pipsa, rodzaj realizacji transakcji, piąte miejsce po przecinku, minimalny wolumen zlecenia 0.01 lota, maksymalny wolumen zlecenia 1000 lotów, maksymalna liczba otwartych zleceń 100, dźwignia do 1:1000, Margin Call/Stop level Out 20%/ 10%.
 • Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, 1.9 pipsa zmienny spread, rodzaj realizacji transakcji, piąte miejsce po przecinku, minimalny wolumen zlecenia 0.01 lota, maksymalny wolumen zlecenia 100 lotów, maksymalna liczba otwartych zleceń 100, dźwignia do 1:1000, poziom Margin Call / Stop Out 20% / 10 %, oprocentowanie 3.5%.
 • Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, 0.5 pipsa zmienny spread, rodzaj realizacji transakcji, piąte miejsce po przecinku, minimalny wolumen zlecenia 0.01 lota, maksymalny wolumen zlecenia 100 lotów, maksymalna liczba otwartych zleceń 150, dźwignia do 1:1000, poziom Margin Call / Stop Out 20% / 10 %, oprocentowanie 5%.
 • Konto ZuluTrade: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, 2.9 pipsa zmienny spread, rodzaj realizacji transakcji, piąte miejsce po przecinku, minimalny wolumen zlecenia 0.01 lota, maksymalny wolumen zlecenia 100 lotów, maksymalna liczba otwartych zleceń 100, dźwignia do 1:500, poziom Margin Call / Stop Out 20% / 10 %, oprocentowanie 5%.
 • Konto cyfrowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50, spread zmienny 0 pipsów, rodzaj realizacji transakcji, piąte miejsce po przecinku, minimalny wolumen zlecenia 0.01 lota, maksymalny wolumen zlecenia 100 lotów, dźwignia do 1:20, poziom Margin Call / Stop Out 40% / 20%, oprocentowanie 5 %.

Platforma handlowa, z której korzysta Weltrade to: MetaTrader 4 i MetaTrader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Weltrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa Weltrade
Strona internetowa Weltrade

Weltrade zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, kalkulatory, wiadomości, promocje, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Handel

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: weltrade.com
 • 📞Numer telefonu: + 44-20-34116458
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Weltrade. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Handel

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Weltrade jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu firmy zalecamy ostrożność. Jest to firma nielegalna, to znaczy nie posiada niezbędnych uprawnień do działania jako firma. Podejrzewamy, że może to być firma, z którą będziesz miał problemy z wypłatą pieniędzy, wydają się być zawodne.

Poza tym jest to firma bardzo nieprzejrzysta, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także brakuje jej regulacji (firma nieregulowana).

Wszystkie te cechy sprawiają, że myślimy, że jest to bardzo niepoważna i niebezpieczna firma do wysyłania pieniędzy.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: w grudniu 2020 CONSOB dodane do Weltrade do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z grudnia 2020 r. ⚠️


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Weltrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Weltrade: ocena i komentarze»

 1. Yasmin Cano odpowiedź

  Zostałem oszukany przez weltrade, proszę powiedz mi, jak mogę odzyskać pieniądze

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Yasmin, dziękuję za pisanie o Weltrade. Obecnie jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.