Komentarze na temat Zarabiamy na finanse

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Zarabiamy Finanse (zwany także my-earn-finance.com), jest brokerem Forex, Towarów i Indeksów. Czy naprawdę warto zainwestować w We Earn Finance? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat We Earn Finance. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​opiera się na: nie jest jasne, podobno firma została założona w Rumunii, ale nie podają numeru rejestracyjnego

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez We Earn Finance, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Platynowe i Konto Złote. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100, dźwignia do 1:100, minimalna wielkość transakcji 0.01, prowizja 10 USD, egzekucja rynkowa, minimalny spread 1.0 pkt, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 50%, stop out 10%, maksymalna wielkość 20 lotów, hedging dozwolony, ochrona przed ujemnym saldem, Swap -Bezpłatne konto, konto islamskie, segregacja środków.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, dźwignia do 1:500, minimalna wielkość transakcji 0.1, prowizja 5 USD, egzekucja rynkowa, minimalny spread 0.8 pkt, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 50%, stop out 10%, maksymalna wielkość 10 lotów, hedging dozwolony, ochrona przed ujemnym saldem, Swap -Bezpłatne konto, konto islamskie, segregacja środków.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, dźwignia do 1:1000, minimalna wielkość transakcji 0.1, prowizja 30 $, egzekucja rynkowa, minimalny spread 0.5 pkt, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 50%, stop out 30%, maksymalna wielkość 50 lotów, hedging dozwolony, ochrona przed ujemnym saldem, swap konta -Bezpłatne konto islamskie, segregacja środków.

Zarabiamy rodzaje kont finansowych
Zarabiamy rodzaje kont finansowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi oferty, które zarabiamy na finanse to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które We Earn Finance udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Zarabiamy Finanse
Strona internetowa Zarabiamy Finanse

We Earn Finance zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wiadomości, wyjaśnienie podstaw, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Zarabiamy Finanse |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: zarabiamy-finance.com

Número de teléfono: + 40 757 403 090

E-mail: [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]

>>> Ocena włączona Zarabiamy Finanse <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Zarabiamy Finanse jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: ten broker nie jest regulowany i nie wyjaśnia, gdzie znajduje się jego siedziba, widzimy też, że ukrywa wiele informacji prawnych, oczywiście jest to broker offshore. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Zarabiamy Finanse? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Zarabiamy Finanse: Ocena i Komentarze»

 1. Lian odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Lian, dziękuję za napisanie o We Earn Finance. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.