W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Victory FX. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Victory FX i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWVictoryfx.uk
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaZwycięstwo Fx
📌 Adres27, Old Gloucester Street Londyn WC1N 3AX, Wielka Brytania

⚠️ Witryna Victory Fx nie podaje żadnych informacji o firmie, która go obsługuje a także opublikowany adres nie odpowiada żadnej instytucji finansowej. Nie podawaj danych osobowych. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Victory FX, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
ECN$0
Elita$0
Zawodowiec$0

Informacje w sieci

Witryna Victory FX

Victory FX zawiera podstawowe informacje na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, kalkulatora aktywów, osobistych doświadczeń, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 91 8618091998

???? Ocena końcowa Victory FX ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Victory FX.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Victory FX:

dataAktualizacja wiadomości
październik 2022Skarga na Victory FX z FCA.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Victory Fx? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Victory FX.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Victory FX

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Victory FX

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Victory FX?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Victory FX to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Victory FX to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Victory FX jest niezawodny?

Nie. Victory FX nie jest firmą godną zaufania, bardzo niebezpieczną: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Victory FX?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Victory FX?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Victory FX to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Sebastiana Picazo odpowiedź

  OD KIEDY ZDECYDOWAŁEM SIĘ WYPŁACIĆ PIENIĄDZE, PRZESTALI ODPOWIADAĆ NA MOJE WIADOMOŚCI I TELEFONY

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Sebastian Picazo, dziękuję za komentarz na temat Victory FX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.