Broker Bux

recenzje vibeinvest

Analiza na Vibeinvest

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Vibeinvest (zwany także imieniem: vibeinv.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy Vibeinvest naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Vibeinvest ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Vibeinvest jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Vibeinvest wspomina o byciu częścią Vibeinv Invest LIMITED.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Wyspy Marshalla według strony internetowej, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji, które by to potwierdzały, uważamy, że są to nieprawdziwe dane.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Vibeinvest nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: Vibeinvest jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowanych przez VibeinvestW tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont:

 • Konto Zielony: minimalny depozyt początkowy € 5.000.
 • Konto Premia: minimalny depozyt początkowy € 50.000.
 • Konto Wykonawczy: minimalny depozyt początkowy $ 5.000.
 • Konto Złote: minimalny depozyt początkowy € 100.000, wsparcie 24/6, centrum szkoleniowe, codzienny przegląd rynku, profesjonalne seminaria internetowe, alerty cenowe i nie tylko.
 • Konto Prezydencki: minimalny depozyt początkowy  € 250.000.

La platforma do działania którego Vibeinvest używa to: Platforma MT4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Vibeinvest udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Witryna Vibeinvest
Witryna Vibeinvest

Vibeinvest zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: trochę informacji o oferowanych produktach, dział FAQ, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Vibeinvest

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: vibeinv.com | vibeinv24.com

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Vibeinvest. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Vibeinvest

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Vibeinvest jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 CONSOB dodał Vibeinvest do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lipca 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 FCA dodała Vibeinvest do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z sierpnia 2021 r

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 CONSOB dodał Vibeinvest do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z października 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2021 CONSOB dodał Vibeinvest do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z listopada 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔: W grudniu 2021 r. CNMV dodał Vibeinvest do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNVM z grudnia 2021 r.

UWAGA : w czerwcu 2022 CONSOB ostrzegam ponownie o Vibeinvest, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z czerwca 2022 r. ⚠️


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Vibeinvest? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

51 komentarze do «Vibeinvest: Ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ANONYMOUS, dzięki za komentowanie Vibeinvest. Ten broker to oszustwo. AMF (Francuski Regulator Finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 1. frankz odpowiedź

  Sono dei delinqueti, non fidatevi. Io spotkał się z niejakim Mathiasem Noele, potępionym przez FCA i CONSOB jedzą finger alle truffe on-line

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć francoz, dziękuję za komentowanie Vibeinvest. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Słodki odpowiedź

  BROKER CONSIGLIATI,
  Możesz mieć kontakt, aby kontynuować publikowanie komentarzy dotyczących pracy, z frasi bezsensowne z zamiarem ośmieszenia się i opisania!!!!!!

  Widziałem mettete così dalla część truffatore!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Dulce, nigdy nie jesteśmy po stronie oszusta, to musi być problem z tłumaczeniem, jeśli powiesz mi, gdzie znajdujesz problem, spróbujemy go rozwiązać, chcemy pomóc oszczędzającym i inwestorom nie dać się nabrać na oszustwa brokerów.

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj AAA, na razie wygląda na to, że 2 strony internetowe są aktywne, być może powinieneś skontaktować się z nimi przez e-mail, aby sprawdzić, czy udzielą Ci jakiejkolwiek odpowiedzi.

   Pozdrowienia.

 3. AAA odpowiedź

  Możesz komunikować się z vibeinvest dla piacere losu, który zna Javier Fernandez di contattarmi. To ważne.
  Vittoria

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć AAA, dziękuję za komentowanie Vibeinvest. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ANONYMOUS, dziękuję za komentowanie Vibeinvest. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.