W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Vayo Business. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Vayo Business i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWvayobusiness.com | vayocoin.com | vayo-store.com
🏠 spółka*VAYO BUSINESS SA
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony] | [email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresArgentyna

⚠️ Vayo Business jest własnością firmy BKCOIN Limited znajduje się w Argentyna, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Vayo Business, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje rodzajów kont.

Informacje w sieci

Witryna firmy Vayo

Vayo Business zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+54 9 2975 066112

297.4147474

???? Końcowa ocena Vayo Business ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Vayo Business.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o biznesie Vayo:

dataAktualizacja wiadomości
Uwaga: Według argentyńskich mediów firma ma skargi na długi wobec klientów. Zostawiamy link do artykułu w gazecie mdzPROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ.
grudnia 2022Różne media w Argentynie ostrzegały przed firmą Idę na monetę jako domniemane oszustwo, podobno zaangażowanych jest również wiele znanych osób w tym kraju. Zostawiamy link do artykułu w gazecie telam.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Vayo Business? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Vayo Business.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Vayo Business

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić firmę Vayo

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić firmę Vayo?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Vayo Business to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Vayo Business to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy firma Vayo Business jest godna zaufania?

Nie. Vayo Business nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Vayo Business?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Vayo Business?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

28 komentarze do «Czy Vayo Business to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Więcej informacji o VAYO odpowiedź

  Witam, jestem z Argentyny i na razie mówi się, że gwiazdy, które promowały Vayo, zostaną ukarane grzywną, spójrz: „Rząd wysłał listy z dokumentami do Wandy Nary i Pampity za Vayo Coin: mogą oskarżać celebrytów o wprowadzające w błąd reklamy

  Środki podjęte przez Dyrekcję Ochrony Konsumentów docierają również do Zairy Nara, Dani La Chepi, L-Gante i innych celebrytów. Mogą obowiązywać sankcje z grzywną do pięciu milionów pesos

  Dziś system – założony w Chubut przez 59-letnią kobietę mieszkającą w kamienicy i 25-letniego pracownika koncernu naftowego – zostaje rozwiązany. Według danych Banku Centralnego, jego referentom i widocznym twarzom padają skargi w sądzie karnym za oszustwa i nielegalne stowarzyszenia. Biura, które zajmowała w budynku Madero Center w Puerto Madero, zostały opróżnione ponad miesiąc temu.

  Lista poszerzyła się w kolejnych tygodniach: zawierała takie nazwiska jak Wanda Nara, Pampita Ardohaín, L-Gante, Horacio Cabak, Julieta Nair Calvo, Horacio Cabak, Darío Lopilato, Jimena Barón, Dani La Chepi, Florencia Peña, Laurita Fernández, Zaira Nara i Jose Maria Listorti.

  W ten sposób otrzymali okres dziesięciu dni na udzielenie odpowiedzi i mogli otrzymać sankcję administracyjną przewidzianą w ustawie o ochronie konsumentów, która ustanawia grzywny w wysokości do pięciu milionów pesos, jeśli zostanie zweryfikowane, że ich promocje Vayo Coin rzeczywiście złamali prawo.

  Teraz Dyrekcja planuje bardziej agresywne działania. Słynni „najbardziej zaangażowani” w swoją reklamę mogą zostać oskarżeni o wprowadzającą w błąd reklamę, kontynuują źródła tej sprawy. Oskarżenia rozpoczną się w przyszłym tygodniu. „Źródło: Infobae

  Zobaczmy, czy przynajmniej zostaną ukarani grzywną za promowanie tych śmieci.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam, dzięki za komentowanie Vayo Business. Prawda jest taka, że ​​wszystkie te gwiazdy są częściowo odpowiedzialne i współwinne oszustwa, są to ludzie, którzy mają pewien wpływ i powinni skontaktować się ze swoimi promotorami, aby nie zarabiać żadnych pieniędzy pochodzących z oszustwa, które może zaszkodzić życiu tysięcy ludzi …, powinni mieć minimum sumienia i trochę empatii i zwrócić pieniądze wniesione przez nagłaśnianie tego oszustwa poszkodowanym i publicznie i notorycznie przepraszać społeczeństwo.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mile, dziękuję za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. John A. Gonzalez odpowiedź

  Bardzo dobry. Vayo Business to oszustwo, jego udziałowcami są Ana María Lavitola (która ma 95%) i Matías Ezequiel Mansilla.
  Syn kobiety, Leandro Usín, został po raz pierwszy skazany przez sąd Buenos Aires na trzy lata więzienia za 15 oszustw, a w 2018 r. w Chubut Justice rozpoczęło się dochodzenie, które lokalne media zatytułowały „Wielkie oszustwo Gaimana”.

  Vayo jest celem Banku Centralnego Republiki Argentyńskiej (BCRA), ponieważ firma nie jest zarejestrowana w Narodowej Komisji Papierów Wartościowych (CNV).
  https://www.iproup.com/economia-digital/30613-vayo-business-la-estafa-en-la-que-cayeron-todos-los-famosos

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Juan, dziękuję za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. więcej informacji odpowiedź

  Niektórzy ze słynnych Argentyńczyków, którzy promowali monetę Vayo, pewnie teraz myją ręce i nie powiem, że ją promowali, ale o ile pamiętam: Julieta Nair Calvo, Horacio Cabak, José María Listorti, Candelaria Ruggeri, Jimena Barón, Cinthia Fernández a nawet Marcelo Tinelli, Natalia Oreiro, Andrea Rincon, Rombai, Micaela Viciconte i Fabián Cubero, pampita, a także córka Tinellego (Candelaria Tinelli)… Jest ich wielu, mam nadzieję, że razem zajmą się oszukanymi ludźmi.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam, prawda jest taka, że ​​te tak zwane gwiazdy są sprzedawane w celu promowania wszelkiego rodzaju oszustwa za garść dolarów, nie martwią się w najmniejszym stopniu, że w końcu rujnują życie tysięcy rodzin, gdy zabierają swoje pieniądze, aby w pewnym stopniu są częścią oszustwa, ponieważ byli jego promotorami. Nie podawaj prawdziwych nazwisk reklam, które do Ciebie dzwonią, używają fałszywych nazwisk. Dziękujemy za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Louisina odpowiedź

  Bądź ostrożny, ponieważ wydaje się, że jest to piramida typu pokoleniowego zoe, a także kierowana przez Argentyńczyka… bądź bardzo ostrożny, ponieważ wydaje się, że piramida niedługo upadnie. Nie wierz nikomu, kto oferuje tak wysokie zyski... To nieprawda.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luisina, nie podają prawdziwych nazwisk, używają fałszywych imion. Dziękujemy za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Fernando odpowiedź

  To nie jest broker. Wpadłem w pokusę dużego wątpliwego miesięcznego procentu rentowności, który oferują, że nie mówią ci, w co inwestują, jeśli inwestują. Dajesz się również nabrać na propagandę celebrytów, którzy sprzedają dym. Myślę, że w tym czasie spodziewają się, że więcej ludzi przyjdzie, aby zapłacić tym, którzy są za nimi, jak piramidy. Umowa, którą proszą o podpisanie, nie zawiera imienia, nazwiska ani podpisu żadnego z nich. Dają ci „gwarancję” we własnym krypto, o którym później mówią, że jest w fazie rozwoju lub ma zerową wartość. W ich sieciach nie ma komentarzy od prawdziwych ludzi, ale wygląda na to, że są to boty. Ludzie nie są regulowani, to jest najpoważniejsza sprawa, bo potem już nikogo nie żądasz. Będzie im ciężko, na szczęście jestem bezpieczny.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Fernando, dziękuję za komentarz na temat Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Diego odpowiedź

   Fernando, ile kosztuje kontakt z tobą?

 6. Świeczka odpowiedź

  Dobry wieczór, zainwestowałem w Vayo Business przez 5 miesięcy, zapłacili mi poprawnie i zwrócili wszystkie moje pieniądze. Potem wróciłem do inwestowania, obecnie 6 miesięcy, pierwsze 2 płaciły mi jak zwykle, a teraz trzeci miesiąc się opóźniają. Podobnie umowa mówi, że od daty inwestycji firma ma 10 dni na dokonanie płatności. Przyzwyczajony do natychmiastowej zapłaty, martwię się. Wysłali mi już raport o zyskach i transferach. Ale będę musiał poczekać. Komentarze, które czytam, są bardzo niepokojące. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Candela, dziękuję za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Paula odpowiedź

   cześć Candelo, jestem w twojej sytuacji, czy miałeś jakiś postęp?

 7. Abdiel odpowiedź

  Vayo Business to firma, która nie ma żadnego rodzaju regulacji ani wsparcia, która nie daje żadnej gwarancji na Twój kapitał, to tak, jakby dawać pieniądze komuś na ulicy i oczekiwać, że co tydzień będzie Cię spektakularnie interesować, jest absurdem wierzyć w te oszustwa!!!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Abdiel, dziękuję za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Eugenia odpowiedź

   Zainwestowałem kilka razy zawsze zwracali mi wszystko na czas... w marcu musieli mi zapłacić wczoraj i nic... a mój partner w zeszłym tygodniu i żadne... Wydaje mi się, że kilka tygodni temu nie nie płacić nikomu

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć Eugenia, dziękuję za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

   • Romina

    Oni są oszustami. Zainwestowałem i z tego co widzę, oni już nie płacą, więc rozmawiałem z prawnikami. Zamierzam ze wszystkim. Idę nawet do więzienia tego, który pojawia się w społeczeństwie, a kobieta jest także dwa, jeśli nie zapłacą mi tego. Tydzień mam zamiar sprawić, by cierpieli to, co ja wycierpiałem, znam już nazwiska i wszystko, co mam, aby złożyć skargę karną, a inni nie zostaną zwolnieni

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć Romina, nie podają prawdziwych nazwisk, używają fałszywych imion. Dziękujemy za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

   • Paula

    Witam Eugenio, jestem w tej samej sytuacji, czy otrzymałeś jakąś odpowiedź?

 8. Jonathan odpowiedź

  Są bandą oszustów, nie ufają, kradną wszystko, co inwestują, manipulują i oszukują, abyś zdobył więcej pieniędzy ... złodziei !!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jonathan, dziękuję za komentarz na temat Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Ordonez Sergio odpowiedź

  TRZYMAJ SIĘ Z DALA OD TEGO OSZUSTWA

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Sergio Ordóñez, dziękuję za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.