Broker Bux

Komentarze biznesowe Vayo

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Vayo Biznes (zwany także imieniem: vayobusiness.com, vayocoin.com y vayo-store.com), jeden platforma inwestycyjna, na której możliwy jest dostęp do kredytów. Posiada sklep internetowy (Sklep Vayo) w którym sprzedawana jest szeroka gama produktów, a teraz także uruchomił własną kryptowalutę (Idź Moneta). Czy naprawdę poleca się Vayo Business do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Vayo Business ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Vayo Business ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Vayo Biznes wspomina będąc częścią: VAYO BUSINESS SA

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Argentyna.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Vayo Business nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Vayo Business to firma NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy typów kont, które oferuje Vayo Biznes, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacje wskazujące na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania jakie oferuje Vayo Business to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Vayo Biznes udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa firmy Vayo
Strona internetowa firmy Vayo
Strona internetowa firmy Vayo
Strona internetowa firmy Vayo
Strona internetowa firmy Vayo
Witryna sklepu Vayo
Strona internetowa firmy Vayo
Strona internetowa Vayo Coin

Vayo Biznes zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: wyjaśnienie wszystkich oferowanych usług, wykresy na żywo, sekcja FAQ, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Vayo Biznes

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: vayobusiness.com | www.vayocoin.com | vayo-store.com

📞Numer telefonu: +54 9 2975 066112 | 297.4147474

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Vayo Business. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Vayo Biznes

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Vayo Business jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest firma, która wzbudziła podejrzenia; jest bardzo trochę przezroczysty i oferty skąpe informacje prawne. Nie ma żadnych regulacji i nie wyjaśniają, w co inwestują fundusze. Również szukasz więcej informacji na temat Vayo Biznes, znaleźliśmy kilka raportów ostrzeżenie o tej firmie, ponieważ w tej chwili jest badany pod kątem podejrzanego postępowania.

Uwaga: la Jak podają argentyńskie media, firma ma skargi na długi wobec klientów. Zostawiamy Ci link do artykułu w gazecie MDZ. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ.


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Vayo Business? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

28 komentarze do «Vayo Business: Ocena i komentarze»

 1. Więcej informacji o VAYO odpowiedź

  Witam, jestem z Argentyny i na razie mówi się, że gwiazdy, które promowały Vayo, zostaną ukarane grzywną, spójrz: „Rząd wysłał listy z dokumentami do Wandy Nary i Pampity za Vayo Coin: mogą oskarżać celebrytów o wprowadzające w błąd reklamy

  Środki podjęte przez Dyrekcję Ochrony Konsumentów docierają również do Zairy Nara, Dani La Chepi, L-Gante i innych celebrytów. Mogą obowiązywać sankcje z grzywną do pięciu milionów pesos

  Dziś system – założony w Chubut przez 59-letnią kobietę mieszkającą w kamienicy i 25-letniego pracownika koncernu naftowego – zostaje rozwiązany. Według danych Banku Centralnego, jego referentom i widocznym twarzom padają skargi w sądzie karnym za oszustwa i nielegalne stowarzyszenia. Biura, które zajmowała w budynku Madero Center w Puerto Madero, zostały opróżnione ponad miesiąc temu.

  Lista poszerzyła się w kolejnych tygodniach: zawierała takie nazwiska jak Wanda Nara, Pampita Ardohaín, L-Gante, Horacio Cabak, Julieta Nair Calvo, Horacio Cabak, Darío Lopilato, Jimena Barón, Dani La Chepi, Florencia Peña, Laurita Fernández, Zaira Nara i Jose Maria Listorti.

  W ten sposób otrzymali okres dziesięciu dni na udzielenie odpowiedzi i mogli otrzymać sankcję administracyjną przewidzianą w ustawie o ochronie konsumentów, która ustanawia grzywny w wysokości do pięciu milionów pesos, jeśli zostanie zweryfikowane, że ich promocje Vayo Coin rzeczywiście złamali prawo.

  Teraz Dyrekcja planuje bardziej agresywne działania. Słynni „najbardziej zaangażowani” w swoją reklamę mogą zostać oskarżeni o wprowadzającą w błąd reklamę, kontynuują źródła tej sprawy. Oskarżenia rozpoczną się w przyszłym tygodniu. „Źródło: Infobae

  Zobaczmy, czy przynajmniej zostaną ukarani grzywną za promowanie tych śmieci.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam, dzięki za komentowanie Vayo Business. Prawda jest taka, że ​​wszystkie te gwiazdy są częściowo odpowiedzialne i współwinne oszustwa, są to ludzie, którzy mają pewien wpływ i powinni skontaktować się ze swoimi promotorami, aby nie zarabiać żadnych pieniędzy pochodzących z oszustwa, które może zaszkodzić życiu tysięcy ludzi …, powinni mieć minimum sumienia i trochę empatii i zwrócić pieniądze wniesione przez nagłaśnianie tego oszustwa poszkodowanym i publicznie i notorycznie przepraszać społeczeństwo.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Mile, dziękuję za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. John A. Gonzalez odpowiedź

  Bardzo dobry. Vayo Business to oszustwo, jego udziałowcami są Ana María Lavitola (która ma 95%) i Matías Ezequiel Mansilla.
  Syn kobiety, Leandro Usín, został po raz pierwszy skazany przez sąd Buenos Aires na trzy lata więzienia za 15 oszustw, a w 2018 r. w Chubut Justice rozpoczęło się dochodzenie, które lokalne media zatytułowały „Wielkie oszustwo Gaimana”.

  Vayo jest celem Banku Centralnego Republiki Argentyńskiej (BCRA), ponieważ firma nie jest zarejestrowana w Narodowej Komisji Papierów Wartościowych (CNV).
  https://www.iproup.com/economia-digital/30613-vayo-business-la-estafa-en-la-que-cayeron-todos-los-famosos

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Juan, dziękuję za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. więcej informacji odpowiedź

  Niektórzy ze słynnych Argentyńczyków, którzy promowali monetę Vayo, pewnie teraz myją ręce i nie powiem, że ją promowali, ale o ile pamiętam: Julieta Nair Calvo, Horacio Cabak, José María Listorti, Candelaria Ruggeri, Jimena Barón, Cinthia Fernández a nawet Marcelo Tinelli, Natalia Oreiro, Andrea Rincon, Rombai, Micaela Viciconte i Fabián Cubero, pampita, a także córka Tinellego (Candelaria Tinelli)… Jest ich wielu, mam nadzieję, że razem zajmą się oszukanymi ludźmi.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam, prawda jest taka, że ​​te tak zwane gwiazdy są sprzedawane w celu promowania wszelkiego rodzaju oszustwa za garść dolarów, nie martwią się w najmniejszym stopniu, że w końcu rujnują życie tysięcy rodzin, gdy zabierają swoje pieniądze, aby w pewnym stopniu są częścią oszustwa, ponieważ byli jego promotorami. Nie podawaj prawdziwych nazwisk reklam, które do Ciebie dzwonią, używają fałszywych nazwisk. Dziękujemy za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Louisina odpowiedź

  Bądź ostrożny, ponieważ wydaje się, że jest to piramida typu pokoleniowego zoe, a także kierowana przez Argentyńczyka… bądź bardzo ostrożny, ponieważ wydaje się, że piramida niedługo upadnie. Nie wierz nikomu, kto oferuje tak wysokie zyski... To nieprawda.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Luisina, nie podają prawdziwych nazwisk, używają fałszywych imion. Dziękujemy za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Fernando odpowiedź

  To nie jest broker. Wpadłem w pokusę dużego wątpliwego miesięcznego procentu rentowności, który oferują, że nie mówią ci, w co inwestują, jeśli inwestują. Dajesz się również nabrać na propagandę celebrytów, którzy sprzedają dym. Myślę, że w tym czasie spodziewają się, że więcej ludzi przyjdzie, aby zapłacić tym, którzy są za nimi, jak piramidy. Umowa, którą proszą o podpisanie, nie zawiera imienia, nazwiska ani podpisu żadnego z nich. Dają ci „gwarancję” we własnym krypto, o którym później mówią, że jest w fazie rozwoju lub ma zerową wartość. W ich sieciach nie ma komentarzy od prawdziwych ludzi, ale wygląda na to, że są to boty. Ludzie nie są regulowani, to jest najpoważniejsza sprawa, bo potem już nikogo nie żądasz. Będzie im ciężko, na szczęście jestem bezpieczny.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Fernando, dziękuję za komentarz na temat Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Świeczka odpowiedź

  Dobry wieczór, zainwestowałem w Vayo Business przez 5 miesięcy, zapłacili mi poprawnie i zwrócili wszystkie moje pieniądze. Potem wróciłem do inwestowania, obecnie 6 miesięcy, pierwsze 2 płaciły mi jak zwykle, a teraz trzeci miesiąc się opóźniają. Podobnie umowa mówi, że od daty inwestycji firma ma 10 dni na dokonanie płatności. Przyzwyczajony do natychmiastowej zapłaty, martwię się. Wysłali mi już raport o zyskach i transferach. Ale będę musiał poczekać. Komentarze, które czytam, są bardzo niepokojące. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Candela, dziękuję za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Abdiel odpowiedź

  Vayo Business to firma, która nie ma żadnego rodzaju regulacji ani wsparcia, która nie daje żadnej gwarancji na Twój kapitał, to tak, jakby dawać pieniądze komuś na ulicy i oczekiwać, że co tydzień będzie Cię spektakularnie interesować, jest absurdem wierzyć w te oszustwa!!!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Abdiel, dziękuję za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Eugenia odpowiedź

   Zainwestowałem kilka razy zawsze zwracali mi wszystko na czas... w marcu musieli mi zapłacić wczoraj i nic... a mój partner w zeszłym tygodniu i żadne... Wydaje mi się, że kilka tygodni temu nie nie płacić nikomu

   • Polecane brokers.com odpowiedź

    Cześć Eugenia, dziękuję za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

    • Romina odpowiedź

     Oni są oszustami. Zainwestowałem i z tego co widzę, oni już nie płacą, więc rozmawiałem z prawnikami. Zamierzam ze wszystkim. Idę nawet do więzienia tego, który pojawia się w społeczeństwie, a kobieta jest także dwa, jeśli nie zapłacą mi tego. Tydzień mam zamiar sprawić, by cierpieli to, co ja wycierpiałem, znam już nazwiska i wszystko, co mam, aby złożyć skargę karną, a inni nie zostaną zwolnieni

     • Polecane brokers.com

      Cześć Romina, nie podają prawdziwych nazwisk, używają fałszywych imion. Dziękujemy za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

      Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

      Pozdrowienia.

 8. Jonathan odpowiedź

  Są bandą oszustów, nie ufają, kradną wszystko, co inwestują, manipulują i oszukują, abyś zdobył więcej pieniędzy ... złodziei !!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jonathan, dziękuję za komentarz na temat Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Sergio Ordóñez, dziękuję za komentowanie Vayo Business. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.