Komentarze dotyczące akcji Unii
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Akcje Unii Union (zwany także nazwą: unionstock.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Union Stock naprawdę jest rekomendowany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Union Stock ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy akcje Unii ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią Felicity Group Sp.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Dominika.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ Union Stock jest brokerem nieregulowanym. ⛔

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane Akcje Unii Union, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacji co wskazuje na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania Co oferuje Union Stock: Platforma Union WebTrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Union Stock udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Union Stock
Strona internetowa Union Stock

Union Stock zapewnia następujące: pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tylko trochę informacji o produktach, które oferujesz, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat Akcje Unii Union 🟢

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: unionstock.co | unionstock.cc (lipiec 2022)

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: kontakt bezpośrednio z formularza na stronie.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu Union Stock. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Akcje Unii Union <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Akcje Unii Union jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

❌ Po przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu akcji (Dominika), dodatkowo szukając opinii o Union Stock znajdujemy wiele które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem.

Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CONSOB Akcje Unii Union do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z czerwca 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano BaFin Felicity Group LTD (spółka będąca właścicielem Union Stock) do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z października 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : Zapasy Unii, Luksusowa inwestycja y FANTEX Są częścią firmy Felicity Group LTD, firmy oskarżanej o oszukanie wielu osób, o bardzo złej reputacji i ze skargami różnych organów nadzoru finansowego. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

⛔ Uwaga: ⛔ Zgodnie z wiadomościami klientów, Union Stock jest ściśle powiązany z marketrip, nikczemnego brokera oskarżonego o oszukiwanie wielu osób.

⛔ Uwaga: ⛔ Zgodnie z wiadomościami klientów, Union Stock jest ściśle powiązany z DCMGROUP.IO, nikczemnego brokera oskarżonego o oszukiwanie wielu osób.

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2022 CMVM (Portugalia) dodano do Akcje Unii Union do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do CMVM Ostrzeżenie z lipca 2022 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Union Stock? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

43 komentarze do «Union Stock: ocena i komentarze»

 1. Eduardo Jaime Quispe ciemny odpowiedź

  Kiedy zacząłem na tej platformie wszystko szło dobrze, kiedy chciałem wycofać swoją inwestycję, zdałem sobie sprawę, że to oszustwo Mam nadzieję, że przeczytałeś moje wiadomości, aby nie wpaść na tę platformę, dzięki

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Eduardo, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. ANONYMOUS odpowiedź

  Firma ukradła moje pieniądze. powyżej tego potępionego przez CMVM. UWAŻAJ

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć ANONYMOUS, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Wilmara Alonso Suáreza Betancura odpowiedź

  Serdecznie pozdrawiam, jeszcze raz zostawiam komentarz do tej firmy, bo to smutne, że okradają w taki sposób, w pierwszej kolejności kontaktuje się ze mną niejaka Mia Aguirre, maluje mi ptaszki, raczej biznes stulecia , łatwe dla nich Konta zakładają sami, a nawet wiedzą co jest dostępne na Twoim koncie oszczędnościowym Miałem zamiar zainwestować tylko 100 zł, ale jak wspomniałem znali te pieniądze nie wiem jak i oni powiedz mi, że wystarczy na 100 dolarów więcej, a damy ci 100 dolarów na rozpoczęcie działalności, w sumie było to 300 dolarów, e-mail mam z tego fałszywego, oczywiście ten już został anulowany to: mia.aguirre (kończy się głupio, bo umowa to cześć i kochanie), potem kontaktuje się ze mną, podobno doradca taka Bella Lombardi, to była doradczyni, która miała zająć się moim kontem, skontaktowała się ze mną tylko raz przez telefon, później skontaktowała się ze mną Mariel Morales, której przekazałem całą moją dokumentację CC, kartę debetową, które były dokumentami wymaganymi na arenie międzynarodowej, to było kłamstwo „W oparciu o międzynarodowe standardy zgodności, a także zasady i przepisy dotyczące bezpieczeństwa konsumentów, podczas otwierania u nas konta biznesowego jesteśmy zobowiązani poprosić Cię o kilka prostych dokumentów”. W końcu skontaktował się ze mną złodziej większy niż wszyscy i że aby wypłacić 2000 dolarów, które wygenerowało konto, musiała zapłacić podatek w pesos kolumbijskich w wysokości 1.300.000 3 1 dolarów, pewna Martina Salinas, przysyła mi link https:// payr-co -integration-0.azurewebsites .net/api/v0/public/payments/external/548/gateway/c774a4831ec-c891-8-28b-1db516d1099858000aXNUMXf i pojawiają się wszystkie moje dane, jeden ufa, to jest moje potwierdzenie płatności Potwierdzenie transakcji PSE – CUS XNUMX, który skontaktował się ze mną ponownie i nic i wszystkie e-maile są anulowane, wszystkie odbijają się, mam nadzieję, że ludzie widzą te informacje i nie angażują się w ten napad, jak smutne jest, że w takich warunkach okradają ludzi z jakimkolwiek oczekiwaniem wygenerowania dodatkowego dochodu.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Wilmar, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Rina Salazar odpowiedź

  [email chroniony]

  +442035973661 dzwoniono z tego numeru.

  Bardzo miły, bardzo kochający, kompletny oszust.

  A dzięki komentarzom na tej stronie nie straciłem pieniędzy.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Rina, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Opór odpowiedź

  Zostałem oszukany, że musimy zebrać informacje, musimy mieć hakerów, aby dotrzeć do miejsca ich lokalizacji, zebrać wszystkie dowody, zgłosić je i pojawić się w ich domach, aby odebrać nasze pieniądze. Czas działać. znać ich imiona i nazwiska i postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości i wynagrodzić nam odsetkami.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Resistance, byłoby wspaniale zdobyć te dane. Dziękujemy za komentarz na temat akcji Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Jezus odpowiedź

  Jestem Jezusem, odkładam pieniądze ponad 7 miesięcy (jako inwestycja), kiedy dajesz pieniądze wszystko jest radością i martwią się, gdy chcesz odzyskać wszystko, to są problemy, krzyczą na ciebie, zmuszają cię do dalszego wkładania więcej , blokują cię. NIE OTRZYMUJESZ ZWROTU PIENIĘDZY i nie możesz się z nimi skontaktować

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jezu, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Diana odpowiedź

   Udało Ci się coś naprawić, jestem w tej samej sytuacji..

 7. Diego Garcia odpowiedź

  Cześć, jestem Diego Yamr, jak się wycofuję, mówią mi, że było na zmiany, ale nigdy się nie komunikują i pieniądze się nie pojawiają, zadzwonili do mnie ponownie i te dwa dni rozmowy to kłamstwo, jak i gdzie to jest zgłoszone Chciałbym się dowiedzieć, a tym samym powstrzymać tych ludzi, którzy grają w dobrej wierze ludzi, aby zgłosić Mam dowody Zawsze wykonuję zrzuty ekranu

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Diego, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.