Broker Bux

Komentarze dotyczące akcji Unii
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Akcje Unii Union (zwany także nazwą: unionstock.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Union Stock naprawdę jest rekomendowany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Union Stock ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy akcje Unii ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią Felicity Group Sp.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Dominika.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ Union Stock jest brokerem nieregulowanym. ⛔

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane Akcje Unii Union, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacji co wskazuje na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania Co oferuje Union Stock: Platforma Union WebTrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Union Stock udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Union Stock
Strona internetowa Union Stock

Union Stock zapewnia następujące: pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tylko trochę informacji o produktach, które oferujesz, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Akcje Unii Union 🟢

 

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: unionstock.co | unionstock.cc (lipiec 2022)

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: kontakt bezpośrednio z formularza na stronie.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu Union Stock. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Akcje Unii Union <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Akcje Unii Union jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu akcji (Dominika), dodatkowo szukając opinii o Union Stock znajdujemy wiele które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem.

 

Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CONSOB Akcje Unii Union do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z czerwca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano BaFin Felicity Group LTD (spółka będąca właścicielem Union Stock) do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z października 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : Zapasy Unii, Luksusowa inwestycja y FANTEX Są częścią firmy Felicity Group LTD, firmy oskarżanej o oszukanie wielu osób, o bardzo złej reputacji i ze skargami różnych organów nadzoru finansowego. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

⛔ Uwaga: ⛔ Zgodnie z wiadomościami klientów, Union Stock jest ściśle powiązany z marketrip, nikczemnego brokera oskarżonego o oszukiwanie wielu osób.

 

⛔ Uwaga: ⛔ Zgodnie z wiadomościami klientów, Union Stock jest ściśle powiązany z DCMGROUP.IO, nikczemnego brokera oskarżonego o oszukiwanie wielu osób.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o Union Stock? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

39 komentarze do «Union Stock: ocena i komentarze»

 1. Wilmar Alonso Suarez Betancur odpowiedź

  Serdecznie pozdrawiam, jeszcze raz zostawiam komentarz do tej firmy, bo to smutne, że okradają w taki sposób, w pierwszej kolejności kontaktuje się ze mną niejaka Mia Aguirre, maluje mi ptaszki, raczej biznes stulecia , łatwe dla nich Konta zakładają sami, a nawet wiedzą co jest dostępne na Twoim koncie oszczędnościowym Miałem zamiar zainwestować tylko 100 zł, ale jak wspomniałem znali te pieniądze nie wiem jak i oni powiedz mi, że wystarczy na 100 dolarów więcej, a damy ci 100 dolarów na rozpoczęcie działalności, w sumie było to 300 dolarów, e-mail mam z tego fałszywego, oczywiście ten już został anulowany to: mia.aguirre (kończy się głupio, bo umowa to cześć i kochanie), potem kontaktuje się ze mną, podobno doradca taka Bella Lombardi, to była doradczyni, która miała zająć się moim kontem, skontaktowała się ze mną tylko raz przez telefon, później skontaktowała się ze mną Mariel Morales, której przekazałem całą moją dokumentację CC, kartę debetową, które były dokumentami wymaganymi na arenie międzynarodowej, to było kłamstwo „W oparciu o międzynarodowe standardy zgodności, a także zasady i przepisy dotyczące bezpieczeństwa konsumentów, podczas otwierania u nas konta biznesowego jesteśmy zobowiązani poprosić Cię o kilka prostych dokumentów”. W końcu skontaktował się ze mną złodziej większy niż wszyscy i że aby wypłacić 2000 dolarów, które wygenerowało konto, musiała zapłacić podatek w pesos kolumbijskich w wysokości 1.300.000 3 1 dolarów, pewna Martina Salinas, przysyła mi link https:// payr-co -integration-0.azurewebsites .net/api/v0/public/payments/external/548/gateway/c774a4831ec-c891-8-28b-1db516d1099858000aXNUMXf i pojawiają się wszystkie moje dane, jeden ufa, to jest moje potwierdzenie płatności Potwierdzenie transakcji PSE – CUS XNUMX, który skontaktował się ze mną ponownie i nic i wszystkie e-maile są anulowane, wszystkie odbijają się, mam nadzieję, że ludzie widzą te informacje i nie angażują się w ten napad, jak smutne jest, że w takich warunkach okradają ludzi z jakimkolwiek oczekiwaniem wygenerowania dodatkowego dochodu.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Wilmar, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Rina Salazar odpowiedź

  [email chroniony]

  +442035973661 dzwoniono z tego numeru.

  Bardzo miły, bardzo kochający, kompletny oszust.

  A dzięki komentarzom na tej stronie nie straciłem pieniędzy.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Rina, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Opór odpowiedź

  Zostałem oszukany, że musimy zebrać informacje, musimy mieć hakerów, aby dotrzeć do miejsca ich lokalizacji, zebrać wszystkie dowody, zgłosić je i pojawić się w ich domach, aby odebrać nasze pieniądze. Czas działać. znać ich imiona i nazwiska i postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości i wynagrodzić nam odsetkami.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Resistance, byłoby wspaniale zdobyć te dane. Dziękujemy za komentarz na temat akcji Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Jezus odpowiedź

  Jestem Jezusem, odkładam pieniądze ponad 7 miesięcy (jako inwestycja), kiedy dajesz pieniądze wszystko jest radością i martwią się, gdy chcesz odzyskać wszystko, to są problemy, krzyczą na ciebie, zmuszają cię do dalszego wkładania więcej , blokują cię. NIE OTRZYMUJESZ ZWROTU PIENIĘDZY i nie możesz się z nimi skontaktować

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jezu, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Diego Garcia odpowiedź

  Cześć, jestem Diego Yamr, jak się wycofuję, mówią mi, że było na zmiany, ale nigdy się nie komunikują i pieniądze się nie pojawiają, zadzwonili do mnie ponownie i te dwa dni rozmowy to kłamstwo, jak i gdzie to jest zgłoszone Chciałbym się dowiedzieć, a tym samym powstrzymać tych ludzi, którzy grają w dobrej wierze ludzi, aby zgłosić Mam dowody Zawsze wykonuję zrzuty ekranu

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Diego, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Zaprzestać odpowiedź

  Cześć, jestem Cesar, Union stokc ukradł moje pieniądze, zainwestowałem i kiedy chciałem się wypłacić, zablokowali mnie i już nie odpowiadają na e-mail, jedynym sposobem na komunikację jest wysłanie e-maila do tej Katii i oni zadzwoń od razu, ale jak mówisz, że przed inwestycją trzeba się wycofać, usprawiedliwiają się i mówią czekać na telefon za dwa dni, tydzień lub miesiąc, poza tym ta Katia udaje inne osoby. Zapraszam ludzi do donosów, żeby można było wykonać robotę z Interpolem i udało się schwytać i wsadzić tego starego złodzieja za kratki.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Cesar, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Catalina odpowiedź

  Zablokowali moje konto i nie mogę nic odzyskać ,, Miałem początkową inwestycję 1300 dolarów i zarobki x 840 dolarów, podczas składania wniosku o przelew zaczęły się problemy, teraz mnie zablokowali, muszę płacić podatki i opłaty lub ryzykować Kolejna inwestycja , jak mi poinformowano, początkowo byli bardzo przyjaźni, a nawet zadzwonili do mnie telefonicznie. Teraz jego działania są zagmatwane, nic nie jest jasne i potrzebuję pieniędzy, jestem w Chile, dziękuję.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Catalina, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Ale odpowiedź

  Zostałem oszukany przez Fantex, który należy do tej samej grupy brokerów złodziei co akcje związkowe, proszę nie daj się zwieść tej grupie oszustów

  Jedyne, czego szukają, to zdobyć Twoje zaufanie i zabrać Twoje pieniądze, oszukali mnie ponad 7000 €

  to źli złodzieje

  nie ufaj akcjom związkowym, to banda oszustów

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ale, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Lucas Jesus Guerrero Cabrera odpowiedź

  Cześć, jestem lucas unionstock.co, jestem oszukany, chcę odzyskać pieniądze. Nazywam się [email chroniony] to jej e-mail, a nazywa się ten, który był doradcą [email chroniony]To jego e-mail, gdy powiedziałem mu, że chcę się wycofać, powiedział mi, że muszę zapłacić podatek i do tej pory nic nie dzwoni, jestem z Peru, jestem osobą niepełnosprawną, zainwestowałem 200 dolarów, miałem 623 dolary, kiedy powiedziałem, że muszę wypłacić pieniądze, zdenerwował się i postawił wiele przeszkód, jeśli możesz mi pomóc odzyskać pieniądze, podziękuję ci 00442037583746 ten numer zadzwonił mam nadzieję, że się przyda, mój numer 00 51 970629174 wszelkie informacje dziękuję Lucas

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lucas, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. Leidy odpowiedź

  Cześć, jestem Leidy, chcę odzyskać moje pieniądze od Union Stock Broker. To kłamstwo, to oszustwo. W jaki sposób mogę odzyskać od tych złodziei?

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Leidy, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. George Maycol Curi odpowiedź

  Dzwonią do ciebie z opowieścią, że są z firmy Simplex, potem mówią, że musisz zainwestować co najmniej 100 dolarów i że dadzą ci 40 dolarów tygodniowo (pewien Pablo [email chroniony] czy niejaką Olivię), po dokonaniu transakcji obiecują skontaktować się z doradcą. Który dzwoni do Ciebie po 24 godzinach, żebyś nie mógł cofnąć transakcji, doradcą jest pewna Martina Salinas [email chroniony] , który za pomocą programu AnyDesk manipuluje komputerem, aby wejść na stronę STOCK UNION, pokazują użytkownika i depozyt. Następnie każe ci manipulować oprogramowaniem, a oni oskarżają cię o dokonanie złej operacji handlowej i prosi o wpłatę dodatkowych 500 $, aby zaoszczędzić utracone pieniądze (tylko po to, aby skradziono więcej pieniędzy). Kompletne Oszuści !!!!!!!!!!!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć George, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Marcos odpowiedź

  Są oszustami, nigdy nie pozwalają wypłacić pieniędzy, dają tysiąc różnych wymówek

  Polecam akcje związkowe, aby stracić wszystkie pieniądze

  nigdy nie pozwalają ci się wycofać, są oszustami, sukinsynami

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Marcos, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Edgardo odpowiedź

  Jeśli to samo na mojej drodze, po tym, jak pokażą, że wygrałeś, zaczną prosić Cię o pieniądze za 3000 dolarów więcej, aby zabezpieczyć konto, że jeśli nie, ryzykujesz utratę wszystkiego, na pewno później wszystko zatrzymają.
  a co gorsza, ci faceci mają więcej platform, na których robią to samo.
  To samo stało się z platformą Marketrip, w sumie pomiędzy dwiema platformami straciłem 6000 dolarów, zdałem sobie sprawę, że dokonując przelewu obie wpłaty trafiły na to samo konto.
  Jak bezradni ci oszuści oszuści.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Edgardo, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 14. Santos JenRy Albuquerque Albuquerque odpowiedź

  Jestem w niepewnym stanie i przekonali mnie do inwestowania, ale ostatnią rzeczą, o której mnie poinformowali, było to, że moje konto zostało zablokowane i nic nie wiem o mojej małej inwestycji.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Santos, dziękuję za komentarz na temat akcji Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Gabriela, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Santos JenRy Albuquerque Albuquerque odpowiedź

    Jestem w niepewnym stanie i przekonali mnie do inwestowania, ale ostatnią rzeczą, o której mnie poinformowali, było to, że moje konto zostało zablokowane i nic nie wiem o mojej małej inwestycji.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Santos, dziękuję za komentarz na temat akcji Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

   • Carlos Cortes Barraza odpowiedź

    Cześć, jestem Carlos. Kontaktuję się z tobą z Chile. Dołączyłem do akcji związkowej, aby inwestować w kryptowaluty. Zaczynając od minimum 200 $ miesięcznie, nazywają mnie, że mają 4000 $ zysku, czego nigdy nie widziałem na koncie handlowym, ponieważ nie mogłem uzyskać dostępu do konta. Przysłali mi formularz wypłaty, w którym musiałem zapłacić podatek w wysokości 500 dolarów, o którym mówi mi następca, pewna Martina Salinas. Że płatność nie została dokonana i że pieniądze zostaną zwrócone po raz drugi przelewem elektronicznym. To wtedy się wahasz. I kontaktuję się z pośrednikiem transakcji i mówią mi, że obie płatności dotarły do ​​​​miejsca docelowego. Do kasy.. Przy okazji zmienili stronę internetową.. Bo wcześniej powiedziano mi, że jest w dół co znajdę nową. Mam dowód wpłaty i przelew bankowy.. Że taka Martina Salinas jest łajdakiem nie ma dla nikogo żadnego szacunku. I zwodzi cię kłamstwami. [email chroniony]

    Twoja nowa witryna jest.
    unionstock .cc / portal-klienta / # / wyloguj

    pozdrowienia

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Carlos, zweryfikujemy i zaktualizujemy recenzję, BARDZO dziękujemy za skomentowanie tych informacji o Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • Mery Duenas odpowiedź

   Kontaktują się z Tobą i zakładają konto, w którym według nich musisz więcej zainwestować, aby więcej zarobić, a kiedy przechodzisz na emeryturę, żądają podatku i tak płacisz, masz wrażenie, że podatek był zły i że musisz zapłacić więcej odblokuj swoje konto, a jeśli nie zapłacisz, stracisz wszystko. Są oszustami
   Skontaktowała się ze mną pewna Martina Salinas, Anastasia i Katia. Tel.00442046t89014

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Mery, dziękuję za komentarz na temat Union Stock. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

   • Jaime Mosquera odpowiedź

    Zapasy unijne. Zła, bardzo zła ta platforma. Zwodniczy Uczestniczy w tym operator, który jest bardzo przyjazny i pomocny. Ale po tym, jak zrobisz swoją kolej. Robi się niegrzeczny i niczego nie naprawia. To oprócz tego, że przez pierwszy miesiąc widać, że platforma porusza się na korzyść. Ale przychodzi czas, kiedy w ogóle nie ma żadnych ruchów. Do tego dodaj, że nie możesz nic wypłacić. Pytają, dlaczego chcesz się wycofać. A oni ci nie pozwalają.

    Naprawdę nie polecam go źle bardzo źle. Nie oznacza to, że jest to mistyfikacja i oszustwo.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.