W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Trust Investing. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na temat Trust Investing oraz wyjaśniamy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtrustinwestowanie.github.io
🏠 spółka*nie wspomina o tym
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresPanama City

⚠️ Trust Investing nie wspomina o tym, kto jest właścicielem, czyli o firmie znajduje się w Panamie, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Przechodzimy teraz do analizy typów kont oferowanych przez Trust Investing, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje on typów kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa Trust Investing

Trust Investing zapewnia krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości i analizy rynkowe, sekcję FAQ i niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena Trust Investing ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z Trust Investing.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o inwestowaniu powierniczym:

dataAktualizacja wiadomości
kwiecień 2022Skarga przeciwko Trust Investing of regulator finansowy CNMV
listopada 2022W kilku brazylijskich gazetach wspomina się o aresztowaniu liderów firmy w kraju. Link do wiadomości.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o inwestowaniu w zaufanie? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Trust Investing.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Trust Investing

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić inwestycje powiernicze

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Trust Investing?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Trust Investing to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że Trust Investing to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Trust Investing jest godny zaufania?

Nie. Trust Investing nie jest rzetelny, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Trust Investing?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją alternatywy (zalecane) dla Trust Investing?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

12 komentarze do «Czy Trust Investing to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Luke odpowiedź

  Zostali potępieni przez CySEC

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Luca, dziękuję za komentarz na temat Trust Investing. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to, a na koniec cię oznaczają i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Karlo Gutiérrez odpowiedź

  Naprawdę, jakie szczęście, że są ludzie, którzy decydują się zgłosić te oszustwa z komentarzami, miałem szczęście pozbyć się oszustwa TRUST Investing, przeczytałem, że aresztowali na lotnisku jednego ze swoich szefów, który uciekał z walizkami pełnymi pieniądze klientów ... co za motłoch ... jak powierzyć swoje oszczędności temu szumowinowi ... mam nadzieję, że ci, którzy zostali, szybko się wycofali, na pewno już nic nie dają i wszyscy szefowie są napełniając walizki gotówką, aby zniknąć, co jak najszybciej...jeśli jeszcze nie wyszli..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Karlo, jeśli spojrzysz na link w tym komentarzu, zobaczysz, jak aresztują jednego z liderów Trust Investing z walizkami pełnymi gotówki, na szczęście ludzie mogą czytać, a źródło pochodzi z uznanej gazety. Są oszustwem, zbyt długo oszukują wiele rodzin, teraz, gdy trzeba będzie odzyskać pieniądze, dziękuję za udostępnienie tych informacji na temat inwestowania w Broker Trust. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz zobaczyć te informacje pod tym linkiem: https://es.cointelegraph.com/news/director-of-trust-investing-scheme-detained-in-cuba

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. Pedro Pablo odpowiedź

  Ha! Drugi komentarz, aby sprawdzić, czy przyznają się tylko do negatywnych komentarzy i czy im odpowiadają… Dlaczego nie zaakceptowali poprzedniego?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Pedro, problem polega na tym, że otrzymujemy wiele komentarzy od ludzi, którzy naprawdę mają problemy, a to, co mówisz, jest nonsensem, przepraszam, że nie mamy na to czasu, ale są oszuści, którzy potrzebują pomocy, a my nie jesteśmy tutaj, aby tracić czas.

 4. Pedro Pablo odpowiedź

  Nie znam Ricka, wydaje mi się tak fałszywa, jak ta strona, która mówi nam, co chcemy przeczytać, jest pozycjonowana zgodnie z tym, czego ludzie szukają, aby w końcu zaoferować swoje usługi. Zrobiłem swoje badania i brakuje tutaj danych. Co mnie zastanawia:
  Czy te komentarze są prawdziwe? Skąd mam wiedzieć, że sam ich nie umieściłeś w swojej strategii? Czy zaakceptują ten komentarz? Chłopaki, lepiej kontynuuj dochodzenie, nie musimy się z kimś zgadzać tylko dlatego, że mówią nam, czego się boimy, aby w jakiś sposób to wykorzystać.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Pedro, informujemy tylko, aby pomóc ludziom, którzy zostali oszukani przez ten mob i ludziom takim jak ty, którzy ich bronią, nie widziałem nikogo, kto mówi tyle głupich rzeczy w tym samym komentarzu, jeśli spojrzysz na link tego komentarza zobaczą, jak zatrzymają się na jednym z liderów Trust Investing z walizkami pełnymi gotówki, a Ty nadal jesteś tak niezdarny, że chcesz ich bronić, na szczęście ludzie potrafią czytać, a źródło pochodzi z uznanej gazety. Są oszustwem, zbyt długo oszukują wiele rodzin, teraz, gdy trzeba będzie odzyskać pieniądze, dziękuję za udostępnienie tych informacji na temat inwestowania w Broker Trust. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Możesz zobaczyć te informacje pod tym linkiem: https://es.cointelegraph.com/news/director-of-trust-investing-scheme-detained-in-cuba

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 5. Jorge Ventura odpowiedź

  hahahaa, co teraz powiedzą ta banda owiec, która broniła OSZUSTW I kryminalistów z TRUST INVESTING, banda lizawek jajek, że widzą dwa peso i pomachają każdemu, i co się stanie z tymi wszystkimi pieniędzmi inwestorzy widzą ten link: https://es.cointelegraph.com/news/director-of-trust-investing-scheme-detained-in-cuba
  lub napisz w google: Ruslan Concepción DETAINED a zobaczysz co z tego wyjdzie i wszyscy ci idioci, którzy ubóstwiali tych złodziei… do ssania !!! dla idiotów !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jorge, nadszedł czas, zbyt długie oszukiwanie wielu rodzin, teraz będziemy musieli odzyskać te pieniądze, dziękuję za udostępnienie tych informacji na temat inwestowania w Broker Trust. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Możesz zobaczyć te informacje pod tym linkiem: https://es.cointelegraph.com/news/director-of-trust-investing-scheme-detained-in-cuba

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 6. Jaz odpowiedź

  Nie inwestuj, to wszystko jest pułapką, którą zastawili, mój ojciec został oszukany na 5000 euro i nie chcą im tego dać, bądź bardzo ostrożny

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jaz, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Broker Trust Investing. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.