Komentarze na temat opcji Tradex

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Opcje handlu (zwany także tradexoptions.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Tradex Options naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o opcjach Tradex ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Tradex Opcje? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Interactive Services Worldwide.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Londynie w Wielkiej Brytanii (to fałsz).

✅Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, broker nie wspomina o swoim regulaminie, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Tradex Options, zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont: konto brązowe, konto srebrne, konto VIP, konto złote i konto platynowe.

Konto brązowe- Do 85 cash back (cokolwiek to oznacza), całodobowa obsługa klienta, materiały edukacyjne, codzienna analiza rynku, narzędzia handlowe.

Po nim następuje Konto Srebrne- Do 86% zwrotu gotówki, całodobowa obsługa klienta, materiały edukacyjne, codzienna analiza rynku, narzędzia handlowe, zarządzanie ryzykiem, osobisty menedżer konta.

Trzeci rodzaj konta to Konto VIP: Nie określa charakterystyki typu konta, a jedynie, że ma zwrot do 90%.

Po nim następuje Złote konto Gold: do 87% zwrotu gotówki, całodobowa obsługa klienta, materiały edukacyjne, codzienna analiza rynku, narzędzia handlowe, zarządzanie ryzykiem, osobisty menedżer konta, prywatne lekcje 24 do 7, wypłaty kapitału premium.

Ostatnim typem konta jest Konto Platynowe: do 88% zwrotu gotówki, całodobowa obsługa klienta, materiały edukacyjne, codzienna analiza rynku, narzędzia handlowe, zarządzanie ryzykiem, osobisty opiekun konta, prywatne lekcje 24 do 7, wypłaty kapitału premium, dostęp do sali handlowej, zwiększenie limity i ekspozycja operacji.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Tradex Options
Niektóre szczegóły dotyczące typów kont Tradex Options

Te platformy do obsługi że broker oferuje: uważamy, że jest to własna platforma Tradex Options, chociaż tego nie określa.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które broker Tradex Options zapewnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa opcji Tradex
Strona internetowa opcji Tradex

Tradex Options zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: ma centrum edukacyjne z różnymi filmami objaśniającymi, chociaż nie ma do nich dostępu, jeśli nie jest się klientem.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat Opcje handlu 🟢

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: tradexoptions.com

📞Numer telefonu: +44 203 3181 345 i +44 783 387 0552 (Whatsapp)

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu opcji Tradex. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Opcje handlu <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Opcje handlu jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker; kłamstwa na temat lokalizacji (fałszywie wspomina, że ​​ma siedzibę w Londynie w Wielkiej Brytanii); Szukając recenzji na temat opcji Tradex, znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o opcjach Tradex? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Opcje Tradex: Ocena i komentarze»

 1. Izaak Molina odpowiedź

  To było wielebne oszustwo.
  Miałem okropne doświadczenie i zagroziłem, że zniesławię ich, jeśli nie oddadzą mi pieniędzy.
  Byłem tak przez dwa miesiące, dopóki nie dokonali zwrotu.
  Potem, kilka lat później, strona już nie istnieje.
  Byli złodziejami.
  Na szczęście udało mi się odzyskać większość pieniędzy.
  Ale z pewnością były tysiące ludzi, którzy stracili oszczędności życia na rzecz ludzi pozbawionych skrupułów.
  BARDZO UWAŻAJ NA OSZUSTWA.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Isaac, dziękuję za pisanie o opcjach Tradex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.