Komentarze Tradermii

W tej sekcji przeanalizujemy handlarz (zwany także trademia.com), to szkolenie finansowe, które oferuje usługi kopiowania i platformę inwestycyjną. Czy Tradermia naprawdę jest polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ To jest bezpieczne? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Tradermii ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to trademia? ⚠️ ubezpieczenie? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ Firma wspomina będąc częścią: Handel na rynku kapitałowym.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, spółka wzmianki oparte na: Grecja.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja spółki: nie wspominają nic o byciu spółką regulowaną, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to spółka nieregulowana.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Traderma, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto podstawowe, konto Pro i konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, dostęp do akademii, account manager (30 minut dziennie), copy trader, wsparcie 24/5.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, dostęp do akademii, account manager (1 godzina dziennie), copy trader, wsparcie 24/5.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, dostęp do akademii, account manager (3 godziny dziennie), copy trader, wsparcie 24/5.

 

Rodzaje kont Tradermia
Rodzaje kont Tradermia

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które Traderma oferuje to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Traderma zapewnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Tradermii
Witryna Tradermii

handlarz zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat handlarz 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: trademia.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: kontakt bezpośrednio ze strony.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Tradermia. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona handlarz <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? handlarz jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to firma, która nie jest regulowana i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o Tradermia znajdujemy wiele negatywnych. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Tradermii? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Tradermia: Ocena i komentarze»

 1. Susana odpowiedź

  To nie działa, straciłem pieniądze, sprawili, że je straciłem, a raczej chciałbym wiedzieć, czy jest jakiś sposób, aby je odebrać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Susana, możesz odzyskać swoje pieniądze, dzięki za wyjaśnienie swojego doświadczenia, już wiemy, że problem zawsze pojawia się, gdy próbujesz wypłacić lub gdy widzą, że nie chcesz zwiększać konta o więcej pieniędzy. Dziękujemy za informacje na Tradermia. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć kilka opcji podczas sprawdzania tego linku: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *