✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Trader Platinum Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Trader Platinum, jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy Trader Platinum jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu Trader Platinum… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, o których informujemy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną. Mimo, że strona nie ma wersji hiszpańskiej, otrzymaliśmy również wiadomości od klientów lub osób pytających o wiarygodność Trader Platinum, dlatego też dokonamy przeglądu tej firmy.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: wspominają tylko, że obsługuje płatności MasterPay LTD, ale nie wspominają, która firma zarządza stroną Traders Platinum .

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Azerbejdżanie.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ Trader Platinum tak naprawdę nie wspomina nic o byciu firmą regulowaną, wszystko wskazuje na to, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że Trader Platinum oferuje, zauważamy, że oferuje 6 różnych rodzajów kont; Konto Podstawowe, Konto Standardowe, Konto Premium, Konto VIP, Konto Niestandardowe i Konto Robota.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt początkowy 250 USD, częściowy dostęp do samouczków wideo, dźwignia do 1:100, dostęp do wszystkich produktów finansowych.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 $, częściowy dostęp do samouczków wideo, dźwignia do 1: 150, dostęp do wszystkich produktów finansowych, menedżer konta, stałe lub zmienne spready.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy 20.000 1 $, pełny dostęp do samouczków wideo, dźwignia do 200: 100, dostęp do wszystkich produktów finansowych, opiekun konta, stałe lub zmienne spready, umowa premium, bonus do XNUMX% depozytu.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy 50.000 1 $, pełny dostęp do samouczków wideo, dźwignia do 400: 200, dostęp do wszystkich produktów finansowych, opiekun konta, spready stałe lub zmienne, umowa premium, bonus do XNUMX% depozytu, extra szybkie wypłaty, programy polecające.

Konto niestandardowe: minimalny depozyt początkowy: kontakt opiekuna konta, pełny dostęp do samouczków wideo, dźwignia do 1:400, dostęp do wszystkich produktów finansowych, opiekun konta, spready stałe lub zmienne, umowa premium, bonus do 200% depozytu, ekstra szybkie wypłaty, programy polecające, wszystkie korzyści VIP, handel społecznościowy, robot, spotkania z innymi traderami.

Konto robota- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, algotrading i handel z robotami, najlepsze roboty z 50% zniżką i dźwignią do 1: 100.

Rodzaje kont Trader Platinum
Rodzaje kont Trader Platinum

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi oferty Trader Platinum to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Trader Platinum udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Platforma Trader Platinum
Platforma Trader Platinum

Trader Platinum zapewnia traderom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: ogólne informacje o świecie inwestycji, niektóre e-booki, słowniczek tradera, zaktualizowane wiadomości, sygnały i niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, kalkulatory tradera, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Trader Platinum

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.traderplatinum.com

Número de teléfono: + 447465981122

E-mail: [email chroniony]

>>> Wycena Trader Platinum <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Trader Platinum jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: wszystko wskazuje na to, że jest to firma nieregulowana, nie do końca wiadomo, która firma zarządza stroną internetową, szukając innych ocen na temat firmy, znajdujemy głównie opinie negatywne .

Z tych powodów uważamy, że Trader Platinum nie jest zalecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Uwaga: Broker Novi FX wydaje się być również powiązany z brokerem Trader Platinum, jest to spowodowane wiadomościami od klientów Novi FX ostrzegającymi nas o tym.

Uwaga: CNMV wydał ostrzeżenie przed Trader Platinum

Uwaga: w listopadzie 2019 CONSOB wydał ostrzeżenie przed Trader Platinum

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”221″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

29 komentarze do «Trader Platinum: ocena i komentarze»

 1. Santiago odpowiedź

  Dzień dobry, jestem nowy w inwestycjach i nawet zostałem oszukany. Zaoferowali mi zainwestowanie w tę platformę (Platinum finance ograniczone).Chciałbym wiedzieć, czy jest to regulowane, aby nie zostać oszukanym ponownie…. Mam nadzieję, że mi pomożesz, dziękuję….

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Santiago, istnieje kilka platform lub brokerów o podobnych nazwach, czy możesz napisać stronę?

   Pozdrowienia.

 2. ANTONIO FERNANDEZ AGUILERA odpowiedź

  Zostałem również oszukany przez Trader Platinum, Alicia Perez i José Hernández. Zapłaciłem trochę wydatków, aby odzyskać rzekome zyski, chociaż moja inwestycja była niewielka, ale wydatki wynoszą 1400 euro.
  Teraz mam zablokowaną platformę i nie wiem, jak idą cytaty.
  Jeśli ktoś wie, jak powinienem postępować, aby odzyskać utracone pieniądze (nie rzekome „korzyści”), pieniądze przeze mnie wypłacone, byłbym wdzięczny. I proszę pozostań w kontakcie. Ważny jest związek osób dotkniętych chorobą. Wszystkiego najlepszego.
  Antonio

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Antonio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade Platinum. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *