Komentarze na temat Tradera Online

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Trader Online, jest brokerem Forex i CFD. Czy Trader Online jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w firmę? Należy zauważyć, że strona jest w języku angielskim, ale z powodu otrzymanych wiadomości uważamy, że firma ma również klientów hiszpańskojęzycznych.

Broker wspomina o byciu częścią ZOLA Sp.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w Bułgarii.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, broker jest brokerem NIEREGULOWANYM.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje Trader Online, zauważamy, że Trader Online nie dostarcza informacji o Twoich kontach ani rodzajach kont.

The platformy do obsługi Oferty Trader Online to: Własna platforma Trader Online.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które Trader Online udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna Trader Online Online
Witryna Trader Online Online

Trader Online zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: ponieważ prawda jest taka, że ​​praktycznie nie mają narzędzi ani zasobów edukacyjnych dla handlowców.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Trader Online

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: handlowiec.online

Número de teléfono: + 442034554606

E-mail: [email chroniony]

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Trader Online jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​nie znaleźliśmy wielu komentarzy ani opinii na temat tego brokera w Internecie (co sprawia, że ​​myślimy, że jest to stosunkowo nowy broker) i jest to broker NIEREGULOWANY z siedzibą w Bułgarii, więc nasza opinia nie jest jeszcze zbyt jasna, ale sugerujemy ostrożność.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Trader Online? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Sprzedawca online»

 1. Anonimowy odpowiedź

  Ukradli mi pieniądze, byłem różowym pechowcem, który z nimi zainwestował, ale sprawiali dużo kłopotu przy wypłatach i obciążyli mnie za niedziałanie w określonym czasie, co jest czymś absurdalnym, ponieważ jeśli chcę wziąć miesiąc urlopu, powiedziałby mi, że konto nieaktywne i oprócz tego obciążyli mnie 5%, ale aby aktywować moje konto musiałem wykonać 5 operacji tak lub tak i że musieli przekroczyć kwotę, jeśli ją przekroczyła, transakcja nie była ważna, a konto był jeszcze nieaktywny, na część z nich nie zwracałem uwagi i zostawili to szczęściu używając czystych kłamstw ten broker TraderOnline to totalne oszustwo

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Anonimowy, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trader Online. Broker Trader Online to oszustwo, zatrzymuje Twoje pieniądze i nie zwraca ich. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *